Monsters en Co.

Monsters en Co. (2001)


  • Genre: Animatie, Komedie, Familie
  • Release Datum: 2001-11-01
  • Beoordeling: 7.8/10 van 17,976 stemmen
  • Lengte: 1uur 32min
  • Taal: English
  • Productie: Pixar
  • Productie Land: United States of America
  • Regisseur: Pete Docter
star 7.8/10
Van 17,976 Stemmen

Plot

Monsters, Incorporated is de grootste bangmaak-fabriek ter wereld, en Sulley is één van de beste medewerkers. Het is de taak van Sulley en z'n collega's om kleine kinderen bang te maken, en vervolgens de angstkreten (die als energiebron gebruikt worden) op te vangen.

Kan ik Monsters en Co. kijken op Netflix in Nederland?


Nee, helaas is Monsters en Co. nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.

Monsters en Co. Trailer

  • John Goodman

    als Sullivan (voice)
  • Billy Crystal

    als Mike (voice)
  • Mary Gibbs

    als Boo (voice)
  • Steve Buscemi

    als Randall (voice)
  • James Coburn

    als Waternoose (voice)
  • Jennifer Tilly

    als Celia (voice)
  • Bob Peterson

    als Roz (voice)
  • John Ratzenberger

    als Yeti (voice)
  • Frank Oz

    als Jeff Fungus (voice)
  • Daniel Gerson

    als Needleman / Smitty (voice)
  • Steve Susskind

    als Floor Manager (voice)
  • Bonnie Hunt

    als Flint (voice)
  • Jeff Pidgeon

    als Bile (voice)
  • Samuel Lord Black

    als George (voice)
  • Jack Angel

    als Additional Voices (voice)
  • Bob Bergen

    als Additional Voices (voice)
  • Rodger Bumpass

    als Additional Voices (voice)
  • Gino Conforti

    als Additional Voices (voice)
  • Jennifer Darling

    als Additional Voices (voice)
  • Patti Deutsch

    als Additional Voices (voice)
  • Pete Docter

    als Additional Voices (voice)
  • Bobby Edner

    als Additional Voices (voice)
  • Ashley Edner

    als Additional Voices (voice)
  • Katie Scarlett

    als Additional Voices (voice)
  • Paul Eiding

    als Additional Voices (voice)
  • Bill Farmer

    als Additional Voices (voice)
  • Keegan Farrell

    als Additional Voices (voice)
  • Pat Fraley

    als Additional Voices (voice)
  • Teresa Ganzel

    als Additional Voices (voice)
  • Taylor Gifaldi

    als Additional Voices (voice)
  • Marc John Jefferies

    als Additional Voices (voice)
  • Joe Lala

    als Additional Voices (voice)
  • Noah Luke

    als Additional Voices (voice)
  • Sherry Lynn

    als Additional Voices (voice)
  • Danny Mann

    als Additional Voices (voice)
  • Mona Marshall

    als Additional Voices (voice)
  • Mickie McGowan

    als Additional Voices (voice)
  • Laraine Newman

    als Additional Voices (voice)
  • Kay Panabaker

    als Additional Voices (voice)
  • Bret Parker

    als Additional Voices (voice)
  • Phil Proctor

    als Additional Voices (voice)
  • Josh Qualtieri

    als Additional Voices (voice)
  • Guido Quaroni

    als Additional Voices (voice)
  • Jan Rabson

    als Additional Voices (voice)
  • Lisa Raggio

    als Additional Voices (voice)
  • Joe Ranft

    als Additional Voices (voice)
  • Sophia Ranft

    als Additional Voices (voice)
  • Katherine Ringgold

    als Additional Voices (voice)
  • Bob Scott

    als Additional Voices (voice)
  • David Silverman

    als Additional Voices (voice)
  • Jim Thornton

    als Additional Voices (voice)
  • Lee Unkrich

    als Additional Voices (voice)
  • Wallace Shawn

    als Rex (voice) (uncredited)
Visual Effects Carter Goodrich Visual Development
Costume & Make-Up Ellen Moon Lee Set Dressing Artist
