Arrival

Arrival (2016)

Why are they here?

  • Genre: Drama, Sciencefiction, Mysterie
  • Release Datum: 2016-11-10
  • Beoordeling: 7.6/10 van 17,351 stemmen
  • Lengte: 1uur 56min
  • Taal: 普通话
  • Productie: FilmNation Entertainment
  • Productie Land: United States of America
  • Regisseur: Denis Villeneuve
star 7.6/10
Van 17,351 Stemmen

Plot

Nadat buitenaardse wezens op de aarde landen, wordt een taalkundige gerekruteerd door de Amerikaanse overheid om de bedoelingen van de wezens te ontcijferen. Terwijl ze de taal van de wezens begint te begrijpen, krijgt ze te maken met een aantal flashbacks.

Kan ik Arrival kijken op Netflix in Nederland?


Ja! de film Arrival is nu beschikbaar om te kijken op Netflix in Nederland.

Kijken op Netflix

Arrival Trailer

  • Amy Adams

    als Louise Banks
  • Jeremy Renner

    als Ian Donnelly
  • Forest Whitaker

    als Colonel Weber
  • Michael Stuhlbarg

    als Agent Halpern
  • Mark O'Brien

    als Captain Marks
  • Tzi Ma

    als General Shang
  • Abigail Pniowsky

    als 8-Year-Old Hannah
  • Julia Scarlett Dan

    als 12-Year-Old Hannah
  • Jadyn Malone

    als 6-Year-Old Hannah
  • Frank Schorpion

    als Dr. Kettler
  • Lucas Chartier-Dessert

    als Private Lasky
  • Christian Jadah

    als Private Combs
  • Lucy Van Oldenbarneveld

    als CNAC Anchor
  • Andrew Shaver

    als Environmental Tech
  • Pat Kiely

    als Environmental Tech
  • Sonia Vigneault

    als Dr. J. Bydwell
  • Mark Camacho

    als Richard Riley
  • Sabrina Reeves

    als Press Secretary
  • Julian Casey

    als Australian Scientist
  • Tony Robinow

    als British Scientist
  • Larry Day

    als CIA Officer Dan Ryder
  • Matthew Willson

    als Preacher
  • Ruth Chiang

    als Chinese Scientist
  • Russell Yuen

    als Chinese Scientist
  • Sergiy Marchenko

    als Russian Officer
  • Anana Rydvald

    als Swedish Scientist
  • Bineyam Girma

    als Sudan Representative
  • Abdelghafour Elaaziz

    als African Representative
  • Abdul Ayoola

    als Sierra Leone Representative
  • Alex M. Yeuh

    als Japanese Minister
  • Daniel Esteban

    als Venezuelan Representative
  • Albert Kwan

    als Chinese Man
  • Brittany Teo

    als Student with Smartphone
  • Joe Cobden

    als Cryptographer
  • Lorne Brass

    als Cryptographer
  • Genevieve Sirois

    als Cryptographer
  • Victor Andres Trelles Turgeon

    als Science Team Member
  • Michael Nangreaves

    als Science Team Member
  • Reda Guerinik

    als Communications Operator
  • Adrien Benn

    als Communications Operator
  • Sasha Samar

    als Communications Operator
  • Kathleen Stavert

    als Communications Operator
  • Kattia Thony

    als Nurse
  • Leisa Reid

    als Nurse
  • Brent Skagford

    als Lieutenant
  • Gurdeep Ahluwalia

    als Soldier
  • Shawn Campbell

    als TV Anchor
  • Brian Dunstan

    als TV Anchor
  • Dan Duran

    als TV Anchor
  • Lori Graham

    als TV Anchor
  • Orla Johannes

    als TV Anchor
  • John Sanford Moore

    als TV Anchor
  • Sangita Patel

    als TV Anchor
  • Hal Roberts

    als TV Anchor
  • Camille Ross

    als TV Anchor
  • Ola Sturik

    als TV Anchor
  • Tammie Sutherland

    als TV Anchor
  • Max Walker

    als TV Anchor
