Fight Club

Fight Club (1999)


  • Genre: Drama
  • Release Datum: 1999-10-15
  • Beoordeling: 8.431/10 van 24586 stemmen
  • Lengte: 2uur 19min
  • Taal: English
  • Productie: Regency Enterprises
  • Productie Land: Germany, United States of America
  • Regisseur: David Fincher
star 8.431/10
Van 24,586 Stemmen

Plot

Een verzekeringsinspecteur die aan chronische slapeloosheid lijdt probeert wanhopig uit zijn oersaaie bestaan te ontsnappen. Bij toeval ontmoet hij Tyler Durden, een charismatische zeepverkoper met een bizarre levensfilosofie.

Kan ik Fight Club kijken op Netflix in Nederland?

Ja! de film Fight Club is nu beschikbaar om te kijken op Netflix in Nederland!

Kijken op Netflix

Fight Club Trailer

  • Edward Norton

    als The Narrator
  • Brad Pitt

    als Tyler Durden
  • Helena Bonham Carter

    als Marla Singer
  • Meat Loaf

    als Robert "Bob" Paulson
  • Jared Leto

    als Angel Face
  • Zach Grenier

    als Richard Chesler
  • Holt McCallany

    als The Mechanic
  • Eion Bailey

    als Ricky
  • Richmond Arquette

    als Intern
  • David Andrews

    als Thomas
  • Christina Cabot

    als Group Leader
  • Tim DeZarn

    als Inspector Bird
  • Ezra Buzzington

    als Inspector Dent
  • Bob Stephenson

    als Airport Security Officer
  • David Lee Smith

    als Walter
  • Carl Ciarfalio

    als Lou's Body Guard
  • Stuart Blumberg

    als Car Salesman
  • Mark Fite

    als Second Man at Auto Shop
  • Matt Winston

    als Seminary Student
  • Lauren Sánchez

    als Channel 4 Reporter
  • Thom Gossom Jr.

    als Detective Stern
  • Markus Redmond

    als Detective Kevin
  • Van Quattro

    als Detective Andrew
  • Michael Girardin

    als Detective Walker
  • David Jean Thomas

    als Policeman
  • Paul Carafotes

    als Salvator - Winking Bartender
  • Christopher John Fields

    als Proprietor of Dry Cleaners
  • Michael Shamus Wiles

    als Bartender in Halo
  • George Maguire

    als Group Leader
  • Eugenie Bondurant

    als Weeping Woman
  • Sydney "Big Dawg" Colston

    als Speaker
  • Rachel Singer

    als Chloe
  • Christie Cronenweth

    als Airline Attendant
  • Dierdre Downing-Jackson

    als Businesswoman on Plane
  • Charlie Dell

    als Doorman
  • Rob Lanza

    als Man in Suit
  • Joel Bissonnette

    als Food Court Maître D'
  • Evan Mirand

    als Steph
  • Robby Robinson

    als Next Month's Opponent
  • Lou Beatty Jr.

    als Cop at Marla's Building
  • Valerie Bickford

    als Susan - Comsetics Buyer
  • Peter Iacangelo

    als Lou
  • Todd Peirce

    als First Man at Auto Shop
  • Joon Kim

    als Raymond K. Hessel
  • Bennie Moore

    als Bus Driver with Broken Nose
  • Pat McNamara

    als Commissioner Jacobs
  • Tyrone R. Livingston

    als Banquet Speaker
  • Owen Masterson

    als Airport Valet
  • Anderson Bourell

    als Bruised Bar Patron #1
  • Scotch Ellis Loring

    als Bruised Bar Patron #2
  • Andi Carnick

    als Hotel Desk Clerk
  • Edward Kowalczyk

    als Waiter at Clifton's
  • Leonard Termo

    als Desk Sergeant
  • Michael Arturo

    als BMW Salesman (uncredited)
  • Greg Bronson

    als Fight Spectator (uncredited)
  • Matt Cinquanta

    als Fighter (uncredited)
  • Paul Dillon

    als Irvin (uncredited)
  • Tom Falzone

    als Vomiting Fight Spectator (uncredited)
  • Eddie Hargitay

    als Chanting Fighter (uncredited)
  • Phil Hawn

    als Banquet Guest (uncredited)
  • Bruce Holman

    als Waiter in Bridgeworth Suites Corporate Video (uncredited)
  • Jawara

    als Fight Patron Saying 'I don't know. What's going on?' (uncredited)
  • Baron Jay

