Martin, de onwettige zoon van een industrieel en een kapper, werd als jonge jongen naar zijn rijke vader op het platteland gestuurd. Alice is een muzikant die samenwoont met Martins halfbroer in Parijs. Wanneer Martin bij Alice aan de deur verschijnt nadat hij onder moeilijke omstandigheden het huis van zijn vader is ontvlucht, raken hun levens met elkaar verweven.
De spraakmakende advocaat Michel neemt de verdediging op zich van een jonge en vrij kleine dief, Cécile, na de mislukte overval op een juwelierszaak. Zoals voorspeld door zijn elegante kunsthandelaar en beeldhouwster Viviane, gaat Michel veel verder dan zijn opdracht, brengt hij zijn carrière in gevaar en ruïneert hij zijn huwelijk van 18 jaar.
Tony Marroni is een Romeinse politieagent die alle kneepjes van het vak kent, die met zijn ongebruikelijke methoden niet bij iedereen in de smaak valt. Wanneer een van zijn vrienden in Amerika problemen heeft met de maffia, duurt het niet lang voordat Tony zich aanmeld. Zonder verder oponthoud doet hij zich voor een moordenaar om de jongens van de Cosa Nostra van binnenuit op te hitsen.
Jérôme Ozendron (Christian Clavier) is zijn kleinburgerlijke gezinsleven ontvlucht om zijn jeugdideaal te verwerkelijken: schrijver worden. De geboren underdog belandt in het even opgefokte als doortrapte Parijse glamourwereldje van kunstenaars, filmproducenten en call girls.
Jerry en zijn zus proberen te wereld te redden, wanneer hun broer van plan is de wereld over te nemen. Tijdens deze poging dient een aantal hindernissen te worden overwonnen, waaronder een biseksuele computerprogrammeur die achter Jerry aanzit.
Mona Bergström is een lieve, door het Eurovisie Songfestival geobsedeerde vrouw van in de dertig. Ze is getrouwd met een luie echtgenoot en heeft vier kinderen, allemaal vernoemd naar haar favoriete Zweedse songfestival popsterren. Mona werkt in een bejaardentehuis voor mensen met een handicap, waar ze verantwoordelijk is voor de zorg voor een jonge man genaamd David, die lijdt aan een bewegingsbeperkende ziekte die hem in een rolstoel dwingt. Davids ouders hebben hem in de steek gelaten, omdat ze een gewoon kind wilden. Mona heeft een grote plaats in Davids hart, en vice versa. Davids doel is om zijn ouders zover te krijgen dat ze hem komen bezoeken, en hij wil hen laten zien dat hij een geweldig persoon is. Daarom werkt hij met muziek op zijn computer, en zijn doel is om een nummer te maken, het naar 'The Cardigans', een beroemde Zweedse band, te sturen en hen het nummer te laten spelen en hem te crediteren, in de hoop dat zijn ouders het zouden zien en hem zouden willen bezoeken.
Pere Lluc is vijfendertig en beleeft een onduidelijke periode in zijn leven. Hij ontdekt dat een van zijn vrienden 5 maanden geleden is overleden en om het verdriet te vergeten gaat hij uit en wordt dronken en hij wordt verliefd.
Kunstenaar en zangeres Mon Laferte vertelt over intieme momenten uit haar leven terwijl ze een wereldtournee maakt, het moederschap en haar diepste wonden.