  • Marc-André Goulet

    als Motion Capture Heptapod
  • Paul-Antoine Taillefer

    als Motion Capture Heptapod
  • Martin Jr Pelletier

    als Motion Capture Heptapod
  • Carmela Nozza Guizzo

    als 4-Year-Old Hannah (uncredited)
  • Robert D. Morais

    als Master Sergeant Douglas (uncredited)
  • Mustafa Haidari

    als Foreign Correspondent (uncredited)
  • Philippe Hartmann

    als Halpern's Deputy Director (uncredited)
  • Laurean Adrian Parau

    als US Army Major (uncredited)
  • Nathaly Thibault

    als Gala Guest (uncredited)
  • Leslie Baker

    als Middle Aged Woman (uncredited)
  • Dave Campbell

    als Soldier (uncredited)
  • Alexander Da Mota

    als Venezuelan Military (uncredited)
  • Akul Dang

    als Pakistani Scientist (uncredited)
  • Frank Fiola

    als Soldier (uncredited)
Directing Denis Villeneuve Director
Writing Ted Chiang Short Story
Production Francine Maisler Casting
Art Isabelle Guay Supervising Art Director
Art Robert Parle Art Direction
Art Helene Lamarre Art Department Coordinator
Crew Andrew Barry Compositors
Visual Effects Dominic Dauphin Digital Compositors
Crew Jean-Pierre Flayeux Compositors
Visual Effects Mathieu Lalonde Modeling
Production David Linde Producer
Costume & Make-Up Marie-Christine Dormier Hairstylist
Crew Serge Archambault Scenic Artist
Crew Nicolas Becker Special Sound Effects
Crew Lafleche Dumais CG Supervisor
Visual Effects Vincent Forand Digital Compositors
Visual Effects Olivier Gravel Digital Compositors
Visual Effects Caroline Labrie Animation
Visual Effects Karina Mariano Visual Effects Coordinator
Visual Effects Belly Mingmuong Digital Compositors
Writing Eric Heisserer Screenplay
Production Eric Heisserer Executive Producer
Production Karen Lunder Producer
Costume & Make-Up Joan Patricia Parris Makeup Artist
Costume & Make-Up Colleen Quinton Makeup Department Head
Art Aaron Morrison Assistant Art Director
Crew Ilyaa Ghafouri Sound Design Assistant
Visual Effects Miguel Berube Ouellet Modeling
Visual Effects Steve Cady Animation
Visual Effects Lari Karam Animation
Art Paul Hotte Set Decoration
Crew Michael Jackman Post Production Supervisor
Visual Effects Xavier Bourque Digital Compositors
Visual Effects Gael Hollard Digital Compositors
Visual Effects Yann Jouannic Visual Effects Coordinator
Crew Alain Caporicci Set Production Assistant
Costume & Make-Up André Nicholas Malouf Set Dressing Artist
Sound Mathieu Beaudin Sound Effects Editor
Sound Bernard Gariépy Strobl Sound Re-Recording Mixer
Visual Effects Félix Arsenault Modeling
Visual Effects Michael Beaulac Digital Compositors
Visual Effects Meggie Cabral Visual Effects Producer
Visual Effects Maxime Lapointe Digital Compositors
Production Hélène Ross Production Manager
Visual Effects Marie-Pier Couture-Alain Digital Compositors
Visual Effects Louis Morin Visual Effects Supervisor
Production Aaron Ryder Producer
Production Stan Wlodkowski Executive Producer
Costume & Make-Up Réjean Goderre Key Hair Stylist
Crew Stephen Craig Scenic Artist
Crew Matt Belbin Digital Effects Supervisor
Visual Effects Matthieu Chatelier Digital Compositors
Visual Effects Noémie Jacques Visual Effects Producer
Visual Effects Alain Lachance Visual Effects Supervisor
Visual Effects Xavier Larocque Digital Compositors
