In het nieuwe millennium wordt de mens geconfronteerd met de dodelijkste vijand aller tijden... een intelligent ras van buitenaardse wezens. Sommigen zijn negen meter hoog, anderen kunnen vliegen, maar allemaal zijn ze in staat om ieder levend wezen op aarde te vernietigen. Dan verschijnt de jonge Johnny Rico, een onverschrokken vrijheidsstrijder die zich aansluit bij een elite-eenheid van de infanterie.
Nee, helaas is Starship Troopers nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Writing | Edward Neumeier | Screenplay |
Production | Johanna Ray | Casting |
Art | Robert Gould | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Ellen Mirojnick | Costume Design |
Directing | Paul Verhoeven | Director |
Editing | Caroline Ross | Editor |
Production | Jon Davison | Producer |
Editing | Mark Goldblatt | Editor |
Production | Alan Marshall | Producer |
Production | Elaine J. Huzzar | Casting |
Camera | Jost Vacano | Director of Photography |
Art | Steven Wolff | Art Direction |
Art | Allan Cameron | Production Design |
Sound | Basil Poledouris | Original Music Composer |
Art | Bruce Robert Hill | Art Direction |
Writing | Robert A. Heinlein | Novel |
Production | Phil Tippett | Co-Producer |
Costume & Make-Up | Nick Scarano | Costume Supervisor |
Visual Effects | Martin Meunier | Modeling |
Sound | Dean Beville | Sound Effects Editor |
Sound | Greg Hedgepath | Sound Effects Editor |
Camera | Stephen Vaughan | Still Photographer |
Sound | Kevin O'Connell | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Raul A. Bruce | Boom Operator |
Sound | Harry Cohen | Sound Designer |
Sound | Greg P. Russell | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Charles Maynes | Sound Effects Editor |
Production | Robert Latham Brown | Production Manager |
Camera | Mark Emery Moore | Steadicam Operator |
Sound | John Pospisil | Sound Designer |
Camera | Stephen St. John | Steadicam Operator |
Sound | Joseph Geisinger | Sound mixer |
Sound | Warren Hamilton Jr. | Sound Effects Editor |
Sound | Stephen Hunter Flick | Sound Designer |
Sound | Randy Thom | Sound Designer |
Directing | Haley McLane | Script Supervisor |
Production | Gregory Manson | Production Supervisor |
Sound | Ed Callahan | Sound Effects Editor |
Sound | Patricio A. Libenson | Sound Effects Editor |
Sound | David Lewis Yewdall | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Phil Tippett | Visual Effects Supervisor |
Camera | Bruce Alan Greene | Steadicam Operator |
Art | Steven Schwartz | Set Designer |
Costume & Make-Up | Chrisi Karvonides-Dushenko | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Bill Myer | Makeup Artist |
Sound | Jeff Glueck | Sound Engineer |
Visual Effects | Alan Boucek | Digital Compositors |
Production | Frances Doel | Co-Producer |
Art | Robert Fechtman | Assistant Art Director |
Crew | Thomas Dadras | Digital Effects Supervisor |
Crew | Steve Newman | Unit Publicist |
Crew | Brigitte Daloin | Visual Effects Editor |
Visual Effects | John Richardson | Special Effects Supervisor |
Visual Effects | Jeremy Beadell | Visual Effects Coordinator |
Art | Melanie S. Chretin | Art Department Assistant |
Art | William A. Petrotta | Property Master |
Lighting | Frank Dorowsky | Rigging Gaffer |
Sound | Linda Yeaney | Assistant Sound Editor |
Lighting | Greg Kittelson | Electrician |
Art | Gene 'Hap' Cooper | Sculptor |
Sound | Tony Araki | Sound Recordist |
Camera | Gary Dagg | Key Grip |
Crew | Chris Haynes | Driver |
Crew | Jerry Patton | Loader |
Crew | Timothy Holcombe | Propmaker |