    als Waiter (uncredited)
  • Jim Jenkins

    als Restaurant Maitre D' (uncredited)
  • Kevin Scott Mack

    als Passenger Clutching Armrest (uncredited)
  • Trey Ore

    als Fight Club Patron / Guy #2 in Video Store (uncredited)
  • Louis Ortiz

    als Fight Spectator (uncredited)
  • Hugh Peddy

    als Fight Club Man (uncredited)
  • J.T. Pontino

    als Fight Club Man (uncredited)
  • Chad Randau

    als Waiter (uncredited)
  • Marcio Rosario

    als Fighter (uncredited)
  • Gregory Silva

    als Riley Wilde - Fighter (uncredited)
  • Brian Tochi

    als Fight Bully (uncredited)
  • Alekxia Valdez

    als Bar Worker (uncredited)
  • Michael Zagst

    als Support Group Member (uncredited)
  • Gökhan Öncel

    als Man at the Club (uncredited)
  • Philip Centanni

    als Space Monkey (uncredited)
  • Marc Cinquanta

    als Space Monkey (uncredited)
  • Summer Moore

    als Marla's Neighbor (uncredited)
Production Arnon Milchan Executive Producer
Costume & Make-Up Michael Kaplan Costume Design
Production Art Linson Producer
Art Alex McDowell Production Design
Art Jay Hart Set Decoration
Sound David Boulton ADR Mixer
Visual Effects Carlos Saldanha Animation Supervisor
Directing David Fincher Director
Costume & Make-Up Rhona Meyers Key Costumer
Sound Steve Boeddeker Sound Effects Editor
Writing Chuck Palahniuk Novel
Writing Jim Uhls Screenplay
Production Ross Grayson Bell Producer
Production Ceán Chaffin Producer
Sound John King Original Music Composer
Sound Michael Simpson Original Music Composer
Camera Jeff Cronenweth Director of Photography
Editing James Haygood Editor
Production Laray Mayfield Casting
Sound Ren Klyce Sound Designer
Sound Ren Klyce Sound Editor
Sound Richard Hymns Sound Editor
Sound Richard Hymns Sound Supervisor
Sound Doc Kane ADR Mixer
Production Helen Pollak Unit Production Manager
Crew David Leitch Stunts
Crew Richard Cetrone Utility Stunts
Art Hugo Santiago Set Designer
Crew Jimmy Nickerson Stunts
Directing Mike Topoozian First Assistant Director
Art Chris Gorak Art Direction
Production Julie M. Anderson Production Supervisor
Camera Conrad W. Hall Camera Operator
Art Domenic Silvestri Set Designer
Lighting Claudio Miranda Gaffer
Production David McKimmie Assistant Production Coordinator
Sound David Lucarelli ADR Recordist
Sound Charleen Richards ADR Mixer
Art Seth Reed Assistant Art Director
Production Mickie McGowan ADR Voice Casting
Art P. Scott Bailey Leadman
Production Joe Hartwick Jr. First Assistant Accountant
Crew Rob Bottin Makeup Effects
Production Richard Schuler Location Manager
Art Peter Ramsey Storyboard Artist
Editing David Orr Color Timer
Crew Jeff Imada Stunts
Production Rich Thorne Production Executive
Editing Michael Matzdorff First Assistant Editor
Crew Johann Benét Thanks
Art Dianne Chadwick Art Department Assistant
Sound Tom Bellfort ADR Editor
Sound Don Coufal Boom Operator
Sound Todd Boekelheide Sound Re-Recording Mixer
Sound Mary Works Assistant Dialogue Editor
Visual Effects Dennis Berardi Visual Effects Supervisor
Costume & Make-Up Wendy J. Greiner Key Costumer
Sound John Roesch Foley Artist
Camera Merrick Morton Still Photographer
Crew P.J. Hanke Additional Music
Costume & Make-Up Margaret Prentice Makeup Artist
Costume & Make-Up Randy Westgate Makeup Artist
Costume & Make-Up Jean Ann Black Makeup Artist
Costume & Make-Up Elinor Bardach Costume Supervisor
Costume & Make-Up Wendy M. Craig Set Costumer
Art Jeff Passanante Construction Coordinator
Sound Hilda Hodges Foley Artist
Crew Cliff Wenger Special Effects Coordinator
Visual Effects Nicholas Brooks Digital Compositors
Sound Brandon Proctor Sound Mix Technician
Art Richard K. Buoen Production Illustrator
Crew Damon Caro Fight Choreographer
Crew Damon Caro Stunt Double
Sound Gwendolyn Yates Whittle ADR Supervisor
Crew Francie Brown Dialect Coach
Sound Michael Semanick Sound Re-Recording Mixer
Sound Richard Quinn Dialogue Editor
Art Luis G. Hoyos Set Designer
Crew Wayne Burnes Special Effects Technician
Art Julia K. Levine Set Designer