Visual Effects Heston L'Abbé Digital Compositors
Visual Effects Martine Losier Visual Effects Coordinator
Visual Effects Ivan Moran Visual Effects Supervisor
Sound Claude La Haye Sound Mixer
Sound Francis Péloquin Boom Operator
Visual Effects Jean-François Ferland Visual Effects Supervisor
Visual Effects Samuel Lepage-Bedard Digital Compositors
Production Milan Popelka Executive Producer
Crew Marc Reichel Special Effects
Visual Effects Sébastien Bergeron Visual Effects Producer
Visual Effects Samuel Boisvert Digital Compositors
Visual Effects Robert De La Cruz Modeling
Visual Effects Jean-Francois Gallant Animation
Visual Effects Nick Guth Visual Effects
Visual Effects Marie-Claude Lafontaine Visual Effects Coordinator
Production Glen Basner Executive Producer
Crew Christopher Ahrens CG Supervisor
Visual Effects Emmanuel Gatera Animation
Art Jean-Pierre Paquet Art Direction
Art Meinert Hansen Conceptual Design
Sound Pierre-Jules Audet Sound Effects Editor
Visual Effects Olivier Beaulieu Digital Compositors
Visual Effects Louise Bertrand Visual Effects Producer
Visual Effects Cynthia Rodriguez del Castillo Digital Compositors
Visual Effects Joanie Croteau Visual Effects Coordinator
Visual Effects Thierry Delattre Visual Effects Producer
Visual Effects Alexandre Lafortune Visual Effects Supervisor
Production Michael Jackman Co-Producer
Production Shawn Levy Producer
Sound Sylvain Bellemare Supervising Sound Editor
Sound Luc Boudrias Sound Re-Recording Mixer
Visual Effects Bruno-Pierre Jobin Digital Compositors
Production Stan Wlodkowski Unit Production Manager
Visual Effects Mathieu Girard Digital Compositors
Visual Effects Jose Luis Gomez Digital Compositors
Visual Effects Patrick Lemay-Hardy Digital Compositors
Crew Hugo Léveillé Compositors
Production Daniel S. Levine Producer
Editing Joe Walker Editor
Costume & Make-Up Sabrina Trudel Makeup Artist
Crew Olivier Guillaume Special Sound Effects
Visual Effects Marc Aubry Animation
Visual Effects Julien Dubusset Animation
Visual Effects Veronique Guay Digital Compositors
Visual Effects Maxime Lemieux Digital Compositors
Production Tory Metzger Executive Producer
Costume & Make-Up Marianne Bobet Makeup Artist
Visual Effects Nadine Homier Digital Compositors
Art Peter Konig Conceptual Design
Crew Richard Martin Compositors
Sound Jóhann Jóhannsson Original Music Composer
Camera Bradford Young Director of Photography
Visual Effects Catherine Nadeau Visual Effects Producer
Visual Effects Benoît Brière Visual Effects Producer
Lighting Eames Gagnon Gaffer
Editing Mary Lukasiewicz First Assistant Editor
Lighting Pierre Daudelin Best Boy Electric
Art André Valade Set Decoration
Camera Frédéric Chamberland Steadicam Operator
Lighting Jean-François Dubé Rigging Grip
Costume & Make-Up Renée April Costume Design
Camera Jan Thijs Still Photographer
Production Dan Cohen Producer
Lighting Maude Turcot Rigging Grip
Production Dann Fink ADR Voice Casting
Crew Alain Bisson Doyal Techno Crane Operator
Production Bruce Winant ADR Voice Casting
Costume & Make-Up Viriya Say Seamstress
Camera Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Lighting Shaun Nagorny Rigging Grip
Camera Keith Kerr Key Grip
Lighting Christian Lalonde Rigging Grip
Lighting Marieke Séguin Rigging Grip
Crew Marc Désourdy Stunt Coordinator
