Brian O'Connor, een agent die in ongenade is gevallen, betaalt een zware prijs voor zijn snelheidsverslaving. Voor zover zijn bazen denken, heeft het heethoofd één van de grootste undercoveroperaties ooit verknald.
Ja! de film 2 Fast 2 Furious is nu beschikbaar om te kijken op Netflix in Nederland.
Nee, helaas is 2 Fast 2 Furious nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Neal H. Moritz | Producer |
Art | Keith Brian Burns | Production Design |
Writing | Michael Brandt | Screenplay |
Editing | Bruce Cannon | Editor |
Writing | Gary Scott Thompson | Story |
Editing | Dallas Puett | Editor |
Art | Lawrence A. Hubbs | Art Direction |
Directing | John Singleton | Director |
Production | Michael Fottrell | Executive Producer |
Writing | Michael Brandt | Story |
Camera | Matthew F. Leonetti | Director of Photography |
Writing | Derek Haas | Story |
Writing | Gary Scott Thompson | Characters |
Production | Lee R. Mayes | Executive Producer |
Writing | Derek Haas | Screenplay |
Sound | David Arnold | Original Music Composer |
Production | Heather Lieberman | Co-Producer |
Art | Xelinda Yancy | Art Department Assistant |
Costume & Make-Up | Sanja Milković Hays | Costume Design |
Costume & Make-Up | Camille Argus | Costume Supervisor |
Art | Rick Simpson | Set Decoration |
Production | Kimberly Hardin | Casting |
Art | Jon Danniells | Set Decoration |
Visual Effects | Michael J. Wassel | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Crystal Dowd | Visual Effects Producer |
Camera | David Norris | Additional Camera |
Crew | Roger Sherman | Scenic Artist |
Lighting | Thomas P. Powell | Lighting Technician |
Sound | Jeff Glueck | Sound Engineer |
Sound | Greg Hedgepath | Supervising Sound Editor |
Costume & Make-Up | E. Melanie Moore | Assistant Costume Designer |
Crew | Larry Donahue | Chef |
Crew | John Feinblatt | Picture Car Coordinator |
Crew | Christian Labarta | Set Production Assistant |
Crew | Tammy Sandler | Unit Publicist |
Sound | Douglas Shamburger | Boom Operator |
Sound | Walter Anderson | Production Sound Mixer |
Visual Effects | Syd Dutton | Visual Effects |
Crew | Adam Klitzner | Stand In |
Directing | Alicia Accardo | Script Supervisor |
Lighting | Thomas M. Allen | Electrician |
Lighting | Michael J. Schwartz | Rigging Gaffer |
Camera | David S. Campbell | Camera Operator |
Crew | James P. Crapser | Propmaker |
Lighting | Kurt Beckler | Rigging Grip |
Sound | Jordan Corngold | Music Editor |
Sound | Tom Ozanich | Sound Designer |
Art | Rita Duffey | Location Scout |
Camera | John S. Moyer | Steadicam Operator |
Costume & Make-Up | Carla Antonino | Makeup Artist |
Production | Terry Miller | Unit Production Manager |
Costume & Make-Up | Pauletta O. Lewis | Key Hair Stylist |
Crew | Duke Foster | Transportation Captain |
Sound | Ben Wilkins | Sound Editor |
Art | Nicholas Scott | Set Designer |
Crew | Lisa Rodgers | Post Production Supervisor |
Crew | Duke Foster | Transportation Co-Captain |
Editing | Jeff Smithwick | Color Timer |
Art | Alexa Marino | Art Department Coordinator |
Costume & Make-Up | Valerie Fusaro | Set Costumer |
Directing | Frank Davis | Assistant Director |
Visual Effects | Daniel Birnbaum | I/O Supervisor |
