In navolging van Woodstock werd er ook in de Rotterdamse wijk Kralingen een driedaags popfestival georganiseerd. Ook hier ging veel mis. Zo kwamen er veel meer mensen dan verwacht en klom iedereen zonder te betalen over de hekken. Het grootste Europese festival tot dan toe was een feit. Met optredens van onder meer Pink Floyd, Jefferson Airplaine en Carlos Santana.
'Ik heb altijd Gypsy Music gespeeld, dat is wat mijn vader me heeft geleerd. Maar ik zou graag willen weten waar deze muziek vandaan komt'. De beroemde Oostenrijkse gitarist Harri Stojka wil de wortels van Gypsy Music ontdekken en gaat op reis naar Rajasthan, India, om lokale muzikanten te ontmoeten en met hen te spelen. Daar ontmoet hij verschillende artiesten die de meest originele instrumenten gebruiken, en altijd gretig om het plezier van het spelen te delen. Wat nog belangrijker is, hij realiseert zich dat de zigeunergeest iets is dat hen samenbrengt. Ze spreken immers dezelfde taal: de taal van de muziek.
In deze documentaire beginnen oude vrienden Raúl 'La Cofia' en José 'El Dos' van Frutas y Verduras en Melancrónico met de opnames voor een nieuw album.