Visual Effects Angus MacLane Animation
Visual Effects Patty Kihm Stevenson Animation
Visual Effects Brian Green Modeling
Visual Effects Paul Aichele Modeling
Lighting Mark Nielsen Lighting Manager
Camera Louis Rivera Camera Supervisor
Crew Dee Selby Sound Design Assistant
Sound Brenda Heins Sound Editor
Production Katherine Sarafian Production Supervisor
Art Jonas Rivera Art Department Manager
Crew Paul Mica Production Artist
Visual Effects Ricky Nierva Visual Development
Visual Effects J. Otto Seibold Visual Development
Visual Effects Nico Marlet Visual Development
Costume & Make-Up Phat Phuong Set Dressing Artist
Visual Effects Jimmy Hayward Animation
Visual Effects Nancy Kato Animation
Visual Effects Bobby Podesta Animation
Visual Effects Alan Sperling Animation
Visual Effects Ron Zorman Animation
Production Tricia Andres Production Office Coordinator
Production Andrew Stanton Executive Producer
Art Bob Pauley Production Design
Crew David Hong Production Artist
Visual Effects Peter DeSève Visual Development
Visual Effects Doug Sweetland Animation Director
Visual Effects Doug Dooley Animation
Visual Effects Alan Barillaro Animation
Visual Effects Ike Feldman Animation
Visual Effects Karen Kiser Animation
Visual Effects Wendell Lee Animation
Editing Marcia Gwendolyn Jones Editorial Manager
Visual Effects James Bancroft Shading
Lighting Kim White Master Lighting Artist
Writing Jeff Pidgeon Original Story
Art Harley Jessup Production Design
Crew Lawrence Marvit Production Artist
Art Norm DeCarlo Sculptor
Art Nick Vlahos Art Department Assistant
Crew Shawn Brennan Sequence Leads
Costume & Make-Up Trish Carney Set Dressing Manager
Visual Effects Andrew L. Schmidt Animation
Visual Effects J. Warren Trezevant Animation
Visual Effects Paul Mendoza Fix Animator
Visual Effects Kathleen Relyea Animation Fix Coordinator
Crew Ian Buono Documentation & Support
Crew Glenn McQueen Supervising Animator
Sound Gary Rydstrom Sound Designer
Crew Jason Deamer Production Artist
Visual Effects Andrew Gordon Animation
Editing Katherine Ringgold Additional Editing
Visual Effects Kim White Modeling
Crew Tom Duff Software Engineer
Crew David DiFrancesco Photoscience Manager
Sound Bruno Coon Music Editor
Production Robert Taylor Finance
Art Dominique Louis Art Direction
Costume & Make-Up Sophie Vincelette Set Dressing Supervisor
Costume & Make-Up David Eisenmann Set Dressing Artist
Visual Effects Brett Coderre Animation
Visual Effects David Tart Animation
Visual Effects Sue Maatouk-Kalache Shading
Lighting Scott Clifford Master Lighting Artist
Lighting Tim Best Lighting Artist
Crew Steve May Sequence Supervisor
Sound Doc Kane Sound Editor
Visual Effects Paul Mica CG Painter
Art Jerome Ranft Sculptor
Visual Effects Kevin Hawkes Visual Development
Visual Effects Chris Ure Visual Development
Costume & Make-Up Mark Sanford Set Dressing Artist
Visual Effects Michael Berenstein Animation
Visual Effects Deirdre Warin Modeling
Visual Effects Eliot Smyrl Modeling
Visual Effects Anthony A. Apodaca Shading
Visual Effects David Batte Shading
Crew Brad Andalman Software Team Lead
Crew Thomas Hahn Software Team Lead
Crew Drew Rogge Machinist
Crew Paul Cichocki Post Production Supervisor
Sound Michael Silvers Supervising Sound Editor
Production Darla K. Anderson Producer
Lighting Jean-Claude Kalache Lighting Supervisor
Visual Effects Rick Sayre Shading
Production Mary Hidalgo Casting
Visual Effects Yvonne Herbst CG Painter
Crew Mark Cordell Holmes Production Artist
