Major Kusanagi werd van de dood gered en als cyborg weer tot leven gewekt. Ze leidt een team dat op cybercriminelen jaagt, maar één hacker heeft veel grotere plannen.
Nee, helaas is Ghost in the Shell nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Sound | Clint Mansell | Music |
Production | Avi Arad | Producer |
Writing | Ehren Kruger | Screenplay |
Art | Richard L. Johnson | Supervising Art Director |
Art | Brad Ricker | Supervising Art Director |
Production | Leslee Feldman | Casting |
Production | Mitsuhisa Ishikawa | Executive Producer |
Camera | Patrick Loungway | Second Unit Director of Photography |
Sound | Per Hallberg | Supervising Sound Editor |
Production | Steven Paul | Producer |
Writing | Jamie Moss | Screenplay |
Art | Jan Roelfs | Production Design |
Production | Jeffrey Silver | Executive Producer |
Production | Jeffrey Silver | Unit Production Manager |
Visual Effects | John Dykstra | Visual Effects Supervisor |
Production | Lucy Bevan | Casting |
Visual Effects | Kenn McDonald | Animation Supervisor |
Art | Simon Bright | Art Direction |
Production | Mark Sourian | Executive Producer |
Sound | Odin Benitez | Sound Designer |
Production | Michael Costigan | Producer |
Writing | Masamune Shirow | Comic Book |
Writing | William Wheeler | Screenplay |
Camera | Raymond Lam Fai-Tai | Camera Operator |
Camera | Jess Hall | Director of Photography |
Camera | Dylan Goss | Aerial Director of Photography |
Production | Jane Nerlinger Evans | Co-Producer |
Art | Erik Polczwartek | Art Direction |
Art | Andy McLaren | Art Direction |
Costume & Make-Up | Jenny Rushton | Costume Supervisor |
Lighting | David Brown | Gaffer |
Costume & Make-Up | Jason Collins | Makeup Artist |
Production | Mark Sussman | ADR Voice Casting |
Directing | Rupert Sanders | Director |
Visual Effects | David Scott | Pre-Visualization Supervisor |
Editing | Neil Smith | Editor |
Sound | Beau Borders | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Lorne Balfe | Music |
Production | Ari Arad | Producer |
Production | Miranda Rivers | Casting |
Editing | Billy Rich | Editor |
Sound | Kevin McKeever | Music Editor |
Art | Miro Harre | Art Direction |
Production | Anne Bruning | Unit Production Manager |
Crew | Steven A. Davis | Stunt Double |
Visual Effects | Philipp Wolf | Visual Effects Producer |
Sound | Dan O'Connell | Foley |
Visual Effects | Brian Adler | Visual Effects |
Sound | Andy Nelson | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Johnnie Burn | Temp Sound Editor |
Sound | Jon Title | Sound Designer |
Sound | Sam Zeines | Music Editor |
Art | Nick Komornicki | Property Master |
Production | Maguy R. Cohen | Producer |
Sound | John C. Stuver | Dialogue Editor |
Sound | Bryan Lawson | Music Editor |
Camera | David James | Still Photographer |
Sound | Peter Michael Sullivan | Foley |
Camera | Jasin Boland | Still Photographer |
Sound | D. Chris Smith | Sound Effects Editor |
Camera | Peter McCaffrey | Camera Operator |
Sound | Mark Paterson | Sound Re-Recording Mixer |
Editing | Daniel Saxlid | Dialogue Editor |
Sound | Michelle Pazer | ADR Editor |
Sound | Peter Staubli | Sound Designer |
Lighting | Jonathan Spencer | Gaffer |
Art | Michael Diersing | Construction Coordinator |
Art | Scott Keery | Property Master |
Sound | Adam Kopald | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Fiona Campbell Westgate | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Ryan Tudhope | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Ivan Moran | Visual Effects Supervisor |
Directing | Rebecca Qin Jiang | Script Supervisor |
Visual Effects | Guillaume Rocheron | Visual Effects Supervisor |
Lighting | Matt Ardine | Gaffer |
Costume & Make-Up | Jeri Baker | Hairstylist |
