A.I. Artificial Intelligence

A.I. Artificial Intelligence (2001)


  • Genre: Drama, Sciencefiction, Avontuur
  • Release Datum: 2001-06-29
  • Beoordeling: 7.0/10 van 5,995 stemmen
  • Lengte: 2uur 26min
  • Taal: English
  • Productie: Warner Bros. Pictures
  • Productie Land: United States of America
  • Regisseur: Steven Spielberg
star 7.0/10
Van 5,995 Stemmen

Plot

In het midden van de 21e eeuw heeft de mens een nieuw type computer ontwikkeld, dat zich bewust is van zijn eigen bestaan. Deze vorm van kunstmatige intelligentie wordt onder andere gebruikt in robots. Eén van deze robots, een jongen, hoopt een echt mens te worden, om zo de liefde van zijn pleegmoeder terug te winnen.

Kan ik A.I. Artificial Intelligence kijken op Netflix in Nederland?


Nee, helaas is A.I. Artificial Intelligence nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.

A.I. Artificial Intelligence Trailer

  • Haley Joel Osment

    als David
  • Jude Law

    als Gigolo Joe
  • Frances O'Connor

    als Monica Swinton
  • Sam Robards

    als Henry Swinton
  • Jake Thomas

    als Martin Swinton
  • William Hurt

    als Prof. Hobby
  • Robin Williams

    als Dr. Know (voice)
  • Ben Kingsley

    als Specialist (voice)
  • Meryl Streep

    als Blue Mecha (voice)
  • Chris Rock

    als Comedian (voice)
  • Ken Leung

    als Syatyoo-Sama
  • Clark Gregg

    als Supernerd
  • Kevin Sussman

    als Supernerd
  • Tom Gallop

    als Supernerd
  • Eugene Osment

    als Supernerd
  • April Grace

    als Female Colleague
  • Matt Winston

    als Executive
  • Sabrina Grdevich

    als Sheila
  • Theo Greenly

    als Todd
  • Michael Mantell

    als Dr. Frazier at Cryogenic Institute
  • Keith Campbell

    als Roadworker
  • Brian Turk

    als Backstage Bull
  • Brendan Gleeson

    als Lord Johnson-Johnson
  • Christopher Dye

    als Flesh Fair Participant
  • Jack Angel

    als Teddy (voice)
  • Tim Rigby

    als Yeoman
  • Enrico Colantoni

    als The Murderer
  • Adrian Grenier

    als Teen in Van
  • Matt Malloy

    als Robot Repairman
  • Brent Sexton

    als Russell
  • Erik Bauersfeld

    als Gardener (Voice)
  • Michael Fishman

    als Teen in Van
  • Diane Fletcher

    als Sentient Machine Security
  • Al Jourgensen

    als Flesh Fair Band Member
  • Paul Barker

    als Flesh Fair Band Member
  • Vito Carenzo

    als Big Man
  • Adam Grossman

    als Flesh Fair Band Member
  • Rena Owen

    als Ticket Taker
  • Adam Alexi-Malle

    als Crowd Member
  • Laurence Mason

    als Tech Director
  • Ashley Scott

    als Gigolo Jane
  • Ty Coon

    als Flesh Fair Band Member
  • Duane Buford

    als Flesh Fair Band Member
  • Max Brody

    als Flesh Fair Band Member
  • Red King

    als Covert Information Retrieval
  • Claude Gilbert

    als Cybertronics - Room 93056
  • Kate Nei

    als Toe Bell Ringing
  • Laia Salla

    als Mr. Chan's Assistant
  • Jeanine Salla

    als Sentient Machine Therapist
  • Mark Allan Staubach

    als Teen in Van
  • Miguel Pérez

    als Robot Repairman
  • Billy Scudder

    als Mechanic
  • Bobby Harwell

    als TV Face
  • Wayne Wilderson

    als Comedian
  • R. David Smith

    als Welder
  • Eliza Coleman

    als General Circuita
  • Jim Jansen

    als Chef
  • Tim Rhoze

    als Laboratory Technician
  • Clara Bellar

    als FemMecha Nanny
  • Kelly McCool

    als Kate the Holographic Girl
  • Michael Shamus Wiles

    als Cop
  • Jason Sutter

    als Percussionist
  • Ken Palmer

    als Percussionist
  • J. Alan Scott

    als Worker
  • Lily Knight

    als Voice in the Crowd (voice)
  • Justina Machado

    als Assistant
  • Daveigh Chase

    als Child Singer (scenes deleted)
  • Kathryn Morris

    als Teenage Honey
  • Hunter King

    als Amanda
  • Michael Berresse

    als Stage Manager
  • Paula Malcomson

    als Patricia in Mirrored Room
