Spider-Man

Spider-Man (2002)


  • Genre: Fantasie, Actie
  • Release Datum: 2002-05-01
  • Beoordeling: 7.2/10 van 15065 stemmen
  • Lengte: 2uur 1min
  • Taal: English
  • Productie: Marvel Enterprises
  • Productie Land: United States of America
  • Regisseur: Sam Raimi
star 7.2/10
Van 15,065 Stemmen

Plot

Na door een genetisch gemanipuleerde spin gebeten te zijn, maakt het lichaam van de nerd Peter Parker radicale wijzigingen door. Hij kan tegen muren oplopen, web-vloeistof uit zijn polsen spuiten, en hij ontwikkelt een spinnen-zintuig. Hij neemt de naam "Spider-Man" aan, en besluit zijn nieuwe krachten te gebruiken om de slechte Green Goblin te bestrijden. Ondertussen probeert hij de aandacht te trekken van zijn mooie klasgenote Mary Jane Watson.

Kan ik Spider-Man kijken op Netflix in Nederland?

Ja! de film Spider-Man is nu beschikbaar om te kijken op Netflix in Nederland!

Kijken op Netflix

Spider-Man Trailer

  • Tobey Maguire

    als Spider-Man / Peter Parker
  • Willem Dafoe

    als Green Goblin / Norman Osborn
  • Kirsten Dunst

    als Mary Jane Watson
  • James Franco

    als Harry Osborn
  • Cliff Robertson

    als Ben Parker
  • Rosemary Harris

    als May Parker
  • J.K. Simmons

    als J. Jonah Jameson
  • Joe Manganiello

    als Flash Thompson
  • Gerry Becker

    als Maximilian Fargas
  • Bill Nunn

    als Joseph 'Robbie' Robertson
  • Jack Betts

    als Henry Balkan
  • Stanley Anderson

    als General Slocum
  • Ron Perkins

    als Dr. Mendel Stromm
  • Michael Papajohn

    als Carjacker
  • K. K. Dodds

    als Simkins
  • Ted Raimi

    als Hoffman
  • Bruce Campbell

    als Ring Announcer
  • Elizabeth Banks

    als Miss Brant
  • John Paxton

    als Houseman
  • Tim DeZarn

    als Philip Watson
  • Taylor Gilbert

    als Madeline Watson
  • Randy Poffo

    als Bone Saw McGraw
  • Larry Joshua

    als Wrestling Promoter
  • Timothy Patrick Quill

    als Wrestling Arena Guard
  • Lisa Danielle

    als Bone-ette
  • Natalie T. Yeo

    als Bone-ette
  • Erica D. Porter

    als Bone-ette
  • Kristen Davidson

    als Bone-ette
  • Jason Padgett

    als Flash's Crony
  • Shan Omar Huey

    als Teacher
  • Sally Levi

    als Girl on Bus
  • Evan Arnold

    als Doctor
  • Jill Sayre

    als Nurse
  • Jim Ward

    als Project Coordinator
  • David Holcomb

    als Test Pilot
  • Octavia Spencer

    als Check-In Girl
  • Brad Grunberg

    als Heckler
  • Shane Habberstad

    als Little Billy
  • Deborah Wakeham

    als Billy's Mom
  • Rachael Bruce

    als Times Square Child
  • Mackenzie Bryce

    als Times Square Child
  • Julia Barrie

    als Times Square Child
  • Macy Gray

    als Macy Gray
  • Myk Watford

    als Cop at Fire
  • Bill Calvert

    als Fireman
  • Sylva Kelegian

    als Mother at Fire
  • Kristen Marie Holly

    als Young Lady at Fire
  • Ajay Mehta

    als Cabbie
  • Peter Appel

    als Cabbie
  • Scott Spiegel

    als Marine Cop
  • Matt Smith

    als Cop at Carjacking
  • Sara Ramirez

    als Cop at Carjacking
  • Lucy Lawless

    als Punk Rock Girl
  • Jayce Bartok

    als Subway Guitarist
  • Maribel González

    als Lady Dogwalker
  • Amy Bouril

    als Office Lady
  • Joseph D'Onofrio

    als Opinionated Cop
  • Jim Norton

    als Surly Truck Driver