Lighting Pierre-Luc L'Espérance Rigging Grip
Directing Isabelle Faivre-Duboz Script Supervisor
Camera Peter Wilke Steadicam Operator
Costume & Make-Up Mario Davignon Costume Supervisor
Camera Daniel Sauvé Additional Camera
Art Simon Guilbault Set Designer
Art Marie-Soleil Dénommé Set Decoration
Production Michèle St-Arnaud Location Manager
Art Jean Gagnon Set Designer
Production Kathy Ann Thomas Production Coordinator
Production Jordana Sapiurka Casting Assistant
Sound Luc Raymond Foley Editor
Sound Justin Scott Wilson Sound Recordist
Camera Pierre Gill Additional Photography
Sound Clint Bennett Music Editor
Art Lise Pharand Property Master
Sound Steve Perski Sound Recordist
Sound Stan Sakellaropoulos ADR Supervisor
Sound Claire Pochon Dialogue Editor
Directing Donald Sparks First Assistant Director
Sound Valéry Dufort-Boucher Dialogue Editor
Sound Jóhann Jóhannsson Musician
Costume & Make-Up Morag Ross Makeup Artist
Sound Adam Wiltzie Musician
Crew Broderick Johnson Thanks
Production Cathy Gurvis Assistant Accountant
Crew Paul Viger Stunts
Camera Jean-Francois Tousignant Additional First Assistant Camera
Camera Leon Rivers-Moore Digital Imaging Technician
Editing Zach Marshall Assistant Editor
Directing Karine P. Labelle Second Second Assistant Director
Crew Spiro Tsovras Driver
Crew Denis Doiron Driver
Crew Erik Yelemanov Scientific Consultant
Camera Dany Racine First Assistant "A" Camera
Costume & Make-Up Jennifer Dionne Assistant Makeup Artist
Art Marco Lavallée Set Dresser
Crew Jan Holzner Score Engineer
Crew Gabriella Ludlow Legal Services
Production Francois Ricard-Sheard Production Assistant
Camera Dominic Lapointe Additional First Assistant Camera
Camera Amandine Schelle Additional First Assistant Camera
Camera Christian Caperaa First Assistant "B" Camera
Crew Réal Saulnier Generator Operator
Costume & Make-Up Catherine Laniel Assistant Makeup Artist
Production Michelle Quinn Production Manager
Sound Daniel Capeille Sound Effects Editor
Crew Jean-Francois Hall Driver
Crew Bernard Guay Driver
Crew Philippe Montel Transportation Coordinator
Crew Wen Shen Dialogue Coach
Production Aurelie Poirier Production Assistant
Lighting Jean-François Dubé Key Rigging Grip
Production Brigitte Renaud Assistant Location Manager
Costume & Make-Up Réjean Goderre Hairstylist
Directing Carl Kouri Third Assistant Director
Sound James A. Moore ADR Recordist
Sound Paul Bentley Vocals
Crew David Kristian Thanks
Crew Phil Plait Scientific Consultant
Costume & Make-Up Réjean Goderre Key Hairdresser
Directing Kaven MacDonald Third Assistant Director
Art Carl Lessard Graphic Designer
Art André Nicholas Malouf Set Dresser
Sound Maxwell Chamberlin ADR Mixer
Sound Gabrielle Labelle Joly Sound Re-Recording Assistant
Sound Alan Robert Murray Sound Effects Editor
Sound Will Slater Sound Designer
Production Gilles Montreuil First Assistant Accountant
Production Sophie Mailloux Production Assistant
Crew Christina Correll Stand In
Crew Cyrille Chatelain Technical Advisor
Camera Claude Gervais Grip
Sound Colin Stetson Musician
Sound Else Torp Vocals
Sound Jakob Bloch Jespersen Vocals
Production Marc-André Massé Production Assistant
Crew Max Laferriere Stunt Double
Costume & Make-Up Caroline Poirier Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Xiao Yun Hu Assistant Makeup Artist
