Padmé Amidala, die haar ambtstermijn als koningin van Naboo er op heeft zitten en nu een plaats in de senaat inneemt, ontsnapt tot tweemaal toe ternauwernood aan een aanslag op haar leven. Jedi-meester Obi Wan Kenobi's leerling Anakin krijgt de taak om haar te beschermen, en er begint iets moois te bloeien tussen de twee. Ondertussen onderzoekt Obi Wan de verbanden tussen de moordaanslagen, een separatistische beweging onder leiding van voormalig Jedi Count Dooku, en de bouw van een kloon-leger op een afgelegen planeet.
Nee, helaas is Star Wars: Episode II - Attack of the Clones nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Rick McCallum | Producer |
Art | Gavin Bocquet | Production Design |
Directing | George Lucas | Director |
Production | Robin Gurland | Casting |
Art | Fred Hole | Art Direction |
Writing | Jonathan Hales | Screenplay |
Editing | Ben Burtt | Editor |
Sound | John Williams | Original Music Composer |
Camera | David Tattersall | Director of Photography |
Art | Michelle McGahey | Art Direction |
Costume & Make-Up | Trisha Biggar | Costume Design |
Art | Jonathan Lee | Art Direction |
Art | Peter Walpole | Set Decoration |
Production | George Lucas | Producer |
Art | Phil Harvey | Art Direction |
Art | Ian Gracie | Art Direction |
Writing | George Lucas | Screenplay |
Visual Effects | Julie D'Antoni | Visual Effects |
Visual Effects | Jeff Johnson | Animation |
Directing | James McTeigue | Assistant Director |
Sound | Ben Burtt | Sound Designer |
Visual Effects | Robert Hoffmeister | Digital Compositor |
Sound | Matthew Wood | Supervising Sound Editor |
Visual Effects | Pablo Helman | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Ben Snow | Visual Effects Supervisor |
Sound | Rick Kline | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | John Knoll | Visual Effects Supervisor |
Sound | Gary Rydstrom | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Ben Burtt | Supervising Sound Editor |
Sound | Michael Semanick | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Rob Coleman | Animation Director |
Visual Effects | Dennis Muren | Visual Effects Supervisor |
Production | Pedro Ma De Ugarte | Production Supervisor |
Production | Jason Ballantine | Location Assistant |
Production | Lorne Orleans | Producer |
Production | Zuraya Hamilton | Production Coordinator |
Production | Laura Sivis | Production Assistant |
Production | Sarka Sulcova | Production Manager |
Production | Peter Cottino | Assistant Location Manager |
Directing | Natalie Lovatt | Script Coordinator |
Crew | Jamie Forester | Post Production Supervisor |
Directing | Richard Whelan | First Assistant Director |
Directing | Drew Bailey | Assistant Director |
Directing | Jayne-Ann Tenggren | Script Supervisor |
Writing | George Lucas | Story |
Production | Caroline Bonham | Production Manager |
Production | Philippa Day | Unit Manager |
Directing | Giovanni Pacialeo | Assistant Director |
Production | Peter Heslop | Production Manager |
Production | Stephen Jones | Production Supervisor |
Production | Abdelaziz Ben Mlouka | Production Supervisor |
Production | Tic Carroll | Unit Manager |
Directing | Tamana Bleasdale | Second Assistant Director |
Production | Brian Donovan | Production Manager |
Directing | Claire Richardson | Second Assistant Director |
Directing | James McTeigue | First Assistant Director |
Directing | Paul Sullivan | Second Second Assistant Director |
Directing | Richard Hewitt | First Assistant Director |
Directing | Gordon Westman | Third Assistant Director |
Production | Enrico Ballarin | Unit Manager |
Crew | Dawn Higginbotham | Post Production Supervisor |
Directing | Moez Kamoun | First Assistant Director |
Directing | Matthew Penry-Davey | Second Assistant Director |
Directing | Akram Fakhfakh | Second Assistant Director |
Crew | Debra K. Chinn | Post Production Assistant |
Production | Mimoun Mahbouli | Unit Manager |
Crew | Beth Schore | Post Production Supervisor |
Editing | Cheryl Nardi | Assistant Editor |
Editing | Joseph Jett Sally | Assistant Editor |
Production | Guido Cerasuolo | Production Supervisor |
Art | Marc Gabbana | Storyboard Artist |
Sound | London Symphony Orchestra | Musician |
Visual Effects | Tory Belleci | Modeling |
Production | George Lucas | Executive Producer |
Art | Peter Russell | Supervising Art Director |
Art | Jacinta Leong | Assistant Art Director |
Art | Clive Memmott | Assistant Art Director |
Art | Colette Birrell | Art Department Coordinator |
Art | Iain McCaig | Concept Artist |
Art | Dermot Power | Concept Artist |
Art | Ed Natividad | Concept Artist |
Art | Marc Gabbana | Concept Artist |