Costume & Make-Up | Rod Ortega | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Donna Battersby Greene | Hairstylist |
Crew | Bob 'Smitty' Smith | Craft Service |
Crew | Luciano Blotta | Video Assist Operator |
Lighting | Barry Gross | Gaffer |
Production | Chris Furia | Production Accountant |
Production | Matthew Binns | Production Supervisor |
Art | Hugh Conlon | Construction Coordinator |
Camera | Tim Black | Grip |
Crew | George Schoendorfer | Set Medic |
Crew | Matt Baker | Stunts |
Sound | Edmond J. Coblentz Jr. | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Collin Fowler | Visual Effects Coordinator |
Art | Liba Daniels | Assistant Art Director |
Crew | Tom Bahr | Utility Stunts |
Production | Elizabeth Elwell | Location Manager |
Production | Tom Slovick | Production Manager |
Art | Robert Crowley | Greensman |
Camera | Christopher M. Fisher | First Assistant Camera |
Crew | Brian Allen | Driver |
Crew | Troy Brown | Stunt Coordinator |
Visual Effects | Michael Kory | 3D Supervisor |
Camera | Ron Goodman | Helicopter Camera |
Crew | Bob Graham | Special Effects Coordinator |
Sound | Mark Weber | Sound Mixer |
Crew | Joyce M. Lark | Transportation Coordinator |
Editing | Ntana Key | Digital Intermediate |
Production | Jane Everett | Production Coordinator |
Sound | Bob Bowman | First Assistant Sound Editor |
Sound | Michael Farrow | Scoring Mixer |
Visual Effects | Johnny Alves | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Stephen P. Durante | Set Dressing Artist |
Crew | Kostas Theodosiou | Telecine Colorist |
Crew | Sharon Smith Holley | Visual Effects Editor |
Production | Leah Daniels Butler | Casting Associate |
Crew | Chick Bernhard | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Selena Evans-Miller | Assistant Makeup Artist |
Camera | Jarquin | Camera Loader |
Sound | Philip Rogers | ADR Recordist |
Visual Effects | John Cassella | CG Artist |
Visual Effects | Aliza Corson Chameides | Digital Compositor |
Production | Niki Yoblonski | Production Assistant |
Crew | Bobby Aldridge | Stunt Driver |
Production | Barbara Harris | ADR Voice Casting |
Editing | Gary Burritt | Negative Cutter |
Production | Donald Dowd | Production Runner |
Production | Lisa L. Martin | Production Secretary |
Production | Lisa Furia | Second Assistant Accountant |
Costume & Make-Up | Lorenzo Hearns Jr. | Key Set Costumer |
Directing | Jason Roberts | Second Assistant Director |
Crew | Craig Lieberman | Technical Advisor |
Camera | Jim Bacon | Epk Producer |
Production | Brian Bailey | Production Driver |
Editing | Scott Janush | Assistant Editor |
Directing | Terry Leonard | Second Unit Director |
Sound | Dean Drabin | ADR Mixer |
Visual Effects | Joe Mangione | VFX Artist |
Production | Kirsten Vetter | Location Coordinator |
Sound | James Moriana | Foley Artist |
Crew | Kevin Ball | Stunt Double |
Editing | Michael Eaves | Digital Intermediate Colorist |
Lighting | Pat Fitzpatrick | Assistant Chief Lighting Technician |
Production | Todd Spears | Payroll Accountant |
Camera | T. Michael McLean | Additional First Assistant Camera |
Crew | Constance Bracewell | Digital Effects Supervisor |
Crew | Jon Bethke | Special Effects Technician |
Crew | Elizabeth Dean | Post Production Supervisor |
Production | Gino Falla | Assistant Accountant |