  • Corey Mendell Parker

    als Chaperone in Tram
  • Ashley Edner

    als Girl in Tram
  • William Joseph Firth

    als Boy in Tram
  • Alex Black

    als Boy in Tram
  • Laura Gray

    als Tram Group Mother
  • Joe Virzi

    als New Yorker on Bridge
  • Michael Edward Thomas

    als New Yorker on Bridge
  • Jeanie Fox

    als New Yorker on Bridge
  • Robert Kerman

    als Tugboat Captain
  • Stan Lee

    als Man in Fair (uncredited)
  • Una Damon

    als Lab Tour Guide (uncredited)
  • Rick Avery

    als Cop (uncredited)
  • Peter Aylward

    als Colonel (uncredited)
  • Jillian Clare

    als Crying Girl in Tram (uncredited)
  • Chris Coppola

    als Kyle (uncredited)
  • Jesse Heiman

    als Spectator at School Fight (uncredited)
  • Leroy Patterson

    als World Unity Festival Attendant (uncredited)
  • Benny Urquidez

    als Mugger (uncredited)
  • Scott L. Schwartz

    als Screaming Wrestler (uncredited)
  • Jophery C. Brown

    als Chef (uncredited)
  • Brian J. Williams

    als Young Thug #2 (uncredited)
  • Mark De Alessandro

    als Cop (uncredited)
  • Tia Dionne Hodge

    als Uptown Woman (uncredited)
  • Loren Janes

    als Board of Directors Member (uncredited)
  • Andray Johnson

    als Balkan's Aide (uncredited)
  • Martin Pfefferkorn

    als Thug on 8x10 (uncredited)
  • Tammi Sutton

    als Street Vendor (uncredited)
  • Lindsay Thompson

    als Mary Jane's Friend (uncredited)
  • Sean Valla

    als Boat Light Man (uncredited)
  • Pete Macnamara

    als Pentagon Officer (uncredited)
  • Al Goto

    als Cop (uncredited)
Camera Don Burgess Director of Photography
Writing David Koepp Screenplay
Sound Danny Elfman Original Music Composer
Production Francine Maisler Casting
Editing Arthur Coburn Editor
Sound Peter Brown Sound Effects Editor
Sound Dean Beville Sound Editor
Visual Effects John Frazier Special Effects Supervisor
Directing Sam Raimi Director
Production Stan Lee Executive Producer
Writing Stan Lee Comic Book
Writing Steve Ditko Comic Book
Editing Bob Murawski Editor
Production Ian Bryce Producer
Production Laura Ziskin Producer
Production Avi Arad Executive Producer
Art Neil Spisak Production Design
Art Karen O'Hara Set Decoration
Art Tony Fanning Art Direction
Art Stella Vaccaro Art Direction
Costume & Make-Up James Acheson Costume Design
Production Grant Curtis Co-Producer
Production Kathy Driscoll Casting Associate
Sound Zigmund Gron Music Editor
Crew Jeff Habberstad Stunt Coordinator
Art Steve Arnold Supervising Art Director
Production Steven P. Saeta Production Manager
Production Steven P. Saeta Associate Producer
Editing Steve Bowen Digital Colorist
Editing Jim Passon Color Timer
Sound Greg P. Russell Sound Re-Recording Mixer
Production Lynn Kressel Casting
Visual Effects John Dykstra Visual Effects Supervisor
Visual Effects John Dykstra Visual Effects Designer
Crew Robin L. Miller Property Master
Costume & Make-Up Deborah La Mia Denaver Makeup Department Head
Visual Effects Jacquie Barnbrook Visual Effects Producer
Art François Audouy Assistant Art Director
Sound Steve Bartek Orchestrator
Production Richard Baratta Unit Production Manager
Costume & Make-Up Lisa Tomczeszyn Assistant Costume Designer
Sound Peter Gleaves ADR Mixer
Crew Tony Ching Siu-Tung Stunt Coordinator
