Terminator 2: Judgment Day

Terminator 2: Judgment Day (1991)


  • Genre: Actie, Thriller, Sciencefiction
  • Release Datum: 1991-07-03
  • Beoordeling: 8.1/10 van 12,297 stemmen
  • Lengte: 2uur 17min
  • Taal: English
  • Productie: Carolco Pictures
  • Productie Land: France, United States of America
  • Regisseur: James Cameron
star 8.1/10
Van 12,297 Stemmen

Plot

Het is tien jaar geleden dat Sarah Connor het doelwit was van een moordlustige Terminator-robot uit de toekomst. Haar zoon John zal ooit de verzetsleider worden die het opneemt tegen supercomputer Skynet.

Kan ik Terminator 2: Judgment Day kijken op Netflix in Nederland?


Ja! de film Terminator 2: Judgment Day is nu beschikbaar om te kijken op Netflix in Nederland.

Kijken op Netflix

Terminator 2: Judgment Day Trailer

  • Arnold Schwarzenegger

    als The Terminator
  • Linda Hamilton

    als Sarah Connor
  • Edward Furlong

    als John Connor
  • Robert Patrick

    als T-1000
  • Joe Morton

    als Dr. Miles Bennett Dyson
  • Earl Boen

    als Dr. Peter Silberman
  • S. Epatha Merkerson

    als Tarissa Dyson
  • Castulo Guerra

    als Enrique Salceda
  • Danny Cooksey

    als Tim
  • Jenette Goldstein

    als Janelle Voight
  • Xander Berkeley

    als Todd Voight
  • Leslie Hamilton Gearren

    als Twin Sarah
  • Ken Gibbel

    als Douglas
  • Robert Winley

    als Cigar Biker
  • Pete Schrum

    als Lloyd
  • Shane Wilder

    als Trucker
  • Michael Edwards

    als Old John Connor
  • Jared Lounsbery

    als Kid
  • Casey Chavez

    als Kid
  • Ennalls Berl

    als Bryant
  • Don Lake

    als Mossberg
  • Richard Vidan

    als Weatherby
  • Tom McDonald

    als Cop
  • Jim Palmer

    als Jock 1
  • Gus Williams

    als Jock 2
  • Gwenda Deacon

    als Night Nurse
  • Don Stanton

    als Lewis the Guard
  • Dan Stanton

    als Lewis as T-1000
  • Colin Patrick Lynch

    als Attendant
  • Noel Evangelisti

    als Hospital Guard
  • Nikki Cox

    als Girl
  • Lisa Brinegar

    als Girl
  • DeVaughn Nixon

    als Danny Dyson
  • Tony Simotes

    als Vault Guard
  • Diane Rodriguez

    als Jolanda Salceda
  • Dalton Abbott

    als Infant John Connor
  • Ron Young

    als Pool Cue Biker
  • Charles Robert Brown

    als Tattoo Biker
  • Abdul Salaam El Razzac

    als Gibbons
  • Mike Muscat

    als Moshier
  • Dean Norris

    als SWAT Team Leader
  • Charles A. Tamburro

    als Police Chopper Pilot
  • J. Rob Jordan

    als Pickup Truck Driver
  • Terrence Evans

    als Tanker Truck Driver
  • Denney Pierce

    als Burly Attendant
  • Mark Christopher Lawrence

    als Burly Attendant
  • Pat Kouri

    als SWAT Leader
  • Van Ling

    als Cyberdyne Tech
  • Martin DeLuca

    als Cyberdyne Tech (uncredited)
  • Joel Kramer

    als Male Nurse (uncredited)
  • Richard Ruskin

    als Frisbee Player (uncredited)
  • Scott Shaw

    als Cyberdyne Tech (uncredited)
  • Sven-Ole Thorsen

    als Mall Security Guard (uncredited)
  • Randy Walker

    als SWAT Officer (uncredited)
  • William Wisher

    als Galleria Photographer / Cop (uncredited)
  • Dalton Hamilton

    als Baby John Connor (uncredited)
  • Nancy Fish

    als Roadside Window Woman (Special Edition Restoration) (uncredited)
  • Mic Rodgers