Editing | Bob Putynkowski | Color Timer |
Production | Stacy Lumbrezer | Co-Producer |
Costume & Make-Up | Eric Ramirez | Set Dressing Artist |
Crew | Miguel Ángel Poveda | Post Production Supervisor |
Sound | Matthew C. Beville | Foley Editor |
Sound | Steven Bramson | Orchestrator |
Camera | Gregory Irwin | First Assistant Camera |
Crew | Mike Kaufman | Projection |
Lighting | Barry Gross | Gaffer |
Sound | Curtis Roush | Music Editor |
Crew | Alex Jaeger | Visual Effects Art Director |
Art | Scott Bobbitt | Leadman |
Crew | David McKlveen | Carpenter |
Production | Daren Hicks | Production Office Coordinator |
Production | Edward Neumeier | Co-Producer |
Costume & Make-Up | Kathryn Blondell | Key Hair Stylist |
Crew | Jim Chesney | Transportation Captain |
Directing | Gregg Goldstone | First Assistant Director |
Crew | John McLeod | Special Effects Coordinator |
Camera | Kevin Cook | Grip |
Crew | Ted Alexandre | Systems Administrators & Support |
Crew | Lesley Aletter | Utility Stunts |
Visual Effects | David Rosenthal | I/O Supervisor |
Writing | Giacomo G. Ghiazza | Storyboard |
Crew | John Armstrong | Transportation Co-Captain |
Production | Ron Lynch | Executive In Charge Of Production |
Art | Deborah M. Silverman | Art Department Manager |
Art | Stacey S. McIntosh | Construction Coordinator |
Crew | Eric Winn | Craft Service |
Lighting | Todd Liggitt | Rigging Grip |
Production | Patrick Mignano | Location Manager |
Crew | Vic Armstrong | Stunt Coordinator |
Crew | Dan Dobson | Video Assist Operator |
Visual Effects | Laura Buff | Visual Effects Producer |
Art | Jerry Sargent | Construction Foreman |
Costume & Make-Up | Janice Alexander | Hairstylist |
Visual Effects | Raleigh L. Swick II | 3D Modeller |
Art | Jim Martin | Concept Artist |
Crew | Evan Brainard | Animatronics Designer |
Lighting | Donna Vega | Chief Lighting Technician |
Costume & Make-Up | Michael Dennison | Key Costumer |
Camera | Daniel L. Turrett | Camera Operator |
Crew | Anette Haellmigk | Second Unit Cinematographer |
Camera | Thomas R. Miller | Dolly Grip |
Camera | Susan Zwilling | First Assistant Camera |
Directing | Mathew Dunne | First Assistant Director |
Camera | Joe Kelly | Best Boy Grip |
Camera | Leonard Fishburn | Best Boy Grip |
Camera | Patrick McArdle | First Assistant "B" Camera |
Art | Glen Eisner | Sculptor |
Camera | Robin Brown | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Gary Sampson | Costumer |
Costume & Make-Up | Brian Callahan | Key Costumer |
Lighting | Jim Grce | Chief Lighting Technician |
Costume & Make-Up | Carolyn Dessert | Costumer |
Production | Marshall Peck | Location Casting |
Lighting | Iain O'Higgins | Best Boy Electric |
Costume & Make-Up | Anthony J. Scarano | Key Costumer |
Crew | David P. Barton | Animatronics Designer |
Costume & Make-Up | David Hoehn | Prosthetic Designer |
Production | Terri Douglas | ADR Voice Casting |
Camera | Jack Johnson | Best Boy Grip |
Camera | Leo Behar | Grip |
Art | Thomas Floutz | Painter |
Art | Jordu Schell | Painter |
Editing | Shaun Smith | Project Manager |
Lighting | Jeffrey P. Soderberg | Best Boy Electric |
Costume & Make-Up | Lisa Buchignani | Costumer |
Lighting | John Owens | Electrician |
Costume & Make-Up | Leah Brown | Costumer |
Crew | David Miner Jr. | Animatronics Designer |
Art | Mario Torres Jr. | Sculptor |
Production | Mary Jane Fendler | Casting Assistant |
Costume & Make-Up | Fran Allgood | Key Costumer |
Costume & Make-Up | John Blake | Key Makeup Artist |
Editing | Ian Slater | First Assistant Editor |
Camera | Steve Iriguchi | Grip |