Crew Bud Thon Production Artist
Visual Effects Lou Romano Visual Development
Visual Effects Oscar Grillo Visual Development
Visual Effects Stephen Barnes Animation
Visual Effects Tim Crawfurd Animation
Visual Effects Billy Merritt Animation
Visual Effects Adam Wood Animation
Crew Ken Schretzmann Second Film Editor
Editing Jack Curtis Dubowsky Additional Editorial Assistant
Editing Renee Steen Editorial Production Assistant
Visual Effects Mark Adams Modeling
Visual Effects Jason Bickerstaff Modeling
Crew John Hazelton Projection
Editing Jim Stewart Editor
Crew Thomas Porter Supervising Technical Director
Crew Albert Lozano Production Artist
Visual Effects Robert H. Russ Animation
Visual Effects Peter Nash Animation
Visual Effects Daniel McCoy Shading
Visual Effects Byron Bashforth Shading
Visual Effects Gina Trbovich-Malewicz Shading
Crew Ronen Barzel Software Engineer
Crew Arik Ehle Production Office Assistant
Writing Jill Culton Original Story
Writing Ralph Eggleston Original Story
Visual Effects Jamie Frye CG Painter
Visual Effects Robin Cooper CG Painter
Crew Nathaniel McLaughlin Production Artist
Visual Effects John Kahrs Animation
Visual Effects Bret Parker Animation
Visual Effects Michael Venturini Animation
Visual Effects Tasha Wedeen Animation
Visual Effects Andrew Schmidt Modeling
Visual Effects Bill Sheffler Modeling
Visual Effects Ralph Eggleston Visual Development
Visual Effects Lane Smith Visual Development
Art Jay Ward Art Department Coordinator
Visual Effects David DeVan Animation
Visual Effects Dave Mullins Animation
Visual Effects Christian Hoffman Modeling
Visual Effects James Bancroft Modeling
Lighting Chad Belteau Lighting Artist
Crew Bena Currin Software Team Lead
Production John Lasseter Executive Producer
Crew Rich Quade Supervising Animator
Visual Effects Bryn Imagire CG Painter
Crew Randy Berrett Production Artist
Visual Effects Ricardo Curtis Animation
Visual Effects Amy McNamara Animation
Visual Effects Sanjay Patel Animation
Editing Torbin Xan Bullock First Assistant Editor
Lighting Elizabeth Gonzales-Guerra Lighting Production Assistant
Crew Tom Deering Documentation & Support
Crew Beth Sullivan Department Administrator
Sound Shannon Mills Sound Effects Editor
Production Ruth Lambert Casting
Visual Effects Glenn Kim CG Painter
Visual Effects Laura Phillips CG Painter
Crew Gary Schultz Production Artist
Visual Effects Jill Culton Visual Development
Visual Effects Bud Luckey Visual Development
Visual Effects Sarah Jo Helton Animation Manager
Visual Effects Scott Clark Animation Director
Visual Effects Kyle Balda Animation
Visual Effects Stephen Gregory Animation
Visual Effects James Ford Murphy Animation
Visual Effects Gabrielle Siegel Animation Production Assistant
Lighting Joyce Powell Directing Lighting Artist
Lighting Lauren Alpert Master Lighting Artist
Crew John Alex Software Engineer
Writing Andrew Stanton Screenplay
Visual Effects Phaedra Craig CG Painter
Costume & Make-Up Jessica Hutchison Set Dressing Production Assistant
Visual Effects Shawn Krause Animation
Visual Effects Jeff Pratt Animation
Visual Effects Gini Cruz Santos Animation
Visual Effects Kureha Yokoo Animation
Visual Effects Jenni Tsoi Animation Department Coordinator
Editing Luis Alvarez y Alvarez Additional Editorial Assistant
Editing Atsuko Yamagishi Editorial Production Assistant
Crew Rob Cook Software Team Lead
Production Catherine Roehl Production Accountant
Crew Courtney Bergin Post Production Assistant
Visual Effects Michael Parks Animation
