V for Vendetta

V for Vendetta (2006)


  • Genre: Actie, Thriller, Sciencefiction
  • Release Datum: 2006-02-23
  • Beoordeling: 7.8/10 van 14,133 stemmen
  • Lengte: 2uur 12min
  • Taal: English
  • Productie: Virtual Studios
  • Productie Land: Germany, United Kingdom, United States of America
  • Regisseur: James McTeigue
star 7.8/10
Van 14,133 Stemmen

Plot

In een futuristische toekomst is Groot-Brittannië een totalitaire staat geworden. Tegen deze achtergrond wordt de jonge vrouw Evey van de dood gered door een gemaskerde man, beter bekend als "V".

Kan ik V for Vendetta kijken op Netflix in Nederland?


Nee, helaas is V for Vendetta nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.

V for Vendetta Trailer

  • Natalie Portman

    als Evey Hammond
  • Hugo Weaving

    als William Rookwood / V
  • Stephen Rea

    als Chief Inspector Eric Finch
  • Stephen Fry

    als Gordon Deitrich
  • John Hurt

    als Chancellor Adam Sutler
  • Tim Pigott-Smith

    als Creedy
  • Natasha Wightman

    als Valerie Page
  • Rupert Graves

    als Dominic Stone
  • Roger Allam

    als Lewis Prothero
  • Ben Miles

    als Dascomb
  • Sinéad Cusack

    als Delia Surridge
  • Eddie Marsan

    als Etheridge
  • John Standing

    als Bishop Lilliman
  • Imogen Poots

    als Young Valerie Page
  • Clive Ashborn

    als Guy Fawkes
  • Emma Field-Rayner

    als Guy Fawkes Lover
  • Ian Burfield

    als Tweed Coat Fingerman
  • Mark Phoenix

    als Willy Fingerman
  • Alister Mazzotti

    als Baldy Fingerman
  • Billie Cook

    als Little Glasses Girl
  • Guy Henry

    als Heyer
  • Cosima Shaw

    als Patricia
  • Megan Gay

    als BTN News Poppet
  • Roderic Culver

    als BTN News Poppet
  • Andy Rashleigh

    als Fred
  • Chad Stahelski

    als Storm Saxon
  • Antje Rau

    als Laser Lass
  • Amelda Brown

    als Wardrobe Mistress
  • Richard Campbell

    als Security Guard
  • Mark Longhurst

    als Little Glasses Girl Dad
  • Charles Cork

    als Barfly
  • John Ringham

    als Old Man
  • Oliver Bradshaw

    als Old Man
  • Juliet Howland

    als Middle Class Mum
  • Joseph Rye

    als Jones
  • Malcolm Sinclair

    als Major Wilson
  • Madeleine Rakic-Platt

    als Young Evey
  • Selina Giles

    als Evey's Mother
  • Carsten Hayes

    als Evey's Father
  • Derek Hutchinson

    als Bureaucrat
  • Martin Savage

    als Denis
  • Grant Burgin

    als Operator
  • Greg Donaldson

    als Operator
  • Jason Griffiths

    als Biology Teacher
  • Laura Greenwood

    als Sarah
  • Paul Antony-Barber

    als Valerie's Father
  • Anna Farnworth

    als Valerie's Mother
  • Mary Stockley

    als Ruth
  • Simon Newby

    als Tube Station News Poppet
  • David Merheb

    als Young Man
  • Dulcie Smart

    als Civil War News Poppet
  • Ben Posener

    als Water Shortage News Poppet
  • Ian T. Dickinson

    als Avian Flu News Poppet
  • Julie Brown

    als Three Waters News Poppet
  • Eamon Geoghegan

    als Surveillance Man
  • Matthew Bates

    als Finch's Fedco Man
  • David Leitch

    als Convenience Store V
  • Matt Wilkinson

    als Little Glasses Girl Fingerman
  • Martin McGlade

    als Victoria Station Fingerman
  • Richard Laing

    als Parliament Lieutenant
  • Michael Simkins

    als Parliament General
  • William Tapley

    als Radio Man
  • Tony Cook

    als Soldier (uncredited)
  • Christopher Fosh

    als V Follower (uncredited)
  • Keith How

    als V Follower (uncredited)
  • Norman Campbell Rees

    als V Follower (uncredited)
  • Andy Callaghan

    als Soldier (uncredited)
  • Forbes KB

    als Soldier (uncredited)
  • João Costa Menezes