Directing Évelyne Renaud Additional Third Assistant Director
Sound Olafur Bjorn Olafsson Musician
Sound Kristin Mulders Vocals
Sound Signe Asmussen Vocals
Production Caroline Thisdale Production Assistant
Production Troy Allen Production Executive
Lighting Marc Hénaut Electrician
Editing Mirenda Ouellet Assistant Editor
Costume & Make-Up Marie-Christine Cormier Assistant Hairdresser
Costume & Make-Up Marie-Lise Taupier Hairdresser
Directing Brigitte Goulet Second Assistant Director
Art Martin Macrae Concept Artist
Sound Olivier Calvert Sound Designer
Sound Elenor Wiman Vocals
Production Didier Communaux Unit Manager
Lighting Henri Normand Lighting Technician
Camera Marie-Helene Tremblay Second Assistant "B" Camera
Crew Victor Ghizaru Video Assist Operator
Costume & Make-Up Johanne Baril Dresser
Directing Marie-Julie Dallaire Second Unit Director
Art Martha Fernandez Art Department Coordinator
Art Louis Frederic Denomme Set Dresser
Art Luc Houle Set Dresser
Art Luc-Eric Duhamel Set Dresser
Art Marc-Andre Jalbert Set Dresser
Sound Simon Girard Assistant Sound Editor
Sound Dave Whitehead Sound Designer
Sound Owen Roberts Music Arranger
Sound Ellen Marie Brink Christensen Vocals
Crew Andrew A. Kosove Thanks
Sound Chris Watson Vocals
Sound Jakob Soelberg Hammershøj Vocals
Crew Stephen Wolfram Scientific Consultant
Production Nathalie Lagacé Production Accountant
Crew Puelo Deir Unit Publicist
Crew Krista Bell Stunt Double
Production Bruno Lemire Assistant Location Manager
Production Martin Henri Line Producer
Sound Michelle Child Sound Designer
Crew Paul Corley Mixing Engineer
Sound Will Slater Music Sound Design and Processing
Sound Simon Ashdown Music Sound Design and Processing
Sound Daniel Kresco Scoring Mixer
Crew Réal Hamel Picture Car Coordinator
Production Hanna Oldenburg Production Assistant
Camera Chloé Giroux-LaChance First Assistant Camera
Lighting David Villeneuve Lighting Technician
Production Julie Breton Extras Casting
Editing Joe Gawler Digital Intermediate Colorist
Sound Anthony Weeden Orchestrator
Crew Lyssa J. Caster Transportation Captain
Production Lise Servant Payroll Accountant
Costume & Make-Up Sandro Di Gioacchino Assistant Hairdresser
Art Sébastien Gervais Set Dresser
Sound Hildur Guðnadóttir Musician
Crew Harvey Drouelle Driver
Production Victorine Tamafo Travel Coordinator
Crew Elizabeth Himelstein Dialect Coach
Crew Mathieu Coderre Stand In
Lighting Michael Saintsbury Electrician
Sound Jóhann Jóhannsson Music Arranger
Sound Jóhann Jóhannsson Music Producer
Costume & Make-Up Mario Huot Assistant Hairdresser
Costume & Make-Up Fríða Aradóttir Key Hair Stylist
Directing Marie-José Bourassa First Assistant Director
Art Jocelyn Charbonneau Set Dresser
Crew Michel Saule Driver
Crew Alexandre Juaneda Transportation Coordinator
Crew Valérie Beaugrand-Champagne Thanks
Production Tom Di Blasio Production Accountant
Production Jean-Francois Hall Production Assistant
Production Chantal Nolet Second Assistant Accountant
Camera Jacynthe Labrosse Grip
Camera Soupharak Keoborakoth Second Assistant Camera
Costume & Make-Up Gillian Chandler Makeup Artist
Directing Martin Doepner Additional Third Assistant Director
Directing Dandy Thibaudeau Second Assistant Director
