The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man (2012)

Het onvertelde verhaal begint.

  • Genre: Actie, Avontuur, Sciencefiction
  • Release Datum: 2012-06-23
  • Beoordeling: 6.7/10 van 16,938 stemmen
  • Lengte: 2uur 16min
  • Taal: English
  • Productie: Marvel Entertainment
  • Productie Land: United States of America
  • Regisseur: Marc Webb
star 6.7/10
Van 16,938 Stemmen

Plot

Peter Parker is een jonge, middelbare school student, die sinds de plotselinge verdwijning van zijn ouders bij zijn oom Ben en tante May woont. Tijdens een zoektocht naar zijn ouders komt hij terecht in het laboratorium van wetenschapper Dr. Curt Conners, waar hij plotseling wordt gebeten door een radioactieve spin. Peter ontdekt vervolgens dat deze spin hem bijzondere gaven heeft gegeven en hij besluit om deze krachten te gebruiken om de misdaad tegen te gaan.

Kan ik The Amazing Spider-Man kijken op Netflix in Nederland?


Nee, helaas is The Amazing Spider-Man nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.

The Amazing Spider-Man Trailer

  • Andrew Garfield

    als Peter Parker / Spider-Man
  • Emma Stone

    als Gwen Stacy
  • Rhys Ifans

    als Dr. Curt Connors / The Lizard
  • Martin Sheen

    als Uncle Ben
  • Sally Field

    als Aunt May
  • Denis Leary

    als Captain Stacy
  • Irrfan Khan

    als Rajit Ratha
  • Max Charles

    als Peter Parker (Age 4)
  • Campbell Scott

    als Richard Parker
  • Embeth Davidtz

    als Mary Parker
  • Chris Zylka

    als Flash Thompson
  • C. Thomas Howell

    als Jack's Father
  • Jake Keiffer

    als Jack
  • Hannah Marks

    als Missy Kallenback
  • Kari Coleman

    als Helen Stacy
  • Michael Barra

    als Store Clerk
  • Leif Gantvoort

    als Cash Register Thief
  • Andy Pessoa

    als Gordon
  • Kelsey Asbille

    als Sally Avril
  • Kevin McCorkle

    als Mr. Cramer
  • Andy Gladbach

    als Physics Nerd
  • Ring Hendricks-Tellefsen

    als Physics Nerd
  • Barbara Eve Harris

    als Miss Ritter
  • Stan Lee

    als School Librarian
  • Danielle Burgio

    als Nicky's Girlfriend
  • Tom Waite

    als Nicky
  • Keith Campbell

    als Car Thief
  • Steve DeCastro

    als Car Thief Cop
  • Jill Flint

    als Receptionist
  • Mark Daugherty

    als OsCorp Intern
  • Milton González

    als Rodrigo Guevara
  • Skyler Gisondo

    als Howard Stacy
  • Charlie DePew

    als Philip Stacy
  • Jacob Rodier

    als Simon Stacy
  • Vincent Laresca

    als Construction Worker
  • Damien Lemon

    als Taxi Driver
  • Ty Upshaw

    als Police Officer with Sketch
  • James Chen

    als Police Officer
  • Alexander Bedria

    als Officer (SWAT)
  • Tia Texada

    als Sheila (Subway)
  • Jay Caputo

    als Subway Guy
  • John Burke

    als Newscaster (News Chopper)
  • Terry Bozeman

    als Principal
  • Jennifer Lyons

    als Second Girl (Subway)
  • Michael Massee

    als Man In The Shadows
  • Amber Stevens West

    als Ariel
  • Max Bogner

    als Scientist (uncredited)
  • Ethan Cohn

    als Lab Technician (uncredited)
  • Miles Elliot

    als Billy Connors (uncredited)
  • Miranda LaDawn Hill

    als Cheerleader (uncredited)
  • Amanda MacDonald

    als Goth Girl (uncredited)
  • Maury Morgan

    als Tina (uncredited)
  • Michael Papajohn

    als Alfie (uncredited)
Production Stan Lee Executive Producer
Production Laura Ziskin Producer
Costume & Make-Up Ve Neill Makeup Department Head
Production Matt Tolmach Producer
