Arthur Poppington is een doodnormale man met waanideeën, die zich 's nachts ontpopt als 'superheld' de Defendor. Hij kamt de straten af op zoek naar zijn aartsvijand Captain Industry, een drugs- en wapenhandelaar die hij verantwoordelijk houdt voor de dood van zijn moeder. Samen met Katerina, een prostituee die hij ontmoet, probeert hij Captain Industry ten gronde te richten.
Nee, helaas is Defendor nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Sound | Mark Gingras | Supervising Sound Editor |
Production | Nancy Klopper | Casting |
Costume & Make-Up | Gersha Phillips | Costume Design |
Directing | Peter Stebbings | Director |
Writing | Peter Stebbings | Writer |
Crew | Bryan Renfro | Stunt Coordinator |
Production | Nicholas Tabarrok | Producer |
Sound | Christian T. Cooke | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | David Greene | Director of Photography |
Art | Anthony Ianni | Art Direction |
Editing | Geoff Ashenhurst | Editor |
Production | Sara Kay | Casting |
Sound | Tom Bjelic | Sound Designer |
Sound | John Douglas Smith | Supervising Sound Editor |
Camera | Ken Woroner | Still Photographer |
Art | Chris Abbas | Title Designer |
Art | Oleg M. Savytski | Production Design |
Art | Cheryl Dorsey | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Linda Dowds | Makeup Artist |
Writing | Sarah Dodd | Story Editor |
Art | James R. Murray | Property Master |
Camera | Tony Guerin | Camera Operator |
Crew | Warren Appleby | Special Effects Coordinator |
Directing | Patricia Joyes | Script Supervisor |
Sound | Katie Halliday | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Andy Asperin | Animation |
Visual Effects | Adam Stern | Visual Effects Producer |
Production | Daniel Bekerman | Production Manager |
Production | Jenny Lewis | Casting |
Costume & Make-Up | Diana Ladyshewsky | Hairstylist |
Visual Effects | Sean Gilhooly | Visual Effects Coordinator |
Lighting | Herb Reischl Jr. | Rigging Gaffer |
Camera | Jayson Clute | First Assistant Camera |
Crew | Nick Veziris | Armorer |
Sound | Dale Lennon | ADR & Dubbing |
Directing | Andrew Shea | First Assistant Director |
Lighting | Marek Krawczyk | Lighting Technician |
Camera | Ron Forward | Dolly Grip |
Sound | John Rowley | Original Music Composer |
Lighting | Sam Bojin | Best Boy Electric |
Sound | Pat Cassin | Boom Operator |
Art | Mauro Iacobelli | Painter |
Art | Alan Letts | Construction Coordinator |
Art | Geoffrey Smith | Leadman |
Crew | Rob Valeriote | Carpenter |
Sound | Steve Moore | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Jonathan Billings | Key Grip |
Lighting | Mike McDonald | Gaffer |
Lighting | Steve Myers | Best Boy Electric |
Production | Kyle O'Connor | Location Manager |
Production | Eardley Wilmot | Location Manager |
Sound | Charlie Finlay | Music Editor |
Production | Susan R. Jones | Production Coordinator |