De beste strijders, de Mortals, gaan het gevecht aan met het kwaad in het afschrikwekkende koninkrijk 'Outworld'. De inzet is niets minder dan het lot van de wereld en al haar bewoners. De drie Mortals worden uitgenodigd door Shang Tsung voor de tiende Mortal Kombat en onder de leiding van de machtige dondergod Rayden leren ze hun eigen innerlijke angst te overwinnen. Wanneer de vierarmige prins Goro dit toernooi zou winnen, raakt de aarde voor eeuwig ondergedompeld in een grote duisternis. Maar de Mortals hebben een geheim wapen, de beeldschone prinses Kitana. Maar zullen zij erin slagen de rust en vrede op 'Outworld' te herstellen?
Nee, helaas is Mortal Kombat nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | Paul W. S. Anderson | Director |
Sound | David Farmer | Sound Designer |
Editing | Martin Hunter | Editor |
Sound | George S. Clinton | Original Music Composer |
Production | Joe Fineman | Executive In Charge Of Production |
Camera | John R. Leonetti | Director of Photography |
Costume & Make-Up | Ha Nguyen | Costume Design |
Sound | Sharon Boyle | Music Supervisor |
Crew | Mark Caso | Stunts |
Crew | Mark Caso | Stunt Double |
Art | Jonathan A. Carlson | Production Design |
Production | Robert Engelman | Executive Producer |
Production | Robert Engelman | Unit Production Manager |
Production | Lawrence Kasanoff | Producer |
Production | Fern Champion | Casting |
Production | Mark Paladini | Casting |
Crew | Robin Shou | Fight Choreographer |
Crew | Ed Boon | Video Game |
Crew | John Tobias | Video Game |
Writing | Kevin Droney | Screenplay |
Production | Lauri Apelian | Associate Producer |
Production | Alison Savitch | Associate Producer |
Production | Danny Simon | Executive Producer |
Sound | Traci Lords | Songs |
Directing | Apichart Chusakul | First Assistant Director |
Crew | Al Leong | Stunts |
Costume & Make-Up | Alicia M. Tripi | Hairstylist |
Crew | John Koyama | Stunts |
Directing | Jesse V. Johnson | Assistant Director |
Crew | Dominique Vandenberg | Stunts |
Crew | Pat E. Johnson | Stunt Coordinator |
Production | Ted Zachary | Executive In Charge Of Production |
Crew | Gerald Okamura | Stunts |
Crew | Thomas DeWier | Stunts |
Directing | Thomas Schellenberg | Assistant Director |
Crew | Tatsuro Koike | Stunt Double |
Crew | Dana Hee | Stunt Double |
Crew | J.J. Perry | Stunt Double |
Crew | Sidney S. Liufau | Stunts |
Crew | Brad Martin | Stunts |
Costume & Make-Up | Moni Mansano | Makeup Artist |
Crew | Jeff Imada | Stunt Coordinator |
Crew | Jeff Imada | Stunt Double |
Crew | Kurt Bryant | Stunts |
Crew | Leo Lee | Stunts |
Crew | Andre McCoy | Stunts |
Crew | Fumio Demura | Stunts |
Directing | Jules Stewart | Script Supervisor |
Crew | Earnest Hart Jr. | Stunts |
Crew | Steve Boyles | Stunts |
Crew | Dennis Keiffer | Stunts |
Crew | Danny Lopez | Stunts |
Crew | Ron Trost | Special Effects Coordinator |
Art | Jeremy Cassells | Art Direction |
Visual Effects | Brian Jennings | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | John T. Van Vliet | Visual Effects Supervisor |
Directing | Dea Cantu | Script Supervisor |
Sound | Ken Teaney | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Stuart Robertson | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Bill Kent | Visual Effects Supervisor |
Crew | Donnie Hair | Stunts |
Costume & Make-Up | Katherine Rees | Hairstylist |
Crew | Mike Smith | Stunts |
Sound | William Freesh | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Bruce Alan Greene | Steadicam Operator |
Crew | David Rowden | Stunts |
Crew | Al Goto | Stunts |
Lighting | Hugo Cortina | Gaffer |
Sound | William Dotson | Supervising Sound Editor |
Sound | Gerry Lentz | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Jaremy Aiello | Special Effects |
Visual Effects | Jaremy Aiello | Special Effects Supervisor |
Crew | Michael Sims | Stunts |
Crew | William Morts | Stunts |
Crew | Steven Ito | Stunt Double |
Crew | Carl Milinac | Stunts |
Costume & Make-Up | Eileen Kastner-Delago | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Raqueli Dahan | Makeup Artist |
Crew | Tony R. Medina | Prop Maker |
Crew | Paul Beahm | Stunts |
Visual Effects | David Jones | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Michael Pachal | Hairstylist |
Art | Susan Degas | Set Decoration |
Crew | Gary Clayton | Stunts |
Crew | Barbara Bernhardt | Stunt Coordinator |
Crew | Rodney Mitchell | Stunts |
Crew | Brad Halstead | Stunts |
Directing | Robin R. Oliver | Assistant Director |
Crew | Allen Woodman | Stunts |
Costume & Make-Up | Cheryl Cravedi | Set Costumer |
Art | Beer Burimkoon | Set Decoration |