    als Soldier (uncredited)
  • Chris Wilson

    als Soldier (uncredited)
  • Nicolas de Pruyssenaere

    als Marshal (uncredited)
  • David Decio

    als V Street Vigilante (uncredited)
  • Rami Hilmi

    als V Army Member (uncredited)
  • Mathis Landwehr

    als Bodyguard (uncredited)
  • Jason Oettle

    als Policeman (uncredited)
  • Wolfgang Stegemann

    als Creedy Guard (uncredited)
  • Simon Holmes

    als Barman
Writing Lilly Wachowski Screenplay
Crew Daniel Bohn Stunts
Crew Christian Petersson Stunts
Crew Wolfgang Stegemann Stunts
Crew Steve Thiede Stunts
Lighting Stefan Förster Electrician
Lighting Jens Makeldey Electrician
Lighting Götz Schmidt zu Nedde Electrician
Lighting Dietmar Haupt Rigging Gaffer
Sound Glenn Freemantle Supervising Sound Editor
Crew Nils Lange Stand In
Crew Sarah Penger Stand In
Crew Inga Meissner Transportation Captain
Production Grant Hill Producer
Sound Dario Marianelli Original Music Composer
Crew Antje Rau Stunt Coordinator
Crew Sascha Girndt Stunts
Crew Udo Lüttich Stunts
Crew Alexandra Nazahn Stunts
Crew Rainer Werner Stunts
Art Stephen Bream Art Direction
Crew John Bowman Video Assist Operator
Lighting Peter Kramer Electrician
Production Markus Bensch Location Manager
Production Anja Wedell Production Manager
Crew Michael Bornhütter Stunts
Crew Uwe Gösche Stunts
Crew Karsten Schmidt Stunts
Art Cornelia Ott Assistant Art Director
Art Edgar Konkoll Standby Painter
Art Maren Hollje Art Department Assistant
Lighting Stephan Schneider Electrician
Production Marcus Loges Production Manager
Production Neil Chaplin Production Accountant
Crew Sandrine Loisy Stand In
Art Sebastian T. Krawinkel Art Direction
Crew Stuart Clark Stunts
Crew Thierry Saelens Stunts
Crew Andreas Tietz Stunts
Crew Vladimir Vilanov Stunts
Lighting Axel Scholz Electrician
Crew Jens Grulke Stand In
Writing Lana Wachowski Screenplay
Crew Jan Böhme Stunts
Crew Michael Gast Stunts
Crew Rocky Taylor Stunts
Art Roxy Konrad Art Department Coordinator
Costume & Make-Up Jeremy Woodhead Hairstylist
Sound Tom Sayers Sound Designer
Crew Miki Emmrich Second Unit
Production Joel Silver Producer
Art Sarah Horton Art Direction
Crew Markus Papiernek Stunts
Crew Matthias Schendel Stunts
Crew Babette Schimanek Stunts
Crew Andy Smart Stunts
Crew Ralf Tillmann Stunts
Art Dermot Power Conceptual Design
Production Lilly Wachowski Producer
Editing Martin Walsh Editor
Costume & Make-Up Sammy Sheldon Costume Design
Crew Eduart Geber Stunts
Crew Stefan Langel Stunts
Crew Armin Sauer Stunts
Art Ulli Isfort Set Decoration Buyer
Art Axel Eichhorst Production Illustrator
Camera Gerd Breiter Additional Camera
Directing James McTeigue Director
Crew Wanja Götz Stunts
Crew Andreas Schulz Stunts
Camera Jörg Widmer Additional Camera
Crew Benjamin Dunker Cableman
Lighting Roland Patzelt Best Boy Electrician
Lighting Jürgen Ruge Electrician
Lighting Volker Vahl Electrician
Crew Adam Cocker Post Production Assistant
Crew Monika Klatt Set Medic
Crew Thomas Rucks Set Medic
Crew Natascha Gutschmidt Stand In
Art Peter Walpole Set Decoration
Crew Nicolas de Pruyssenaere Stunts
Crew Tomas Jester Stunts
Crew Simon-Julien Boucherie Picture Car Coordinator
Lighting Albrecht Silberberger Gaffer
Camera Helko Klünder Grip
Sound John Hayward Sound Re-Recording Mixer
Art Friederike von Rauch Location Scout
Crew Heiko Kiesow Stunts
Directing Jean Bourne Script Supervisor
Art Peter Popken Conceptual Design
Art Katja Fischer Art Department Assistant
Camera Daniel Alvermann Grip
Camera Brian 'Joker' Mulvey Grip
Camera David Appleby Still Photographer
Costume & Make-Up Anna Isabell Logen Set Costumer
Editing Alison Carter First Assistant Editor
