Een oplichter en het kind dat hij in huis nam, bedriegen routinematig de rijken, maar een levensveranderende kans zou een einde kunnen maken aan hun onafscheidelijke band.
Vier jonge voetbalfans proberen samen de vaardigheden van hun idolen terug te krijgen nadat een sluwe, kwaadaardige wetenschapper hun talent heeft gestolen.
De nieuwsgierige, kleine orang-oetan Ozi woont hoog in de boomtoppen van het regenwoud. Ze is een echte influencer aap en de avonturen en leuke tips en weetjes die ze online deelt, worden door veel mensen gevolgd. Wanneer een groot bedrijf heel veel bomen laat kappen, wordt Ozi’s huis verwoest en weet ze niet meer waar haar ouders zijn. Geholpen door haar vrienden gaat Ozi op ontdekkingsreis om haar familie terug te vinden, maar ze schrikt van de verwoestingen die ze in het regenwoud aantreft. Ze besluit haar stem te laten horen en haar platform in te zetten om iedereen te laten weten wat er aan de hand is.
Verstopt in de berichtenapp ligt Textopolis, een bruisende stad waar alle emojis wonen, in de hoop te worden geselecteerd door de gebruiker van de telefoon. In deze wereld heeft elke emoji slechts één gelaatsuitdrukking.
Abby Sutton is een getalenteerde fotografe die niet genoeg voldoening haalt uit haar baan. Ze erft een antieke advent kalender en de inhoud ervan blijkt over een toekomstvoorspelling te beschikken.
De familie Loud gaat op vakantie naar Schotland waar ze ontdekken dat ze afstammelingen zijn van de Schotse koninklijke familie. De familie laat zich al snel meeslepen in hun wens naar een koninklijk leven, wanneer ze ontdekken dat hun voorouderlijk huis een kasteel is.
Peter is op zoek naar zijn lang verloren gewaande zus als hij op het marktplein een pad kruist met een waarzegster. Zijn enige vraag is: leeft zijn zus nog? Het antwoord, dat hij een mysterieuze olifant moet vinden en de tovenaar die hem zal toveren, zet Peter op een reis om drie schijnbaar onmogelijke taken uit te voeren die het aanzien van zijn stad voor altijd zullen veranderen.
Zes ninja's krijgen de taak om het eiland dat ze thuis noemen, Ninjago genaamd, te beschermen. 's Nachts zijn het krijgers, die hun vaardigheden en geweldige voertuigen gebruiken om monsters en slechteriken te bestrijden.
Een jong meisje ontdekt een geheime kaart van de droomwereld van Slumberland. Met de hulp van een excentrieke outlaw -half mens half monster- doorkruist ze dromen en vlucht ze uit nachtmerries, in de hoop dat ze haar overleden vader terug zal zien.
Mr. Bean wint een vakantie naar Frankrijk. Hij pakt zijn koffer en camcorder en verlaat het natte, troosteloze Londen. De reis naar de Franse kust verloopt echter niet zo vlot als gewenst. Overal waar hij komt, krijgt de eeuwig stuntelende Bean te maken met ongelukjes en toevalligheden. Aan het einde van zijn tocht door het Franse platteland wacht het mondaine Cannes.
Wanneer de Koningin van de Trollen, Poppy, ontdekt dat de Bergens geen vakanties hebben, vraagt ze haar vrienden, Tak en het Snack Pack, om haar te helpen vakantie te brengen naar de Bergens.
Rahul woont in het drukke London en is een schrijver die ernaar streeft om architect te worden. Arjun het jongere broertje woont in New Jersey en is ook een schrijver. Ondanks dat beide broers het zelfde beroep uitoefenen zijn ze heel verschillend qua karakter.
Ernest, een grote beer die verkouden is en honger heeft, zoekt in het vuilnis naar wat voedsel. Net op het moment dat hij iets in zijn mond wil stoppen hoort hij iemand roepen: "Stop!".
Prinses Odette en prins Derek willen dolgraag met elkaar trouwen, maar Ruigbaard, een gemene tovenaar, steekt daar een stokje voor. Hij ontvoert de mooie Odette en tovert haar om in een zwaan. Samen met haar nieuwe vriendjes Puffun de papagaai, Speed de schildpad en Jean-Bob de kikker doet Odette al het mogelijke om de betovering te verbreken...
Twee kinderen - ongeveer 11 jaar oud - Marcello en Fatima, ontmoeten elkaar en vinden elkaar erg leuk. Beiden hebben dromen en problemen. Marcello wil vliegen, maar voelt zich een absoluut nutteloos mens, Fatima wil voetballen - wat niet acceptabel is voor haar moslimfamilie. Maar dan beginnen ze elkaar op een heel delicate en subtiele manier te ondersteunen...
Chuck werd vijf jaar geleden als vermist opgegeven na een schipbreuk. Hij wordt levend aangetroffen op een onbewoond eiland en keert huiswaarts. Chuck vertelt een sceptische verslaggever over de eilandavonturen van zijn larvenvriendjes Rood en Geel.