Een mysterieuze videoband richt een ware slachting aan onder een groepje tieners. Iedereen die de video kijkt, krijgt een telefoontje met de mededeling dat hij of zij nog maar een week te leven heeft. De jonge reporter Rachel gaat op onderzoek uit, maar nadat zij samen met haar zoontje de band bekijkt, raakt ze verwikkeld in een race tegen de klok.
Nee, helaas is The Ring nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Walter F. Parkes | Producer |
Editing | Craig Wood | Editor |
Camera | Bojan Bazelli | Director of Photography |
Directing | Gore Verbinski | Director |
Production | Laurie MacDonald | Producer |
Writing | Ehren Kruger | Screenplay |
Sound | Hans Zimmer | Original Music Composer |
Production | Denise Chamian | Casting |
Art | Tom Duffield | Production Design |
Art | Rosemary Brandenburg | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Julie Weiss | Costume Design |
Art | Patrick M. Sullivan | Art Direction |
Visual Effects | Cedric Nicolas-Troyan | Visual Effects |
Production | Roy Lee | Executive Producer |
Production | Benita Allen | Associate Producer |
Production | Michele Weisler | Executive Producer |
Production | J.C. Spink | Co-Executive Producer |
Production | Mike Macari | Executive Producer |
Writing | 鈴木光司 | Novel |
Writing | Hiroshi Takahashi | Screenplay |
Production | Christine Iso | Co-Producer |
Production | Neal Edelstein | Co-Executive Producer |
Crew | Alan Feffer | Propmaker |
Costume & Make-Up | Medusah | Key Hair Stylist |
Crew | Landis Hartman | Projection |
Crew | Alex M. Cacciarelli | Video Assist Operator |
Production | Dena Berman | Casting Associate |
Production | Kimberly Rach | Production Supervisor |
Sound | J.R. Grubbs | Sound Effects Editor |
Art | Michael Diersing | Construction Coordinator |
Crew | Michael Allegro | Driver |
Lighting | Gary Dahlquist | Rigging Gaffer |
Visual Effects | Brian Cuscino | I/O Supervisor |
Editing | Dale E. Grahn | Color Timer |
Sound | Tim Holland | Supervising Sound Editor |
Sound | Gene Radzik | Dolby Consultant |
Art | Maya Shimoguchi | Set Designer |
Lighting | Carlos Baker | Electrician |
Sound | Knox White | Boom Operator |
Art | Ashley Sibille | Art Department Coordinator |
Crew | Erica Frauman | Post Production Supervisor |
Crew | Elizabeth Jurado | Set Production Assistant |
Production | Kathryn Mindala | Production Accountant |
Sound | Trevor Morris | Music Editor |
Costume & Make-Up | Sylvia Nava | Wigmaker |
Crew | Michael Root | Software Engineer |
Crew | Daniel W. Barringer | Stunts |
Crew | Kevin Tengan | Systems Administrators & Support |
Visual Effects | Dan Cayer | Digital Compositors |
Art | Anthony 'AJ' Leonardi Jr. | Standby Painter |
Crew | Denny Caira | Transportation Coordinator |
Camera | Craig Cockerill | First Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Linda S. Cormany | Set Costumer |
Crew | Ed Gorre | Set Medic |
Editing | Jason Summers | Editorial Production Assistant |
Lighting | Brian Tilden | Gaffer |
Visual Effects | Alessandra Cave | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Craig Barron | Visual Effects Supervisor |
Crew | Jim Turner | Production Controller |
Production | Whitney Kitchen | Production Coordinator |
Art | Marco Rubeo | Assistant Art Director |
Art | Jerry Brooks | Construction Foreman |
Crew | Mark Connelly | Loader |
Crew | Alex L. Worman | Unit Publicist |
Lighting | Jason Andrew | Rigging Grip |
Crew | Marcia Craig | Studio Teachers |
Editing | David Hunter | Editorial Services |
Crew | Mike Shannon | Transportation Captain |
Crew | Nick Brett | Utility Stunts |
Sound | David C. Eichhorn | Sound Editor |
Production | Scott Brines | Administration |
Art | Kazu Hiro | Sculptor |
Camera | Robert Beaumont | Grip |
Crew | Ted Yonenaka | Craft Service |
Crew | Benjamin Lehmann | Stand In |
Crew | Keith Campbell | Stunt Coordinator |
Crew | Andreas Wacker | Technical Supervisor |
Crew | Kristopher Kasper | Visual Effects Editor |
Sound | Lora Hirschberg | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Burt Dalton | Special Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Kimberly Adams | Assistant Costume Designer |