    als Policeman (uncredited)
  • Michael Albanese

    als SWAT Officer (uncredited)
  • Ed Arneson

    als SWAT Officer (uncredited)
  • Debra Casey

    als Mohawk Girl at Biker Bar (uncredited)
  • Anne Merrem

    als Psychiatric (uncredited)
  • Gavin Kelly

    als Gamer (uncredited)
  • Bret A. Arnold

    als Future Coda Man (uncredited)
  • Dean Blanke

    als Baby John Connor (uncredited)
  • Jim Dahl

    als SWAT Officer (uncredited)
  • Jennifer Jacono

    als Mother in Mall (uncredited)
  • Takao Komine

    als Mall Employee Shot by T-1000 (uncredited)
  • Steven Stear

    als SWAT Officer (uncredited)
Directing James Cameron Director
Lighting Steven C. McGee Best Boy Electric
Production James Cameron Producer
Production Gale Anne Hurd Executive Producer
Camera Adam Greenberg Director of Photography
Editing Mark Goldblatt Editor
Editing Richard A. Harris Editor
Production Mario Kassar Executive Producer
Sound Brad Fiedel Original Music Composer
Editing Conrad Buff IV Editor
Production Mali Finn Casting
Art Joseph P. Lucky Art Direction
Art John M. Dwyer Set Decoration
Costume & Make-Up Marlene Stewart Costume Design
Costume & Make-Up Ed French Makeup Artist
Sound Nicholas R. Allen Boom Operator
Visual Effects Dennis Muren Visual Effects
Sound Tom Johnson Sound Designer
Writing William Wisher Writer
Writing James Cameron Writer
Crew Pamela Easley Post Production Supervisor
Art Joseph C. Nemec III Production Design
Costume & Make-Up Bruce R. Hogard Costume Supervisor
Visual Effects Van Ling Visual Effects Coordinator
Crew Joel Kramer Stunt Coordinator
Production Stephanie Austin Co-Producer
Production B.J. Rack Co-Producer
Editing Dody Dorn Additional Editing
Costume & Make-Up Steve LaPorte Makeup Artist
Costume & Make-Up Robert L. Stevenson Hairstylist
Costume & Make-Up Peter Tothpal Key Hair Stylist
Production Emily Schweber Casting Associate
Sound Dan Garde Music Editor
Sound Tim Boyle Scoring Mixer
Crew Dick Ziker Stunts
Crew Glenn R. Wilder Stunts
Crew Knox White Cableman
Crew Michael Gleason Visual Effects Editor
Visual Effects Andrew Schmidt Animation
Sound Kevin Rose-Williams Sound
Crew Steve Bonner Picture Car Coordinator
Sound E. Larry Oatfield Sound Effects Editor
Art Carla S. Nemec Art Department Coordinator
Art Steve Callas Construction Coordinator
Art Charles Stewart Property Master
Sound Barbara McBane ADR Editor
Sound Michele Perrone ADR Editor
Sound Sara Bolder Dialogue Editor
Sound Paige Sartorius Dialogue Editor
Sound Ewa Sztompke Dialogue Editor
Sound Gwendolyn Yates Whittle Dialogue Editor
Sound Stacey A. Foiles Dialogue Editor
Sound Sandina Bailo-Lape Foley Editor
Sound Diana Pellegrini Foley Editor
Sound Marian Wilde Foley Editor
Sound Tom Johnson Sound Re-Recording Mixer
Sound Teresa Eckton Sound Effects Editor
Sound Ken Fischer Sound Effects Editor
Sound Tim Holland Sound Effects Editor
Sound Richard Hymns Sound Effects Editor
Sound Ethan van der Ryn Sound Effects Editor
Crew Thomas L. Fisher Special Effects Coordinator
Visual Effects Gail Currey Visual Effects Coordinator
Crew Miller Drake Visual Effects Editor
Visual Effects Leslie Huntley Visual Effects Producer
Visual Effects Janet Healy Visual Effects Producer
Visual Effects Alison Savitch Visual Effects Producer