Art Andrea Warren Art Department Coordinator
Crew Gregg Olsson Sequence Leads
Costume & Make-Up Elizabeth Tobit Set Dressing Artist
Visual Effects Daniel Mason Animation
Visual Effects Victor Navone Animation
Visual Effects Jon Mead Animation
Visual Effects Ross Stevenson Animation
Editing Hoon H. Kim Editorial Coordinator
Crew Erik Forman Information Systems Manager
Art Tia W. Kratter Art Direction
Crew Glenn Kim Production Artist
Visual Effects Geefwee Boedoe Visual Development
Crew Derek Williams Sequence Leads
Costume & Make-Up Dan Sukiennik Set Dressing Artist
Visual Effects Bobby Beck Animation
Visual Effects Brett Pulliam Animation
Editing Lee Unkrich Additional Editing
Visual Effects Christine Waggoner Modeling
Visual Effects Ben Jordan Shading
Lighting Janet Lucroy Directing Lighting Artist
Crew Brad West Software Engineer
Camera Perrin Cutting Camera Department Manager
Camera Don Conway Camera Technician
Sound Jana Vance Foley
Art Jon Childress Farmer Set Dresser
Production Matthew Jon Beck Casting
Writing Pete Docter Original Story
Editing Robert Grahamjones Editor
Editing Greg Snyder Assistant Editor
Production Bahram Hooshmand Production Coordinator
Editing Mark Yeager Assistant Editor
Writing Daniel Gerson Screenplay
Production Karen Dufilho-Rosen Co-Producer
Sound Randy Newman Original Music Composer
Production Kori Rae Associate Producer
Visual Effects Dylan Brown Animation
Visual Effects Patrick Lin Animation
Visual Effects Bob Whitehill Visual Effects Supervisor
Visual Effects Nicole Paradis Grindle Simulation & Effects Artist
Sound Tom MacDougall Music Supervisor
Production Nils Erdmann Finance
Production Bruce Nachbar Production Manager
Directing Jessica Donohoe Script Coordinator
Costume & Make-Up LeighAnna Frostad Key Hair Stylist
Sound Jonathan Sacks Orchestrator
Editing Chris DeLaGuardia Color Timer
Crew Tony Basso Security
Visual Effects Dan Lee Visual Effects
Sound Frank Wolf Scoring Mixer
Directing Jeremy Lasky Layout
Production Ethan Owen Production Coordinator
Editing Chris Vallance Assistant Editor
Sound Lindakay Brown Foley Editor
Art Susan Bradley Title Designer
Sound Morten Folmer Nielsen ADR Editor
Sound George Doering Musician
Visual Effects Bud Luckey Character Designer
Editing Mary Beth Smith Negative Cutter
Crew Kent Brown Temp Sound Editor
Lighting Nousha Emami Chief Lighting Technician
Visual Effects Stephen King Shading
Visual Effects Bill Wise Shading
Visual Effects Adam Woodbury Additional Effects Development
Crew Jon Shlens Software Engineer
Crew Douglas Epps Software Engineer
Visual Effects David Munier Shading
Crew Peter Nye Software Team Lead
Directing Bob Peterson Script Supervisor
Crew Elle Yoko Suzuki Systems Administrators & Support
Crew Mark T. VandeWettering Software Engineer
Visual Effects Jenna Capozzi Simulation & Effects Production Assistant
Crew Michael Kass Software Engineer
Visual Effects Lisa Kim Modeling
Lighting Ivo Kos Lighting Artist
Lighting Eileen O'Neill Master Lighting Artist
Visual Effects David Orecklin Simulation & Effects Production Assistant
Visual Effects Michael Fong Modeling
Visual Effects Patrick Guenette Visual Effects Technical Director
Visual Effects Sangwoo Hong Modeling
Visual Effects Ken Lao Additional Effects Development
Visual Effects Brandon Onstott Shading
Crew Jack Paulus Sequence Supervisor
Lighting Seth Piezas Lighting Artist
Visual Effects Galyn Susman Simulation & Effects Production Assistant
Visual Effects Tim Swec Simulation & Effects Artist
