Het einde van de ijstijd nadert en de dieren vinden hun nieuwe, natte, warme omgeving heerlijk: smeltende waterparadijzen met warme geisers. Manny, Sid en Diego ontdekken echter dat het waterparadijs wel heel nat wordt en komen erachter dat de gigantische dam op instorten staat. Als dit gebeurt, loopt hun hele omgeving gevaar. Er is maar één manier om hun wereld van de ondergang te redden en ze besluiten op een gevaarlijke missie te gaan.
Nee, helaas is Ice Age: The Meltdown nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Visual Effects | Ben Sanders | Visual Effects |
Writing | Jon Vitti | Screenplay |
Visual Effects | Yujin Ito | Visual Effects |
Directing | Carlos Saldanha | Director |
Production | Lori Forte | Producer |
Sound | John Powell | Original Music Composer |
Crew | Jeannine Berger | Post Production Supervisor |
Lighting | Arun Ram-Mohan | Lighting Artist |
Lighting | Brian P. Dean | Lighting Technician |
Art | James Willingham III | Set Dresser |
Lighting | David Esneault | Lighting Supervisor |
Production | Christian Kaplan | Casting |
Sound | Randy Thom | Supervising Sound Editor |
Editing | Erin Crackel | Assistant Editor |
Editing | Craig Paulsen | Associate Editor |
Sound | Stuart McCowan | ADR Editor |
Editing | Harry Hitner | Editor |
Production | Ilyssa Katz | Assistant Production Manager |
Crew | Kane Lee | Schedule Coordinator |
Visual Effects | Galen T. Chu | Animation Supervisor |
Sound | Randy Thom | Sound Designer |
Sound | Marshall Winn | ADR Editor |
Sound | Morten Folmer Nielsen | ADR Editor |
Visual Effects | James Bresnahan | Animation Supervisor |
Sound | David C. Hughes | Sound Effects Editor |
Editing | Randy Trager | First Assistant Editor |
Art | Andrea Blasich | Sculptor |
Crew | Michael J. Travers | CG Supervisor |
Sound | Lora Hirschberg | Sound Mixer |
Sound | Chris Scarabosio | Sound Mixer |
Visual Effects | James Campbell | Animation |
Visual Effects | Eldar Cholich | Digital Compositors |
Directing | Brett Hoffman | Script Coordinator |
Lighting | Mark Piretti | Rigging Supervisor |
Production | Anthony Nisi | Production Supervisor |
Sound | Thomas A. Carlson | Music Editor |
Visual Effects | Daniel Lopez Muñoz | Visual Development |
Art | James Parente | Set Dresser |
Lighting | Luke Martorelli | Master Lighting Artist |
Art | Thomas Cardone | Art Direction |
Sound | Shawn Murphy | Scoring Mixer |
Crew | Daniel Patrick O'Brien | Sequence Leads |
Production | Bob Gordon | Line Producer |
Production | Angela Macias | Assistant Production Manager |
Crew | Haji Uesato | Sequence Leads |
Visual Effects | Michael Knapp | Visual Development |
Art | Gareth Porter | Lead Set Dresser |
Sound | Will Edwards | Original Music Composer |
Production | Bruce Anderson | Production Manager |
Visual Effects | Ari Rubenstein | Digital Compositors |
Sound | Sue Fox | Foley Editor |
Art | Mike Defeo | Sculptor |
Sound | Randy Thom | Sound Mixer |
Editing | Gary Burritt | Negative Cutter |
Production | Samantha Berg | Assistant Production Manager |
Production | Sean M. Murphy | Assistant Production Manager |
Visual Effects | Amber Rudolph | Animation |
Visual Effects | Dann Tarmy | Digital Compositors |
Sound | James Thatcher | Musician |
Production | Chris Wedge | Executive Producer |
Visual Effects | Dan Cayer | Digital Compositors |
Lighting | Jinyi Baird | Lighting Coordinator |
Crew | Jayme Wilkinson | Technical Supervisor |
Sound | David Acord | Assistant Sound Editor |
Production | Chris Meledandri | Executive Producer |
Visual Effects | Robert MacKenzie | Color Designer |
Visual Effects | Scott Carroll | Animation |
Crew | Mike Thurmeier | Supervising Animator |
Crew | Joe Bonomo | Systems Administrators & Support |
Editing | Jim Passon | Color Timer |
Camera | Craig Grasso | Director of Photography |
Art | Peter Clarke | Conceptual Design |
Art | Shaun Cusick | Sculptor |
Visual Effects | Monika Sawyer | Visual Effects Technical Director |
Production | Jason Fricchione | Assistant Production Manager |
Production | Meredith McIvor | Assistant Production Manager |
Sound | George Doering | Musician |
Visual Effects | Jeff Gabor | Animation |
