Tom Ludlow is een politieagent die het na de dood van zijn vrouw niet zo nauw neemt met de wet en altijd volgens zijn eigen regeltjes opereert. Wanneer er bewijsmateriaal opduikt waarmee hij schuldig lijkt aan de dood van een collega, moet hij het opnemen tegen de politiecultuur waar hij al z'n hele carrière deel van uitmaakt.
Nee, helaas is Street Kings nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Writing | Kurt Wimmer | Screenplay |
Production | Lucas Foster | Producer |
Writing | James Ellroy | Screenplay |
Directing | David Ayer | Director |
Production | Erwin Stoff | Producer |
Production | Alexandra Milchan | Producer |
Editing | Jeffrey Ford | Editor |
Sound | Graeme Revell | Original Music Composer |
Camera | Gabriel Beristain | Director of Photography |
Writing | Jamie Moss | Screenplay |
Production | Mary Vernieu | Casting |
Costume & Make-Up | Michele Michel | Costume Design |
Art | Alec Hammond | Production Design |
Art | Hilton Rosemarin | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Claudia Wick | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Francisco X. Pérez | Makeup Department Head |
Crew | Riley Harper | Stunts |
Crew | Tad Griffith | Stunts |
Costume & Make-Up | Susan Germaine | Hair Department Head |
Crew | Rick Stratton | Tattooist |
Costume & Make-Up | Soo-Jin Yoon | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Jennifer Bell | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Michael Germain | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Alicia M. Tripi | Key Hair Stylist |
Art | Sara Ghaffar | Art Department Assistant |
Art | Chris Langevin | Assistant Property Master |
Camera | Jay Herron | "B" Camera Operator |
Camera | Joshua Turner | Camera Production Assistant |
Camera | Stephen M. Foss | Dolly Grip |
Lighting | Steve Harvey | Electrician |
Lighting | Barry Gross | Gaffer |
Lighting | Bill H. Schwocho | Rigging Grip |
Crew | Noah Bishop | Techno Crane Operator |
Lighting | Charles Smith | Key Rigging Grip |
Camera | Merrick Morton | Still Photographer |
Production | Lindsay Graham Ahanonu | Casting Associate |
Art | Andrew Campbell | Graphic Designer |
Camera | Erik Emerson | First Assistant Camera |
Art | Dameon Daniels | Set Dresser |
Camera | Marcis Cole | Steadicam Operator |
Lighting | Rod Weaver | Gaffer |
Camera | Miles Gutkin | Grip |
Art | Caroline Perzan | Set Decoration Buyer |
Art | Andrew Garcia-Price | Storyboard Artist |
Art | Mark R. LaPresle | Construction Coordinator |
Camera | Andrew Taylor | Best Boy Grip |
Camera | Jeremiah Kent | Second Assistant "B" Camera |
Art | Richard Bloom | Art Department Coordinator |
Art | Miguel A. Garcia | Set Dresser |
Camera | Bob Leitelt | Key Grip |
Lighting | William Kent | Rigging Grip |
Costume & Make-Up | Yvette Ammon | Costumer |
Costume & Make-Up | Carlos Brown | Costumer |
Art | Jesse Siono Jr. | Standby Painter |
Camera | Steven J. Winslow | Aerial Camera Technician |
Camera | John Trapman | Aerial Director of Photography |
Lighting | Lance Dickinson | Assistant Chief Lighting Technician |
Camera | Steven Bernstein | Second Unit Director of Photography |
Camera | Mariana Sánchez de Antuñano | First Assistant "B" Camera |
Lighting | Nate Johnson | Electrician |
Lighting | Frankie Martinez | Electrician |
Lighting | Glenn E. Moran | Rigging Gaffer |
Art | Gary B. Krakoff Jr. | Construction Foreman |
Art | Gary Tuers | Property Master |
Camera | Tom Schnaidt | "B" Camera Operator |
Lighting | George Lozano Jr. | Electrician |
Lighting | Danny Eccleston | Gaffer |
Lighting | Mark T. Stockwell Sr. | Rigging Grip |
Art | Charlie Campbell | Assistant Art Director |
Art | David Corral | Greensman |
Art | Daril Alder | Leadman |
Art | Tim Caprarelli | Set Dresser |
Lighting | R. Michael Yope | Electrician |
Art | Ray Garcia | Set Dresser |
Camera | Rustie Burris | Camera Production Assistant |
Production | Brandon Hemmerling | Casting Assistant |
Costume & Make-Up | Tom Waisanen | On Set Dresser |
Art | Al Hobbs | Set Designer |
Lighting | Scott Sprague | Best Boy Electric |
Camera | Marcis Cole | "A" Camera Operator |
Lighting | Cedric Bonier | Electrician |
Crew | V.W. Scheich | Video Assist Operator |
Camera | Mike Moad | Dolly Grip |
Camera | Craig Grossmueller | First Assistant Camera |
Camera | Daniel Page McDonough | First Assistant "B" Camera |
Lighting | Johnny Martinez | Rigging Grip |
Lighting | Allen Harker | Electrician |
Camera | Alan Cohen | First Assistant "A" Camera |
Art | Dominick Bruno | Assistant Property Master |
Camera | Eric Guerin | Second Assistant "A" Camera |
Crew | Keii Johnston | Aerial Coordinator |
Crew | Mark Blaydes | Set Medic |
Costume & Make-Up | Robert E. Moore III | Tailor |
Crew | Rick Shuster | Pilot |
Directing | Diane Collins | Script Supervisor |
Sound | Boris Elkis | Orchestrator |
Sound | Graeme Revell | Orchestrator |