  • John Prosky

    als Mr. Williamson, the Bellman
  • Curt Youngberg

    als Kid
  • Andy Morrow

    als Kid
  • Dillon McEwin

    als Kid
  • Jeremy James Kissner

    als Kid
Directing Steven Spielberg Director
Production Avy Kaufman Casting
Crew Chris Cunningham Special Effects
Art Thomas Valentine Art Direction
Camera Janusz Kamiński Director of Photography
Editing Michael Kahn Editor
Art Nancy Haigh Set Decoration
Art Richard L. Johnson Art Direction
Sound John Williams Original Music Composer
Art William James Teegarden Art Direction
Production Bonnie Curtis Producer
Costume & Make-Up Bob Ringwood Costume Design
Production Kathleen Kennedy Producer
Production Walter F. Parkes Executive Producer
Production Steven Spielberg Producer
Art Rick Carter Production Design
Writing Steven Spielberg Screenplay
Production Jan Harlan Executive Producer
Writing Ian Watson Screenstory
Costume & Make-Up Ve Neill Key Makeup Artist
Editing Michael Trent Assistant Editor
Costume & Make-Up David Rawley Costume Supervisor
Art Patte Strong-Lord Set Designer
Art Fred Arbegast Sculptor
Art Vincent D'Aquino Greensman
Sound Gary Rydstrom Sound Designer
Sound Richard Hymns Supervising Sound Editor
Art Andrew Menzies Assistant Art Director
Visual Effects Dennis Muren Visual Effects Supervisor
Art Johnny Torres Greensman
Visual Effects Henry LaBounta Visual Effects Supervisor
Sound Teresa Eckton Sound Effects Editor
Visual Effects Scott Farrar Visual Effects Supervisor
Crew Erica Frauman Post Production Supervisor
Art Elizabeth Lapp Assistant Art Director
Crew Michael Gleason Visual Effects Editor
Crew Doug Coleman Stunt Coordinator
Art Suzan Wexler Assistant Art Director
Visual Effects Les Hunter Visual Effects Producer
Camera Chris Haarhoff Steadicam Operator
Crew Denny Caira Transportation Coordinator
Art Darrell L. Wight Set Designer
Art James Jones Sculptor
Art Mike Villarino Construction Foreman
Art Alex Sessing Greensman
Visual Effects Ginger Theisen Visual Effects Producer
Camera Pete Romano Underwater Camera
Art Pamela Klamer Set Designer
Art John Villarino Construction Coordinator
Art Richard F. Mays Set Designer
Sound Andy Nelson Sound Re-Recording Mixer
Crew Jennifer Leo Russ Visual Effects Editor
Production Gregory Alpert Location Manager
Art Anya Rudnick Art Department Coordinator
Art Latifa Ouaou Art Department Coordinator
Art Dawn Brown Set Designer
Art Jason Vanover Greensman
Sound Chris Scarabosio Sound Effects Editor
Camera Mitch Dubin Camera Operator
Sound Gary Rydstrom Supervising Sound Editor
Camera Chris Haarhoff Camera Operator
Art Patrick M. Sullivan Assistant Art Director
Art Thomas Minton Set Designer
Art Steven Schwartz Set Designer
Crew Francesca Jaynes Choreographer
Art Harry E. Otto Assistant Art Director
Art Masako Masuda Set Designer
Crew David Nakabayashi Visual Effects Art Director
Production David Linck Publicist
Sound Kyrsten Mate Sound Effects Editor
Costume & Make-Up Candace Neal Key Hair Stylist
Writing Brian Aldiss Short Story
Costume & Make-Up Bill Corso Makeup Artist
Camera David James Still Photographer
Crew Brian Feola Propmaker
Crew Mark Gillard Post Production Assistant
Lighting Scot Gaal Best Boy Electric
Production Patricia Churchill Unit Production Manager
Sound John Neufeld Orchestrator
Art John Bell Production Illustrator
Crew Tomáš Loewy Video Assist Operator
Lighting Glenn Corbett Gaffer
Lighting Marek Bojsza Lighting Technician
Art Kirk D. Hansen Painter
Crew Tom Martinek Sequence Supervisor
Crew Scott Rorie Set Production Assistant
Directing Jason Patnode Layout
Lighting Kevin Fahey Rigging Grip
Sound Kenneth Wannberg Music Editor
Writing Philip Keller Storyboard
Costume & Make-Up Karen Asano-Myers Hairstylist
Crew René González Projection
Lighting David Gamerman Rigging Gaffer
Production Lisbeth Wynn-Owen Production Coordinator
Camera Mike Bienstock First Assistant Camera