Sound Robert Farr ADR & Dubbing
Crew Sebastian Neitsch Transportation Coordinator
Art Marco Bittner Rosser Art Direction
Crew Talila Craig Stunts
Crew Ivonne Dietzel Stunts
Crew Mathis Landwehr Stunts
Crew Katja Richter Stunts
Crew Matthew Stirling Stunts
Crew Oliver Wiesner Stunts
Art Stephan O. Gessler Assistant Art Director
Lighting Felix Weddige Electrician
Costume & Make-Up Petra Schaumann Hairstylist
Sound Richard Pryke Sound Re-Recording Mixer
Crew Ian Mitchell Stand In
Production Lana Wachowski Producer
Production Lucinda Syson Casting
Crew Matthias Günther Stunts
Crew Jason Oettle Stunts
Crew Thorsten Rapst Stunts
Crew Katrin Schrake Stunts
Crew Mark Southworth Stunts
Sound Andrew Wilkinson Sound Effects Editor
Crew Oliver Fritsche Stunts
Crew Thorsten Gliewe Stunts
Crew Siegfried Gordes Stunts
Crew James O'Donnell Stunts
Crew Swen Raschka Stunts
Art Christian Schaefer Assistant Art Director
Art Uli Fischer Set Decoration Buyer
Sound David Stephenson Production Sound Mixer
Costume & Make-Up Petra Schaumann Makeup Artist
Sound Peter Clarke Music Editor
Production Kristov Brändli Production Accountant
Camera Adrian Biddle Director of Photography
Crew Alexander Hardt Stunts
Crew Cyrille Hertel Stunts
Crew Wolfgang Lindner Stunts
Crew Rene Schobes Stunts
Camera David Worley Camera Operator
Crew Bronwyn Preston Unit Publicist
Crew Matt Curtis Stand In
Art Owen Paterson Production Design
Crew David Cronnelly Stunts
Crew Udo Harnach Stunts
Crew Rob Inch Stunts
Crew Mike Luft Stunts
Crew Bernhard Schirmer Stunts
Crew Barbara Berkery Dialect Coach
Sound Gary Dodkin Boom Operator
Crew Klaus Mielich Special Effects Coordinator
Sound Glenn Freemantle Sound Designer
Sound Ben Barker Foley
Sound Andie Derrick Foley
Production Ben Waisbren Executive Producer
Crew Timo Honsa Stunts
Crew Eunice Huthart Stunts
Crew Glenn West Stand In
Costume & Make-Up Rosemary Burrows Costume Supervisor
Crew Martin Goeres Stunts
Crew Alister Mazzotti Stunts
Crew Chad Stahelski Stunts Coordinator
Directing Julie Brown Script Supervisor
Crew David Leitch Stunts Coordinator
Production Roberto Malerba Co-Producer
Production Charlie Woebcken Co-Producer
Production Jessica Alan Associate Producer
Production Lorne Orleans Producer
Costume & Make-Up Valeska Schitthelm Hairstylist
Costume & Make-Up Lesley Smith Hairstylist
Art Kevin Phipps Supervising Art Director
Production Henning Molfenter Co-Producer
Costume & Make-Up Melissa Lackersteen Makeup Artist
Crew Mark Bakowski Sequence Supervisor
Sound Jake Jackson Sound Engineer
Camera Jan Brun Grip
Crew Alan Moore Creator
Visual Effects Christopher Learmonth VFX Editor
Directing Kim Whittaker Second Second Assistant Director
Lighting Martin Cox Electrician
Lighting Gary Hedges Lighting Technician
Directing Harvey Harrison Second Unit Director
Art Robert Allen Construction Buyer
Crew Mark Mottram Stunt Coordinator
Camera Heiko Jörke Key Grip
Camera Sebastian Meuschel Camera Operator
Art Toby Glover Title Designer
Camera Tony Jackson Steadicam Operator
Production Damian Anderson Production Coordinator
Crew James Walsh Projection
Costume & Make-Up Sabin Gröflin Costumer
Directing Alex Kirby Assistant Director
Crew Thrain Shadbolt CG Supervisor
Costume & Make-Up Charlotte-Rose Armstrong Assistant Costume Designer
Crew Jimmy Adams Driver
Crew Jeremy King Special Effects
Costume & Make-Up Paul Engelen Makeup Designer
Sound Adam Daniel Assistant Sound Editor
Directing Terry Needham First Assistant Director
Editing Terry Claborn Color Timer
Sound Mark Berrow Musician
Crew Peter Conners Security
Costume & Make-Up Eike Neumann Tailor
Sound Hugo Adams Foley Editor
Costume & Make-Up Camille Benda Costume Assistant