Directing Doug Lefler Second Unit Director
Crew George P. Wilbur Stunts
Production Gavin J. Behrman First Assistant Accountant
Camera Al Cerullo Helicopter Camera
Costume & Make-Up Helen Wilson Seamstress
Art Mark Andrews Storyboard Artist
Directing Eric Heffron First Assistant Director
Crew Eric Hayden Special Effects Technician
Art Scott P. Murphy Art Direction
Art Dianne Chadwick Graphic Designer
Editing Anthony Harris Digital Color Timer
Crew Chuck Jeffreys Fight Choreographer
Crew Steve Riley Special Effects
Costume & Make-Up Alec Gillis Makeup Designer
Art Harald Belker Production Illustrator
Crew Christopher D. Childers Choreographer
Production Linda Weaver Extras Casting Assistant
Art Tristan Paris Bourne Set Dresser
Writing Steve Montal Story Editor
Costume & Make-Up Linda Grimes Makeup Artist
Visual Effects Blondel Aidoo Visual Effects Producer
Visual Effects Lloyd Lee Barnett Digital Compositors
Sound Kevin O’Connell Sound Re-Recording Mixer
Sound Susan Dudeck Sound Designer
Crew Randy Peters Transportation Captain
Sound Jamie Hardt Assistant Sound Editor
Art Mick Cukurs Set Designer
Visual Effects Karen E. Goulekas Visual Effects Supervisor
Visual Effects Ray McIntyre Jr. Visual Effects Supervisor
Art Ozzy Inguanzo Art Department Coordinator
Camera Zade Rosenthal Still Photographer
Production Candice D. Campos Production Coordinator
Art Miles Teves Conceptual Design
Visual Effects Victor DiMichina Visual Effects Coordinator
Sound David A. Arnold Dialogue Editor
Visual Effects Scott Stokdyk Visual Effects Supervisor
Costume & Make-Up Bill Myer Key Makeup Artist
Crew Michael J. Hogan Video Assist Operator
Costume & Make-Up Janice Alexander Hair Department Head
Costume & Make-Up David Butler Costumer
Sound Alison Fisher ADR Editor
Crew Kevin J. Jolly Visual Effects Editor
Directing Susana Preston Script Supervisor
Editing Jody Fedele Assistant Editor
Crew Dion Hatch Digital Supervisor
Sound Matthew Dettmann Foley Artist
Sound Dana Gustafson Foley Editor
Crew Mike Smith Stunts
Art Amy Safhay Greensman
Crew Ann Marie Auricchio Scenic Artist
Costume & Make-Up Jennifer Saeta Assistant Makeup Artist
Art Jim Ondrejko Construction Coordinator
Visual Effects Alyssa Fong Visual Effects
Crew Guy Belegaud Propmaker
Visual Effects Bill Diaz Lead Animator
Production Heidi Fugeman Associate Producer
Production Shannon Gaulding Production Executive
Camera Bruce Del Castillo Grip
Visual Effects Bernie Wrightson Character Designer
Costume & Make-Up Sonya M. Andonov Set Costumer
Art Michael Gastaldo Assistant Property Master
Lighting John L. Oates Gaffer
Crew J.C. Brotherhood Special Effects Coordinator
Lighting Erik Bernstein Best Boy Electric
Sound Sean Landeros Sound Recordist
Sound Pete Anthony Conductor
Sound Ed Novick Sound Mixer
Crew James Marbas Digital Effects Supervisor
Crew Amin Chande Craft Service
Production Kelley Baker Assistant Accountant
Sound Karen Glauber Music Consultant
Art Ilana Gordon Art Department Assistant
Crew Kevin Abercrombie Utility Stunts
Lighting Larry J. Aube Rigging Grip
Crew Richard L. Blackwell Stunts
Crew Chris Walden Generator Operator
Camera Herb Ault Additional Key Grip
Crew Mitch Goldstrom Systems Administrators & Support
Directing Jeff Shiffman Assistant Director
Sound Brad Kanfer Apprentice Sound Editor
Camera Dan Moore Additional Photography
