Vier jaar na de gebeurtenissen uit het vorige deel onderhouden de bodyguard Michael en de huurmoordenaar Darius nog steeds een vriendschapsband. Ditmaal bundelen ze aan de Amalfikust hun krachten om Europa te redden van een machtige en wraakzuchtige persoon. Ook wanneer het leven van Sonia bedreigd wordt moeten ze alles op alles zetten.
Nee, helaas is Hitman's Wife's Bodyguard nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Writing | Tom O'Connor | Screenplay |
Directing | Patrick Hughes | Director |
Costume & Make-Up | Stephanie Collie | Costume Design |
Production | Steve Cole | Unit Manager |
Production | Thomas Giovine | Associate Producer |
Production | Elaine Grainger | Casting |
Art | Jack Berk | Art Direction |
Costume & Make-Up | Matea Katunar | Makeup Artist |
Art | Kimberley McBeath | Set Decoration |
Production | Jeffrey Greenstein | Executive Producer |
Production | Lonnie Ramati | Co-Executive Producer |
Camera | Terry Stacey | Director of Photography |
Sound | Atli Örvarsson | Original Music Composer |
Visual Effects | Alfonso Casado Diez | Visual Effects Producer |
Sound | Ryan Svendsen | Music Supervisor |
Editing | Jack Hutchings | Editor |
Editing | Michael J. Duthie | Editor |
Art | Russell De Rozario | Production Design |
Production | Sean Wheelan | Co-Producer |
Production | Anthony Muir | Co-Producer |
Production | Samuel Hadida | Co-Executive Producer |
Production | Victor Hadida | Co-Executive Producer |
Production | Avi Lerner | Executive Producer |
Production | Trevor Short | Executive Producer |
Production | Boaz Davidson | Executive Producer |
Production | Jonathan Yunger | Executive Producer |
Production | Matthew Milam | Executive Producer |
Production | Christa Campbell | Executive Producer |
Production | Lati Grobman | Executive Producer |
Production | Heidi Jo Markel | Executive Producer |
Production | Zygi Kamasa | Executive Producer |
Production | Peter Possne | Executive Producer |
Production | Mark Gill | Executive Producer |
Production | Les Weldon | Producer |
Production | Yariv Lerner | Producer |
Writing | Tom O'Connor | Characters |
Writing | Tom O'Connor | Story |
Writing | Phillip Murphy | Screenplay |
Writing | Brandon Murphy | Screenplay |
Production | Matthew O'Toole | Producer |
Crew | Joe Watts | Stunts |
Crew | Tjaša Perko | Stunts |
Costume & Make-Up | Deena Adair | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Jana Carboni | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Annette Field | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Fae Hammond | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Michael Hancock | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Carmel Jackson | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Romana Nikšić | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Gemma Richards | Makeup Artist |
Art | Ivan Ranghelov | Art Direction |
Art | Louise Vogel | Art Direction |
Art | Branka Radonic | Set Decoration |
Art | Orlin Grozdanov | Set Decoration |
Sound | Peter Burgis | Foley Artist |
Sound | Tim Cavagin | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Zoe Freed | Foley Artist |
Sound | Glen Gathard | Foley Mixer |
Sound | Luke Gentry | Sound Designer |
Sound | Rebecca Heathcote | Foley Artist |
Sound | Vladimir Kaloyanov | Sound Mixer |
Sound | Adam Oakley | Foley Editor |
Sound | Jemma Riley-Tolch | Foley Mixer |
Sound | Adam Scrivener | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Mark Taylor | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Greg Powell | Stunt Coordinator |
Lighting | Yannis Papanastasopoulos | Lighting Production Assistant |
Crew | Radka Petkova | Stunts |
Crew | Dessy Slavova | Stunt Double |
Crew | Ivo Popovic | Stunts |
Crew | Tilly Powell | Stunts |
Crew | Nikola Oreskovic | Stunts |
Crew | Velizar Peev | Stunts |
Crew | Kim McGarrity | Stunts |
Crew | Kai Martin | Stunts |
Crew | Sarah Lochlan | Stunts |
Crew | Zeljko Matovina | Stunts |
Crew | Guy List | Stunts |
Crew | Max Kraus | Stunts |
Crew | Dimitar Ilkov | Stunts |
Crew | Martin Ivanov | Stunt Driver |
Crew | Chemi Hitos | Stunt Double |
Crew | Adam Horton | Stunt Coordinator |
Crew | Zahari Grozdanov | Stunts |
Crew | Nicholle Hembra | Stunt Double |
Crew | Christine Getos | Stunts |
Crew | Josie Forman | Stunts |
Crew | Liam Coote | Stunts |
Crew | Joel Conlan | Stunts |
Crew | Tom Cotton | Stunts |
Crew | Lloyd Bass | Stunts |
Crew | Adam Basil | Stunts |
Crew | Andrew Burford | Stunts |
Crew | Matthew Bell | Stunts |
Crew | Asen Asenov | Stunts |
Crew | Thomas Billings | Stunts |
Crew | Sina Ali | Stunts |
Crew | Genadiy Ganchev | Stunts |
Crew | Zeljko Loncar | Stunts |
Crew | Trayan Milenov-Troy | Stunts |
Crew | Elliot Murray | Stunts |
Crew | Erol Mehmet | Stunts |
Crew | Andy Merchant | Stunts |
Crew | Kye Mckee | Stunts |
Crew | Brian Nickels | Stunts |
Crew | Andy Pilgrim | Stunts |
Crew | Fabio Santos | Stunts |
Crew | Mark Slaughter | Stunts |
Crew | Curtis Rowland Small | Stunts |
Crew | Sam Stefan | Stunts |
Crew | Teodor Tsolov | Stunts |
Crew | Ivo Vuchkov | Stunt Driver |
Crew | Pablo Verdejo | Stunts |
Crew | Richard Wheeldon | Stunts |
Crew | Stephen Webb | Stunts |
Crew | Marcus White | Stunts |
Crew | Donna Williams | Stunts |
Crew | Annabel Wood | Stunts |
Crew | Vasil Yordanov | Stunts |
Crew | Ben Wright | Stunts |
Crew | Cuco Usín | Stunt Coordinator |
Crew | Lewis Young | Stunts |
Crew | Luke Tumber | Stunts |
Crew | Anna Stephenson | Stunt Double |
Crew | Venice Smith | Stunt Double |