Production | Wayne Lamkay | Production Assistant |
Sound | Diane Linn | ADR Recordist |
Sound | Dan Sharp | Sound Recordist |
Crew | Clarke Coleman | Stunts |
Crew | Paul Eliopoulos | Stunts |
Crew | Vinita McClennon | Stunts |
Production | Sherry Wong-Kitamura | Assistant Accountant |
Camera | Guido Frenzel | Camera Technician |
Visual Effects | Talmage Watson | CG Animator |
Crew | Heather Davis Baker | CG Supervisor |
Visual Effects | Helen Verhoeven | Digital Compositor |
Production | Phil Notaro | Head of Production |
Visual Effects | Layne Friedman | Compositing Lead |
Visual Effects | Don Matheson | Modeling |
Visual Effects | Eddie Turner | Modeling |
Editing | Mo Henry | Negative Cutter |
Sound | Steven Scott Smalley | Orchestrator |
Crew | Joey Box | Stunts |
Crew | Chad Hammes | CG Supervisor |
Crew | Louis Cetorelli | CG Supervisor |
Visual Effects | Brandon McNaughton | Digital Compositor |
Visual Effects | Russ Sueyoshi | Digital Compositor |
Crew | Michael Sweeney | Executive Visual Effects Producer |
Visual Effects | Aaron Haye | Modeling |
Visual Effects | Robyn Jacobs | Modeling |
Visual Effects | Rick Hilgner | Modeling |
Camera | Ben Haller | Key Grip |
Crew | Darren Rydstrom | Loader |
Production | Safi Alia Shabaik | Production Assistant |
Production | Nora O'Brien | Production Coordinator |
Sound | James Burt | Music Editor |
Sound | Nerses Gezalyan | Foley Mixer |
Sound | Susan Dudeck | Supervising ADR Editor |
Crew | Leon Delaney | Stunts |
Crew | Jesse V. Johnson | Stunts |
Camera | Ned Martin | Camera Operator |
Visual Effects | Oscar G. Castillo | CG Animator |
Directing | Landon Ruddel | First Assistant Director |
Lighting | Chuck Larson | Gaffer |
Camera | Gary Louzon | Key Grip |
Camera | Eric Alan Donaldson | Key Grip |
Visual Effects | Jason Dowdeswell | Compositing Lead |
Visual Effects | Brian Gernand | Modeling |
Visual Effects | Lance Chikasawa | Modeling |
Visual Effects | Chris Goehe | Modeling |
Camera | Jacquiline Compton | Second Assistant Camera |
Sound | Greig McRitchie | Orchestrator |
Crew | Jim Palmer | Stunts |
Camera | Scott Campbell | Additional Director of Photography |
Camera | Brian Mussetter | Assistant Camera |
Camera | Peter Schmitt | Assistant Camera |
Visual Effects | Shimpei Kitamura | Modeling |
Visual Effects | Steve Gawley | Modeling |
Visual Effects | Gregg Olsson | Modeling |
Sound | Allen Hartz | ADR Editor |
Sound | Gary A. Hecker | Foley Artist |
Sound | Maciek Malish | Foley Editor |
Crew | Lisa Dempsey | Stunts |
Crew | Jennifer German | Compositor |
Crew | Randy Brown | Compositor |
Crew | Thomas Rosseter | CG Supervisor |
Lighting | Michael Everett | Gaffer |
Visual Effects | Bob Peitzman | Compositing Lead |
Visual Effects | Nickson Fong | Compositing Lead |
Visual Effects | Aurore Nightingayle | Modeling |
Visual Effects | Fon H Davis | Modeling |
Visual Effects | Susan Alegria | Modeling |
Production | Benjamin Adams | Second Assistant Accountant |
Sound | Tim Boyle | Scoring Mixer |
Crew | Garrett Warren | Stunts |
Crew | Paula Wayton | Stunts |
Crew | Colin Campbell | Compositor |
Visual Effects | Som Shankar | CG Animator |
Visual Effects | Daniel Eaton | Compositing Lead |
Visual Effects | Alan Peterson | Modeling |
Visual Effects | Brent Heyning | Modeling |
Visual Effects | Michael Borja | Modeling |
Camera | Thomas Vandermillen | Second Assistant "B" Camera |
Production | Linda C. Azevedo | First Assistant Accountant |
Production | James Lin | Production Assistant |
Sound | Kat Evans | Musician |
