Stanley Hill (Travolta) is een werkloze ingenieur die getuige is van de moord op zijn vrouw Vivian, die door een bende gangsters in een garage werd aangevallen. Stanley wordt verteerd door schuldgevoelens en achtervolgd door het beeld van zijn stervende vrouw. Wanneer rechercheur Gibson er niet in slaagt om de daders te berechten, wendt Stanley zich tot zijn oude vriend Dennis en besluit hij om het heft in eigen handen te nemen.
Nee, helaas is I Am Wrath nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Camera | Andrzej Sekula | Director of Photography |
Directing | Chuck Russell | Director |
Crew | Mark De Alessandro | Stunt Double |
Production | Donald Paul Pemrick | Casting |
Production | Dean E. Fronk | Casting |
Art | Daniel B. Clancy | Production Design |
Production | Richard Rionda Del Castro | Executive Producer |
Production | Rich Cowan | Line Producer |
Production | Yvan Gauthier | Executive Producer |
Writing | Yvan Gauthier | Story |
Production | Anson Downes | Co-Executive Producer |
Crew | Johnny Martin | Stunt Coordinator |
Production | Johnny Martin | Co-Producer |
Production | Richard Salvatore | Executive Producer |
Production | Linda Favila | Co-Executive Producer |
Production | Michael Mendelsohn | Producer |
Crew | Ele Bardha | Stunt Double |
Writing | Paul Sloan | Writer |
Production | Nick Vallelonga | Executive Producer |
Sound | Bastien Benkhelil | Foley Artist |
Crew | Rob Mars | Stunt Double |
Crew | Jace Jeanes | Stunts |
Production | Dama Claire | Co-Executive Producer |
Sound | Steve Maslow | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Rob Carliner | Producer |
Art | Joe Lemmon | Art Direction |
Crew | Don Theerathada | Stunt Coordinator |
Crew | Don Theerathada | Fight Choreographer |
Sound | Scott Kramer | Supervising Sound Editor |
Editing | Greg D'Auria | Editor |
Crew | Jason A. Payne | Post Production Supervisor |
Sound | Haim Mazar | Original Music Composer |
Crew | Kofi Yiadom | Stunts |
Art | Lance R. Walters | Leadman |
Costume & Make-Up | Suzi Ostos | Makeup Department Head |
Production | Patricia Eberle | Executive Producer |
Art | Mark A. Terry | Set Decoration |
Crew | David Hutchison | Stunts |
Costume & Make-Up | Anne Taylor | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Anne Taylor | Hairstylist |
Sound | Thomas O'Neil Younkman | Sound Designer |
Crew | Jon Valera | Stunts |
Production | Matthew Silverman | Associate Producer |
Crew | James Logan | Stunts |
Costume & Make-Up | Carla Shivener | Co-Costume Designer |
Crew | Matthew LeFevour | Stunt Double |
Crew | Vanessa Motta | Stunt Double |
Camera | Chris Salamone | Dolly Grip |
Production | Natalie Perrotta | Associate Producer |
Directing | David Allen Cluck | First Assistant Director |
Directing | Belle Francisco | Script Supervisor |
Production | Angela Boehm | Casting |
Art | Brenden Meers | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Mandy Pauline | Costume Design |
Costume & Make-Up | Jeannie Hammelman | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Jaclyn Laravie | Set Costumer |
Sound | Oren Yaacoby | Music Editor |
Sound | Keith C. Anderson | Music Supervisor |
Camera | C. Drew Unser | Camera Operator |
Camera | Santiago Yniguez | Steadicam Operator |
Camera | Brian Douglas | Still Photographer |
Camera | Tom Cherry | First Assistant Camera |
Camera | Bob Webeck | First Assistant Camera |
Visual Effects | Rich E. Cordobes | Special Effects Supervisor |
Sound | Nicholas Cochran | Dialogue Editor |
Sound | Makenzie Kellerman | Dialogue Editor |
Art | Peter Cordova | Property Master |
Costume & Make-Up | Alicia Zavarella | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Erica Stewart | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Elizabeth Cook | Makeup Artist |
Crew | Peter Jang | Stunts |
Costume & Make-Up | Dayeon Kang | Key Hair Stylist |
Production | Shanan Becker | Executive Producer |
Production | Bill Bromiley | Executive Producer |
Production | Ness Saban | Executive Producer |
Crew | Janelle Beaudry | Stunt Double |
Crew | Micah Karns | Stunts |
Sound | Romain Bigorgne | Foley Editor |
Lighting | Marc Meisenheimer | Gaffer |
Lighting | Russ Faust | Best Boy Electric |
Crew | Justin Yu | Fight Choreographer |
Visual Effects | Brandon Wahl | Visual Effects Coordinator |
Crew | Kyle Mclean | Stunt Double |
Production | Janelle Canastra | Production Coordinator |
Crew | Kelli Victoria Scarangello | Stunts |
Visual Effects | Travis Berry | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Brian C. Hawkins | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Kelly Lane | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Anna Maria Peyer | Hairstylist |
Art | Leyna Haller | Leadman |
Sound | Chauncey Taylor | Boom Operator |
Camera | Dan Jarrell | Key Grip |
Production | Angella Smith | Location Manager |
Crew | Daniel Hernandez | Stunts |
Production | Kevin Taylor | Production Assistant |
Crew | Hans Eisenhart | Stunt Double |