Een niet al te succesvolle, chaotische en bebaarde piraten-kapitein (Hugh Grant) moet samen met zijn crew hun grote droom waar maken, namelijk de bittere rivalen Black Bellamy en Cutlass Liz verslaan om de grote prijs; 'Piraat van het Jaar'. Tussen de hevige strijd en het grote avontuur door ontmoeten de piraten onder andere de bekende Charles Darwin en een pratende chimpansee.
Nee, helaas is De Piraten! Alle Buitenbeentjes aan Dek nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Writing | Gideon Defoe | Writer |
Directing | Peter Lord | Director |
Production | Carla Shelley | Executive Producer |
Visual Effects | Rita Sampaio | Animation |
Writing | Paul Bolger | Storyboard |
Art | Carlos Grangel | Art Department Manager |
Visual Effects | Rhodri Lovett | Animation |
Visual Effects | Julia Peguet | Animation |
Writing | Robert Stevenhagen | Storyboard |
Visual Effects | Jo Fenton | Animation |
Visual Effects | Jan-Erik Maas | Animation |
Writing | Kris Pearn | Storyboard |
Writing | Jean-Philippe Vine | Storyboard |
Visual Effects | Ian Whitlock | Animation |
Visual Effects | Pascual Perez | Animation |
Writing | Jean-Paul Vermeulen | Storyboard |
Visual Effects | Malcolm Lamont | Animation |
Visual Effects | Alison Evans | Animation |
Visual Effects | Richard Haynes | Animation |
Visual Effects | Claire Rolls | Animation |
Visual Effects | Tom Sewell | Animation |
Visual Effects | Philippe Tardif | Animation |
Visual Effects | Gareth Love | Animation |
Visual Effects | Dan Ramsay | Animation |
Art | Michael Salter | Art Department Manager |
Visual Effects | Justine Waldie | Animation |
Art | Jonny Duddle | Art Department Manager |
Writing | David Vinicombe | Storyboard |
Writing | Sharon Smith | Storyboard |
Visual Effects | Andy Spilsted | Animation |
Visual Effects | Dean Watson | Animation |
Visual Effects | Jason Comley | Animation |
Visual Effects | Grant Maisey | Animation |
Visual Effects | Michael Schlingmann | Animation |
Visual Effects | Laurie Sitzia | Animation |
Visual Effects | Andy Symanowski | Animation |
Visual Effects | Darren Thomson | Animation |
Visual Effects | Darren Burgess | Animation |
Visual Effects | Dug Calder | Animation |
Visual Effects | Andree Neemann | Animation |
Visual Effects | Christopher Peladan | Animation |
Visual Effects | Ludovic Berardo | Animation |
Writing | Ashley Boddy | Storyboard |
Visual Effects | Jay Grace | Animation Supervisor |
Visual Effects | Todor Iliev | Animation |
Art | Christophe Lourdelet | Art Department Manager |
Visual Effects | Lee Wilton | Animation |
Visual Effects | Wendy Griffiths | Animation |
Writing | Andy Janes | Storyboard |
Visual Effects | Florian Perinelle | Animation |
Visual Effects | Loyd Price | Animation Supervisor |
Art | Matt Jones | Storyboard Artist |
Camera | Chris Johnson | Assistant Camera |
Camera | Beth MacDonald | Assistant Camera |
Crew | Arthur Sheriff | Unit Publicist |
Writing | Mike Smith | Storyboard |
Directing | Jeff Newitt | Co-Director |
Visual Effects | Gary Kachelhoffer | Animation |
Writing | Jay Clarke | Storyboard |
Production | Peter Lord | Producer |
Production | Julie Lockhart | Producer |
Production | David Sproxton | Producer |
Production | Sarah Smith | Co-Executive Producer |
Production | Susan Breen | Associate Producer |
Sound | Theodore Shapiro | Original Music Composer |
Visual Effects | Steve Cox | Animation |