Production Avi Arad Producer
Directing Marc Webb Director
Sound James Horner Original Music Composer
Camera John Schwartzman Director of Photography
Production Michael Grillo Executive Producer
Writing James Vanderbilt Screenplay
Editing Alan Edward Bell Editor
Editing Pietro Scalia Editor
Costume & Make-Up Kym Barrett Costume Design
Production Kevin Feige Executive Producer
Costume & Make-Up Vincent Schicchi Makeup Department Head
Writing Steve Ditko Characters
Writing Stan Lee Characters
Writing Alvin Sargent Screenplay
Writing Steve Kloves Screenplay
Writing James Vanderbilt Story
Production Francine Maisler Casting
Art Leslie A. Pope Set Decoration
Costume & Make-Up Lynda Foote Costume Supervisor
Art Page Buckner Art Direction
Art Michael E. Goldman Art Direction
Costume & Make-Up Susan J. Wright Costume Supervisor
Art Suzan Wexler Art Direction
Art J. Michael Riva Production Design
Art Eric Sundahl Set Designer
Sound Shannon Mills Supervising Sound Editor
Art Cuitlahuac Morales Velazquez Sculptor
Crew Abe Costanza Scenic Artist
Art David F. Klassen Supervising Art Director
Sound David Giammarco Sound Re-Recording Mixer
Visual Effects Jerome Chen Visual Effects Supervisor
Crew Kevin Crandell Visual Effects Editor
Visual Effects John Clinton Visual Effects Producer
Art Paul Sonski Assistant Art Director
Art Andrew Birdzell Set Designer
Crew John Berri Visual Effects Editor
Visual Effects Hetal Jain Visual Effects Producer
Lighting David R. Christensen Gaffer
Camera Ian Fox Camera Operator
Camera Jaimie Trueblood Still Photographer
Costume & Make-Up Mustapha Mimis Set Costumer
Costume & Make-Up Bob Moore Jr. Set Costumer
Costume & Make-Up Elizabeth Frank Set Costumer
Visual Effects Terry Bradley Visual Effects Supervisor
Crew Andy Armstrong Stunt Coordinator
Camera David Luckenbach Steadicam Operator
Costume & Make-Up Malik Summers Set Costumer
Sound Robin Harlan Foley
Camera Michael Nelson Camera Operator
Sound Joe E. Rand Music Editor
Directing Trisha Burton Script Supervisor
Art Noelle King Set Designer
Visual Effects Ashley Beck Visual Effects Supervisor
Camera David Luckenbach Camera Operator
Art Michelle Collier Art Department Coordinator
Art Eric Hugunin Assistant Art Director
Art Nancy A. King Art Department Coordinator
Art William J. Law III Set Designer
Sound Shannon Mills Sound Designer
Sound Addison Teague Supervising Sound Editor
Crew James Armstrong Stunt Coordinator
Crew Joel Marrow Transportation Coordinator
Art Russell R. Anderson Leadman
Crew Patrick Ballin Visual Effects Editor
Visual Effects Julia Neighly Visual Effects Producer
Sound Barbara McDermott Music Editor
Sound Paul Massey Sound Re-Recording Mixer
Visual Effects Lindsey Zamplas Visual Effects Producer
Visual Effects Julie Orosz Visual Effects Producer
Costume & Make-Up Valentina Aulisi Set Costumer
Crew Elizabeth Himelstein Dialect Coach
Art Ernie Avila Set Designer
Art Thomas Machan Set Designer
Sound Sarah Monat Foley
Visual Effects Sébastien Moreau Visual Effects Supervisor
Camera Peter Mercurio Camera Operator
Sound Deb Adair Sound Re-Recording Mixer
Visual Effects Jennifer Silver Visual Effects Producer
Sound Jim Henrikson Music Editor
Visual Effects Matt Daly Visual Effects Producer
Costume & Make-Up Paul Corricelli Set Costumer
Sound Addison Teague Sound Designer
Crew Mark Herman Visual Effects Editor
Costume & Make-Up David Fernandez Set Costumer
Costume & Make-Up Julie Shack Set Costumer