Directing Moumita Mondal Second Unit Director
Sound Louis-Antoine Lassonde ADR Mixer
Sound Anthony Weeden Conductor
Crew Steve Szewczok Driver
Production Ben Browning Production Executive
Production Alex Feldman Production Secretary
Production Irina Cazazaeva Production Secretary
Visual Effects Toby Winder Animation
Visual Effects Etienne Laroche CG Artist
Visual Effects Robert Rioux CG Artist
Crew Jean-Sebastien Guillemette CG Supervisor
Visual Effects Alban Kasikci Digital Compositor
Visual Effects Yi Zhang Digital Compositor
Visual Effects Owens Bazile VFX Artist
Visual Effects Gabriel Morin Shading
Visual Effects Marc-Andre Poulin Modeling
Visual Effects Singarajan Praveen Rotoscoping Artist
Visual Effects Arnaud Brisebois VFX Supervisor
Visual Effects Sasha Leigh Izadpanah VFX Editor
Visual Effects Olivier Péloquin Visual Effects Technical Director
Visual Effects Josef Sy Animation
Crew Björn Gottwald Compositor
Visual Effects Gabriel Roy Digital Compositor
Visual Effects Louis-Alexandre Lord Digital Compositor
Visual Effects Pierre-Simon Lebrun-Chaput Digital Compositor
Visual Effects D.J. Rahming Pipeline Technical Director
Visual Effects Marc-Olivier Rouleau Pipeline Technical Director
Visual Effects Philippe Cournoyer Rotoscoping Artist
Visual Effects Simon Chassé Rotoscoping Artist
Visual Effects Kevin R. Browne VFX Artist
Crew Sébastien Moreau Executive Visual Effects Producer
Crew Jason Quintana CG Supervisor
Visual Effects Mathieu Tremblay Digital Compositor
Visual Effects Pierre Rousseau VFX Artist
Visual Effects Antoine Rouleau Matte Painter
Visual Effects Catherine Hébert Matte Painter
Visual Effects Julien Dubuisson Pipeline Technical Director
Visual Effects Valentin Delbroucq Rotoscoping Artist
Visual Effects Kevin Harding Rotoscoping Artist
Visual Effects Jean-Francois Lafleur Visual Effects Coordinator
Visual Effects Emmanuel Pelletier Visual Effects Technical Director
Visual Effects Lyne Lepage Digital Compositor
Visual Effects James Dong VFX Artist
Visual Effects Eliott Beaudon Matte Painter
Visual Effects Frederic Dupere Matte Painter
Visual Effects Guillaume Laforge Pipeline Technical Director
Production Jean-Sebastien Letourneau Production Assistant
Visual Effects Josee Chapdelaine VFX Artist
Visual Effects Nathalie Cyr Visual Effects Coordinator
Visual Effects Ahmidou Lyazidi Visual Effects Technical Director
Crew Timothy Ferris Post Production Assistant
Costume & Make-Up Mariane Carter Key Dresser
Visual Effects Bernd Angerer Animation
Visual Effects Amélie Rey Digital Compositor
Visual Effects Anthony Luigi Santoro Digital Compositor
Visual Effects David Décoste Digital Compositor
Visual Effects Jose Luis Gomez Godinez Digital Compositor
Visual Effects Micha Sher Digital Compositor
Crew Philippe Thibault Digital Effects Supervisor
Visual Effects Pierpaolo Navarini Visual Effects Technical Director
Visual Effects Alan Fregtman Pipeline Technical Director
Visual Effects Marie Fétiveau Pipeline Technical Director
Visual Effects Jean-Michel Cristofaro Rotoscoping Artist
Visual Effects François Poirier VFX Editor
Visual Effects Dave Thomlison Visual Effects Technical Director
Costume & Make-Up Julie Chénard Dresser
Costume & Make-Up Ginette Régis Key Dresser
Visual Effects Mathieu Goulet-Aubin 3D Artist
