Short Circuit

Short Circuit (1986)


  • Genre: Sciencefiction, Komedie, Familie
  • Release Datum: 1986-05-09
  • Beoordeling: 6.6/10 van 1,430 stemmen
  • Lengte: 1uur 39min
  • Taal: English
  • Productie: TriStar Pictures
  • Productie Land: United States of America
  • Regisseur: John Badham
star 6.6/10
Van 1,430 Stemmen

Plot

Oorlogsrobot Nummer 5 wordt geraakt door de bliksem, ontsnapt en denkt dat hij leeft. Nr. 5 gaat op zoek naar input, en ontmoet Stephanie Speck (Ally Sheedy) die hem/haar/het veel leert over Het Leven. De militairen willen het robotje vernietigen. De uitvinder Newton Crosby (Steve Guttenberg) die samen met Stephanie, Nummer 5 beschermt wordt verliefd op haar.

Kan ik Short Circuit kijken op Netflix in Nederland?


Nee, helaas is Short Circuit nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.

Short Circuit Trailer

  • Ally Sheedy

    als Stephanie Speck
  • Steve Guttenberg

    als Newton Crosby
  • Fisher Stevens

    als Ben Jabituya
  • Austin Pendleton

    als Howard Marner
  • G.W. Bailey

    als Skroeder
  • Brian McNamara

    als Frank
  • Tim Blaney

    als Number 5 (voice)
  • Marvin J. McIntyre

    als Duke
  • John Garber

    als Otis
  • Penny Santon

    als Mrs. Cepeda
  • Vernon Weddle

    als General Washburne
  • Barbara Tarbuck

    als Senator Mills
  • Tom Lawrence

    als Howard Marner's Aide
  • Fred Slyter

    als Norman
  • Billy Ray Sharkey

    als Zack
  • Robert Krantz

    als Reporter
  • Jan Speck

    als Reporter
  • Marguerite Happy

    als Barmaid
  • Howard Krick

    als Farmer
  • Marjorie Card Hughes

    als Farmer's Wife
  • Herb Smith

    als Gate Guard
  • Jack Thompson

    als Party Guest
  • William Striglos

    als Party Guest
  • Mary Reckley

    als Party Guest
  • Shay McLean

    als Party Guest
  • Eleanor C. Heutschy

    als Party Guest
  • Sergio Kato

    als Frank
Production David Foster Producer
Production Lawrence Turman Producer
Directing John Badham Director
Editing Frank Morriss Editor
Art Dianne Wager Production Design
Sound David Shire Original Music Composer
Camera Nick McLean Director of Photography
Production Gregg Champion Producer
Writing S.S. Wilson Scenario Writer
Writing Brent Maddock Writer
Production Mark Indig Location Manager
Production Jane Feinberg Casting
Directing H. Bud Otto Script Supervisor
Production Dennis E. Jones Co-Producer
Art David Oliver Pfeil Title Designer
Production Mike Fenton Casting
Production Mark Damon Executive Producer
Art Dianne Wager Art Direction
Art Garrett Lewis Set Decoration
Production Dana Satler Hankins Associate Producer
Production Gary Foster Associate Producer
Art Wayne Fitzgerald Title Designer
Production John W. Hyde Executive Producer
Production Judy Taylor Casting
Production Mary Cay Hollander Production Coordinator
Production Steve Perry Unit Production Manager
Directing Jerry Ziesmer First Assistant Director
Directing Bryan Denegal Second Assistant Director
Art Donald B. Woodruff Assistant Art Director
Camera Michael D. O'Shea Camera Operator
Camera Steve Bridge Camera Operator
Camera Michael A. Chavez First Assistant Camera
Camera Bruce McBroom Still Photographer
Sound Willie D. Burton Sound Mixer
Sound Marvin E. Lewis Boom Operator
Sound Robert W. Harris Utility Sound
Sound William L. Manger Supervising Sound Editor
Sound Milton C. Burrow Supervising Sound Editor
Sound Richard Burrow Sound Editor
Sound Scott Burrow Sound Editor
Sound Richard Oswald Sound Editor
Sound Stan Witt Music Editor
Sound Kelly L. Manger Assistant Sound Editor
Art Michael Muscarella Construction Coordinator
Art Joseph C. Fama Construction Foreman
Art Gregg H. Bilson Property Master
Art Stan Cockerell Assistant Property Master
Art Jerry Gadette Standby Painter
Art Philip C. Hurst Greensman
Costume & Make-Up Tom Lucas Makeup Artist
Costume & Make-Up Damon Grill Hairstylist
Lighting Colin J. Campbell Gaffer
Camera Bill Young Key Grip
Camera Donald L. Hartley Dolly Grip
Camera Johnny London Jr. Grip
Art Mark Woods Leadman
Crew Richmond G. Cogswell Video Assist Operator
Art Martin A. Kline Production Illustrator
Sound Wayne Artman Sound Re-Recording Mixer
Sound Tom E. Dahl Sound Re-Recording Mixer
Sound Tom Beckert Sound Re-Recording Mixer
Crew Vic Heutschy Unit Publicist
Production Jan Garner Production Accountant
Editing Donah Bassett Negative Cutter
Directing Gregg Champion Second Unit Director
Crew Walter Scott Stunt Coordinator
Crew Chuck Gaspar Special Effects Coordinator
Crew Freddie Hice Stunts
Crew Christine Anne Baur Stunts
Crew Brad Bovee Stunts
Crew Vince Deadrick Sr. Stunts
Crew Marguerite Happy Stunts
Crew Clifford Happy Stunts
Crew Danny Costa Stunts
Crew Bob Harris Stunts
Crew Loren Janes Stunts
Crew Robert Jauregui Stunts
Crew Ben Scott Stunts
Crew John-Clay Scott Stunts
Crew Sasha Jenson Stunts
Crew Ted White Stunts
Crew R.L. Tolbert Stunts
Camera Robert Samuels Second Assistant Camera

keyboard_arrow_up