Spider-Man 2

Spider-Man 2 (2004)


  • Genre: Actie, Avontuur, Fantasie
  • Release Datum: 2004-06-25
  • Beoordeling: 7.216/10 van 12871 stemmen
  • Lengte: 2uur 7min
  • Taal: English
  • Productie: Laura Ziskin Productions
  • Productie Land: United States of America
  • Regisseur: Sam Raimi
star 7.216/10
Van 12,871 Stemmen

Plot

Nieuwe avonturen van Peter Parker, sympathieke student, part-time fotograaf en superheld. Nadat hij in de vorige film geslaagd is voor zijn high-school diploma besluit Peter colleges te volgen aan de New Yorkse Empire State Universiteit. Terwijl hij met diverse persoonlijke problemen zit wordt hij geconfronteerd met de briljante Dr. Otto Octavius, die door een wetenschappelijk ongeluk met enkele mechanische tentakels in de slechte Doctor Octopus is veranderd.

Kan ik Spider-Man 2 kijken op Netflix in Nederland?

Ja! de film Spider-Man 2 is nu beschikbaar om te kijken op Netflix in Nederland!

Kijken op Netflix

Spider-Man 2 Trailer

  • Tobey Maguire

    als Spider-Man / Peter Parker
  • Kirsten Dunst

    als Mary Jane Watson
  • James Franco

    als Harry Osborn
  • Alfred Molina

    als Doc Ock / Otto Octavius
  • Rosemary Harris

    als May Parker
  • J.K. Simmons

    als J. Jonah Jameson
  • Donna Murphy

    als Rosalie Octavius
  • Daniel Gillies

    als John Jameson
  • Dylan Baker

    als Dr. Curt Connors
  • Bill Nunn

    als Joseph 'Robbie' Robertson
  • Vanessa Ferlito

    als Louise
  • Aasif Mandvi

    als Mr. Aziz
  • Willem Dafoe

    als Green Goblin / Norman Osborn
  • Cliff Robertson

    als Ben Parker
  • Ted Raimi

    als Hoffman
  • Elizabeth Banks

    als Miss Brant
  • Bruce Campbell

    als Snooty Usher
  • Gregg Edelman

    als Dr. Davis
  • Elya Baskin

    als Mr. Ditkovitch
  • Mageina Tovah

    als Ursula
  • Daniel Dae Kim

    als Raymond
  • Hal Sparks

    als Elevator Passenger
  • Joel McHale

    als Mr. Jacks
  • Stan Lee

    als Man Dodging Debris
  • Kelly Connell

    als Dr. Isaacs
  • Brent Briscoe

    als Garbage Man
  • Emily Deschanel

    als Receptionist
  • Jason Fiore-Ortiz

    als Henry Jackson
  • Scott Spiegel

    als Man on Balcony
  • Andy Bale

    als OsCorp Executive
  • Christine Estabrook

    als Mrs. Jameson
  • Molly Cheek

    als Society Woman
  • John Paxton

    als Houseman
  • Joy Bryant

    als Woman at Web
  • Joanne Baron

    als Skeptical Scientist
  • Peter McRobbie

    als OsCorp Representative
  • Timothy Jerome

    als Injured Scientist
  • Taylor Gilbert

    als Mrs. Watson
  • Peter Vouras

    als Stage Manager
  • Donnell Rawlings

    als Pizza 'Heist' Witness
  • Zachry Rogers

    als Boy Saved by Spider-Man
  • Ella Rogers

    als Girl Saved by Spider-Man
  • Louis Lombardi

    als Poker Player
  • Marc John Jefferies

    als Amazed Kid
  • Roshon Fegan

    als Amazed Kid
  • Brendan Patrick Connor

    als Theater Traffic Cop
  • Reed Diamond

    als Algernon
  • Dan Callahan

    als Jack
  • Elyse Dinh

    als Violinist
  • John Landis

    als Doctor
  • Tim Storms

    als Chainsaw Doctor
  • Susie Park

    als Clawing Nurse
  • Tricia Peters

    als Screaming Nurse
  • Michael Edward Thomas

    als Man at Fire
  • Anne Betancourt

    als Woman at Fire
  • Venus Lam

    als Child in Burning Building
  • Bill E. Rogers

    als Fireman
  • Joe Virzi

    als Fireman
  • Jopaul Van Epp

    als Boy With Mask
  • Weston Epp

    als Boy With Mask
  • Peter Allas

