De briljante wetenschapper Norman Spencer maakt zich zorgen over zijn echtgenote Claire. Sinds hun enige dochter Caitlin op kamers is gegaan, hoort Claire stemmen en ziet ze voortdurend een gezicht van een jonge vrouw gereflecteerd in het water. Claire vermoedt dat de bizarre verschijnselen alles te maken hebben met de nieuwe buren. Ze verdenkt Warren Feur er zelfs van zijn echtgenote Mary te hebben vermoord. Haar geest zou nu in Claires huis ronddwalen. Voor Norman gaat dit te ver en hij stuurt zijn echtgenote naar een therapeut. Die raadt Claire aan om in contact te treden met de geest...
Nee, helaas is What Lies Beneath nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Robert Zemeckis | Producer |
Directing | Robert Zemeckis | Director |
Sound | Alan Silvestri | Original Music Composer |
Writing | Clark Gregg | Screenplay |
Camera | Don Burgess | Director of Photography |
Editing | Arthur Schmidt | Editor |
Costume & Make-Up | Susie DeSanto | Costume Design |
Art | Karen O'Hara | Set Decoration |
Production | Marcia DeBonis | Casting |
Art | Tony Fanning | Art Direction |
Art | Rick Carter | Production Design |
Art | Elizabeth Lapp | Art Direction |
Costume & Make-Up | Elinor Bardach | Costume Supervisor |
Production | Ellen Lewis | Casting |
Art | Stefan Dechant | Art Direction |
Art | William James Teegarden | Production Design |
Production | Cherylanne Martin | Associate Producer |
Writing | Sarah Kernochan | Story |
Production | Steve Starkey | Producer |
Production | Mark Johnson | Executive Producer |
Production | Joan Bradshaw | Executive Producer |
Production | Steven J. Boyd | Associate Producer |
Production | Jack Rapke | Producer |
Costume & Make-Up | Caroline Errington | Seamstress |
Crew | Richard Kidd | Digital Effects Supervisor |
Crew | Jim Turner | Production Controller |
Art | Anthony 'AJ' Leonardi Jr. | Standby Painter |
Art | Carlo Basail | Greensman |
Costume & Make-Up | Michael Laudati | Makeup Artist |
Crew | Leigh Hennessy | Utility Stunts |
Art | Richie Kawamoto | Set Decoration |
Crew | Cameron Matheson | Carpenter |
Crew | Chris Allen | Software Engineer |
Crew | Richard Bugge | Systems Administrators & Support |
Crew | Patrick Esposito | Post-Production Manager |
Crew | Randy L. Childs | Propmaker |
Art | David C. Potter | Leadman |
Camera | François Duhamel | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Alan D'Angerio | Hairstylist |
Crew | Kent Sparling | Mix Technician |
Crew | John 'J.P.' Pratt | Picture Car Coordinator |
Crew | Charles Belardinelli | Special Effects Coordinator |
Crew | Randy Crowder | Stand In |
Crew | Joel Marrow | Transportation Coordinator |
Production | Cherylanne Martin | Unit Production Manager |
Art | Beverli Eagan | Set Designer |
Crew | Eliot Yaffe | Projection |
Crew | Jack Carpenter | Stunts |
Art | Andrew Menzies | Assistant Art Director |
Crew | Anna E. Hayward | Set Production Assistant |
Art | Chris Chichotka | Construction Foreman |
Camera | Robert Presley | Steadicam Operator |
Camera | Carla Corwin | Underwater Camera |
Crew | Ralph Contrado | Scenic Artist |
Crew | Tim A. Davison | Stunt Coordinator |
Art | Chris Cummings | Art Department Coordinator |
Art | John Villarino | Construction Coordinator |
Camera | Richard Mall | Key Grip |
Costume & Make-Up | Janice Alexander | Key Hair Stylist |
Crew | Rodney Lee Bennett | Driver |
Crew | Kevin Du Toit | Post Production Assistant |
Crew | David Deever | Video Assist Operator |
Art | Seth Blackman | Location Scout |
Camera | Robert Presley | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Bernie Pollack | Costume Design |
Costume & Make-Up | Dennis McCarthy | Set Costumer |
Crew | Udi Harpaz | Additional Music |
Crew | Judy Malinoski | Set Medic |
Crew | Randy Cantor | Transportation Captain |
Crew | Jane E. Russell | Unit Publicist |
Art | Michael Gastaldo | Property Master |
Camera | Joseph A. Ponticelle | First Assistant Camera |
Costume & Make-Up | William Acedo | Set Dressing Artist |
Crew | Guy T. Wiedmann | Visual Effects Editor |
Lighting | Ken Berkhout | Electrician |
Production | Ken Ryan | Production Accountant |
Sound | Kenneth Karman | Music Editor |
Directing | Carla Corwin | First Assistant Director |
Editing | Jeff Smithwick | Color Timer |
Sound | Marilyn McCoppen | ADR Supervisor |
Production | Matthew J. Birch | Production Coordinator |