Visual Effects Gene Warren Jr. Visual Effects Supervisor
Camera Don E. FauntLeRoy Camera Operator
Camera Christopher Duddy Camera Technician
Lighting Gary Tandrow Chief Lighting Technician
Lighting Sal Orefice Chief Lighting Technician
Camera Donald L. Hartley Dolly Grip
Camera Paul C. Babin Additional Camera
Camera Robert Gray Key Grip
Camera Scott M. Robinson Key Grip
Lighting Kevin J. Lang Rigging Gaffer
Lighting Rodney Veto Rigging Grip
Camera J. Michael Muro Steadicam Operator
Camera Zade Rosenthal Still Photographer
Costume & Make-Up Greg Hall Set Costumer
Costume & Make-Up Dawn Y. Line Set Costumer
Directing Trudy Ramirez Script Supervisor
Crew Charles A. Tamburro Aerial Coordinator
Editing Jane Kass First Assistant Editor
Editing Caroline Ross First Assistant Editor
Art Duncan Kennedy Art Department Assistant
Art Charles William Breen Assistant Art Director
Art Barton M. Susman Leadman
Art George Jenson Production Illustrator
Art Carole Lee Cole Set Designer
Art Bill 'Kauhane' Hoyt Standby Painter
Camera Michael A. FauntLeRoy Sr. First Assistant Camera
Camera Richard Crompton Grip
Camera David L. Butler Aerial Director of Photography
Costume & Make-Up Craig Baron Set Dressing Artist
Crew John Moy Craft Service
Crew George Grenier Driver
Crew Marty Shindler Executive in Charge of Finance
Camera Stephen Sfetku Camera Loader
Crew Peter Flynn Propmaker
Crew Maryellen Aviano Stand In
Crew Gene R. Johnson Transportation Coordinator
Production Dirk Petersmann Unit Production Manager
Crew Bobby Aldridge Utility Stunts
Crew Rick Dungan Video Assist Operator
Directing J. Michael Haynie First Assistant Director
Editing Art Tostado Color Timer
Lighting James M. Cox Electrician
Lighting George S. Neil Gaffer
Production Ed Jones Executive In Charge Of Post Production
Production Jim Morris Executive In Charge Of Production
Production Stephen C. Dawson Location Manager
Production Pam Kaye Production Accountant
Production Steve Newman Publicist
Sound John Rotondi Sound Engineer
Sound Lee Orloff Sound Mixer
Sound Gloria S. Borders Supervising Sound Editor
Visual Effects Joe Viskocil Pyrotechnic Supervisor
Visual Effects Joe Viskocil Special Effects Supervisor
Crew Doug Chiang Visual Effects Art Director
Visual Effects Dennis Muren Visual Effects Supervisor
Visual Effects John Bruno Visual Effects Designer
Visual Effects Geoff Campbell CG Animator
Directing Dustin Bernard Second Assistant Director
Directing Xochi Blymyer Second Second Assistant Director
Directing Gary Davis Second Unit Director
Art Linda Waxman Assistant Property Master
Art Steve Burg Concept Artist
Art David Russell Conceptual Illustrator
Art Paul Olsen Graphic Designer
Art Phillip Norwood Storyboard Artist
Sound C.J. Appel ADR Editor
Sound Dennie Thorpe Foley Artist
Sound Christopher Boyes Foley Recordist
Sound Phil Benson Sound Assistant
Sound Gloria S. Borders Sound Supervisor
Crew Scott R. Fisher Special Effects Assistant
Crew Bob Ahmanson Special Effects Technician
Visual Effects Larry Arpin Additional Visual Effects
Visual Effects Andrew Kennedy VFX Artist
Visual Effects Jim May Visual Effects Assistant Editor
Crew Debbie Evans Stunt Double
Camera Merie Weismiller Wallace Additional Still Photographer
Camera Rick Rader Best Boy Grip
Camera Gavin Alcott Second Assistant Camera
Editing Skip Kimball Digital Intermediate Colorist