Crew | Casey Pieretti | Stunts |
Visual Effects | Raymond C. King | CG Animator |
Visual Effects | Jim McVay | Digital Compositor |
Visual Effects | Kevin Rose-Williams | VFX Editor |
Art | Jimmy Fusil | Storyboard Artist |
Visual Effects | Bill Millsap | Modeling |
Camera | Dale Moore | Second Assistant "B" Camera |
Crew | Tom O'Halloran | In Memory Of |
Sound | Jeffrey Kaplan | Foley Editor |
Crew | Robby Robinson | Stunts |
Crew | Felipe Savahge | Stunts |
Visual Effects | Tom Gibbons | Animation |
Crew | Daryl Munton | Compositor |
Visual Effects | Bill Eyler | Digital Compositor |
Camera | Ricky Johnson | Key Grip |
Visual Effects | Peter Konig | Lead Animator |
Visual Effects | David Wiezer | Modeling |
Directing | Marge Piane | Second Assistant Director |
Crew | David Presley | Video Assist Operator |
Costume & Make-Up | Patricia Sacchi | Wardrobe Assistant |
Crew | Francine Morris | Stunts |
Crew | Raliegh Wilson | Stunts |
Visual Effects | Kirrie Edis | Animation |
Visual Effects | Alfred Mürrle | Digital Compositor |
Visual Effects | Clint Colver | Compositing Lead |
Visual Effects | Charlie Clavadetscher | Matchmove Supervisor |
Visual Effects | Joel Steiner | Modeling |
Production | Kenny Gallagher | Production Assistant |
Crew | Tony Angelotti | Stunts |
Crew | Clint Lilley | Stunts |
Crew | Mike Smith | Stunts |
Camera | Brian Pass | Assistant Camera |
Visual Effects | Mark Schreiber | Animation |
Lighting | Mike Curtis | Gaffer |
Visual Effects | Adam Valdez | Lead Animator |
Visual Effects | Mykel Denis | Modeling |
Crew | Joe Feeney | Transportation Captain |
Production | Brandon Lambdin | Production Assistant |
Crew | Erik Stabenau | Stunts |
Visual Effects | John Zdankiewicz | Animation |
Crew | Eric Bruneau | Compositor |
Visual Effects | Seth Lippman | CG Animator |
Visual Effects | Carol Bauman | Modeling |
Visual Effects | Kittaya Robinson | Modeling |
Visual Effects | Mark Buck | Modeling |
Visual Effects | Mark Fiorenza | Modeling |
Camera | Joy R. Stone | Second Assistant Camera |
Sound | Steve Forman | Musician |
Crew | Donna Evans | Stunts |
Crew | Tim Gilbert | Stunts |
Crew | Johnny Martin | Stunts |
Visual Effects | Ivo Kos | 3D Modeller |
Camera | David Riley | Assistant Camera |
Camera | Jimmy Matlosz | Camera Technician |
Camera | Michael C. May | Camera Technician |
Visual Effects | Tanya Spence | Animation |
Visual Effects | Randy Link | Animation |
Visual Effects | Jason Kaufman | Modeling |
Visual Effects | Melanie Walas | Modeling |
Visual Effects | Randy Cooper | Modeling |
Crew | Kenny Moore | Transportation Co-Captain |
Crew | Aaron Katz | Video Assist Operator |
Crew | Gavin Gharrity | Thanks |
Production | James Ferrera | Production Assistant |
Production | Rosie Richardson | Production Assistant |
Sound | Jeff Gomillion | ADR Mixer |
Crew | Mark De Alessandro | Stunts |
Crew | Cazimir Milostan | Stunts |
Visual Effects | Manny Wong | 3D Animator |
Visual Effects | Richard L. Cohen | 3D Animator |
Camera | A.J. Raitano | Assistant Camera |
Visual Effects | Gary Siela | Animation |
Art | Peter Gornstein | Concept Artist |
Visual Effects | Greg Derochie | Digital Compositor |
Visual Effects | Blair Clark | Lead Animator |
Visual Effects | Jay Cooper | Compositing Lead |
Visual Effects | Danny Wagner | Modeling |
Visual Effects | Jeff Brewer | Modeling |
Visual Effects | Jon Foreman | Modeling |
Visual Effects | Peter Steenolsen | Modeling |
Visual Effects | Tony Preciado | Modeling |
Visual Effects | Trevor Tuttle | Modeling |
Visual Effects | Mike Jobe | Modeling |