Visual Effects Sarah Dowland Visual Effects Producer
Art André Brüggemann Supervising Carpenter
Visual Effects Uli Nefzer Special Effects Supervisor
Art Christoph Kettenring Props
Visual Effects Mike Bell Visual Effects
Sound Lee Herrick ADR Editor
Sound Peter Burgis Foley Artist
Crew Lee Biggs Carpenter
Crew Sven Jenuwein Set Production Assistant
Visual Effects Alexandra Day Visual Effects Coordinator
Directing Tobias Asam Third Assistant Director
Sound Mark Appleby ADR Recordist
Visual Effects Oliver Faldo VFX Artist
Art Dierk Grahlow Construction Manager
Camera Jeremy Braben Aerial Director of Photography
Editing Charlie Habanananda Digital Intermediate Data Wrangler
Art Axel Eichhorst Storyboard Artist
Costume & Make-Up Dietke Brandt Dresser
Directing Paul Goldsmith Second Assistant Director
Camera Franz-Xaver Kringer First Assistant Camera
Crew John Cluff Special Effects Assistant
Crew Michael Fox Special Effects Technician
Art John Hersey Standby Painter
Production Miki Emmrich Production Manager
Crew Simon Atherton Armorer
Lighting Kevin Day Gaffer
Crew Derek Burgess Visual Effects Editor
Art Udo Kramer Draughtsman
Art Mike Peel Painter
Crew Jacques Dell Compositor
Art Petra Ringleb Location Scout
Art Andreas Brandt Leadman
Sound Colin Codner Sound Mixer
Costume & Make-Up Sabine Groh Set Costumer
Sound Janusz Tokarzewski Sound Engineer
Production Grant Hill Unit Production Manager
Art David Lloyd Production Illustrator
Crew Tom Debenham Digital Effects Supervisor
Visual Effects Huseyin Caner Visual Effects Supervisor
Art Niels Müller Special Props
Sound Paul Carr ADR Mixer
Art Wolfgang Hein Dressing Prop
Sound Kevin Tayler Foley Mixer
Production Nick Daubeny Location Manager
Camera Alfie Biddle Camera Trainee
Crew Adam Kirley Stunt Driver
Editing Adam Glasman Digital Colorist
Editing Steve Farman Negative Cutter
Writing Harvey Price Script Editor
Production Rebecca Chambers Assistant Location Manager
Production Patrick Herzberg Art Department Production Assistant
Writing Alan Moore Graphic Novel
Crew Leah Chalk Health and Safety
Production Amie Stephenson Casting Assistant
Editing Marcus Alexander Digital Intermediate Producer
Crew Darren O'Connell Floor Runner
Crew Adrian Biddle In Memory Of
Production Dirk Hannemann Location Production Assistant
Crew Rich Mixsell Stunt Double
Editing Mark Cullis Assistant Editor
Production Iris Müller Extras Casting
Production Jerry Adams Production Assistant
Production Nina Hueskes Location Coordinator
Crew Robin Demetriou Catering
Editing Adam Inglis Additional Colorist
Camera Viviane Bendjus Second Assistant Camera
Production Karen Betteridge Location Assistant
Production Karen Bicknell Assistant Accountant
Production Sarah Meyer Key Set Production Assistant
Production Karsten Piel Payroll Accountant
Production Louis Elman ADR Voice Casting
Camera Rafael Jeneral Clapper Loader
Visual Effects Susanne Becker Digital Compositor
Production Katharina Gapski Assistant Production Coordinator
Crew Tommy Dunne Supervising Armorer
Production Kevin Trehy Production Executive
Editing Lee Twohey Colorist
Production Marcel De Lamotte Production Driver
Crew Ana-Lucia Limbrick Pyrotechnician
Sound Hilary Skewes Conductor
Sound Jody Jenkins Music Programmer
Camera Christian Scheibe Dolly Grip
Production Nicole Furia Key Accountant
Camera Marc Atherfold Assistant Camera
Sound Gillian Dodders Dialogue Editor
Art Axel Kahnt Property Master
Crew David Leitch Stunt Double
Crew David Leitch Stunt Coordinator
Writing David Lloyd Graphic Novel
Sound Benjamin Wallfisch Original Music Composer
Directing Michael Stevenson Second Assistant Director

keyboard_arrow_up