    als Train Passenger
  • Brianna Brown

    als Train Passenger
  • Bill Calvert

    als Train Passenger
  • Tony Campisi

    als Train Passenger
  • Joey Diaz

    als Train Passenger
  • Chloe Dykstra

    als Train Passenger
  • Simone Gordon

    als Train Passenger
  • Dan Hicks

    als Train Passenger
  • Julia Max

    als Train Passenger
  • Savannah Pope

    als Train Passenger
  • Timothy Patrick Quill

    als Train Passenger
  • Jill Sayre

    als Train Passenger
  • Rickey G. Williams

    als Train Passenger
  • Michael Arthur

    als NYPD Officer (uncredited)
  • Frank Bonsangue

    als Pizza Man (uncredited)
  • Cindy Cheung

    als Chinese Daughter (uncredited)
  • Phil LaMarr

    als Train Passenger (uncredited)
  • Calvin Dean

    als Boomer (uncredited)
  • Andre M. Johnson

    als Fireman 2 (uncredited)
  • Peter Cincotti

    als Piano Player in Planetarium (uncredited)
  • Peyton List

    als Little Girl Playing on Steps (uncredited)
  • Spencer List

    als Little Boy Playing on Steps (uncredited)
  • Troy Metcalf

    als Blue Collar Guy (uncredited)
  • Scott Ross

    als Pedestrian (uncredited)
  • Bonnie Somerville

    als Screaming Woman (uncredited)
  • Wesley Volcy

    als Columbia University Student (uncredited)
  • Lou Volpe

    als Man at Web (uncredited)
  • Garrett Warren

    als Bearded Doctor (uncredited)
  • Joseph M. Caracciolo

    als Priest at Mary Jane's Wedding (uncredited)
  • Tom Carey

    als Train conductor
Sound Danny Elfman Original Music Composer
Production Dianne Crittenden Casting
Sound Bill Abbott Music Editor
Art Jay Hart Set Decoration
Production Joseph M. Caracciolo Jr. Executive Producer
Visual Effects John Frazier Special Effects Supervisor
Production Kristen Branan Head of Production
Directing Sam Raimi Director
Production Stan Lee Executive Producer
Writing Stan Lee Comic Book
Writing Steve Ditko Comic Book
Editing Bob Murawski Editor
Production Laura Ziskin Producer
Production Avi Arad Producer
Art Neil Spisak Production Design
Costume & Make-Up James Acheson Costume Design
Writing Alvin Sargent Screenplay
Production Lorne Orleans Producer
Production Kevin Feige Executive Producer
Camera Bill Pope Director of Photography
Production Grant Curtis Co-Producer
Sound Christopher Young Original Music Composer
Crew Dan Bradley Stunt Coordinator
Directing Dan Bradley Second Unit Director
Crew Hank Amos Stunts
Crew Hank Amos Utility Stunts
Art Thomas P. Wilkins Art Direction
Sound Scott G.G. Haller Sound Editor
Art Thomas Valentine Art Direction
Crew Danny Cangemi Special Effects Coordinator
Editing Jim Passon Color Timer
Production Joseph M. Caracciolo Executive Producer
Sound Greg P. Russell Sound Re-Recording Mixer
Writing Miles Millar Screenstory
Writing Alfred Gough Screenstory
Visual Effects John Dykstra Visual Effects Supervisor
Visual Effects John Dykstra Visual Effects Designer
Lighting Timothy Healy Electrician
Art François Audouy Graphic Designer
Art Steve Saklad Art Direction
Crew Steve Bartek Additional Music
Production Richard Baratta Unit Production Manager
Crew Chris Daniels Stunt Double
Art Jeff Knipp Art Direction
Production Michael V. Nicolo Casting Associate
Writing Michael Chabon Screenstory
Costume & Make-Up Gary Archer Prosthetics
Costume & Make-Up Noriko Watanabe Hairstylist
Camera Al Cerullo Helicopter Camera
Crew Chris Haynes Driver
Directing Eric Heffron Assistant Director
Crew Brad Martin Stunts