Visual Effects | Bob Diepenbrock | Modeling |
Production | Janet Campolito | Assistant Production Coordinator |
Crew | Dale A. Dye | Technical Advisor |
Sound | Jeffrey Wilhoit | Foley Artist |
Crew | Eugene Collier | Stunts |
Crew | Michael Papajohn | Stunts |
Crew | Gilbert Rosales | Stunts |
Visual Effects | Harry Moreau | Animation |
Visual Effects | Robin Watts | Animation |
Visual Effects | Thomas Schelesny | Animation |
Camera | Michael Palmieri | Data Wrangler |
Visual Effects | Charles Granich | Digital Compositor |
Visual Effects | Dave Chamberlain | Modeling |
Visual Effects | Gary Crosby | Modeling |
Visual Effects | George Willis | Modeling |
Visual Effects | Jon Kearl | Modeling |
Production | Lisa Hackler | Assistant Production Coordinator |
Sound | Alison Fisher | ADR Editor |
Sound | Jeena M. Phelps | Assistant Dialogue Editor |
Sound | Eric Colvin | Musician |
Crew | Tanner Gill | Stunts |
Production | Jacqueline Zietlow | Administration |
Editing | Maia Veres | Assistant Editor |
Crew | Walter F. Hyneman | CG Supervisor |
Art | John Bevelheimer | Concept Artist |
Camera | Jeffy Branion | Data Wrangler |
Visual Effects | Colin Epstein | Digital Compositor |
Visual Effects | Jeff Sargent | Digital Compositor |
Lighting | Raman Rao | Gaffer |
Visual Effects | Chris Thornton | Modeling |
Visual Effects | Kim Smith | Modeling |
Visual Effects | Don Bies | Modeling |
Directing | Jamie Marshall | Second Assistant Director |
Sound | Charleen Richards-Steeves | ADR Mixer |
Crew | Dana Dru Evenson | Stunts |
Crew | Gary Robert | Stunts |
Editing | Thomas Krebs | Assistant Editor |
Visual Effects | Jeremy Cantor | Animation |
Crew | M. Scott McKee | Compositor |
Camera | Joel Carnes | Key Grip |
Visual Effects | Alan Garber | Modeling |
Visual Effects | Brian McFadden | Modeling |
Visual Effects | Michele Addey | Modeling |
Visual Effects | Chuck Wiley | Modeling |
Production | Don MacBain | Production Supervisor |
Visual Effects | Trey Stokes | Animation Supervisor |
Visual Effects | Diana Stulic Ibanez | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Greg Hyman | VFX Editor |
Production | Marilyn Nave | Production Coordinator |
Visual Effects | Gail Wise | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Milka Uvence | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Jessica Trento | Visual Effects Coordinator |
Crew | Christopher Edwards | Post Production Supervisor |
Visual Effects | Peter Kuran | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Camille Geier | Visual Effects Producer |
Art | Brian Pringle | Painter |
Visual Effects | Steve Lavy | Pre-Visualization Coordinator |
Production | John H. Radulovic | Production Supervisor |
Crew | Ian O'Connor | Pyrotechnician |
Crew | Zoran Kacic-Alesic | Software Engineer |
Crew | Hendrik te Winkel | Systems Administrators & Support |
Visual Effects | Alex Funke | Visual Effects Camera |
Visual Effects | Ken Kokka | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Suzanne Lowe | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Shannon Leigh Olds | VFX Editor |
Visual Effects | Julie J. Webb | VFX Editor |
Visual Effects | John R. Shourt | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Hitoshi Inoue | VFX Editor |
Visual Effects | Lauryl Duplechan | VFX Editor |
Visual Effects | Mark Sullivan | Visual Effects Supervisor |
Production | Nancy Blumstein | Production Accountant |
Production | Suzanne Niki Yoshii | Production Accountant |
Production | Vicki Wong | Production Assistant |