Art | Kurt Kaufman | Concept Artist |
Art | Phil Shearer | Concept Artist |
Art | Ravi Bansal | Concept Artist |
Art | Mark Sexton | Storyboard Artist |
Art | Rodolfo Damaggio | Storyboard Artist |
Art | Tony Lees | Sculptor |
Art | Roel Robles | Art Department Assistant |
Art | Michael Smale | Art Department Assistant |
Crew | Nick Gillard | Stunt Coordinator |
Crew | Kyle Rowling | Stunt Double |
Crew | Nash Edgerton | Stunt Double |
Crew | Scott McLean | Stunt Double |
Crew | Daniel Stevens | Stunts |
Crew | Dean Gould | Stunts |
Crew | Dar Davies | Stunts |
Crew | Jon Heaney | Stunts |
Crew | Ray Anthony | Stunts |
Crew | Joss Gower | Stunts |
Crew | Robert Simper | Stunts |
Crew | Chris Mitchell | Stunts |
Production | Maura Fay | Extras Casting |
Camera | Brad Shield | Camera Operator |
Camera | Brad Shield | Steadicam Operator |
Camera | Brett Matthews | Focus Puller |
Camera | Damian Wyvill | Focus Puller |
Camera | David Nichols | Key Grip |
Camera | Michael Vivian | Dolly Grip |
Lighting | Mal Booth | Rigging Grip |
Sound | Paul 'Salty' Brincat | Sound Recordist |
Sound | Rod Conder | Boom Operator |
Art | Beverley Dunn | Assistant Set Decoration |
Art | Ty Teiger | Property Master |
Art | Lon Lucini | Assistant Property Master |
Costume & Make-Up | Michael Mooney | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Nicole Young | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Lyn Askew | Wardrobe Supervisor |
Costume & Make-Up | Jamella Hassan | Costume Standby |
Art | Greg Hajdu | Construction Manager |
Art | Sean Ahern | Construction Foreman |
Costume & Make-Up | Lynn Wheeler | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Wizzy Molineaux | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Sue Love | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Wendy De Waal | Hairdresser |
Costume & Make-Up | Jennifer Stanfield | Hairdresser |
Costume & Make-Up | Simon Zanker | Hairdresser |
Costume & Make-Up | Lesley Vanderwalt | Makeup Supervisor |
Visual Effects | David Young | Special Effects Supervisor |
Crew | Herman Bron | Special Effects Technician |
Editing | Todd Busch | Assistant Editor |
Crew | Michael Blanchard | Technical Supervisor |
Visual Effects | Jill Brooks | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Gretchen Libby | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Heather MacDonald | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Chris Armstrong | Animation Supervisor |
Visual Effects | Hal Hickel | Animation Supervisor |
Sound | Teresa Eckton | Sound Effects Editor |
Sound | Bruce Lacey | Sound Effects Editor |
Sound | Marilyn McCoppen | ADR Editor |
Sound | Marilyn McCoppen | Dialogue Editor |
Sound | Mary Helen Leasman | Foley Editor |
Sound | Kevin Sellers | Foley Editor |
Sound | Frank 'Pepe' Merel | Foley Mixer |
Sound | Travis Crenshaw | Foley Recordist |
Sound | Dennie Thorpe | Foley Artist |
Sound | Jana Vance | Foley Artist |
Sound | David Acord | Apprentice Sound Editor |
Sound | Kenneth Wannberg | Supervising Music Editor |
Sound | Peter Myles | Music Editor |
Editing | Natasha Leonnet | Digital Color Timer |
Camera | Lisa Tomasetti | Still Photographer |
Crew | Douglas James Smith | Sequence Supervisor |
Visual Effects | Fletcher Moules | Creature Technical Director |
Production | Patrick Plummer | Assistant Accountant |
Production | Jannine Dixon | Assistant Accountant |
Lighting | Eddie Knight | Gaffer |
Lighting | Stewart Monteith | Best Boy Electric |
Lighting | Moses Fotofili | Best Boy Electric |
Lighting | Iain Mathieson | Rigging Gaffer |
Lighting | John Ellard | Electrician |
Lighting | Peni Loloa | Electrician |
Visual Effects | Julie Creighton | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Wayne Billheimer | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Nina Fallon | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Monique Gougeon | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Leigh Ann Fan | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Paula Nederman | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Dale Taylor | Visual Effects Coordinator |
Sound | Jurgen Scharpf | Sound Mix Technician |
Sound | Kent Sparling | Sound Mix Technician |
Sound | Juan Peralta | Sound Mix Technician |
Sound | Brandon Proctor | Sound Mix Technician |
Sound | Gary Rizzo | Additional Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Conrad Pope | Orchestrator |
Sound | Edward Karam | Orchestrator |
Visual Effects | Shawn Kelly | Animation |
Visual Effects | Christopher Minos | Animation |
Visual Effects | Jeanie King | Visual Effects Production Manager |