Terwijl het een kwestie van uren is voor de machines Zion binnen zullen dringen moeten Trinity en Morpheus op zoek naar Neo, die gevangen zit in een wereld tussen de Matrix en de echte wereld. Wanneer het gevecht tussen de machines en de bewoners van Zion begint probeert Neo definitief af te rekenen met Agent Smith.
Nee, helaas is The Matrix Revolutions nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Sound | Don Davis | Original Music Composer |
Directing | Lilly Wachowski | Director |
Art | Jules Cook | Art Direction |
Art | Owen Paterson | Production Design |
Production | Joel Silver | Producer |
Costume & Make-Up | Kym Barrett | Costume Design |
Writing | Lilly Wachowski | Screenplay |
Art | Catherine Mansill | Art Direction |
Art | Brian Dusting | Set Decoration |
Production | Mali Finn | Casting |
Sound | Richard Adrian | Sound Designer |
Production | Shauna Wolifson | Casting |
Visual Effects | Deb Asch | Visual Effects |
Crew | Steve Courtley | Special Effects |
Crew | Ray Anthony | Stunts |
Camera | Bill Pope | Director of Photography |
Crew | Glenn Boswell | Stunts |
Editing | Zach Staenberg | Editor |
Directing | Lana Wachowski | Director |
Writing | Lana Wachowski | Screenplay |
Art | Charlie Revai | Art Direction |
Visual Effects | Chuck Duke | Animation |
Directing | James McTeigue | Assistant Director |
Sound | Gregg Rudloff | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Brice R. Parker | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | John 'D.J.' Des Jardin | Visual Effects Supervisor |
Sound | David Lee | Sound Recordist |
Crew | Brad Martin | Stunt Double |
Crew | Brad Martin | Stunts |
Art | Marc Gabbana | Concept Artist |
Crew | Yuen Woo-Ping | Fight Choreographer |
Production | Lilly Wachowski | Executive Producer |
Production | Lana Wachowski | Executive Producer |
Production | Grant Hill | Executive Producer |
Production | Andrew Mason | Executive Producer |
Production | Bruce Berman | Executive Producer |
Visual Effects | John Gaeta | Visual Effects Supervisor |
Production | Grant Hill | Unit Production Manager |
Directing | James McTeigue | First Assistant Director |
Directing | Claire Richardson | Second Assistant Director |
Sound | Dane A. Davis | Sound Designer |
Sound | Dane A. Davis | Supervising Sound Editor |
Art | Geofrey Darrow | Conceptual Design |
Production | Vicki Popplewell | Associate Producer |
Production | Steve Richards | Associate Producer |
Crew | Glenn Boswell | Stunt Coordinator |
Crew | Keir Beck | Stunts |
Crew | Bob Bowles | Stunts |
Crew | Danielle Burgio | Stunts |
Crew | Marky Lee Campbell | Stunts |
Crew | Raelene Chapman | Stunts |
Crew | Harry Dakanalis | Stunts |
Crew | Danial Donai | Stunts |
Crew | Nash Edgerton | Stunts |
Crew | Ousaun Elam | Stunts |
Crew | Lou Horvath | Stunts |
Crew | Graham Jahne | Stunts |
Crew | Peter Jeremijenko | Stunts |
Crew | Alex Kuzelicki | Stunts |
Crew | Scott McLean | Stunts |
Crew | Chris Mitchell | Stunts |
Crew | Chris O'Hara | Stunts |
Crew | Melanie Peyton-Smith | Stunts |
Crew | Darrin Prescott | Stunts |
Crew | Mick Roughan | Stunts |
Crew | Warwick Sadler | Stunts |
Crew | Yasca Sinigaglia | Stunts |
Crew | Brit Sooby | Stunts |
Crew | Gillian Statham | Stunts |
Crew | Darko Tuscan | Stunts |
Crew | Bernadette Van Gyen | Stunts |
Crew | Aaron Walters | Stunts |
Crew | Min Windle | Stunts |
Art | Hugh Bateup | Supervising Art Director |
Art | Philip Keller | Storyboard Artist |
Art | Simon Murton | Concept Artist |
Art | Darek Gogol | Concept Artist |
Art | Damien Drew | Assistant Art Director |
Art | Cindi Knapton | Assistant Art Director |
Art | Karen Murphy | Assistant Art Director |