Editing Roberto McGrath Negative Cutter
Production Crystal Dowd Post Production Coordinator
Editing Reginald Harber Jr. Stereoscopic Editor
Production Robert Foulkes Assistant Location Manager
Production Marc Cohen Location Assistant
Sound Allan K. Rosen Supervising Music Editor
Production Dean Wright Assistant Production Coordinator
Crew Stuart Robertson Digital Supervisor
Production Lisa Dennis Executive Assistant
Production Trey Batchelor Key Production Assistant
Visual Effects Richard Kilroy Matte Painter
Production Denyse Rossi Payroll Accountant
Crew Robert Hutchins Pyrotechnician
Visual Effects Tom Bertino Roto Supervisor
Visual Effects Tim Scannell Rotoscoping Artist
Visual Effects Rustin Devendorf Stereoscopic Technical Director
Crew Michael Albanese Technical Advisor
Crew Harry Lu Weapons Master
Art Dan Frye Sculptor
Art James Marlowe Location Scout
Crew Gary Davis Stunt Coordinator
Crew Lane Leavitt Stunts
Crew Gilbert B. Combs Stunts
Crew Cotton Mather Stunts
Crew Doc D. Charbonneau Stunts
Crew Jeffrey J. Dashnaw Stunts
Crew Tommy J. Huff Stunts
Crew Bobby Porter Stunts
Art Gary Diamond Assistant Art Director
Camera Mike Benson Second Unit Director of Photography
Sound Gary Rydstrom Sound Designer
Sound Gary Rydstrom Sound Re-Recording Mixer
Sound Gary Summers Sound Re-Recording Mixer
Sound Robert Shoup Sound Effects Editor
Visual Effects Christopher Warren Visual Effects Camera
Crew Joseph Berger-Davis Post Production Assistant
Visual Effects Jon Curtis Price Mechanical Designer
Crew Robin Lynn Bonaccorsi Stunts
Production Van Ling Producer
Costume & Make-Up Jeff Dawn Key Makeup Artist
Costume & Make-Up Stan Winston Makeup Effects Designer
Production Lawrence Kasanoff Production Manager
Directing Randall Badger Second Unit First Assistant Director
Directing Kelly Cantley-Kashima Assistant Director Trainee
Directing Frank Davis Second Assistant Director
Directing David Fudge Second Second Assistant Director
Directing Grant Gilmore Second Second Assistant Director
Directing James Lansbury Second Assistant Director
Directing Chip Scott Laughlin Second Assistant Director
Directing Terry Miller First Assistant Director
Directing George Parra Second Unit First Assistant Director
Directing Tony Perez Second Assistant Director
Directing Barry K. Thomas Second Unit First Assistant Director
Directing Vic Armstrong Special Guest Director
Directing Glenn R. Wilder Second Unit Director
Art Craig Baron Set Dresser
Art Vince Catlin Props
Art Mike Cameron Props
Art William K. Dolan Set Dresser
Art Anthony Gaudio Painter
Art Walter P. Martishius Set Designer
Costume & Make-Up R. Patrick McGee On Set Dresser
Art Joe Pizzorusso Set Dresser
Art Paul Duchemin Set Dresser
Art Iain McCaig Concept Artist
Art Iain McCaig Storyboard Artist
Art Chris R. Green Storyboard Assistant
Art Marc Meisels Assistant Property Master
Crew Robert Van Dyke Propmaker
Art Chris Woodworth Paint Coordinator
Sound Scott Chandler Assistant Sound Designer
Sound Clare C. Freeman Sound Assistant
Sound Clare C. Freeman Foley Editor
Sound J.R. Grubbs Sound Assistant
Sound Samuel H. Hinckley Sound Assistant
Sound Vanessa James Sound Assistant
Sound Hael Kobayashi Sound Assistant
Sound Sean Landeros Sound Re-Recording Assistant
Sound Marilyn McCoppen Dialogue Editor