Crew Brad Martin Stunt Double
Art Scott P. Murphy Art Direction
Crew Dion Lam Dik-On Fight Choreographer
Crew Jason Hamer Special Effects
Costume & Make-Up Gary Jones Costume Design
Editing Sean Valla First Assistant Editor
Editing Anthony Harris Digital Color Timer
Editing Gershon Hinkson Assistant Editor
Art Kyle Cooper Title Designer
Sound George Doering Musician
Costume & Make-Up Tricia Heine Makeup Artist
Visual Effects Peter Giliberti Lead Animator
Costume & Make-Up Julie Hewett Makeup Department Head
Art Cosmas A. Demetriou Assistant Art Director
Crew John Orlebeck Transportation Coordinator
Directing Trudy Ramirez Script Supervisor
Sound John Chalfant Sound Effects Editor
Sound Jeffrey J. Haboush Sound Re-Recording Mixer
Crew Robert Barnett Scenic Artist
Lighting Andy Ryan Chief Lighting Technician
Sound Larry Hopkins Sound Mixer
Art Scott Getzinger Assistant Property Master
Art C. Scott Baker Set Designer
Art Doug Harlocker Property Master
Sound Kevin O’Connell Sound Re-Recording Mixer
Sound Susan Dudeck Supervising ADR Editor
Sound Susan Dudeck Supervising Dialogue Editor
Art Theresa Greene Art Department Assistant
Camera John Bramley Still Photographer
Visual Effects Greg Anderson Visual Effects Supervisor
Visual Effects Raoul Bolognini Visual Effects Producer
Costume & Make-Up Bob Moore Jr. Key Costumer
Camera Kenji Luster Steadicam Operator
Sound Paul N.J. Ottosson Sound Designer
Sound Paul N.J. Ottosson Supervising Sound Editor
Art J. Bryan Holloway Sculptor
Art Wayne Shepherd Leadman
Camera Joseph V. Cicio Camera Operator
Costume & Make-Up Clare Hallworth Assistant Costume Designer
Visual Effects Scott Stokdyk Visual Effects Supervisor
Crew Cyril O'Neil Picture Car Coordinator
Sound Ulrika Akander Dialogue Editor
Sound Ulrika Akander ADR Editor
Sound Dennis S. Sands Scoring Mixer
Visual Effects Patti Gannon Compositing Supervisor
Lighting Frank Dorowsky Rigging Gaffer
Costume & Make-Up Mary Jo McGrath Wardrobe Supervisor
Sound Alison Fisher Dialogue Editor
Sound Douglas J. Schulman Sound Mixer
Crew Jody Fedele Visual Effects Editor
Costume & Make-Up Kelvin R. Trahan Hair Department Head
Camera Anette Haellmigk Additional Director of Photography
Visual Effects Eran Barnea Visual Effects
Crew Dan Harder Set Medic
Sound Howard London ADR Mixer
Costume & Make-Up Trish Almeida Key Hair Stylist
Art Jim Ondrejko Construction Coordinator
Visual Effects Luis Grané Senior Animator
Art John Dillon Art Department Manager
Camera Tim Arasheben Camera Technician
Art Adam Austin Set Dresser
Production Shannon Gaulding Production Executive
Costume & Make-Up Alethea McElroy Additional Wardrobe Assistant
Crew James Bearb Stunt Driver
Crew Michael Kall Carpenter
Costume & Make-Up Elisa Marsh Key Makeup Artist
Costume & Make-Up Lorraine Crossman Costumer
Costume & Make-Up Sara Auhagen Tailor
Production David J. Grant Production Supervisor
Camera Wayne Baker First Assistant Camera
Costume & Make-Up Anita Lausevic Hairstylist
Art Jan O'Connell Art Department Coordinator
Costume & Make-Up Lynda Kyle Walker Hair Assistant
Visual Effects J.C. Brotherhood Special Effects Supervisor
Lighting Sidney Brisco Lighting Technician
Crew Don Poole Transportation Co-Captain
Lighting Bob Finley III Gaffer
Sound Christopher Flick Foley Supervisor
Lighting James Boniece Key Rigging Grip
Sound Sean Landeros Sound Recordist
Sound Pete Anthony Conductor
Sound David Campbell Orchestrator
Crew Timothy Michael Cairns Quality Control Supervisor
