Na een zoveelste opdracht succesvol te hebben afgerond, wordt de politieonderhandelaar Danny Roman door collega's en pers op handen gedragen. Die avond vertelt zijn partner hem dat hij bewijzen heeft van fraude in het politiedepartement.
Nee, helaas is The Negotiator nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Writing | Kevin Fox | Screenplay |
Production | David Hoberman | Producer |
Directing | F. Gary Gray | Director |
Camera | Russell Carpenter | Director of Photography |
Editing | Christian Wagner | Editor |
Writing | James DeMonaco | Screenplay |
Sound | Graeme Revell | Music |
Production | Webster Stone | Executive Producer |
Production | David Nicksay | Executive Producer |
Production | Arnon Milchan | Producer |
Production | Robert Stone | Executive Producer |
Art | Holger Gross | Production Design |
Art | Richard C. Goddard | Set Decoration |
Production | David Rubin | Casting |
Art | Kevin Ishioka | Art Direction |
Costume & Make-Up | Victoria Wood | Wigmaker |
Sound | Dino DiMuro | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Daniel Sudick | Special Effects Supervisor |
Production | Karyn McCarthy | Unit Production Manager |
Crew | Jeff Wells | Digital Effects Supervisor |
Editing | Gilbert Carreras | Color Timer |
Directing | Sharron Reynolds-Enriquez | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Carol A. O'Connell | Hairstylist |
Production | Herb Gains | Unit Production Manager |
Camera | Larry J. Aube | Grip |
Costume & Make-Up | Francine Jamison-Tanchuck | Costume Design |
Crew | Joel Kramer | Stunt Coordinator |
Crew | Mary Ann Schmidt | Stand In |
Camera | Sam Emerson | Still Photographer |
Directing | Chitra F. Mojtabai | Second Assistant Director |
Camera | Kirk Bloomberg | Second Assistant Camera |
Costume & Make-Up | John Lemons | Costumer |
Camera | Scott Ronnow | Camera Loader |
Costume & Make-Up | Mark Boucher | On Set Dresser |
Art | John Schacht | Leadman |
Directing | Barry K. Thomas | First Assistant Director |
Art | Anthony Lattanzio | Construction Coordinator |
Art | Luis G. Hoyos | Set Designer |
Production | Renee D. Czarapata | Payroll Accountant |
Sound | Mark P. Stoeckinger | Supervising Sound Editor |
Camera | Mark R. Jackson | First Assistant Camera |
Editing | Fred C. Vitale | First Assistant Editor |
Sound | Rick Morris | Sound Effects Editor |
Sound | Scott Wolf | Sound Effects Editor |
Costume & Make-Up | Marietta Carter-Narcisse | Makeup Supervisor |
Costume & Make-Up | Louis Lazzara | Makeup Artist |
Lighting | Jason Leeds | Electrician |
Crew | Robert A. Levine | Unit Publicist |
Sound | Glenn T. Morgan | Dialogue Editor |
Art | Bethany Andell | Art Department Coordinator |
Lighting | John Buckley | Chief Lighting Technician |
Crew | Ronald L. Wright | Cableman |
Art | Mike Sforza | Construction Foreman |
Costume & Make-Up | Frank Perry Rose | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Joseph T. Mastrolia | Key Set Costumer |
Production | Jean Nakahara | Production Secretary |
Production | Cynthia Wise | Production Accountant |
Camera | J. Michael Muro | Steadicam Operator |
Costume & Make-Up | Robert L. Stevenson | Hair Supervisor |
Lighting | Marc Marino | Electrician |
Camera | Michael Brennan | Dolly Grip |
Camera | Ken Cottengim Jr. | Grip |
Art | Richard Reynolds | Set Designer |
Lighting | Jon Haney | Electrician |
Sound | Robert Ulrich | Supervising ADR Editor |
Sound | Richard Dwan Jr. | Dialogue Editor |
Costume & Make-Up | Tania McComas | Makeup Supervisor |
Editing | Tony Ciccone | Additional Editing |
Crew | Jeff Verdick | Transportation Captain |
Camera | Lee Blasingame | First Assistant Camera |
Crew | Ron Poniewaz Jr. | Transportation Captain |
Sound | Mark Gordon | Dialogue Editor |
Camera | Tom Connole | Camera Operator |
Crew | Sara Flamm | Production Office Assistant |
Sound | Neal J. Anderson | Dialogue Editor |
Camera | Scott McGowan | Grip |
Crew | Randy Peters | Transportation Coordinator |
Lighting | John Fine | Electrician |
Sound | Victor Ray Ennis | First Assistant Sound Editor |
Sound | Paul Timothy Carden | Dialogue Editor |
Sound | Michael A. Patillo | Boom Operator |
Art | Barbara Ann Spencer | Set Designer |
Camera | Michael J. Coo | Key Grip |
Camera | Nico Bally | Grip |
Production | Tammy L. Smith | Extras Casting |
Production | Lisa Swain | Production Coordinator |
Sound | Russell Williams II | Production Sound Mixer |
Camera | J. Michael Muro | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Katrina Mastrolia | Costumer |
Costume & Make-Up | Alicia M. Tripi | Hairstylist |
Camera | Glenn Brown | Second Assistant Camera |
Sound | Michael A. Reagan | Sound Effects Editor |
Art | A. Todd Holland | Set Designer |
Production | Murray Miller | Location Manager |
Sound | Kerry Dean Williams | ADR Editor |
Sound | Chris Jargo | ADR Editor |
Sound | James Wright | Dolby Consultant |
Crew | Stacy Logan | Stunts |
Crew | Carl Paoli | Stunts |
Crew | Rick LeFevour | Stunts |
Crew | Erik Cord | Stunts |
Sound | Lee Labaigue | Assistant Sound Editor |
Sound | Paul Massey | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Doug Hemphill | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | John T. Scanlon | Stunts |
Crew | Randy Walker | Stunts |
Sound | James Moriana | Foley Artist |
Sound | Matt Patterson | Sound Recordist |
Crew | Troy Brown | Stunts |
Crew | Linda Perlin | Stunts |
Sound | Philip A. Hess | Foley Editor |
Crew | Randy Popplewell | Stunts |
Sound | Gary Mundheim | Foley Editor |
Crew | Bruce Benson | Stunts |
Crew | Jeff Imada | Stunts |
Crew | Kenny Endoso | Stunts |
Sound | Tim Simonec | Orchestrator |
Editing | Mo Henry | Negative Cutter |
Crew | Ralph Gonzalez | Stunts |
Crew | Steven Lambert | Stunts |
Crew | Jimmy N. Roberts | Stunts |
Sound | Joshua Winget | Music Editor |
Crew | Kiante Elam | Stunt Double |
Crew | Cory Fleming | Stunts |
Crew | Billy D. Lucas | Stunts |
Sound | Jeffrey Wilhoit | Foley Artist |
Crew | John C. Meier | Stunts |
Crew | Kay Whipple | Stunts |
Crew | Keith Woulard | Stunts |
Crew | Alan Wurtzel | Stunts |
Sound | Philip D. Morrill | Assistant Sound Editor |
Crew | Mike Cameron | Stunts |
Crew | Cliff Fleming | Stunts |
Production | Barbara Harris | ADR Voice Casting |
Crew | Mic Rodgers | Stunts |
Sound | Dennis Johnson | Sound Recordist |
Directing | David R. Ellis | Second Unit Director |
Crew | Charlie Picerni | Stunts |
Crew | Bill Palmer | Driver |
Crew | Aaron A. Akins Jr. | Propmaker |