Sound Marnie Moore Assistant Foley Artist
Sound Tom Myers Assistant Sound Designer
Sound Jon Null Assistant Sound Editor
Sound Philip Olbrantz Sound Assistant
Sound Susan Popovic Sound Assistant
Sound Larry Rennick Sound Assistant
Sound John Roesch Foley Artist
Sound Kevin Rose-Williams Sound Assistant
Sound Gary Rydstrom Sound Effects
Sound Claire Sanfilippo Sound Assistant
Sound Susan Sanford Sound Assistant
Sound Jim Seymour Sound Assistant
Sound David Slusser Assistant Sound Designer
Sound Kent Sparling Sound Mix Technician
Sound Dianna Stirpe Dialogue Editor
Sound Dianna Stirpe Sound Assistant
Sound Patti Tauscher Sound Assistant
Sound Pam Uzzell Sound Assistant
Sound Ethan van der Ryn Supervising Sound Editor
Sound Gloria S. Borders Sound Effects
Sound Thierry J. Couturier Supervising Sound Editor
Sound Nicholas James Sound Effects Editor
Sound Gwendolyn Yates Whittle ADR Editor
Crew Brent Baker Special Effects
Crew Bill Basso Special Effects
Crew David Beneke Special Effects
Crew Evan Brainard Special Effects
Crew Len Burge Special Effects
Crew Rob Burman Special Effects
Crew Craig Caton Special Effects
Crew Chris Cowan Special Effects
Crew Richard Davison Special Effects
Crew Glen Eisner Special Effects
Crew Greg Figiel Special Effects
Crew Bruce Spaulding Fuller Special Effects
Crew Mark Goldberg Special Effects
Crew Armando González Special Effects
Crew David Grasso Special Effects
Visual Effects Rhonda C. Gunner CG Artist
Crew Roger Hansen Special Effects Assistant
Crew Phillip Hartmann Special Effects Technician
Crew Beth Hathaway Special Effects
Visual Effects Richard E. Hollander CG Artist
Crew Adam Jones Special Effects
Crew Mark Jurinko Special Effects
Crew Eileen Kastner-Delago Special Effects
Crew Joseph Kelly Special Effects
Crew Bob King Special Effects Assistant
Crew Jay King Special Effects Assistant
Crew Terry W. King Special Effects Assistant
Crew Brad Krisko Special Effects
Crew Richard J. Landon Special Effects
Crew Mark Lohff Special Effects Assistant
Crew Frank Charles Lutkus III Special Effects
Crew Shane Mahan Special Effects
Crew Greg Manion Special Effects
Crew Karen Mason Special Effects
Crew Curt Massof Special Effects
Crew J.C. Matalon Special Effects
Crew Mark 'Crash' McCreery Special Effects
Visual Effects Gregory L. McMurry CG Artist
Crew Tara Meaney-Crocitto Special Effects Assistant
Crew Paul Mejias Special Effects
Crew Hal Miles Special Effects
Crew Bruce Minkus Special Effects Assistant
Crew Mark Noel Special Effects Assistant
Crew Jeff Periera Special Effects
Crew Jon Curtis Price Special Effects
Crew Joe Reader Special Effects
Crew Dan Rebert Special Effects
Crew Sean Rodgers Special Effects
Crew John Rosengrant Special Effects
Crew Steve Sanders Special Effects Technician
Crew Andy Schoneberg Special Effects
Crew Paul Sciacca Special Effects
Crew J. Alan Scott Special Effects
Crew Shannon Shea Special Effects
Crew Michael Spatola Special Effects
Crew Ian Stevenson Special Effects
Crew David Stinnett Special Effects
Crew Christopher Swift Special Effects
Crew Michiko Tagawa Special Effects
Crew Joseph Patrick Todd Special Effects
Crew Mike Trcic Special Effects
Visual Effects John C. Wash CG Artist
Crew Robert E. Watson Special Effects
Crew N. Brock Winkless IV Special Effects