Editing | Simon Morgan | First Assistant Editor |
Art | Tom Acosta | Greensman |
Camera | Merrick Morton | Still Photographer |
Crew | Mark Rodahl | Digital Effects Supervisor |
Art | Curtis Coyote | Painter |
Costume & Make-Up | Nancy McArdle | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Fríða Aradóttir | Hairstylist |
Lighting | Marek Bojsza | Lighting Technician |
Production | Murray Miller | Location Manager |
Production | Jesse Cook | Researcher |
Visual Effects | Chris Anderson | Visual Effects Coordinator |
Writing | Richard K. Buoen | Storyboard |
Art | Robin F. Samson | Location Scout |
Camera | Harry K. Garvin | Steadicam Operator |
Crew | Stephen Sturm | Carpenter |
Crew | Elizabeth Himelstein | Dialect Coach |
Crew | Rick Baker | Makeup Effects |
Sound | Peter Miller | Sound Designer |
Costume & Make-Up | Jean Ann Black | Key Makeup Artist |
Visual Effects | Ben Barron | 3D Modeller |
Directing | Benita Allen | First Assistant Director |
Art | Erik Berentsen | Set Dresser |
Visual Effects | Brian Dowrick | CG Animator |
Visual Effects | Chris Paizis | Matchmove Supervisor |
Production | Orlando R. Gonzales | Assistant Production Coordinator |
Crew | Troy Waters | Marine Coordinator |
Sound | Fiachra Trench | Conductor |
Camera | Michael Brennan | Dolly Grip |
Lighting | Robert Ferrara | Chief Lighting Technician |
Camera | David B. Nowell | Aerial Director of Photography |
Costume & Make-Up | Amy Schmiederer | Makeup Artist |
Editing | Gary Burritt | Negative Cutter |
Sound | Sue Fox | Foley Editor |
Art | John Brian King | Title Designer |
Camera | Michael J. Coo | Key Grip |
Crew | Robert 'Bobby Z' Zajonc | Pilot |
Sound | Anthony Pleeth | Musician |
Directing | Frederic Roth | Second Assistant Director |
Sound | Michael Axinn | ADR Editor |
Visual Effects | Glenn Cotter | 3D Artist |
Art | Michael Hansen | Assistant Property Master |
Sound | Bruce Fowler | Orchestrator |
Crew | Jim Dooley | Additional Music |
Crew | Candace Moon | Stand In |
Sound | Juan Peralta | Sound Mix Technician |
Costume & Make-Up | Jiřina Eisenhamerová | Costumer |
Sound | Travis Crenshaw | Foley Recordist |
Production | Kurt Zelnak | Travel Coordinator |
Crew | Keli Murphy | Stunt Double |
Camera | Deborah Thomas | Data Wrangler |
Camera | Nico Bally | Dolly Grip |
Sound | Becky Bentham | Music Coordinator |
Visual Effects | Steve Baker | CG Animator |
Crew | William Aldridge | Special Effects Technician |
Camera | Matthew C. Blea | Second Assistant Camera |
Production | Jennifer Koenig | Second Assistant Accountant |
Sound | Frank 'Pepe' Merel | Foley Mixer |
Production | Afnahn Khan | Production Secretary |
Lighting | Larry J. Aube | Key Rigging Grip |
Sound | Tami Treadwell | ADR Recordist |
Visual Effects | David Santiago | CG Artist |
Directing | Giselle Gurza | Second Second Assistant Director |
Production | Sven E. Fahlgren | Post Production Coordinator |
Production | Teresa Jaime Drapkin | Payroll Accountant |
Sound | Dennie Thorpe | Foley Artist |
Production | Chris Romberg | Assistant Accountant |
Production | Joel Román Mendías | Production Executive |
Visual Effects | Nathan McGuinness | Senior Visual Effects Supervisor |
Camera | Craig Doobie | Best Boy Grip |
Editing | Zach Justman | Assistant Editor |
Production | David Diamond | Assistant Location Manager |
Production | Zachary Fannin | Art Department Production Assistant |
Lighting | Glenn Corbett | Assistant Chief Lighting Technician |
Art | Trevor Goring | Storyboard Artist |
Camera | Matthew A. Del Ruth | Assistant Camera |
Production | Chandra Irving | Production Assistant |
Crew | Art Hickman | Stunts |
Crew | Audrey Marie Crouse | Stunts |
Crew | Ritchie Copenhaver | Stunts |
Crew | Debbie Evans | Stunts |
Sound | Lindakay Brown | Dialogue Editor |
Directing | Charles Gibson | Second Unit Director |
Costume & Make-Up | Rick Baker | Makeup Artist |
Production | Bill Johnson | Unit Production Manager |
Crew | Lisa Hoyle | Stunts |
Art | David M. Bowen | Property Master |
Costume & Make-Up | Kazu Hiro | Makeup Designer |