Art Joseph A. Alfieri Jr. Construction Coordinator
Visual Effects Joe Farrell Visual Effects Supervisor
Lighting Russell Engels Gaffer
Visual Effects Hugo Dominguez VFX Artist
Visual Effects Earl A. Hibbert Visual Effects
Visual Effects Joel Foster Animation
Visual Effects Mike Dharney Animation
Visual Effects Aaron Williams VFX Artist
Crew Elizabeth McClurg Compositors
Crew Sascha Wolf Visual Effects Editor
Sound Dean Andre Sound mixer
Costume & Make-Up Bill Corso Makeup Department Head
Visual Effects VFx Star Visual Effects
Visual Effects Jatinder Singh Manhas Visual Effects
Sound Robert Edwards ADR Mixer
Sound Robert Troy Dialogue Editor
Art Andrew M. Siegel Property Master
Camera Richard Mosier First Assistant Camera
Lighting Rick Harris Key Rigging Grip
Lighting Jason Apperson Lighting Technician
Lighting Joshua Davis Lighting Technician
Lighting Jared Greenstein Electrician
Lighting Stuart Kirschner Electrician
Lighting James Fitzpatrick Electrician
Lighting Matthew Kistenmacher Electrician
Camera Maricella Ramirez First Assistant Camera
Crew William Moore Generator Operator
Lighting Daniel Cotroneo Lighting Technician
Lighting Peter M. Smith Lighting Technician
Lighting Jerame Maas Electrician
Lighting Beth O'Brien Electrician
Lighting Dobb Schreiber Electrician
Lighting Trish Herremans Electrician
Lighting Nick Budding Lighting Technician
Lighting Dave Anderson Electrician
Lighting James Mahoney Electrician
Camera Michael Alexonis Key Grip
Lighting Tony Hibbard Lighting Technician
Lighting Jordan Johnson Lighting Technician
Camera Greg Baldi Camera Operator
Lighting Jaim O'Neil Electrician
Lighting Jon Wolowec Electrician
Camera Mark Santoni First Assistant Camera
Lighting Ted Goodwin Electrician
Lighting Michael Arisohn Electrician
Camera Jason Cortazzo Libra Head Technician
Lighting Scott Barnes Lighting Programmer
Lighting William Self Lighting Technician
Camera Christopher A. Schenck Camera Operator
Lighting Justin Situ Electrician
Lighting John Leigh Electrician
Lighting Billy Kerwick Key Rigging Grip
Lighting Thomas DeRose Lighting Technician
Camera Diana Matos Camera Loader
Lighting Christopher Dorowsky Electrician
Camera Les T. Tomita Key Grip
Camera Diana Ulzheimer Camera Loader
Camera Ralph Del Castillo Dolly Grip
Lighting Carlos Baker Electrician
Lighting James J. Ferris Electrician
Camera Alan R. Disler First Assistant Camera
Camera Darrin DeLoach First Assistant Camera
Lighting Sean Higgins Lighting Technician
Lighting Jim McComas Electrician
Lighting Mark Schwentner Electrician
Lighting Joshua Solson Electrician
Lighting Shane D. Kelly Gaffer
Lighting Richard Rasmussen Lighting Programmer
Camera Kurt E. Soderling Aerial Director of Photography
Camera Tommy Tieche First Assistant Camera
Lighting Charles Sparks Electrician
Lighting Nathan Dean Fetzer Lighting Technician
Lighting Zoran Milosavljevic Electrician
Lighting Damon Marcellino Lighting Technician
Art Miguel López-Castillo Art Direction
Camera John Connell Camera Operator
Lighting Jose Aguirre Electrician
Lighting Jesse Gregson Lighting Technician
Camera Sean Ruggeri Red Technician
Lighting Justin Corbett Rigging Grip
Lighting Mike Tenerelli Rigging Grip
Camera Thomas D. Lairson Jr. Second Assistant Camera
Crew Gaylen Nebeker Video Assist Operator
Costume & Make-Up Gerald Quist Key Makeup Artist
Costume & Make-Up Aimee Macabeo Special Effects Makeup Artist
Lighting Doug Dalisera Rigging Gaffer
Lighting Fernando Barrios Rigging Grip