Visual Effects Nguon Vissal Ong Compositing Supervisor
Art Louis-Martin Duval Creative Director
Visual Effects Jean-Christophe Morin Pipeline Technical Director
Visual Effects Ken Mohammed Pipeline Technical Director
Visual Effects Andréanne Lamoureux Rotoscoping Artist
Visual Effects Philippe Theroux VFX Supervisor
Visual Effects Antonin Messier Turcotte VFX Artist
Visual Effects Annie Cliche Visual Effects Producer
Visual Effects Daniel Booty Visual Effects Producer
Visual Effects Ève Giordani Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Sylvain Lebeau Visual Effects Supervisor
Visual Effects Hernan Vietri CG Artist
Visual Effects Stéphanie Morin CG Artist
Crew Philippe Bienvenue Compositor
Visual Effects Jean Frédéric Veilleux Digital Compositor
Visual Effects Raphael Valle Digital Compositor
Visual Effects Sébastien Rioux Digital Compositor
Visual Effects Simon-Pierre Puech Digital Compositor
Visual Effects Jordi Riera Pipeline Technical Director
Visual Effects Matthew Gray Pipeline Technical Director
Production Marie-Eve St-Amour Production Assistant
Production Mathieu Boudreau Production Assistant
Visual Effects Eric G. Thivierge Visual Effects Technical Director
Visual Effects Guillaume Boulay Animation
Visual Effects Xavier Doyon Digital Compositor
Visual Effects David St-Amant Animation
Crew Martin Macrae Visual Effects Art Director
Visual Effects Fanny Berthiaume CG Artist
Visual Effects Martin Chamney Pre-Visualization Supervisor
Visual Effects Andris Pakalns Digital Compositor
Visual Effects William Perreault Rotoscoping Artist
Visual Effects Luke Drummond Digital Compositor
Visual Effects Frédérique Schmidt VFX Editor
Visual Effects Dominik Kirouac VFX Artist
Visual Effects Frédéric Gagnon Shading
Visual Effects Francois Croteau Matte Painter
Visual Effects Christopher Gonnord Modeling
Visual Effects Carine Touraille Pipeline Technical Director
Production Félix Clément Production Assistant
Visual Effects Thibaud Galbois Visual Effects Coordinator
Visual Effects Karl Alexandre Lamarre-Parent Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Patrick Piche Visual Effects Technical Director
Production John Sylva Post Production Coordinator
Visual Effects Jean-François Barthélémy Animation
Visual Effects Jonathan Grégoire Animation
Visual Effects Élodie Gilbert Lachapelle Animation
Crew Michel Frenette Compositor
Crew Sylvain Theroux CG Supervisor
Visual Effects Didier Bertrand Compositing Supervisor
Visual Effects Katy Savoie Digital Compositor
Visual Effects Christopher Tuleya Digital Compositor
Visual Effects Pier-Luc Verville VFX Artist
Visual Effects Dominic Vincent Digital Compositor
Visual Effects Simon Devault Compositing Lead
Visual Effects Adam Wierzchowski Pipeline Technical Director
Lighting Veronique Levesque Lighting Artist
Visual Effects Béatrice Palin Rotoscoping Artist
Visual Effects Marie Soleil Chabot Rotoscoping Artist
Visual Effects Frederic St-Arnaud Matte Painter
Visual Effects Marc-André Roy Visual Effects Production Assistant
Visual Effects François Lord Visual Effects Technical Director
Visual Effects Stephane Wirtel Pipeline Technical Director
Visual Effects Alain Morin Rotoscoping Artist
Visual Effects Geneviève Gareau Rotoscoping Artist
Visual Effects Vicky Daneau VFX Editor