Visual Effects | Teresa Leong | Digital Compositor |
Camera | Tony Keddy | Key Grip |
Visual Effects | Jason Billington | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Sarah Rubano | Makeup Designer |
Art | Josue Clotaire Fleurimond | Conceptual Illustrator |
Sound | Katie Greathouse | Music Editor |
Production | Patty Connolly | ADR Voice Casting |
Sound | Joe Mount | Sound Effects Editor |
Costume & Make-Up | Jane O'Kane | Makeup Designer |
Crew | Jérome Escobar | CG Supervisor |
Costume & Make-Up | Samantha Morley | Key Costumer |
Production | Cécile Bouquet | Researcher |
Production | Tetsu Fujimura | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Michele Perry | Makeup Artist |
Editing | Traci Duran | First Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Renee McCarthy | Makeup Artist |
Art | Elizabeth Willaman | Art Department Coordinator |
Directing | Ricky Ko | First Assistant Director |
Art | Matt Austin | Art Direction |
Art | Greg Cockerill | Set Decoration |
Art | Craig Poll | Set Decoration |
Production | Nanw Rowlands | Casting Associate |
Directing | Simon Warnock | First Assistant Director |
Lighting | Danny Williams | Gaffer |
Crew | Frédéric North | Aerial Coordinator |
Crew | Roy Malhi | CG Supervisor |
Visual Effects | Francis Leong | Creature Technical Director |
Sound | Rob Young | Sound Recordist |
Crew | Bogdan Iofciulescu | Techno Crane Operator |
Crew | Thomas Collier | Armory Coordinator |
Art | Tom Kelly | Construction Coordinator |
Costume & Make-Up | Libby Dempster | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Sarah Goodhue | Set Costumer |
Directing | Amy Barclay | Script Supervisor |
Camera | Bob Gilles | Steadicam Operator |
Lighting | Troi Horton | Rigging Grip |
Lighting | Adrian Hebron | Lighting Coordinator |
Visual Effects | Maude Rivard | 3D Artist |
Visual Effects | Benoit Vervier | 3D Artist |
Crew | Damien Stumpf | CG Supervisor |
Visual Effects | Harrison Stark | Creature Technical Director |
Visual Effects | Matt McClurg | Pre-Visualization Supervisor |
Visual Effects | Irene Armit | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Karthik Nidamarthi | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Kyla Lebon | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Jordan Pettersen | Visual Effects Coordinator |
Crew | Hero Chev | Visual Effects Editor |
Crew | Christopher Kowal | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Anton Agerbo | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Kim Menaster | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Veronique Messier Lauzon | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Axel Bonami | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Vinnie Ashton | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Cody Dysart | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Stefan Knight | Makeup Supervisor |
Crew | Tanya Drewery | Stunts |
Crew | Andrew Cottle | Armorer |
Lighting | Derek Hoffman | Lighting Programmer |
Crew | Carly Rees | Stunts |
Crew | Carly Rees | Stunt Double |
Visual Effects | Bruce Franklin | Visual Effects Production Manager |
Production | Holly Bario | Co-Producer |
Crew | Rosalie Button | Stunts |
Crew | Rosalie Button | Stunt Double |
Crew | Cory Beeston | Stunts |
Production | Maki Terashima-Furuta | Co-Producer |
Production | Yoshinobu Noma | Executive Producer |
Crew | Ingrid Kleinig | Stunts |
Costume & Make-Up | Kurt Swanson | Costume Design |
Costume & Make-Up | Bart Mueller | Costume Design |
Art | Maciej Kuciara | Concept Artist |
Art | Christopher Alex Menges | Props |
Crew | Lauriane Rouault | Stunt Double |
Crew | Amanda Fordham | Stunt Double |
Crew | Rhianna Buchanan | Stunt Double |
Crew | Sarah Hart | Stunts |
Art | Daniel Koene | Prop Designer |