Five Eyes, de internationale inlichtingendienst, rekruteert MI6 agent Orson Fortune om de verkoop van een nieuwe, dodelijke wapentechnologie die de wereldorde dreigt te verstoren, te voorkomen. Samen met CIA-agent Sarah Fidel vertrekt hij op missie door verschillende landen en moet hij al zijn charme, vindingrijkheid en gevechtstechnieken inzetten om te infiltreren in het netwerk van de wapenhandelaar Greg Simmonds.
Nee, helaas is Operation Fortune: Ruse de Guerre nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | Guy Ritchie | Director |
Production | Bill Block | Producer |
Production | Ivan Atkinson | Producer |
Production | Steven Chasman | Producer |
Production | Peter Heslop | Executive Producer |
Production | Max Keene | Co-Producer |
Production | Jason Statham | Producer |
Production | Abby Mills | Co-Producer |
Editing | James Herbert | Editor |
Art | Adam Faux | Art Direction |
Art | Chloe Kletsa | Art Direction |
Art | Deniz Göktürk Kobanbay | Supervising Art Director |
Art | Neil Floyd | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Tina Kalivas | Costume Design |
Sound | Gary Dodkin | Production Sound Mixer |
Sound | Hasan Sayin | Boom Operator |
Crew | Mike March | Special Effects Technician |
Visual Effects | Jirí Linhart | Visual Effects Supervisor |
Camera | Alan Stewart | Director of Photography |
Production | Alex Sutherland | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Cecilie Aadnevik | Makeup & Hair |
Costume & Make-Up | Selin Togay Milovanoviç | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Hilal Sezer | Costume Supervisor |
Sound | James Boyle | Sound Designer |
Sound | Ben Chick | Sound Effects Editor |
Sound | Dominic Gibbs | Supervising Sound Editor |
Sound | George Lee | Sound Effects Editor |
Sound | Kevin Penney | Sound Effects Editor |
Sound | Adam Scrivener | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Mark Taylor | Sound Re-Recording Mixer |
Art | Serda Ceren Sagbas | Set Dresser |
Art | Batuhan Özbulut | Assistant Art Director |
Art | Melisa İnci | Assistant Art Director |
Art | Eylül Erbil | Assistant Art Director |
Art | Ayla Yildirim | Set Dresser |
Art | Aytug Dereli | Assistant Art Director |
Art | Ezgi Aydin | Assistant Art Director |
Art | Nigel Evans | Supervising Art Director |
Production | Samuel J. Brown | Executive Producer |
Production | Adam Fogelson | Executive Producer |
Production | John Friedberg | Executive Producer |
Production | Andrew Golov | Executive Producer |
Production | Robert Simonds | Executive Producer |
Production | Thom Zadra | Executive Producer |
Visual Effects | Roman Bazyuchenko | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Lukas Keclik | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Michal Křeček | VFX Supervisor |
Visual Effects | Luka Leskovšek | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Kamila Ostra | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Andraz Sedmak | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Dariya Yaschenko | Visual Effects Producer |
Writing | Guy Ritchie | Writer |
Writing | Ivan Atkinson | Writer |
Writing | Marn Davies | Writer |
Production | Siobhan Boyes | Co-Producer |
Production | Guy Ritchie | Producer |
Production | Samantha Waite | Line Producer |
Sound | Chris Benstead | Original Music Composer |
Production | Dan Hubbard | Casting |
Art | Martyn John | Production Design |
Art | Erim Gayretli | Art Direction |
Art | Sedef Ramazanogullari | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Engin Dursun | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Chloe Gibbs | Makeup Trainee |