Visual Effects | Ruth Greenberg | Visual Effects Coordinator |
Writing | Steven Spielberg | Idea |
Sound | Randy Thom | Sound Designer |
Editing | Jeremiah O'Driscoll | First Assistant Editor |
Lighting | Brad Emmons | Rigging Gaffer |
Production | Amanda Koblin | Casting Associate |
Visual Effects | Robert Legato | Visual Effects Supervisor |
Lighting | Michael Maloney | Rigging Grip |
Sound | Dennis Leonard | Supervising Sound Editor |
Production | Gregory Alpert | Location Manager |
Lighting | Steven C. McGee | Gaffer |
Sound | Earl Sampson | Boom Operator |
Lighting | Edward J. Cox | Best Boy Electric |
Production | Peter M. Tobyansen | Production Supervisor |
Production | Jason Corgan Brown | Researcher |
Sound | William B. Kaplan | Production Sound Mixer |
Visual Effects | Colin Drobnis | Digital Compositors |
Crew | Beau Borders | Sound Design Assistant |
Directing | Luca Kouimelis | Script Supervisor |
Sound | Colin O'Neill | Assistant Sound Editor |
Editing | Peter Ciardelli | Editorial Production Assistant |
Sound | Andrea Gard | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Thomas L. Bellissimo | Special Effects Supervisor |
Camera | David Boyd | Additional Photography |
Costume & Make-Up | Deborah Hall | Key Costumer |
Sound | Charleen Richards-Steeves | ADR Mixer |
Production | Kami Calevro | Assistant Accountant |
Production | Steven R. Molen | Production Executive |
Directing | Steve Starkey | Second Unit Director |
Crew | Jon H. Epstein | Stunt Double |
Editing | Katie Hedrich | Assistant Editor |
Production | Dhana Gilbert | Assistant Production Coordinator |
Production | Angie Ryan | Second Assistant Accountant |
Sound | Dennie Thorpe | Foley Artist |
Visual Effects | Timothy Michael Cairns | Visual Effects Production Assistant |
Camera | Rob Rubin | Camera Loader |
Sound | Alan Silvestri | Conductor |
Production | Chris Johnson | Art Department Production Assistant |
Production | Jennifer Euston | Casting Assistant |
Editing | Ron Orenstein | Colorist |
Editing | Gary Burritt | Negative Cutter |
Sound | Joel Sill | Music Consultant |
Costume & Make-Up | Timothy Alberts | Dresser |
Camera | Thomas Crawford | Best Boy Grip |
Production | Peter Vogel | Production Secretary |
Camera | Micah Y. Bisagni | Second Assistant Camera |
Production | Judith Bouley | Additional Casting |
Production | Jesse Yoshimura | Key Set Production Assistant |
Art | Neil D'Monte | Concept Artist |
Camera | Greg Wimer | Assistant Camera |
Production | Lori Ikeda | Payroll Accountant |
Production | Colleen Gibbons | Travel Coordinator |
Costume & Make-Up | Shawna Trpcic | Costume Illustrator |
Camera | Jeff 'Moose' Howery | Dolly Grip |
Editing | John Nicolard | Digital Color Timer |
Production | Libuse Binder | Production Assistant |
Art | Ronald Carreiro | Swing |
Camera | Kristopher Van Over | Additional First Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Sabrina Rosen | Costume Assistant |
Sound | David Lucarelli | ADR Recordist |
Editing | R. Orlando Duenas | Associate Editor |
Production | Stacy Layne Kramer | Accountant |
Art | Andrew Leman | Graphic Designer |
Sound | Tony Eckert | Foley Mixer |
Crew | Malia Thompson | Special Effects Technician |
Costume & Make-Up | Parrish Kennington | Costumer |
Sound | Frank 'Pepe' Merel | Foley Recordist |
Directing | Paula Case | Second Second Assistant Director |
Production | Mayda Renizzi-Holt | First Assistant Accountant |
Visual Effects | Loree Perrett | Rotoscoping Artist |
Sound | Phil Hadaway | ADR Engineer |
Art | Steve Brennan | Assistant Property Master |
Visual Effects | Lauren A. Littleton | Visual Effects Production Manager |
Production | Jan Ellen Goldstein | Assistant Location Manager |
Sound | Ewa Sztompke | Dialogue Editor |
Art | P.K. MacCarthy | Storyboard Artist |
Lighting | Andrew Taylor | Key Rigging Grip |
Crew | Patricia M. Peters | Stunt Double |
Crew | Kirk A. Holland | Transportation Captain |
Directing | Josh McLaglen | First Assistant Director |
Crew | Michael Runyard | Stunts |
Crew | Jared S. Eddo | Stunts |
Crew | Jeffrey J. Dashnaw | Stunts |
Crew | Debbie Evans | Stunts |
Crew | Darrell Davis | Stunts |
Crew | Cinda-Lin James | Stunts |
Crew | Tracy Keehn-Dashnaw | Stunts |
Crew | Kris A. Jeffrey | Stunts |
Crew | Troy Robinson | Stunts |
Crew | Pat Romano | Stunts |
Crew | Steve Madaras | Stunts |
Crew | John Wright | Craft Service |