Crew Stan Winston Special Effects
Visual Effects Stan Winston Visual Effects Producer
Crew Thomas Zell Special Effects Technician
Art Greg Aronowitz Sculptor
Crew David Chameides Special Effects
Crew Gary L. King Special Effects
Crew George Zamora Special Effects Technician
Art Michael Possert Jr. Special Props
Crew Andrew Miller Special Effects Manager
Visual Effects Diana Ace CG Engineer
Visual Effects Tony Alderson Pyrotechnic Supervisor
Visual Effects Bret Alexander Modeling
Crew Scott E. Anderson CG Supervisor
Visual Effects Sean Applegate Animation Director
Visual Effects Paul Ashdown Visual Effects Producer
Visual Effects Gordon Baker VFX Artist
Visual Effects James Belkin VFX Director of Photography
Visual Effects Jennifer Bell Visual Effects Coordinator
Visual Effects Brian N. Bentley Visual Effects Compositor
Visual Effects Brian N. Bentley Visual Effects Technical Director
Visual Effects John Andrew Berton Jr. CG Animator
Visual Effects Scott Beverly Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Ken Beyer CG Engineer
Visual Effects Beth Block VFX Production Coordinator
Visual Effects Barbara Brennan VFX Artist
Visual Effects Betzy Bromberg Visual Effects Supervisor
Visual Effects Geoff Burdick Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Daniel Burridge Stereoscopic Coordinator
Visual Effects Jeremy P. Carroll Stereoscopic Supervisor
Visual Effects Dan Carter Modeling
Visual Effects Anthony Chaney Modeling
Visual Effects Terry Chostner Visual Effects Camera
Visual Effects Richard L. Cohen CG Animator
Visual Effects Steve Cohen Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Susan Adele Colletta Visual Effects Coordinator
Visual Effects Tim Conrad Modeling
Visual Effects James Cook Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Robert Costa Effects Supervisor
Visual Effects Jim Davidson Modeling
Visual Effects Mark A.Z. Dippé Visual Effects Assistant Editor
Visual Effects George D. Dodge VFX Director of Photography
Visual Effects Miller Drake VFX Editor
Visual Effects Sandra Duque Visual Effects Compositor
Visual Effects Elaine Edford Visual Effects
Visual Effects Jonathan French CG Animator
Visual Effects Paul Gentry Visual Effects Camera
Visual Effects Pete Gerard Modeling
Visual Effects Matthew E. Gill Roto Supervisor
Visual Effects Michael Gleason VFX Editor
Visual Effects Megan Graham Visual Effects Compositor
Visual Effects Glenn Guenette Visual Effects Compositor
Visual Effects Joanne Hafner Rotoscoping Artist
Visual Effects James Hagedorn VFX Artist
Visual Effects Alex Heffner Stereoscopic Supervisor
Visual Effects Christian Hogue CG Animator
Visual Effects Robert Hill Visual Effects Camera
Visual Effects Sandy Houston Rotoscoping Artist
Crew Lincoln Hu CG Supervisor
Crew George H. Joblove CG Supervisor
Visual Effects Kirby Jones Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Michael Joyce Modelling Supervisor
Visual Effects Emmet Kane Effects Supervisor
Visual Effects Michael Karp Visual Effects Camera
Crew Douglas S. Kay CG Supervisor
Visual Effects Elizabeth Maxwell Keith CG Animator
Visual Effects Pete Kleinow Animation
Visual Effects Yael Majors Compositing Lead
Visual Effects David Zen Mansley Modeling
Visual Effects Brian McFadden Modeling
Visual Effects W. Peter Miller VFX Editor
