Een groep strijders heeft zes dagen de tijd om de wereld te redden van de duivelse Shoa Kahn. Als ze hem en zijn strijders niet verslaan tijdens het tournooi Mortal Kombat zal de Aarde worden samengevoegd met Outworld, en zal Kahn de ultieme machthebber worden
Nee, helaas is Mortal Kombat: Annihilation nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Lawrence Kasanoff | Producer |
Directing | John R. Leonetti | Director |
Production | Carla Fry | Executive Producer |
Production | Alison Savitch | Executive Producer |
Writing | John Tobias | Story |
Costume & Make-Up | Jennifer L. Parsons | Costume Design |
Production | Mark Paladini | Casting |
Writing | Lawrence Kasanoff | Story |
Writing | Bryce Zabel | Screenplay |
Art | Nathan Schroeder | Art Direction |
Production | Gerrit V. Folsom | Line Producer |
Writing | Joshua Wexler | Story |
Writing | Brent V. Friedman | Screenplay |
Production | Joshua Wexler | Associate Producer |
Editing | Peck Prior | Editor |
Costume & Make-Up | Melissa Lackersteen | Key Makeup Artist |
Production | Thom Fleming | Line Producer |
Production | Kevin Reidy | Co-Producer |
Production | Fern Champion | Casting |
Art | Charles Wood | Production Design |
Costume & Make-Up | Michelle Taylor | Key Makeup Artist |
Camera | Matthew F. Leonetti | Director of Photography |
Crew | Dana Hee | Stunt Double |
Crew | Ed Boon | Video Game |
Crew | John Tobias | Video Game |
Art | Simon Wakefield | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Shaune Harrison | Special Effects Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Gary Pollard | Makeup Effects Designer |
Costume & Make-Up | Matt Jordon | Special Effects Makeup Artist |
Directing | Pat E. Johnson | Second Unit Director |
Directing | Apichart Chusakul | First Assistant Director |
Directing | Lee Cleary | First Assistant Director |
Directing | Jamie Christopher | Second Assistant Director |
Directing | Eddie Stacey | Second Unit Director |
Sound | Ken Teaney | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | David Farmer | Sound Designer |
Crew | Ron Trost | Special Effects Coordinator |
Visual Effects | Joss Williams | Special Effects Supervisor |
Crew | Joss Williams | Special Effects |
Crew | Mark Caso | Stunts |
Crew | Keith Cooke | Stunts |
Crew | Jeff Hewitt-Davis | Stunts |
Crew | Carlton Headley | Stunts |
Crew | Pat E. Johnson | Stunt Coordinator |
Crew | Dennis Keiffer | Stunts |
Crew | Theo Kypri | Stunts |
Crew | John Medlen | Stunts |
Crew | Valentino Musetti | Stunts |
Crew | J.J. Perry | Stunts |
Crew | Ray Park | Stunt Double |
Crew | Robin Shou | Fight Choreographer |
Crew | Nikki Powell | Stunts |
Crew | Kenji Tanigaki | Stunt Double |
Crew | Eddie Stacey | Stunt Coordinator |
Crew | Ridley Tsui Bo-wah | Stunts |
Crew | Tyrone C. Wiggins | Stunts |
Crew | Mark Caso | Stunt Double |
Crew | Sultan Uddin | Stunts |
Crew | Keith Cooke | Fight Choreographer |
Crew | Dennis Keiffer | Stunt Double |
Crew | Theo Kypri | Stunt Double |
Crew | Tony Jaa | Stunt Double |
Crew | Buster Reeves | Stunt Double |
Crew | Nikki Powell | Stunt Double |
Crew | Tyrone C. Wiggins | Stunt Double |
Lighting | Pat Blymyer | Gaffer |
Lighting | Logan Leabo | Gaffer |
Camera | Christopher Faloona | Second Unit Director of Photography |
Sound | George S. Clinton | Original Music Composer |
Production | Brian Witten | Executive Producer |