Production Denise Morgan McGrath Production Accountant
Crew Sandy O'Neill Unit Publicist
Art James Carson Concept Artist
Crew Daniel Eaton CG Supervisor
Camera Steven Cueva Camera Loader
Art Kathleen Beall Location Scout
Camera Richard E. Garcia Assistant Camera
Crew Edward Fanning Transportation Co-Captain
Camera Kelly Diehl Libra Head Technician
Camera Tony Arnaud Grip
Art Mike Larrabee Lead Painter
Art Jon J. Bush Leadman
Art Daren Cornell Painter
Art Gene 'Hap' Cooper Sculptor
Art Joanna Venezky Set Buyer
Art Robert E. Denne Standby Painter
Camera Thane Berti Camera Operator
Camera James Bartolomeo First Assistant Camera
Costume & Make-Up Martha F. Baxley Costume Supervisor
Costume & Make-Up Carol 'Ci Ci' Campbell Hairstylist
Crew Derrick Alford Carpenter
Crew Michael Avallon Driver
Crew Mike Manzel Makeup Effects
Crew Willow Craven Post Production Assistant
Crew Scott 'Ice Paq' Baron Set Medic
Crew Heather Wusterbarth Set Production Assistant
Crew Michael Wilson Software Engineer
Crew Robyne Parrish Stand In
Editing Patrick Gallagher First Assistant Editor
Lighting James Barrett Electrician
Lighting Anthony D. Guzman Lighting Technician
Production John Fedynich Location Manager
Production Susan Dukow Production Supervisor
Sound Christopher O'Donnell Boom Operator
Visual Effects Dennis Webb I/O Supervisor
Crew Carey Smith Digital Effects Producer
Camera Michael J. Coo Key Grip
Editing Mo Henry Negative Cutter
Directing Michael J. Moore Second Assistant Director
Sound Tom Boyd Musician
Visual Effects Colin Drobnis Visual Effects Technical Director
Production Chris Bustard Additional Casting
Visual Effects Anthony B. LaMolinara Animation Director
Art Jonathan Graham Key Construction Grip
Production Greg Outcalt Production Secretary
Art Ahmet Ahmet Title Designer
Art Michael Marcus Art Designer
Camera Cheli Clayton Second Assistant Camera
Production Ray Scalice General Manager
Costume & Make-Up Michele Flynn Ager/Dyer
Camera Michael Brennan Dolly Grip
Directing John Elmore Second Second Assistant Director
Crew Chris Waegner Technical Advisor
Costume & Make-Up Cynthia Black Key Costumer
Editing Greg Socher Associate Editor
Lighting Kevin Murphy Chief Lighting Technician
Production Jenifer Bonisteel Assistant Production Coordinator
Production Nancy Safran Casting Assistant
Sound Brian Ruberg Foley Mixer
Lighting Alan Frazier Assistant Chief Lighting Technician
Production Chad Darnell Extras Casting
Crew Ty Williams Stunt Driver
Visual Effects Chris Antonini Visual Effects Production Assistant
Camera Craig Kohtala Best Boy Grip
Production Alexa Song Lindenthaler Second Assistant Accountant
Camera Joseph Aspromonti Additional Second Assistant Camera
Crew Darrell Burgess Special Effects Technician
Crew Robin Torell Stunt Double
Camera Kent Alexander Dolly Grip
Visual Effects Pedram Goshtasbpour Senior Animator
Production Michael Wesley Aycock Assistant Location Manager
Production Alex Borys Location Assistant
Production Dave McComb Accountant
Production Michael Anthony Scott Additional Production Assistant
Production Shawn P. McKeegan Art Department Production Assistant
Production Rob Dickerson Jr. Key Production Assistant
Production Joan Devilla Payroll Accountant
Production Geoffrey Casquias Production Assistant

Reacties

keyboard_arrow_up