Costume & Make-Up | Marese Langan | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Marese Langan | Makeup Designer |
Costume & Make-Up | Denise Stocker | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Denise Stocker | Key Makeup Artist |
Production | Sirvan Avci | Production Supervisor |
Crew | Siobhan Boyes | Post Production Supervisor |
Production | Yilmaz Ilban | Assistant Unit Manager |
Production | Jason Kirk | Production Supervisor |
Production | Paul McAnearney | Production Supervisor |
Production | Monique Mussell | Unit Production Manager |
Production | Aytek Ogreten | Unit Manager |
Production | Inanc Telci | Unit Production Manager |
Production | Bill Wohlken | Executive In Charge Of Post Production |
Production | Tolga Çaglar | Production Assistant |
Directing | Hasret Arpaci | Second Assistant Director |
Directing | Paul Bennett | Second Assistant Director |
Directing | Buse Halaçoğlu | Second Assistant Director |
Directing | Barney Hughes | Second Unit First Assistant Director |
Directing | Max Keene | First Assistant Director |
Directing | Max Keene | Second Unit Director |
Directing | Michela Marini | Crowd Assistant Director |
Directing | Ulas Parlakyildiz | First Assistant Director |
Directing | Aaron Winckler | Third Assistant Director |
Directing | Duygu Öztürk Yerlikaya | Third Assistant Director |
Art | Naz Aksu | Set Decorating Coordinator |
Art | Kamil Oytun Arkan | Graphic Designer |
Art | Sevgi Dündar | Property Buyer |
Art | Tara Guckeen | Set Decoration Buyer |
Art | Rob Guest | Standby Carpenter |
Art | Freya Holmes | Petty Cash Buyer |
Art | Stephen Mildwater | Graphic Designer |
Art | Adam Pescott | Storyboard Artist |
Art | Hannah Wills | Assistant Set Decoration |
Art | Yakut Yavru | Props |
Art | Murat Yilmaz | Art Department Coordinator |
Sound | Nicholas A. Ager | Second Assistant Sound |
Sound | George Atkins | ADR Mixer |
Sound | Morgan Crawford | Sound Mix Technician |
Sound | Simon Diggins | ADR Mixer |
Sound | Zoe Freed | Foley Artist |
Sound | Glen Gathard | Foley Mixer |
Sound | James Gregory | ADR Mixer |
Sound | Rebecca Heathcote | Foley Artist |
Sound | Louisa Kearns | Dialogue Editor |
Sound | Adam Oakley | Foley Editor |
Sound | Fergus Pateman | Sound Mix Technician |
Sound | Jeffrey Roy | ADR Mixer |
Sound | Timothy Siddall | Supervising Dialogue Editor |
Sound | Timothy Siddall | Supervising ADR Editor |
Sound | Alex Stylianou | ADR Recordist |
Sound | Mike Tehrani | ADR Mixer |
Sound | Jasper Thorn | Sound Mix Technician |
Crew | Luke Corbyn | Special Effects Technician |
Crew | Kane Dimmer | Special Effects Technician |
Crew | David Paszkowski | Special Effects Assistant |
Visual Effects | Vojtech Adamec | VFX Artist |
Visual Effects | Georgi Atanasov | 2D Artist |
Visual Effects | Elizabeth Bodnar | VFX Artist |
Visual Effects | Stefan Bozinovski | Visual Effects Compositor |
Visual Effects | Can Cangör | Digital Compositor |
Visual Effects | Martin Demovic | 2D Artist |
Visual Effects | Ales Gargulak | 2D Artist |
Visual Effects | Goldenblum Alexia | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Alastair Grimshaw | VFX Editor |
Visual Effects | Robert Hasa | 2D Artist |
Visual Effects | Dalibor Janda | 2D Artist |
Visual Effects | Josefina Jiranova | 2D Artist |
Visual Effects | Goran Kjulavkovski | Visual Effects Compositor |
Visual Effects | Cyril Kotecký | Digital Compositor |
Visual Effects | Pouria Koushki | Digital Compositor |