Sound James Thatcher Musician
Crew Ling Hsu Systems Administrators & Support
Directing Shannon Wood Script Coordinator
Lighting Christina Haaser Lighting Artist
Visual Effects Ana Lacaze Shading
Lighting Amy Moran Lighting Artist
Visual Effects Mitch Prater Shading
Lighting Dale Ruffolo Master Lighting Artist
Lighting John Warren Master Lighting Artist
Sound Tom Boyd Musician
Sound Andrew Page Music
Crew Cory Knox Systems Administrators & Support
Crew Craig Kolb Software Engineer
Crew Heidi Stettner Software Engineer
Lighting Cindy Hong Lighting Artist
Visual Effects Stephen King Modeling
Visual Effects Sonoko Konishi Modeling
Lighting Felix Mendoza Lighting Artist
Crew Jerome Strach Systems Administrators & Support
Directing Gabriel Schlumberger Layout
Crew Marc Bonilla Additional Music
Sound Don Williams Musician
Crew James Burgess Photoscience Manager
Crew F. Sebastian Grassia Software Engineer
Crew Sudeep Rangaswamy Software Engineer
Crew Don Schreiter Software Engineer
Crew David Silverman Additional Writing
Sound Gary Summers Sound Re-Recording Mixer
Editing John Countryman Digital Intermediate
Lighting Carmen Ngai Lighting Artist
Visual Effects Martin Nguyen Simulation & Effects Artist
Visual Effects Eben Ostby Character Modelling Supervisor
Visual Effects Belinda van Valkenburg CG Painter
Visual Effects Steven Clay Hunter Character Designer
Sound Charles Paley Music Editor
Production Graham Moloy Production Coordinator
Crew Gary Monheit Software Engineer
Crew Michael Shantzis Software Engineer
Crew Patrick Siemer Title Graphics
Lighting Thane Hawkins Lighting Artist
Crew Kitt Hirasaki Software Engineer
Crew Timothy Sorensen Post Production Supervisor
Crew Jennifer Becker Systems Administrators & Support
Crew Grant Gatzke Systems Administrators & Support
Crew Bethany Jane Hanson Systems Administrators & Support
Crew Brian Smits Software Engineer
Sound Derek Casari Sound Engineer
Visual Effects Larry Cutler Modeling
Visual Effects Thomas Jordan Shading
Visual Effects Keith Olenick Shading
Editing Jason Hudak Assistant Editor
Crew Kurt Fleischer Software Team Lead
Crew David Laur Software Engineer
Crew Terry Lee Moseley Systems Administrators & Support
Crew Jason Topolski Systems Administrators & Support
Visual Effects Michael Fong Simulation & Effects Production Assistant
Visual Effects Michael Kilgore Simulation & Effects Artist
Visual Effects Brian M. Rosen Shading
Sound Isobel Griffiths Orchestrator
Crew David Baraff Software Engineer
Crew Chris King Software Engineer
Crew Manny Ponce Systems Administrators & Support
Crew Nelson Siu Systems Administrators & Support
Crew Andy Thomas Systems Administrators & Support
Crew Audrey Wong Software Engineer
Crew Wayne Wooten Software Engineer
Crew Jonathan Roberts Additional Writing
Visual Effects Cynthia Dueltgen Modeling
Lighting Jae Hong Kim Lighting Artist
Visual Effects Michael Lorenzen Modeling
Visual Effects Tim Milliron Modeling
Visual Effects Allison Torres Simulation & Effects Artist
Visual Effects Jesse Hollander Animation
Directing Adam Schnitzer Layout
Lighting Onny P. Carr Lighting Artist
Visual Effects Lars R. Damerow Shading
Visual Effects Kelly O'Connell Modeling
Lighting Patrick Wilson Lighting Artist
Crew Bill Kinder Post-Production Manager
Sound Mark Eshelman Scoring Mixer
Crew Michael B. Johnson Software Engineer
Crew Gabriel Benveniste Systems Administrators & Support
Crew Edward Escueta Systems Administrators & Support
Visual Effects Michael Fu Shading