Production | Marry Borlik | Production Manager |
Visual Effects | Nancy Evans | Rotoscoping Artist |
Crew | Michael Scheffe | Visual Effects Art Director |
Visual Effects | Audrey Chang | VFX Editor |
Visual Effects | Jules Roman | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Casey Cannon | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Cyndi Ochs | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Hal Miles | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Daniel Radford | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | David M. Jones | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Colin Green | Pre-Visualization Supervisor |
Production | Lydia Bottegoni | Production Manager |
Crew | Christian Rice | Systems Administrators & Support |
Visual Effects | Chris Paizis | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Suzanne Pastor | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Scott E. Anderson | Visual Effects Supervisor |
Production | Mark Bruning | Production Assistant |
Visual Effects | Julie Garrard | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Jody Rogers | VFX Editor |
Visual Effects | Gayle Busby | Visual Effects Producer |
Editing | Doug Jones | Negative Cutter |
Crew | John P. Cazin | Pyrotechnician |
Crew | Stewart Birnam | Software Engineer |
Crew | Eric Cook | Special Effects Coordinator |
Crew | David A. Schroeder | Special Effects Technician |
Visual Effects | Jim Rygiel | Visual Effects Supervisor |
Editing | Tim Geideman | Negative Cutter |
Production | Alexi Taylor | Production Assistant |
Visual Effects | Eileen Leahy | Rotoscoping Artist |
Art | Ron Holthuysen | Sculptor |
Visual Effects | Sidsie Davis | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Adrienne Anderson | Visual Effects Production Assistant |
Art | Jay Adan | Painter |
Crew | Maria Lando | Software Engineer |
Visual Effects | Brennan Doyle | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Van Ling | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Scott Squires | Visual Effects Supervisor |
Crew | Jeff Stringer | Manager of Operations |
Production | Neal Hoover | Production Assistant |
Crew | Dev Mannemela | Software Engineer |
Visual Effects | Andrea D'Amico | Visual Effects Producer |
Visual Effects | George Merkert | Visual Effects Producer |
Crew | Laura Albert | Stunts |
Crew | Brian Griffin | Digital Supervisor |
Visual Effects | Grant Niesner | VFX Artist |
Art | Jennifer Dawson | Assistant Property Master |
Art | Craig T. Shordon | Set Painter |
Visual Effects | Rick Fichter | VFX Director of Photography |
Sound | Basil Poledouris | Conductor |
Crew | Michael Clarke | Special Effects Technician |
Lighting | David R. Christensen | Assistant Chief Lighting Technician |
Directing | Vic Armstrong | Second Unit Director |
Sound | Frankii Elliott | Music Consultant |
Crew | Dale Dye | Technical Advisor |
Production | Joe Grisaffi | Extras Casting Assistant |
Directing | Peter E. Hirsch | Second Second Assistant Director |
Costume & Make-Up | Trish Sacchi | Wardrobe Assistant |
Editing | Stephen Sobisky | Project Manager |
Production | Kaylene Carlson | Production Secretary |
Art | Rob Stevens | Construction Buyer |
Sound | Michael J. Benavente | Supervising Dialogue Editor |
Directing | Kenneth Silverstein | Second Assistant Director |
Sound | Hugo Weng | Dialogue Editor |
Production | Paul Pawlowski | Assistant Accountant |
Crew | Michael K. DeVaney | Set Production Assistant |
Crew | Brian Maynard | Set Medic |
Crew | Anita Hart | Stunts |
Crew | Jill Brown | Stunts |