De twintigjarige student Evan Treborn beschikt over een unieke maar levensgevaarlijke gave. Hij is in staat terug te keren naar zijn verleden. Voor Evan, die geplaagd wordt door schuldgevoelens, lijkt het de ideale manier om de levens van zijn vrienden.
Nee, helaas is The Butterfly Effect nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Toby Emmerich | Executive Producer |
Production | Anthony Rhulen | Producer |
Production | David Krintzman | Executive Producer |
Production | William Shively | Executive Producer |
Production | A.J. Dix | Producer |
Production | Cale Boyter | Executive Producer |
Production | Chris Bender | Producer |
Production | J.C. Spink | Producer |
Production | Richard Brener | Executive Producer |
Writing | J. Mackye Gruber | Screenplay |
Sound | Michael Suby | Original Music Composer |
Costume & Make-Up | Carla Hetland | Costume Design |
Camera | Matthew F. Leonetti | Director of Photography |
Directing | J. Mackye Gruber | Director |
Editing | Peter Amundson | Editor |
Production | Carmen Cuba | Casting |
Directing | Eric Bress | Director |
Production | Ashton Kutcher | Executive Producer |
Art | Douglas Higgins | Production Design |
Writing | Eric Bress | Screenplay |
Production | Jason Goldberg | Executive Producer |
Production | Lisa Richardson | Co-Producer |
Crew | Toby Lindala | Makeup Effects |
Production | Coreen Mayrs | Casting |
Art | Tonya Soules | Set Decoration Buyer |
Art | Shannon Grover | Art Direction |
Art | Jeremy Stanbridge | Art Direction |
Art | Peter Grace | Construction Coordinator |
Art | Sam Higgins | Set Decoration |
Production | Heike Brandstatter | Casting |
Sound | Christopher Assells | Sound Effects Editor |
Sound | Geoffrey G. Rubay | Sound Designer |
Sound | Lon Bender | Sound Designer |
Visual Effects | Sherri Potter | Visual Effects Producer |
Camera | Glenn Parker | Still Photographer |
Directing | Susan Lambie | Script Supervisor |
Art | Kerri Elliott | Art Department Coordinator |
Camera | John Clothier | Camera Operator |
Crew | Dena Skalin | Scenic Artist |
Camera | Trig Singer | Camera Operator |
Art | Garth Elliott | Greensman |
Sound | Karen Vassar Triest | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Christopher Elke | Visual Effects Producer |
Crew | James Bamford | Stunt Coordinator |
Camera | Vance Burberry | Additional Photography |
Sound | John Ross | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Rod Patten | Transportation Coordinator |
Camera | Shane Harvey | Still Photographer |
Crew | Gloria Davies | Unit Publicist |
Art | John Beatty | Construction Foreman |
Costume & Make-Up | Stacey Butterworth | Wigmaker |
Directing | Betty Bennett | Script Supervisor |
Production | Louisa Gradnitzer | Location Manager |
Sound | Peter Zinda | Sound Designer |
Sound | Mathew Waters | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Trevor Ward | Dolby Consultant |
Crew | Corbin Fox | Special Effects Coordinator |
Visual Effects | Lorraine Rozon | Visual Effects Producer |
Production | Brendan Ferguson | Production Manager |
Visual Effects | Ralph Maiers | Visual Effects Supervisor |
Camera | Steven A. Adelson | Camera Operator |
Sound | Brian Richards | Music Editor |
Art | Alan Bartolic | Location Scout |
Art | Dan Petrescu | Painter |
Costume & Make-Up | Angelina P. Cameron | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Stan Edmonds | Key Makeup Artist |
Sound | Zack Davis | ADR Supervisor |
Lighting | Paul Bougie | Best Boy Electric |
Production | Doreen Ferreira | Casting Associate |
Sound | Kevin J. Edelman | Music Supervisor |
Sound | Michael Farrow | Scoring Mixer |
Visual Effects | Kathryn Bolt | Digital Compositors |
Crew | Erik Lydestad | Chef |
Crew | Laura Lee Connery | Stunts |
Production | Eva Morgan | Production Coordinator |
Visual Effects | Chad Malbon | Visual Effects Coordinator |
Art | Andrei Andrianko | Art Department Assistant |
Visual Effects | Tom Bristow | I/O Supervisor |
Sound | Robert Hanchar | Boom Operator |
Crew | Carl Gruell | Production Office Assistant |
Costume & Make-Up | Rena Campbell | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Jeannie Chow | Hairstylist |
Crew | Claire O'Brien | Post Production Supervisor |
Crew | Lee Tucker | Technical Supervisor |
Crew | Tammy Baer | Stand In |
Production | Johnny Fountain | Associate Producer |
Crew | Dave Ash | Driver |
Crew | Steve Ellis | Transportation Captain |
Production | Beverly Wiens | Production Accountant |