Visual Effects Martin Fourat Visual Effects Assistant Editor
Visual Effects Marina Popova Visual Effects Coordinator
Visual Effects Amelie Poitras Visual Effects Producer
Visual Effects Melanie Murray Visual Effects Production Assistant
Visual Effects David Raymond Visual Effects Technical Director
Visual Effects Vincent Poitras Compositing Supervisor
Crew David Monfette Compositor
Visual Effects Jonathan Niquet Pipeline Technical Director
Visual Effects Frederic St-Jean Visual Effects Coordinator
Crew Melanie La Rue Executive Visual Effects Producer
Visual Effects Alexandra Vaillancourt Visual Effects Producer
Visual Effects Sylvain Berger Visual Effects Technical Director
Visual Effects Guillaume Pelletier Animation
Lighting Frederic Schmidt Lighting Artist
Visual Effects Mario Fraser Modeling
Visual Effects Maxime Desforges Rotoscoping Artist
Visual Effects Marie-Ève Gélinas Rotoscoping Artist
Visual Effects Josiane Fradette Visual Effects Producer
Visual Effects Mathieu Leclaire Visual Effects Technical Director
Visual Effects Camilo Guaman Animation
Visual Effects Antonio Covelo Peleteiro Visual Effects Technical Director
Visual Effects Maxime Pearson Rotoscoping Artist
Visual Effects Gabrielle Perreault Rotoscoping Artist
Visual Effects Deborah Zadzora Visual Effects Coordinator
Crew Guillaume Mainville CG Supervisor
Visual Effects Hugo Léveillé Compositing Supervisor
Crew Nicolas-Alexandre Noel CG Supervisor
Visual Effects Randy Santandrea Digital Compositor
Visual Effects Simon Beaupré Digital Compositor
Visual Effects Véronique Tremblay Digital Compositor
Lighting Dawid Borkiewicz Lighting Artist
Visual Effects Jean-Olivier Esther Modeling
Visual Effects Laura Kwan Pipeline Technical Director
Visual Effects Nicholas Verschelde Pipeline Technical Director
Visual Effects Thomas Courtois Pipeline Technical Director
Visual Effects Louis-Philippe Clavet Rotoscoping Artist
Visual Effects Dominique Richer Rotoscoping Artist
Visual Effects Mathieu Raynault VFX Supervisor
Visual Effects Céline Zapater VFX Editor
Visual Effects Guillaume Poulin VFX Editor
Visual Effects Adrien Annesley Animation
Art Deak Ferrand Concept Artist
Visual Effects Anna Pacchioni Digital Compositor
Visual Effects Gaël Chopin Digital Compositor
Visual Effects Sith Khay Matte Painter
Visual Effects Eric Mc Guire Matte Painter
Production Pierre Raymond Head of Production
Visual Effects Sandra Germain Visual Effects Producer
Visual Effects Joseph Kasparian Visual Effects Supervisor
Camera Yves Bélanger Second Unit Director of Photography
Visual Effects Jessica Francoeur-Ducharme Digital Compositor
Visual Effects Bryan Hsu Digital Compositor
Visual Effects Marie-Claude Lafontaine Digital Compositor
Art Sam Hudecki Storyboard Artist
Sound Tyler Newhouse ADR Recordist
Sound Gilles Marsalet Assistant Foley Artist
Sound Kyle D. Krajewski ADR Mixer
Sound Nicolas Becker Foley Artist
Sound Steven Ghouti Foley Mixer
Sound Niels Barletta Foley Mixer
Sound Grégory Vincent Foley Artist
Sound Olivier Guillaume Foley Mixer
Art Patrice Vermette Production Design
Writing Jessica Coon Script Consultant
Production Leo Yılmaz Production Manager
Art Nicolas Lepage Art Direction
Costume & Make-Up Salomé Villeneuve Costume Assistant

keyboard_arrow_up