Costume & Make-Up Angel De Angelis Hair Department Head
Costume & Make-Up Yvette Stone Key Hair Stylist
Lighting Tracy Estes Lighting Technician
Lighting Dustin VonLossberg Rigging Grip
Costume & Make-Up Connie Grayson Criswell Contact Lens Technician
Costume & Make-Up Mike Mekash Special Effects Makeup Artist
Camera Nate Heartt Red Technician
Crew Cary Caraway Techno Crane Operator
Camera John Betancourt Ultimate Arm Operator
Lighting Brian D'Haem Lighting Technician
Costume & Make-Up Michelle Ceglia Hairstylist
Costume & Make-Up Renate Leuschner Wigmaker
Lighting Clayton Fowler Rigging Grip
Lighting Danny Nallan Rigging Grip
Costume & Make-Up Barbara Cantu Hair Department Head
Costume & Make-Up Nikoletta Skarlatos Key Makeup Artist
Costume & Make-Up Jed Dornoff Makeup Artist
Costume & Make-Up Corinna Woodcock Makeup Artist
Costume & Make-Up Lindsay MacGowan Prosthetic Supervisor
Lighting Jeremy Griffiths Rigging Grip
Costume & Make-Up Kathrine Gordon Hair Department Head
Costume & Make-Up Teressa Hill Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Vincent Schicchi Key Makeup Artist
Lighting Timothy Jipping Rigging Grip
Camera Robin Bursey Second Assistant Camera
Crew Noah Bishop Techno Crane Operator
Lighting Paul Storino Rigging Grip
Costume & Make-Up R. Cory McCutcheon Hairstylist
Costume & Make-Up Joann Onorio Hairstylist
Costume & Make-Up Robert Wilson Hairstylist
Lighting Parker Shultz Rigging Grip
Costume & Make-Up Kris Evans Makeup Artist
Costume & Make-Up Tricia Sawyer Makeup Artist
Lighting Brian Bishop Rigging Grip
Camera Henry Tirl Steadicam Operator
Costume & Make-Up Shane Mahan Prosthetic Supervisor
Lighting Andrew Clarke Lighting Technician
Lighting Frank Dorowsky Rigging Gaffer
Costume & Make-Up Christopher Allen Nelson Special Effects Makeup Artist
Directing Richard Graves First Assistant Director
Visual Effects Sebastian Lauer CG Artist
Crew Andy Lesniak CG Supervisor
Visual Effects James Kuroda Compositing Supervisor
Visual Effects Christopher Grutzmacher Pipeline Technical Director
Visual Effects Steve Cady Senior Animator
Visual Effects Chris W. Tucker Visual Effects Coordinator
Visual Effects Anthony Ruey Visual Effects Coordinator
Visual Effects Sarah Yunrong Yu Visual Effects Coordinator
Visual Effects Dane Allan Smith Visual Effects Producer
Editing Reza Amidi Digital Intermediate Editor
Editing Mandy Arnold Digital Intermediate Editor
Visual Effects Adrian J. Sciutto Visual Effects Coordinator
Visual Effects Chrissy Callahan Visual Effects Coordinator
Visual Effects Momo Zhan Visual Effects Coordinator
Visual Effects Brian Crosbie Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Evan Fulton Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Brad J. Hayes CG Artist
Visual Effects Ben Breckenridge Stereoscopic Supervisor
Visual Effects Marlies Schacherl Visual Effects Coordinator
Visual Effects Natasha Anne Francis Visual Effects Producer
Visual Effects Melissa Franco Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Sebastian Butenberg Animation Supervisor
Crew Chris Waegner CG Supervisor
Crew Ross Newton CG Supervisor
Crew Theo Bialek CG Supervisor
Visual Effects Adam Ghering Compositing Supervisor
Visual Effects Sebastian Kral Pipeline Technical Director
Crew Linda Drake Visual Effects Editor
Visual Effects Hnedel Maximore CG Artist
Visual Effects Brian Howald Compositing Supervisor
Visual Effects Eric D Legare Pipeline Technical Director