Sound | Daryl Powell | Sound Mixer |
Crew | Jill Allanson | Telecine Colorist |
Production | J. Daniel Dusek | Unit Production Manager |
Lighting | Murray Chysyk | Electrician |
Sound | John Bires | Sound Engineer |
Crew | Nils Blomberg | Carpenter |
Crew | Garette Ratliff Henson | Post Production Assistant |
Production | Richard Stirling | Executive In Charge Of Production |
Lighting | Peter G. Capadouca | Gaffer |
Lighting | Tim Vedan | Rigging Gaffer |
Crew | Tracey Motherwell | Security |
Crew | Christopher Edwards | Manager of Operations |
Directing | Peter D. Marshall | First Assistant Director |
Art | Barry W. Brolly | Set Dresser |
Camera | Michael McLellan | Key Grip |
Art | Gillian Goodman | Assistant Property Master |
Camera | Dean Reca | Grip |
Production | Caitlin McKenna | ADR Voice Casting |
Camera | John L. Brown | Dolly Grip |
Sound | John Cannon | Assistant Sound Editor |
Crew | Amanda Moses | In Memory Of |
Directing | Cindy Smith | Second Assistant Director |
Directing | Lori K. Peterson | Third Assistant Director |
Production | Yale Kussin | Assistant Production Coordinator |
Sound | Daniel Brown | Musician |
Sound | Daryl Lathrop | ADR Recordist |
Sound | Robert Deschaine | ADR Mixer |
Art | Graham Coutts | Property Master |
Sound | Tami Treadwell | ADR Recordist |
Sound | Weldon Brown | ADR Mixer |
Sound | Lon Bender | Sound Supervisor |
Sound | Carey Milbradt | Foley Mixer |
Sound | Geoffrey G. Rubay | Sound Supervisor |
Sound | Claudia Carle | ADR Recordist |
Crew | Nick Allen | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Susan O'Hara | Costume Set Supervisor |
Costume & Make-Up | Cali Newcomen | Costumer |
Art | Dean Rossmo | Construction Buyer |
Sound | Jannene Elam | Sound Assistant |
Art | Robert Pratt | Storyboard Artist |
Crew | Murray Campbell | Special Effects Best Boy |
Camera | Stanka Banasova | Camera Trainee |
Costume & Make-Up | Tone Rorvik | Assistant Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Tess Brummitt | Truck Costumer |
Camera | Diane Broussalian | Additional Second Assistant Camera |
Sound | Andrew Gowan | Music Coordinator |
Production | Ken Brooker | Assistant Location Manager |
Crew | Rod Feldmeier | Generator Operator |
Production | Mike Doiron | Production Assistant |
Editing | Adrian Colbert | Digital Colorist |
Editing | Terra Bliss | Digital Intermediate Producer |
Crew | Cathryn Eilertson | Assistant Chef |
Editing | Steven J. Scott | Digital Color Timer |
Editing | Joseph Carson | Assistant Editor |
Production | Carol Urquhart | Assistant Accountant |
Lighting | Wilf Guttmann | Rigging Grip |
Lighting | Jim Barber | Key Rigging Grip |
Sound | Charles Fernandez | Conductor |
Crew | Kelly Alfaro | Catering |
Production | Sandra-Ken Freeman | Extras Casting |
Editing | Amy Tompkins | Digital Intermediate Editor |
Crew | Darren Robertson | Playback Coordinator |
Production | Leon Thomas Braun | Location Production Assistant |
Art | Regan Steele | Set Dresser |
Art | Nina Polkinghorne | Assistant Property Master |
Camera | Shauna Hanna | Best Boy Grip |
Camera | Colleen Newberry | Best Boy Grip |
Camera | Don Webber | Camera Trainee |
Camera | Gregory Middleton | Second Unit Director of Photography |
Camera | Darin Wong | Dolly Grip |
Camera | Pepe Hubert | Dolly Grip |
Camera | Cam North | First Assistant "A" Camera |
Camera | Nick Watson | First Assistant "B" Camera |
Camera | Taylor Matheson | First Assistant "B" Camera |
Crew | Mike Stroman | Generator Operator |
Camera | Randal W. Morton | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Chris Rothfelder | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Daniel Volonino | Second Assistant "B" Camera |
Editing | Jana Lynn Gold | Additional Editor |
Editing | Caroline Hardon | Assistant Editor |
Editing | Danya Joseph | Assistant Editor |
Editing | Kirk Moses | Assistant Editor |
Editing | Christy Richmond | Assistant Editor |
Editing | Hilda Saffari | Digital Intermediate |
Production | Shelley Kreutz | Production Assistant |
Production | Grant Lutz | Production Assistant |
Production | Chris McFarlane | Production Assistant |
Production | Elysia Bliss Pyne | Production Assistant |
Production | Shannon Hudgens | Production Assistant |
Production | Julie Elizabeth Knell | Production Assistant |
Crew | Marny Eng | Stunt Double |
Sound | Derek Marcil | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Suzi Stingl | Stunt Double |