Visual Effects | Derek Rozmes | Animation |
Visual Effects | Edward Robbins | Modeling |
Writing | Gerry Swallow | Story |
Sound | Al Nelson | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Leif Jeffers | Animation |
Visual Effects | Chip Lotierzo | Animation |
Writing | Gerry Swallow | Screenplay |
Sound | Mark McKenzie | Orchestrator |
Visual Effects | Jon Campbell | Visual Effects |
Sound | Brad Dechter | Orchestrator |
Sound | Samuel H. Hinckley | Foley Editor |
Sound | Bruce Fowler | Orchestrator |
Visual Effects | David Gallagher | Animation |
Visual Effects | Jason Martinsen | Animation |
Visual Effects | Nickolas Rosario | Animation |
Visual Effects | Chad Sellers | Animation |
Writing | Peter Gaulke | Story |
Sound | Will Edwards | Sound Recordist |
Visual Effects | Jean Lin | Animation |
Visual Effects | Jonathen Collins | Animation |
Visual Effects | Paul Downs | Animation |
Visual Effects | Moonsung Lee | Animation |
Visual Effects | Peter DeSève | Character Designer |
Sound | Randy Kerber | Orchestrator |
Visual Effects | Ryan Denniston | Animation |
Visual Effects | Brien Hindman | Modeling |
Visual Effects | Daniel Williams | Modeling |
Visual Effects | Baaron Schulte | VFX Artist |
Sound | Dennie Thorpe | Foley |
Sound | Gwendolyn Yates Whittle | Supervising Sound Editor |
Visual Effects | Nick Bruno | Animation |
Visual Effects | David Couchariere | Animation |
Visual Effects | Robin Luera | Animation |
Visual Effects | Pete Paquette | Animation |
Writing | Peter Gaulke | Screenplay |
Sound | Pete Anthony | Conductor |
Visual Effects | Patrick Danaher | Animation |
Visual Effects | Andreas Procopiou | Animation |
Visual Effects | Mika Ripatti | Animation |
Sound | Greg Farrell | Sound Recordist |
Visual Effects | P. Jeep Naarkom | Animation |
Visual Effects | Robyne Powell | Animation |
Visual Effects | Raul Chavez | Animation |
Visual Effects | Kevin Chesnos | Animation |
Visual Effects | Jason Davies | Creature Technical Director |
Visual Effects | Aaron Hartline | Lead Animator |
Visual Effects | Motoko Wada | Modeling |
Visual Effects | John A. Patterson | Visual Effects |
Writing | Jim Hecht | Screenplay |
Sound | Cheryl Nardi | Assistant Sound Editor |
Visual Effects | Eddie Kim | Animation |
Visual Effects | Antonin Plante | Animation |
Visual Effects | David Torres | Lead Animator |
Visual Effects | Royce Wesley | Lead Animator |
Sound | Douglas Murray | Supervising Sound Editor |
Visual Effects | Alan Rogers | Animation |
Visual Effects | Jerod Chirico | Animation |
Visual Effects | Stephen L. Wong | Animation |
Visual Effects | Ian M. Burkard | Modeling |
Sound | Jana Vance | Foley |
Visual Effects | Rich McKain | Animation |
Visual Effects | David S. Peng | Animation |
Visual Effects | Jeremy Shaw | Animation |
Sound | Brandon Proctor | Sound Mix Technician |
Visual Effects | Jamie Williams | Visual Effects Technical Director |
Art | Moroni Taylor | Storyboard Artist |
Crew | Tamir Sammy Diab | Compositor |
Crew | James McKee Smith | Additional Music |
Editing | Natasha Leonnet | Digital Intermediate |
Directing | Nash Dunnigan | Layout |
Sound | Will Files | Assistant Sound Designer |
Visual Effects | Bryan Useo | Modeling |
Writing | Steve Moore | Storyboard |
Sound | Ellen Heuer | Foley Artist |
Sound | Roy Latham | ADR Recordist |
Production | Christopher Kappler | Human Resources |
Sound | Derek Casari | ADR Engineer |
Sound | Monique Donnelly | Vocals |
Sound | Gwendolyn Yates Whittle | Supervising ADR Editor |
Sound | Frank Rinella | Foley Mixer |
Editing | Amy Pawlowski | Digital Intermediate Editor |
Sound | Troy Porter | ADR Mixer |
Production | Allen Dam | Production Consultant |
Production | Justin Mandel | Production Assistant |
Art | Christi Bertelsen | Storyboard Assistant |
Editing | Tim Nordquist | Co-Editor |
Writing | Bob Camp | Story Artist |
Visual Effects | Hans Dastrup | Senior Animator |
Visual Effects | Robert V. Cavaleri | Effects Supervisor |
Production | Brian A. Keane | General Manager |
Sound | Sean England | Foley Recordist |
Visual Effects | Robert Cardone | Layout Supervisor |