Visual Effects Gavin Wright Pre-Visualization Supervisor
Visual Effects Katrissa 'Kat' Peterson Visual Effects Coordinator
Visual Effects Chelsea Kammeyer Visual Effects Coordinator
Visual Effects Pam Hammarlund Visual Effects Producer
Editing Kathleen Latlip Assistant Editor
Editing John Persichetti Digital Colorist
Visual Effects Thomas Cheng CG Artist
Visual Effects Andrew Turner Visual Effects Coordinator
Visual Effects Claudia Butenberg Visual Effects Coordinator
Visual Effects Kai Schadwinkel CG Artist
Crew Brandon Bartlett CG Supervisor
Crew Duncan Rochfort Visual Effects Editor
Directing Steve Love First Assistant Director
Crew Adam Watkins CG Supervisor
Visual Effects Robin Scott Graham Compositing Supervisor
Visual Effects Danielle DiMarco Barto Visual Effects Coordinator
Visual Effects Nancy Lamontagne Visual Effects Coordinator
Editing Morning Star Schott Digital Intermediate Producer
Editing Robert Mead First Assistant Editor
Visual Effects Tong Tran CG Artist
Crew David Alexander Smith Digital Effects Supervisor
Visual Effects Marvin Kim Modelling Supervisor
Visual Effects Michael Langford Senior Animator
Visual Effects Laura M. Meredith Visual Effects Coordinator
Visual Effects Eric Levin-Hatz Visual Effects Coordinator
Editing Robert Drwila Assistant Editor
Editing Steve Bowen Digital Intermediate Colorist
Visual Effects Amy Lu Senior Animator
Visual Effects Genevieve Claire Visual Effects Coordinator
Visual Effects Perry Kain Visual Effects Coordinator
Visual Effects Vincent Truitner CG Animator
Visual Effects Craig Cesareo Pipeline Technical Director
Visual Effects Louise Baker Pre-Visualization Supervisor
Visual Effects Dan Cortez Visual Effects Coordinator
Visual Effects Mingzhe Yang Visual Effects Coordinator
Visual Effects Shanshan Xie Visual Effects Coordinator
Visual Effects Jordan Soles Visual Effects Producer
Visual Effects Giang T. Nguyen CG Artist
Visual Effects Max Tyrie Lead Animator
Visual Effects Ina Marczinczik Senior Animator
Visual Effects Colin de Andrade Visual Effects Coordinator
Visual Effects Phelicia Sperrazzo Visual Effects Coordinator
Visual Effects Jordan Freda Visual Effects Producer
Visual Effects David Schaub Animation Supervisor
Crew Robert Winter CG Supervisor
Visual Effects John Bowers Compositing Supervisor
Visual Effects Shawn Smolensky Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Richard Smith Lead Animator
Visual Effects Eddie Chew Senior Animator
Visual Effects Veronica Kablan Visual Effects Coordinator
Visual Effects Davell Lee Libbett Visual Effects Coordinator
Production Wendy Washbrook Extras Casting
Editing Benjamin Sutor Online Editor
Production Elizabeth Chodar Casting Assistant
Production Lauren Cokeley Extras Casting
Production Andy Henry Casting Associate
Production Susanne Scheel Casting Assistant
Production Sara Conte Extras Casting
Costume & Make-Up Ivory Stanton Ager/Dyer
Editing Jennifer Vecchiarello First Assistant Editor
Visual Effects Jerad Marantz Character Designer
Crew Lisa Curtis Saunders Software Engineer
Writing Steve Ditko Comic Book
Writing Stan Lee Comic Book
Costume & Make-Up Gary Archer Prosthetics
Art Gine Lui Location Scout
Crew Robin Lynn Bonaccorsi Stunts
Crew Vic Armstrong Stunts
Crew Jennifer Caputo Stunt Double
Crew Jill Brown Stunt Driver
Crew Samantha MacIvor Stunt Double
Crew Jennifer Lamb Stunts
Directing Christina Fong Second Assistant Director
Crew Shawnna Thibodeau Stunts
Crew Aja Frary Stunts

keyboard_arrow_up