Art Eric Rosenberg Graphic Designer
Art Kenneth Garrett Sculptor
Crew Dave Robling Transportation Coordinator
Sound David C. Hughes Sound Effects Editor
Sound Ewa Sztompke Dialogue Editor
Camera Chris Haarhoff Steadicam Operator
Visual Effects Andrea D'Amico Visual Effects Producer
Visual Effects Kevin Scott Mack Visual Effects Supervisor
Sound Brian Richards Music Editor
Sound David Parker Sound Re-Recording Mixer
Editing Joëlle Taar Assistant Editor
Costume & Make-Up Patricia Miller Hairstylist
Visual Effects Kevin Tod Haug Visual Effects Supervisor
Costume & Make-Up Fríða Aradóttir Key Hair Stylist
Visual Effects Fiona Campbell Westgate Rotoscoping Artist
Art Craig B. Ayers Sr. Greensman
Sound Carolyn Tapp Foley Recordist
Sound Derek Casari ADR Engineer
Visual Effects Joshua I. Kolden Visual Effects
Crew Rachel Wyn Dunn Compositors
Sound Mary Jo Lang Foley Mixer
Art Collin Grant Storyboard Artist
Art Tim R. Lafferty Construction Foreman
Production John S. Dorsey Associate Producer
Editing Alex Olivares First Assistant Editor
Production Sande Alessi Extras Casting
Camera John T. Connor First Assistant Camera
Sound Jeff Wexler Sound Mixer
Directing Dina Waxman Script Supervisor
Production Karen Meisels Casting Associate
Costume & Make-Up Terry Anderson Set Costumer
Art Josue Clotaire Fleurimond Conceptual Design
Directing Allen Kupetsky Second Second Assistant Director
Crew Michael Runyard Stunt Coordinator
Production Robb Earnest Production Coordinator
Art Bill 'Kauhane' Hoyt Standby Painter
Lighting Martin Bosworth Rigging Gaffer
Crew Raymond Bulinski Craft Service
Production Carey Ann Strelecki Researcher
Crew Manny Demello Driver
Crew Michael Herron Set Production Assistant
Crew Jim Alfonso Transportation Captain
Camera Steve Wolfe Assistant Camera
Crew Frank Roughan Transportation Captain
Crew Peter Mavromates Post Production Supervisor
Lighting Kevin Brown Lighting Technician
Art Tani Kunitake Production Illustrator
Lighting Michael Arvanitis Best Boy Electric
Camera Robert Mehnert Aerial Camera
Camera Michael J. Coo Key Grip
Costume & Make-Up Mirela Rupic Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Charles W. Belisle Set Dressing Artist
Art Tammy DeRuiter Painter
Crew Kieran Woo Production Controller
Crew Wayne Tidwell Video Assist Operator
Art Bryan Duff Assistant Property Master
Art S. Quinn Art Department Coordinator
Art Jack Robinson Location Scout
Costume & Make-Up Greg Solomon Prosthetic Makeup Artist
Crew Yann Blondel CG Supervisor
Camera Gary Kanner Camera Loader
Crew Karman Graham Post Production Assistant
Crew Carrie Shaw Production Office Assistant
Crew David B. Brenner Propmaker
Art Roy 'Bucky' Moore Property Master
Crew Katherine Jones Set Medic
Crew Lucio I. Flores Software Engineer
Crew Chad Keller Stand In
Crew Leon Xiao Systems Administrators & Support
Lighting Ronald A. Miller Rigging Grip
Production Flint Maloney Location Manager
Production Jim Davidson Production Accountant
Sound Jessica Bellfort Assistant Sound Editor
Visual Effects Jim Rutherford 3D Animator
Visual Effects Lauren A. Littleton Visual Effects Coordinator
Crew Misa Kageyama Sound Design Assistant
Directing Bob Wagner Second Assistant Director
Costume & Make-Up Julie L. Pearce Key Makeup Artist
Production Christie Cean George Casting Assistant
Visual Effects Ryan Laney Visual Effects Technical Director
Camera Michael Brennan Dolly Grip
Art Peter J. Kelly Set Designer
Visual Effects Ron Frankel Pre-Visualization Supervisor
Production Scott Ross General Manager
Camera Craig Kohtala Best Boy Grip
Production Eileen M. Dennis Second Assistant Accountant
Camera Lisa Guerriero Second Assistant Camera
Art Danielle Simpson Set Dressing Buyer
Art Sean Hood Swing
Production Chris Gutierrez Assistant Location Manager
Crew Raymond Bongiovanni In Memory Of
Visual Effects David Bailey Matte Painter
Production Cindy Nevins Payroll Accountant
Production Tanya Doyle Production Assistant
Production Shaun Ryan Production Driver

keyboard_arrow_up