Lucien wordt verliefd op Suzanne, terwijl haar homoseksuele huisgenoot Marc op zijn beurt verlangt naar Lucien. Aanvankelijk zijn ze goede vrienden, maar het eindigt in haat en jaloezie.
Het verhaal van Maricar wiens wereld draait om haar zoon, Mateo, die ze in haar eentje heeft opgevoed. Wanneer Mateo naar Singapore verhuist om zijn carrière ambitie en zijn vriendin na te jagen, bedacht hij een plan om een goede man te vinden die voor haar moeder kan zorgen terwijl hij weg is. In eerste instantie maakte dit Maricar woedend, maar uiteindelijk zag ze de pure intentie van haar zoon.
Een getrouwd stel, Britt (Sofie Gråbøl) en Claes (Mikael Birkkjær), verliest hun tienerdochter tijdens een verkeersongeval en ondervindt ernstige problemen met het verwerken van dit verlies. Haast verlamd van verdriet lijdt hun relatie en eigen leven hier ernstig onder. Hun vrienden, Niels (Søren Pilmark) en Vivi (Lena Endre), proberen het stel te helpen maar zij kunnen het verlies niet verminderen.
Een verveelde 14-jarige telt de dagen tot een zonsverduistering af. Hij raakt bevriend met een jonge nieuwkomer in het plaatsje die hem betrekt bij een riskant plan.
Een charmante weduwe wil een laatste wens vervullen en rijdt mee met een gepensioneerde man. De reis brengt momenten van rouw, maar ook muziek en nieuwe herinneringen.
Een jonge arbeider die een verhouding heeft met een schoonheid uit de hogere klasse, Adelaida, wordt door het Spaanse leger opgeroepen om te vechten in de Cubaanse Onafhankelijkheidsoorlog. Nadat Adelaida een ongewone mededeling ontvangt over de dood van haar minnaar in de strijd, weigert ze het verlies van haar geliefde te geloven. Haar klassebewuste familie, geleid door haar jaloerse zus Maria, gelooft dat Adelaida haar verstand heeft verloren en plaatst Adelaida in een krankzinnigengesticht. Adelaida blijft echter leven volgens haar overtuigingen van passie en vrijheid. Medegedetineerden vertellen haar over de bosnimfen die het aangrenzende bos bewonen. Adelaida is ervan overtuigd dat deze nimfen haar naar haar geliefde en het geluk zullen leiden.
Verlangend naar een tweede kans gaan vijf saaie Berlijners, waaronder een natuurkundige en een ex-actrice, op zoek naar een vonk die hen weer inspireert.
Een ouder echtpaar vraagt hun huurders een gebouw in Barcelona te ontruimen. In de gesprekken rond het eenzame leven van de bewoners komen geheimen naar voren.