Visual Effects Bret Mixon Roto Supervisor
Art Bart Mixon Sculptor
Visual Effects Tony Moffett Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Terry Molatore Rotoscoping Artist
Visual Effects Jack Mongovan Rotoscoping Artist
Visual Effects Siddhartha Maganti VFX Production Coordinator
Visual Effects Doug Moore Modeling
Visual Effects Richard Mula VFX Lighting Artist
Visual Effects George S. Neil VFX Lighting Artist
Visual Effects John Nelson CG Animator
Visual Effects Michael Novotny Visual Effects Designer
Visual Effects Joe Pasquale CG Animator
Visual Effects Dana Passarella Visual Effects Compositor
Visual Effects Steve Petruzates Modeling
Visual Effects Paula Pirok Visual Effects Production Assistant
Art Dan Platt Sculptor
Crew Jeryd Pojawa Visual Effects Design Consultant
Crew Derek N. Prusak Post-Production Manager
Visual Effects Gary Rhodaback Modeling
Crew Jay Riddle CG Supervisor
Visual Effects Rick Rische Matte Painter
Visual Effects Stephen Rosenbaum CG Animator
Visual Effects Alison Savitch Visual Effects Production Manager
Visual Effects Leslie Schor Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Dennis Schultz Modeling
Visual Effects Alex Seiden CG Animator
Visual Effects Annabella Serra CG Animator
Visual Effects Mark A. Shelton VFX Lighting Artist
Visual Effects Dwight Shook Modeling
Visual Effects Monty Shook Modeling
Visual Effects Dennis Skotak VFX Director of Photography
Visual Effects Robert Skotak Visual Effects Supervisor
Crew Douglas Smythe CG Supervisor
Visual Effects Anthony R. Stabley Modeling
Visual Effects William Stromberg Modeling
Visual Effects Troy Summersett Visual Effects Compositor
Visual Effects Dipak Tarpara Visual Effects Compositor
Visual Effects Ginger Theisen CGI Director
Visual Effects Joseph Thompson Modeling
Visual Effects Judith Weaver CGI Director
Visual Effects Julie J. Webb Visual Effects Assistant Editor
Visual Effects Steve 'Spaz' Williams Animation Supervisor
Visual Effects Lou Zutavern Modeling
Visual Effects Miriam Alvarez 3D Artist
Visual Effects Craig Barron Visual Effects Supervisor
Visual Effects Miguel Basulto Visual Effects Compositor
Visual Effects Nelson Broskey Visual Effects Production Assistant
Visual Effects James Clowater Compositing Lead
Production Krystyna Demkowicz Executive In Charge Of Production
Visual Effects Christopher Duddy Visual Effects
Visual Effects Benoît Eon Visual Effects
Visual Effects Wade Howie VFX Artist
Visual Effects Dorn Merrill Kennison Modeling
Visual Effects Al Magliochetti Visual Effects
Visual Effects Chiaki Matsubayashi Visual Effects
Visual Effects Zeke Morales Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Tim Scannell Visual Effects Camera
Visual Effects Daniel Schrepf Stereoscopic Supervisor
Visual Effects Amie Slate Animation
Visual Effects Donna Tracy Animation
Visual Effects Jeff Varga Visual Effects
Visual Effects Harry Walton VFX Artist
Crew Janet Brady Stunts
Crew Bob Brown Stunts
Crew Debbie Evans Stunts
Crew Billy Hank Hooker Stunts
Crew Norman Howell Stunts
Crew Larry Johnson Stunts
Crew Peter Kent Stunts
Crew Billy D. Lucas Stunts
Crew Pat Romano Stunt Double
Crew David Webster Stunts
Crew Maryellen Aviano Stunts
Crew Perry Barndt Stunts
Crew Gregory J. Barnett Stunts
Crew Rocky Capella Utility Stunts
Crew Jack Carpenter Stunts