Visual Effects Thomas Jordan Simulation & Effects Artist
Lighting Ana Lacaze Lighting Artist
Crew Matthew Martin Software Engineer
Editing Terry Claborn Color Timer
Production Kirsten Ames Staubli Production Accountant
Crew Lisa Forssell Software Engineer
Crew Jason 'Jayfish' Hull Systems Administrators & Support
Crew Tim Milliron Software Engineer
Production Sean C. Alvarez Production Accountant
Crew Dirk Van Gelder Software Team Lead
Crew Bob Peterson Additional Writing
Crew Robert L. Baird Additional Writing
Crew Rhett Reese Additional Writing
Sound Karen G. Wilson Foley Editor
Lighting Brian Boyd Master Lighting Artist
Visual Effects Daniel Herman Additional Effects Development
Lighting Steven James Lighting Artist
Lighting Lisa Kim Lighting Artist
Visual Effects Ivo Kos Modeling
Visual Effects Dale Ruffolo Modeling
Visual Effects Richard S.G. Thompson Simulation & Effects Artist
Visual Effects Chris DiGiovanni Animation Production Assistant
Sound Jason Lloyd Scoring Mixer
Production Mickie McGowan ADR Voice Casting
Sound Bruce White Musician
Crew Patrick Guenette Systems Administrators & Support
Production Kristina Ruud Finance
Writing Will Csaklos Script Consultant
Directing Tom Kim Layout
Crew Brad Winemiller Sequence Supervisor
Crew David Yu Software Engineer
Visual Effects Tom Miller Shading
Crew Josh Minor Software Engineer
Lighting Kelly O'Connell Lighting Artist
Visual Effects Guido Quaroni 3D Modeller
Directing Yun Shin Layout
Visual Effects Keith Stichweh Simulation & Effects Artist
Crew Tien Truong Software Engineer
Crew Christopher C. Walker Systems Administrators & Support
Crew Andy Witkin Software Team Lead
Crew Joe Ranft Additional Writing
Visual Effects Onny P. Carr Modeling
Directing Jongo Layout
Visual Effects Mirjana Nikolic Shading
Visual Effects John Singh Pottebaum Modeling
Lighting Elizabeth Del Sol Lighting Production Assistant
Crew Jisup Hong Software Engineer
Crew Manny Ko Software Engineer
Crew Michael Lorenzen Sequence Supervisor
Crew Guido Quaroni Sequence Supervisor
Crew Patrick Wilson Production Artist
Sound Stephen Kearney Sound Effects Editor
Lighting Jay Faulkner Lighting Artist
Lighting Michael R. King Lighting Artist
Visual Effects Michael R. King Shading
Lighting Kristifir Klein Chief Lighting Technician
Visual Effects Joshua Reiss Modeling
Lighting Peter Sumanaseni Lighting Artist
Sound Joey Newman Conductor
Directing Victoria Jaschob Layout
Crew Eric Veach Software Engineer
Crew Jay Weiland Systems Administrators & Support
Visual Effects Roger Rose Animation
Sound Juan Peralta Sound Mix Technician
Directing Louis Gonzales Layout
Writing Maxwell Brace IV Story Artist
Art Geefwee Boedoe Additional Storyboarding
Sound Derek Casari ADR Engineer
Crew Vince Caro Additional Dialogue
Production Shane M. Thomas Production Assistant
Sound Tony Eckert Foley Mixer
Writing Marcia Gwendolyn Jones Story Manager
Visual Effects Ewan Johnson Layout Supervisor
Sound Randy Newman Music Producer
Art Robert Anderson Additional Set Dresser
Visual Effects Bob Whitehill Stereoscopic Supervisor
Production Kimberly Adair Clark Human Resources
Sound Dennie Thorpe Foley Artist
Visual Effects Keith Kolder CG Animator
Sound Brian Magerkurth Sound Re-Recording Mixer
Directing Lee Unkrich Co-Director
Directing David Silverman Co-Director
Directing Pete Docter Director
Writing Bob Peterson Story Supervisor
Sound Randy Newman Songs
Sound Tom Myers Sound Designer
Sound Gary Rydstrom Sound Re-Recording Mixer

keyboard_arrow_up