Visual Effects | Nebojsa Kovacevik | Visual Effects Compositor |
Visual Effects | Pavel Král | Digital Compositor |
Visual Effects | Maria Lukyanova | Digital Compositor |
Visual Effects | Filip Látal | 2D Artist |
Visual Effects | Jana Macenauerová | 2D Artist |
Visual Effects | Adéla Matochová | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Dmitry Medinsky | Digital Compositor |
Visual Effects | Bronislav Novak | 2D Artist |
Visual Effects | Tomas Novotny | VFX Artist |
Visual Effects | Nikita Ovchinnikov | Digital Compositor |
Visual Effects | Peter Palarik | 2D Artist |
Visual Effects | Lydia Pappa | Visual Effects Compositor |
Visual Effects | Cátia Pereira | 2D Artist |
Crew | Viktor Plch | CGI Supervisor |
Visual Effects | Simon Pouba | 2D Artist |
Visual Effects | Serhiy Protsenko | Compositing Lead |
Visual Effects | Pavel Rehak | 2D Artist |
Visual Effects | Serhiy Shirmanov | 2D Artist |
Visual Effects | Nejc Skafar | Visual Effects Compositor |
Visual Effects | Tomas Snizek | Digital Compositor |
Visual Effects | Michael Střecha | 2D Artist |
Visual Effects | Jan Stripek | 2D Artist |
Visual Effects | Tereza Strnad | 2D Artist |
Visual Effects | Jakub Troch | Digital Compositor |
Crew | Tomas Vondrasek | Executive Visual Effects Producer |
Visual Effects | Jan Vont | 2D Artist |
Visual Effects | Radoslav Zakutny | 2D Artist |
Visual Effects | Marek Zelenka | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Michal Zeman | Visual Effects Supervisor |
Crew | Furkan Alpcan | Stunts |
Crew | Paul Bailey | Stunt Driver |
Crew | Ewan Callaway | Stunts |
Crew | Begzat Ergeshov | Stunts |
Crew | Kemal Hudaykuliyev | Stunt Coordinator |
Crew | Steve Jehu | Stunt Double |
Crew | Steve Jehu | Stunts |
Crew | Adam Kiani | Stunts |
Crew | Jess Liaudin | Stunts |
Crew | Sonny Louis | Stunts |
Crew | Halit Mert | Stunt Driver |
Crew | Halit Mert | Stunts |
Crew | John Mortimore | Stunts |
Crew | Mark Mottram | Stunt Coordinator |
Crew | Güven Orman | Stunt Driver |
Crew | Ugur Palanci | Stunts |
Crew | James Pavey | Stunts |
Crew | Rebecca Pendarves | Stunt Coordinator |
Crew | Tom Rodgers | Stunt Double |
Crew | Anton Simpson-Tidy | Fight Choreographer |
Crew | Mark Southworth | Stunt Coordinator |
Crew | Vincent Wang | Fight Choreographer |
Crew | Aziz Yanik | Stunts |
Camera | George Ambrose | Best Boy Grip |
Lighting | Ugur Arkan | Lighting Technician |
Lighting | Göksel Arslan | Electrician |
Lighting | Zeyd Atar | Electrician |
Camera | Nail Aydın | Key Grip |
Lighting | Yakup Aydin | Best Boy Electric |
Camera | Andrew Banwell | "B" Camera Operator |
Lighting | Ümit Barlas | Gaffer |
Lighting | Olcay Bektas | Lighting Technician |
Camera | Guy Bennett | Key Grip |
Production | Jake Bennett-Young | Data Management Technician |
Camera | Ashley Bond | First Assistant "A" Camera |
Camera | Nesibe Bostanci | Camera Trainee |
Camera | Jeremy Braben | Aerial Director of Photography |
Crew | Jeremy Braben | Drone Operator |
Lighting | Tuna Dogus Caglayan | Electrician |
Crew | Basar Caner | Drone Operator |
Lighting | Mustafa Ceyhun Cevik | Lighting Technician |
Lighting | Turgay Esen | Electrician |
Lighting | Turgay Esen | Lighting Technician |
Camera | Aymen Fahmi | Epk Producer |
Camera | Gastone Ferrante | Digital Imaging Technician |
Camera | Duygu Gunesli | Digital Imaging Technician |
Camera | Alican Halaçeli | Digital Imaging Technician |
Lighting | Harlon Haveland | Gaffer |
Camera | Alex Howe | First Assistant "A" Camera |
Camera | Ceyda Kızıltuğ | Camera Loader |
Crew | Serkan Levent | Drone Operator |