Crew Gene Hartline Stunts
Crew Norman Howell Stunt Double
Crew Terry Jackson Stunts
Crew Monty Jordan Stunts
Crew Mike Justus Utility Stunts
Crew Peter Kent Stunt Double
Crew Kevin Larson Stunts
Crew Larry Linkogle Stunt Double
Crew Billy D. Lucas Stunt Double
Crew Johnny Martin Stunts
Crew Mike Martinez Stunts
Crew Matt McColm Stunt Double
Crew Gary Robert Stunts
Crew Mike Ryan Stunts
Crew David Zellitti Stunts
Camera Mike Benson "A" Camera Operator
Camera Alan Cohen Second Assistant Camera
Camera Bruce DeAragon Second Assistant Camera
Lighting David Dunbar Electrician
Lighting Brad Emmons Electrician
Lighting Moose Enright Lighting Artist
Camera Todd M. Gavin Second Assistant Camera
Lighting Jason Gunn Electrician
Lighting Steve Hastings Best Boy Electric
Camera Ted H. Hauser First Assistant Camera
Lighting David E. Hengstellar Electrician
Camera Tyrone Jackson Grip
Camera Hilary Klym Grip
Lighting Frank Krejsa Electrician
Camera Dennis J. Laine Assistant Camera
Camera Brian Liberman Grip
Camera Bruce Manning First Assistant Camera
Crew Pete Martinez Video Assist Operator
Camera John Nash Grip
Lighting Darrin Pulford Electrician
Lighting Joe Rowan Electrician
Camera Ryan Russill Grip
Lighting John Smock Electrician
Camera Michael St. Hilaire "A" Camera Operator
Lighting Donald T. Stanford Electrician
Camera Daniel E. Teaze Second Assistant Camera
Crew Scott Warner Video Assist Operator
Lighting Eric Blum Electrician
Camera Bruce Byall Grip
Camera Scott Dale Camera Technician
Lighting Moose Enright Rigging Gaffer
Lighting Adam Glick Lighting Technician
Camera Mark Gutterud Camera Operator
Lighting Eldon Hansen Rigging Gaffer
Lighting Lee Johnson Rigging Gaffer
Lighting Steven C. Hodge Lighting Technician
Camera Horace Jordan First Assistant Camera
Lighting Ron Kunecke Lighting Technician
Lighting Christopher J. Lama Rigging Gaffer
Camera Bill-Brady Majors Grip
Camera Lee Redmond Camera Operator
Camera László Regos Steadicam Operator
Camera Randall Robinson Camera Operator
Lighting Mark Shankel Electrician
Visual Effects Brett Hisey Animation
Production Abra Edelman Extras Casting
Production Paul Cruz Background Casting Director
Costume & Make-Up Colin Booth Costumer
Costume & Make-Up Patricia Moon Costumer
Costume & Make-Up Stanley Moore Ager/Dyer
Costume & Make-Up Sue Miller Costumer
Crew Lyvonne Klingler Post Production Assistant
Editing Mary Nelson-Duerrstein Negative Cutter
Editing Clay Rawlins Assistant Editor
Editing Arden Rynew Online Editor
Editing Ron South Assistant Editor
Editing Kelly Tartan Assistant Editor
Editing Clarinda Wong First Assistant Editor
Editing Dan Muscarella Color Timer
Production Richard Klotz Location Manager
Production Jim Morris Location Manager
Production Andre Gaudry Location Assistant
Sound Brad Fiedel Music Producer
Sound George Thorogood Musician
Sound Axl Rose Musician
Sound Duff McKagan Musician
Sound Slash Musician
Sound Matt Sorum Musician
Sound Izzy Stradlin Musician
Directing Joyce King Script Supervisor
Crew Jerry F. Johnson Transportation Captain
Crew Pete Johnson Transportation Captain
Crew Tom Teeple Driver
Camera Jack Carpenter Camera Car
Crew Tony Didio Jr. Weapons Master
Production Chris Silver Finigan Production Accountant
Production Jane Prosnit Production Coordinator

keyboard_arrow_up