Art | Michael Turner | Assistant Art Director |
Art | Godric Cole | Set Designer |
Art | Philip Thomas | Set Designer |
Art | Christian Huband | Set Designer |
Directing | Victoria Sullivan | Script Supervisor |
Sound | Gerry Nucifora | Boom Operator |
Crew | John Bowring | Armorer |
Crew | Peter Cogar | Armorer |
Art | Belinda Villani | Sculptor |
Lighting | Reg Garside | Gaffer |
Lighting | Mark Watson | Electrician |
Camera | Ian Bird | Key Grip |
Camera | Michael Vivian | Dolly Grip |
Camera | Aron Walker | Dolly Grip |
Camera | Jay Munro | Best Boy Grip |
Camera | Martin Fargher | Grip |
Camera | John Regan | Grip |
Visual Effects | Steve Courtley | Special Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Peter Robb-King | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Deborah Taylor | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Maggie Fung | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Tina Gordon | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Margaret Aston | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Judith A. Cory | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Dan Bronson | Costume Supervisor |
Visual Effects | Dan Glass | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Terry Clotiaux | Visual Effects Producer |
Production | L. Dean Jones Jr. | Unit Production Manager |
Crew | Jody Rogers | Visual Effects Editor |
Crew | Jessica Alan | Post Production Supervisor |
Sound | Julia Evershade | Supervising Sound Editor |
Sound | Andrew Lackey | Sound Effects Designer |
Sound | Andrew Lackey | Sound Effects Editor |
Sound | Michael Edward Johnson | Sound Effects Editor |
Sound | Mark Larry | Sound Effects Editor |
Sound | Richard Adrian | Sound Effects Editor |
Sound | Michael W. Mitchell | Sound Effects Editor |
Sound | Paul Berolzheimer | Sound Effects Editor |
Sound | Stephanie Flack | Supervising Dialogue Editor |
Sound | Stephanie Brown | ADR Editor |
Sound | Nancy Barker | First Assistant Sound Editor |
Sound | Eryne Prine | Assistant Sound Editor |
Sound | Paul Hackner | Assistant Sound Editor |
Sound | Nathan Whitehead | Assistant Sound Editor |
Sound | John Roesch | Foley Artist |
Sound | Alyson Dee Moore | Foley Artist |
Sound | Mary Jo Lang | Foley Mixer |
Sound | David Jobe | Foley Mixer |
Sound | Scott Morgan | Foley Recordist |
Sound | Thomas J. O'Connell | ADR Mixer |
Sound | Rick Canelli | ADR Recordist |
Production | Barbara Harris | ADR Voice Casting |
Sound | John T. Reitz | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | David E. Campbell | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Steve Pederson | Additional Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Armin Steiner | Scoring Mixer |
Sound | Joe E. Rand | Music Editor |
Sound | Zigmund Gron | Music Editor |
Production | Amanda Crittenden | Production Supervisor |
Production | Gerald Scaife | Production Supervisor |
Production | Jacqueline King | Production Coordinator |
Production | Peter Lawless | Location Manager |
Production | Henrie Stride | Extras Casting Assistant |
Crew | Suzanne Celeste | Dialect Coach |
Crew | Susan Hegarty | Dialect Coach |
Crew | Fiona Searson | Unit Publicist |
Art | Ian Bickerton | Construction Foreman |
Directing | Kimble Rendall | Second Unit Director |
Camera | Ross Emery | Second Unit Director of Photography |
Directing | Toby Pease | Second Unit First Assistant Director |
Crew | Steven Boyle | Makeup Effects |
Crew | Chad Stahelski | Stunt Coordinator |
Crew | David Leitch | Stunts |
Visual Effects | Justin Folk | Visual Effects Assistant Editor |
Crew | George Hull | Visual Effects Art Director |