Sound | Bobbi Banks | Supervising ADR Editor |
Camera | Michael St. Hilaire | Second Unit Director of Photography |
Sound | Paul Stewart | Music Coordinator |
Production | Russell Brown | Executive Assistant |
Costume & Make-Up | Yaa Boaa Aning | Costumer |
Art | Brian McGee | Storyboard Artist |
Camera | Greg Faysash | Second Assistant Camera |
Camera | Andrew Fisher | Assistant Camera |
Editing | Justin Bourret | Associate Editor |
Production | Janette Evans | Accountant |
Lighting | Scotty Goudreau | Genetator Operator |
Directing | Diane Calhoun | Second Second Assistant Director |
Sound | Nerses Gezalyan | Foley Mixer |
Camera | Mike McGowan | First Assistant "B" Camera |
Production | Billy Murphy | Casting Assistant |
Production | Shawn Boyachek | Assistant Location Manager |
Crew | Charles A. Tamburro | Aerial Coordinator |
Production | Jason Tamez | Assistant Production Coordinator |
Production | Jonathan Cruz | Extras Casting |
Sound | Michael Hertlein | Dialogue Editor |
Visual Effects | Chris Flynn | Digital Compositor |
Crew | Grady Allen Bishop | Stunts |
Directing | Brian Moon | Additional Second Assistant Director |
Crew | Debbie Evans | Stunts |
Production | Brian Bentham | Location Assistant |
Crew | Jeannie Epper | Stunts |
Crew | Annie Ellis | Stunts |
Crew | Teri Garland | Stunts |
Crew | Frank Ferrara | Stunts |
Crew | Stanton Barrett | Stunts |
Crew | Chick Bernhard | Stunts |
Crew | Billy Bates | Stunts |
Crew | Bob Brown | Stunts |
Crew | Butch Brickell | Stunts |
Crew | Hal Burton | Stunts |
Crew | Brian Burrows | Stunts |
Crew | Tony Brubaker | Stunts |
Crew | Eric Chambers | Stunts |
Crew | Amy Tomberlin Cheek | Stunt Driver |
Crew | R.J. Chambers | Stunts |
Crew | Stacy Courtney | Stunts |
Crew | David D. Darling | Stunts |
Crew | James Cheek | Stunt Driver |
Crew | Alex Edlin | Stunts |
Crew | Denise Gallo | Stunts |
Crew | Dennis Deveaugh | Stunts |
Crew | Clifford Happy | Stunts |
Crew | Freddie Hice | Stunts |
Crew | Thomas Robinson Harper | Stunts |
Crew | Steve Holladay | Stunts |
Crew | Dave Kramer | Stunt Driver |
Crew | Joop Katana | Stunt Driver |
Crew | Kevin L. Jackson | Stunts |
Crew | Oakley Lehman | Stunts |
Crew | Rick LeFevour | Stunts |
Crew | Matt Leonard | Stunts |
Crew | Malosi Leonard | Stunts |
Crew | Artie Malesci | Stunt Coordinator |
Crew | David S. Lomax | Stunts |
Crew | Bob Minor | Stunts |
Crew | Ed McDermott II | Stunt Driver |
Crew | Jim Pratt | Stunts |
Crew | Kerry Rossall | Stunts |
Crew | J.C. Robaina | Stunts |
Crew | Courtney Paige Kramer | Stunt Driver |
Crew | Kurtis Epper | Stunts |
Crew | George A. Sack Jr. | Stunts |
Crew | William Scharpf | Stunts |
Crew | John D. Sarviss | Stunts |
Crew | Joe Stone | Stunts |
Crew | Lincoln Simonds | Stunts |
Crew | John-Clay Scott | Stunts |
Crew | Tommy Mack Turvey | Stunts |
Crew | Bobby Talbert | Stunt Driver |
Crew | Jeremiah Vaughn | Stunts |
Crew | Ted White | Stunts |
Crew | Glenn R. Wilder | Stunts |
Crew | Jim Wilkey | Stunts |
Crew | Scott Workman | Stunts |
Crew | Jodi Lyn Brockton | Stunt Driver |
Crew | Tina Mckissick | Stunts |
Crew | Troy Robinson | Stunts |
Crew | Oakley Lehman | Stunt Double |
Art | Kevin Long | Property Master |
Sound | Bill Meadows | Sound Recordist |