Art Egan Gauntt Set Decorating Coordinator
Camera Kelly R. Borisy Key Grip
Crew Heather Sharpe Production Office Assistant
Sound Joseph Geisinger Production Sound Mixer
Crew Michael K. Reynolds Chef
Art Jerry Bingham Storyboard Artist
Art Paulette Fox Painter
Crew William Ramirez Jr. Craft Service
Directing Jeff Shiffman Second Second Assistant Director
Camera Matt Blades Grip
Crew Brinton Bryan Set Production Assistant
Production Sandy O'Neill Publicist
Art James Carson Production Illustrator
Crew Daniel Eaton CG Supervisor
Visual Effects Julie Adrianson-Neary Digital Compositors
Visual Effects Carlye Archibeque Visual Effects Coordinator
Production Susan Dukow Production Coordinator
Art Jason Bartolone Construction Foreman
Art Bill Garvey Location Scout
Art Vinson Jae Standby Painter
Costume & Make-Up Debbie Lucas Seamstress
Costume & Make-Up Gretchen Gain Set Costumer
Crew Nour Dardari Production Controller
Crew David Irvine Production Intern
Crew Douglas Cannon Propmaker
Crew Cottalango Loorthu Software Engineer
Crew Steven Clawson Stand In
Crew Christopher Wolf Systems Administrators & Support
Production Laura Berning Location Manager
Production Tamara Bally Production Accountant
Sound Todd Bassman Boom Operator
Crew Alicia Kalvin Studio Teachers
Crew Carey Smith Digital Producer
Camera Kirk Bloomberg Additional Second Assistant Camera
Editing Mo Henry Negative Cutter
Production Kevin Flatow Assistant Production Manager
Visual Effects Colin Drobnis Visual Effects Technical Director
Visual Effects Anthony B. LaMolinara Animation Director
Visual Effects Cinzia Angelini Senior Animator
Sound Tricia Linklater First Assistant Sound Editor
Sound Nancy Parker Foley Artist
Production Jenifer Bonisteel Assistant Production Coordinator
Camera Ulrike Lamster Camera Loader
Camera Daniel Pershing Dolly Grip
Costume & Make-Up Ivory Stanton Ager/Dyer
Crew Christian Ristow Animatronics Designer
Crew Jason Kay Techno Crane Operator
Directing Bac DeLorme Second Assistant Director
Visual Effects Vincent Truitner CG Animator
Visual Effects Bob Mano Mechanical Designer
Sound Todd Harris First Assistant Sound Editor
Crew H. Barclay Aaris Special Effects Technician
Camera Steve Robertson Dolly Grip
Visual Effects Trilochan Naik CG Artist
Production Santena Jenaris King Clough Assistant Accountant
Production Carlo Pratto Second Assistant Accountant
Production Jean Chien Assistant Location Manager
Editing Michael Healey Digital Colorist
Camera Giselle Brewton Assistant Camera
Production Angela Athayde Additional Production Assistant
Camera Braden Belmonte Second Assistant Camera
Art Chris John Jones Creative Director
Production Tony Hobbs Extras Casting
Production Alex Borys Location Assistant
Costume & Make-Up Tina Dowd Costume Assistant
Directing Alexandra K. Browne Additional Second Assistant Director
Art Michael Scarola Key Construction Grip
Art Thomas Moffitt Set Painter
Art Aaron Scully Storyboard Assistant
Camera Kevin Flynn Best Boy Grip
Camera Mark McDevitt Clapper Loader
Production Judy Pursley First Assistant Accountant
Production Jason Rody Key Production Assistant
Crew Joseph M. Horrigan Medical Consultant
Production Marilyn DeJesus Payroll Accountant
Production Dave Ardinger Production Assistant
Production Kathryn Malone Production Secretary
Production Basia Emano Researcher
Crew Michael Backes Scientific Consultant
Crew Grant Anderson Sequence Lead
Art Joseph S. Alfieri Construction Coordinator

keyboard_arrow_up