Jules en Vincent werken voor de machtige misdadiger Marsellus Wallace. Vincent komt in de problemen als hij Mia, de vrouw van Wallace, een avondje gezelschap moet houden. Ondertussen is Wallace verwikkeld in een deal met de bokser Butch, die Wallace belazert en er met z'n geld vandoor gaat.
Writing | Quentin Tarantino | Screenplay |
Directing | Quentin Tarantino | Director |
Writing | Quentin Tarantino | Story |
Production | Lawrence Bender | Producer |
Crew | Heidi Vogel | Post Production Supervisor |
Production | Paul Hellerman | Production Manager |
Crew | Jennifer Beals | Thanks |
Editing | Sally Menke | Editor |
Production | Danny DeVito | Executive Producer |
Production | Bob Weinstein | Co-Executive Producer |
Production | Harvey Weinstein | Co-Executive Producer |
Art | David Wasco | Production Design |
Editing | Tatiana S. Riegel | First Assistant Editor |
Writing | Roger Avary | Story |
Crew | Bill Unger | Thanks |
Production | Ronnie Yeskel | Casting |
Production | Michael Shamberg | Executive Producer |
Production | Stacey Sher | Executive Producer |
Sound | Dean Beville | Sound Editor |
Camera | Andrzej Sekula | Director of Photography |
Sound | Karyn Rachtman | Music Supervisor |
Sound | Ken King | Production Sound Mixer |
Production | Ruth Lambert | Casting Associate |
Production | Gary M. Zuckerbrod | Casting |
Art | Charles Collum | Art Direction |
Art | Sandy Reynolds-Wasco | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Betsy Heimann | Costume Design |
Crew | Scott Spiegel | Thanks |
Sound | Ezra Dweck | Foley Mixer |
Production | Richard N. Gladstein | Co-Executive Producer |
Crew | Andrew Dickler | Editorial Staff |
Crew | Ken Lesco | Stunt Coordinator |
Production | Jeff Olan | Casting |
Costume & Make-Up | Mary Claire Hannan | Assistant Costume Designer |
Crew | Ricardo Mestres | Thanks |
Directing | Martin Kitrosser | Script Supervisor |
Art | Daniel Bradford | Set Designer |
Crew | Lou Arkoff | Thanks |
Crew | Agnès B. | Thanks |
Crew | Stephen Martines | Thanks |
Art | Emily Wolfe | Art Department Coordinator |
Crew | Emanuel Steward | Thanks |
Costume & Make-Up | Michelle Bühler | Makeup Artist |
Camera | Ziad Doueiri | First Assistant Camera |
Crew | Mike Simpson | Thanks |
Production | Barbara Harris | ADR Voice Casting |
Sound | Stephen Hunter Flick | Supervising Sound Editor |
Art | Peter Borck | Leadman |
Crew | Terry Jackson | Stunt Double |
Lighting | Vance Trussell | Gaffer |
Crew | Cameron | Stunts |
Crew | Cameron | Stand In |
Crew | Thomas L. Bellissimo | Makeup Effects |
Crew | Larry Fioritto | Special Effects Coordinator |
Crew | Lee Stollman | Thanks |
Art | Ray Maxwell | Construction Foreman |
Costume & Make-Up | Patia Prouty | Set Costumer |
Crew | Derek Raser | Transportation Coordinator |
Art | Brian Markey | Construction Coordinator |
Camera | Bob Gorelick | Steadicam Operator |
Costume & Make-Up | Audrey Futterman-Stern | Key Hair Stylist |
Camera | Michael Levine | Camera Operator |
Production | John A. Johnston | Assistant Location Manager |
Sound | Catherine Rowe | Foley Artist |
Crew | Deborah Wuliger | Unit Publicist |
Art | Jonathan R. Hodges | Property Master |
Costume & Make-Up | Linda Arnold | Hairstylist |
Crew | Cathryn Jaymes | Thanks |
Sound | Dana Gustafson | Assistant Sound Editor |
Editing | Donald Likovich | Assistant Editor |
Crew | Kevin McTurk | Special Effects Technician |
Sound | Kathy Nelson | Music Supervisor |
Crew | Linda R. Chen | Thanks |
Sound | Billy Gottlieb | Assistant Music Supervisor |
Art | Adam Silver | Location Scout |
Sound | Mary Ramos | Music Coordinator |
Art | Samantha Gore | Assistant Art Director |
Costume & Make-Up | Jacqueline Aronson | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Bill Fletcher | Wigmaker |
Sound | Rolf Johnson | Music Editor |
Editing | Mike Stanwick | Color Timer |
Lighting | Bruce Jagoda | Electrician |
Sound | Matthew C. Beville | Sound Recordist |
Production | Haley Sweet | Location Assistant |
Sound | Larry Scharf | Boom Operator |
Lighting | Marc Meisenheimer | Rigging Gaffer |
Directing | Kelly Kiernan | Second Assistant Director |
Production | Anna-Lisa Nilsson | Production Coordinator |
Sound | Judee Flick | Supervising ADR Editor |
Art | Marc Gillson | Lead Painter |
Crew | Derek Hurd | Craft Service |
Crew | Ben Parker | Post Production Assistant |
Crew | Iain Jones | Set Production Assistant |
Costume & Make-Up | Iain Jones | Hair Designer |
Art | Giuseppe Maini III | Painter |
Camera | Mark Shane Davis | Key Grip |
Camera | Chris Ahern | Grip |
Costume & Make-Up | Joseph W. Grafmuller | Set Dressing Artist |
Crew | Gary L. Brennan | Carpenter |
Crew | Alonzo Brown Jr. | Driver |
Camera | Angelo de la Cruz | Camera Loader |
Crew | Ruben Cortez | Security |
Directing | Francis R. Mahony III | First Assistant Director |
Lighting | Anthony Hall | Best Boy Electric |
Lighting | Michael Stocks | Key Rigging Grip |
Sound | Kristen Becht | Assistant Music Supervisor |
Crew | Rory Dauson | Stand In |
Sound | Jeff Courtie | ADR Mixer |
Crew | Kevin McTurk | Special Effects Assistant |
Production | Zane | Assistant Accountant |
Art | Chris Cullen | Graphic Designer |
Production | Bradley Morris | Production Secretary |
Camera | Gregory C. Smith | Second Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Kristin Dangl | Costumer |
Directing | John W. Hyde Jr. | Second Second Assistant Director |
Art | Liz Chiz | Assistant Decorator |
Art | John Felgate | Assistant Property Master |
Art | Steve Ingrassia | Swing |
Camera | Robbie Meckler | Best Boy Grip |
Camera | Alan Parr | Dolly Grip |
Production | Kara Mazzola | Post Production Coordinator |
Sound | Chuck Kelley | Music Consultant |
Crew | Michael Haddad | Assistant Craft Service |
Production | Cheryl Cain | Assistant Production Coordinator |
Crew | Chris L. Winslow | Charge Scenic Artist |
Crew | Andrew Ambrose | Special Effects Assistant |