Een nieuwe theatershow van Najib Amhali. 'Waar was ik?' geeft antwoord op de vraag waarom Najib vorig jaar genoodzaakt was zijn show te cancellen. Een nieuwe theater show dus van Najib Amhali, met veel persoonlijke verhalen, waar veel om gelachen kan worden, waarin oude bekenden langskomen, en waarbij u zich na afloop afvraagt: 'Waar was ik?'.
Van het delen van zijn unieke kijk op familie, ras en religie tot het beschrijven van een online breuk die is ontstaan: de Braziliaanse komiek Yuri Marçal houdt zich niet in.
De Bulgaarse tiener Radostin komt in botsing met zijn ouders door twee dagen te verdwijnen en vervolgens zijn twee nieuwe vrienden mee naar huis te nemen: toegewijde punkers. Hun ontmoetingen in een kleine flat zijn uitdagend, serieus en tegelijkertijd grappig.
Kasper van der Laan legt in zijn bejubelde debuutvoorstelling '1 Kilo' uit waarom de dingen zijn zoals ze zijn en waarom we dingen doen zoals we ze doen. En hoe komen we verder? Hij is absurd, onvoorspelbaar en ongekend grappig. Maak kennis met Kasper en zijn unieke kijk op onze leefwereld.