Camera | Aziz Al Marri | Camera Trainee |
Camera | Ian McGurrell | Dolly Grip |
Camera | Vladyslav Milchenko | Grip |
Lighting | Evren Ozfirat | Rigging Gaffer |
Lighting | Lee Perkins | Best Boy Electric |
Camera | Alan Perrin | Drone Pilot |
Camera | Chris Plevin | "A" Camera Operator |
Camera | Elliot Purvis | First Assistant "C" Camera |
Camera | Elliot Purvis | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Cenay Said | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Daniel Smith | Still Photographer |
Camera | Ziya Tarhan | Digital Imaging Technician |
Lighting | Burhan Tekçe | Lighting Artist |
Camera | Sam Thurston | Aerial Camera Technician |
Camera | Calem Trevor | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Dan West | First Assistant "B" Camera |
Production | Ella Holmes | Casting Assistant |
Production | Rory Okey | Casting Associate |
Production | Maia von Hurter | Casting Associate |
Costume & Make-Up | Loulou Bontemps | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Loulou Bontemps | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Avani Gaur | Set Costumer |
Costume & Make-Up | George Glasgow | Wardrobe Master |
Costume & Make-Up | Meltem Gunaydin | Costume Standby |
Costume & Make-Up | Leo Peart | Principal Costumer |
Costume & Make-Up | Rachael Hopper Sinclair | Costumer |
Editing | Zak Cannarozzo | First Assistant Editor |
Editing | Sam Chynoweth | Additional Colorist |
Editing | Alessio David Ciattini | Dailies Manager |
Editing | Peter Doyle | Colorist |
Crew | Gastone Ferrante | Digital Supervisor |
Editing | Tristan Hey | Dailies Manager |
Editing | Chris Hogben | Dailies Technician |
Editing | Robert Jones | First Assistant Editor |
Editing | Mel Kangleon | Colorist |
Production | Angela Kelway | Post Production Accountant |
Editing | Kerem Kurtgil | Dailies Manager |
Editing | Begoña Lopez | Digital Intermediate Producer |
Editing | Hannah McLaughlin | Dailies Manager |
Production | Flo Miller | Post Production Coordinator |
Editing | Ian Mosedale | Digital Intermediate |
Editing | Angus Munro | First Assistant Editor |
Editing | Jenny-Jayne Webb | Digital Intermediate Editor |
Production | Kutay Ekmen | Location Assistant |
Production | Dominic James | Unit Manager |
Production | Ceyhun Kirkiz | Location Manager |
Production | Ashton Radcliffe | Location Manager |
Production | Niyazi Telci | Location Manager |
Production | Ibrahim Öter | Location Manager |
Production | Çagla Gerçek Özeren | Location Coordinator |
Sound | Tom Kilworth | Conductor |
Sound | Tom Kilworth | Orchestrator |
Sound | Robin Morrison | Music Editor |
Crew | Linda Osher | Clearances Coordinator |
Directing | Cansu Nur Gunevi | Script Supervisor |
Directing | Norina Mackey | Script Supervisor |
Production | Hannah Adey | Assistant Production Coordinator |
Production | Shuku Anderson | Assistant Production Coordinator |
Crew | Gina Cook | Clearances Coordinator |
Production | Augustin Dukes | Production Coordinator |
Production | Spencer Ela | Production Executive |
Production | Nathan Adam Elemen | Production Secretary |
Production | Nida Hasoglu | Assistant Accountant |
Production | Ozge Ozcan | Production Coordinator |
Crew | Liam French Robinson | Dialect Coach |
Production | Drew Simon | Production Executive |
Crew | Asaf Yalman | Logistics Coordinator |
Production | Sima Ezgi Yalman | Producer's Assistant |
Crew | Sonu Louis | Stunts |
Editing | Michael Pearce | Dailies Operator |
Production | Muhammed Mustafa Özdemir | Executive Producer |