Crew George Alden Driver
Crew Richard L. Blackwell Stunts
Visual Effects Julie Creighton Visual Effects Coordinator
Art Anthony 'AJ' Leonardi Jr. Standby Painter
Crew Dana Dru Evenson Utility Stunts
Sound Robert Jackson Boom Operator
Crew James Henderson Stand In
Directing Ana Maria Quintana Script Supervisor
Production Laurie Charchut Production Accountant
Visual Effects Duncan Blackman 3D Supervisor
Editing Brian Chumney Editorial Services
Crew Francie Brown Dialect Coach
Crew Adam Christopher Makeup Effects
Visual Effects Ken Dackermann Digital Compositors
Visual Effects Michael Lantieri Special Effects Supervisor
Lighting John Atkins Electrician
Sound Shawn Murphy Scoring Mixer
Visual Effects Hal Hickel Animation Supervisor
Editing Richard Byard First Assistant Editor
Crew Jeff Khachadoorian Carpenter
Editing Dale E. Grahn Color Timer
Production Peter M. Tobyansen Production Supervisor
Sound Ron Judkins Sound Mixer
Directing Sergio Mimica-Gezzan First Assistant Director
Sound Larry Singer ADR Supervisor
Camera David O'Brien Camera Loader
Art Jimmy Zelinger Title Designer
Camera Rick Kangrga Dolly Grip
Camera Adam Dale Aerial Director of Photography
Camera Jim Kwiatkowski Key Grip
Art Jack Blanchard Set Dresser
Costume & Make-Up Kathy Kane-Macgowan Hair Supervisor
Camera Bob Anderson Grip
Costume & Make-Up Robert Chase Key Costumer
Art Mark W. Brown Assistant Property Master
Lighting David Devlin Chief Lighting Technician
Production Beth Bowling Casting Assistant
Crew Stan Winston Animatronics Designer
Sound Lindakay Brown Foley Editor
Production John Burton West Assistant Production Coordinator
Sound James Thatcher Musician
Costume & Make-Up Vicente Aguilar Tailor
Editing Gary Burritt Negative Cutter
Directing David H. Venghaus Jr. Second Assistant Director
Sound Dennie Thorpe Foley Artist
Sound Jonathan Null Foley Editor
Sound Gwendolyn Yates Whittle ADR Supervisor
Sound Tony Eckert Foley Mixer
Sound Ewa Sztompke Dialogue Editor
Sound Frank 'Pepe' Merel Foley Recordist
Sound Jana Vance Foley Artist
Art Jerry Moss Property Master
Sound Richard Quinn Dialogue Editor
Sound Jurgen Scharpf Sound Mix Technician
Costume & Make-Up Ricardo Richard Alvarez Costumer
Art Martin Charles Graphic Designer
Art Niamh Murphy Textile Artist
Sound John Merton ADR Recordist
Crew Thomas Brown Special Effects Technician
Visual Effects Evan Cecil Visual Effects Production Assistant
Camera Larissa Supplitt Additional Second Assistant Camera
Camera Christopher Duskin Second Assistant Camera
Directing Paul Byrne Prenderville Additional Second Assistant Director
Sound Larry Schalit Assistant Dialogue Editor
Crew J. Mark Donaldson Stunt Double
Editing Begonia Colomar Digital Color Timer
Art Peter Ramsey Storyboard Artist
Production Linden Johnson Assistant Accountant
Production Jennifer Alessi Extras Casting
Production Lisa Joelle Curtis Production Supervisor
Camera Daniel Coscia Best Boy Grip
Visual Effects Eric Bruneau Compositing Supervisor
Directing Lisa Brookes Second Second Assistant Director
Production Sven E. Fahlgren Post Production Coordinator
Visual Effects Lindsay MacGowan Effects Supervisor
Art Chris Baker Concept Artist
Lighting Stanley L. Gonsales Assistant Chief Lighting Technician
Crew Jorge Pallares Intern
Production Cecilia Escobar Payroll Accountant
Production Tim Spurry Assistant Location Manager
Sound Dean Drabin ADR Mixer
Production Chas Dupuis Production Assistant
Sound Susan McLean Assistant Sound Editor
Writing Stanley Kubrick Idea
Crew Leigh Hennessy Stunts
Crew Caryn Mower Utility Stunts
Crew Diana R. Lupo Stunts
Crew Whitney Coleman Stunts
Crew Chris Palermo Stunts
Crew Alisa Hensley Utility Stunts
Visual Effects Shawn Kelly Animation
Crew John Wright Craft Service
Crew Lisa Hoyle Stunts
Crew Gene Hartline Stunts
Art Ramsey Avery Assistant Art Director
Visual Effects Erik Winquist Compositing Artist

keyboard_arrow_up