Visual Effects | Jason Zimmerman | Digital Compositor |
Visual Effects | Mark Robben | Digital Compositor |
Crew | James Lorimer | Special Effects Technician |
Sound | Derek Casari | ADR Engineer |
Visual Effects | Shant Jordan | Compositing Supervisor |
Editing | Christopher J. Maldonado | Editorial Production Assistant |
Sound | John Kwiatkowski | Dialogue Editor |
Costume & Make-Up | Christine Bean | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Roberto Carneiro | Set Costumer |
Crew | Tim Sisson | Transportation Captain |
Sound | John Houlihan | Music Supervisor |
Crew | Suzette Barnett | Compositor |
Crew | Bruce Benson | Pilot |
Editing | Kiran Pallegadda | Associate Editor |
Costume & Make-Up | Bob Moore Jr. | Set Costumer |
Visual Effects | Les G. Jones | Visual Effects Producer |
Crew | Bruno Van Zeebroeck | Special Effects Coordinator |
Crew | Richard L. Hill | Special Effects Technician |
Sound | Robert Ulrich | ADR Supervisor |
Costume & Make-Up | Kanani Wolf | Set Costumer |
Sound | Season Kent | Music Supervisor |
Sound | Eric Thompson | ADR Mixer |
Directing | Liliana M. Molina | Script Supervisor |
Crew | Danny Torres | Systems Administrators & Support |
Visual Effects | Chris Watts | Visual Effects Supervisor |
Crew | Michael Schorr | Special Effects Technician |
Editing | April McMorris | Digital Intermediate Producer |
Sound | Roy Prendergast | Music Editor |
Crew | Danny Braet | Digital Effects Supervisor |
Crew | Steve Duncan | Transportation Coordinator |
Visual Effects | Wayne A. Shepherd | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Ante Dekovic | Digital Compositor |
Visual Effects | Adam Stern | Digital Compositor |
Sound | Josephine Nericcio | Assistant Sound Editor |
Costume & Make-Up | Anette Czagany | Set Costumer |
Crew | Raymond Bulinski | Craft Service |
Crew | Joy Ellison | Dialect Coach |
Crew | Cory Fleming | Aerial Coordinator |
Visual Effects | Steve Dellerson | Visual Effects |
Visual Effects | Jeremy Hunt | Visual Effects |
Crew | Robert Cole | Special Effects Technician |
Crew | George Zamora | Special Effects Technician |
Crew | Ross Levy | Cableman |
Directing | Kelly Leffler | Script Supervisor |
Sound | Ashley Revell | Music Editor |
Visual Effects | Pallavi Devabhaktuni | Digital Compositor |
Visual Effects | Thomas F. Ford IV | Visual Effects Producer |
Editing | Jim Passon | Color Timer |
Sound | Mark Curry | Scoring Mixer |
Visual Effects | Matthew Collorafice | Digital Compositor |
Costume & Make-Up | Michelle Liu | Costumer |
Costume & Make-Up | Alma Magaña | Set Costumer |
Crew | Edward Gettis | Special Effects Technician |
Crew | Michael Smuda | Craft Service |
Crew | Antonio Evans | Set Medic |
Sound | Kevin Houlihan | Music Coordinator |
Visual Effects | David Hochstadter | Digital Compositor |
Editing | William Paley | Assistant Editor |
Sound | David A. Smith | Boom Operator |
Crew | Marc Meaut | Craft Service |
Crew | Lorri Bearbower | Studio Teacher |
Sound | John Sievert | Foley Artist |
Sound | Steve Copley | Foley Mixer |
Sound | Rodrigo Ortiz-Parraga | Sound Engineer |
Sound | Craig Heath | Sound Recordist |
Sound | James Bolt | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Piero Mura | Sound Designer |
Sound | Elliot Tyson | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Lori Dovi | Sound Mixer |
Sound | Stacey Dodds | Sound Engineer |
Sound | Albert Gasser | Sound Effects Editor |
Sound | Matt Patterson | Sound Recordist |
Sound | Richard L. Anderson | Sound Editor |
Sound | Kevin Dunigan | Sound Recordist |
Sound | Mark Coffey | First Assistant Sound Editor |
Sound | G.W. Brown | Sound Editor |
Sound | Piero Mura | Supervising Sound Editor |
Crew | Jaime FitzSimons | Technical Advisor |
Crew | Danny Wynands | Stunts |
Crew | Scott Workman | Stunts |
Crew | Jon Valera | Stunts |
Crew | Anthony C. Steere | Stunts |
Crew | Ray Siegle | Stunts |
Crew | Kevin Scott | Stunts |
Crew | Myke Schwartz | Stunts |
Crew | David Schultz | Stunts |
Crew | Michael Runyard | Stunts |
Crew | Debbie Lynn Ross | Stunts |
Crew | R.A. Rondell | Stunt Coordinator |
Crew | Erik Rondell | Stunts |
Crew | Jason Rodriguez | Stunts |
Crew | Eddie Perez | Stunts |
Crew | Chris Palermo | Stunts |
Crew | Efosa Otuomagie | Stunts |
Crew | Crystal Michelle | Stunt Double |
Crew | Oakley Lehman | Stunts |
Crew | Henry Kingi | Stunts |
Crew | Wayne King | Stunts |
Crew | Steve Holladay | Stunts |
Crew | Logan Holladay | Stunts |
Crew | Freddie Hice | Stunts |
Crew | John Hateley | Stunts |
Crew | Thomas Robinson Harper | Stunts |
Crew | James M. Halty | Stunts |
Crew | Mike Gunther | Stunt Double |
Crew | Mark Ginther | Stunts |
Crew | Kevin Foster | Stunts |
Crew | Annie Ellis | Stunts |
Crew | Brian Duffy | Stunts |
Crew | Kevin Derr | Stunts |
Crew | Jeffrey J. Dashnaw | Stunts |
Crew | Clay Cullen | Stunts |
Crew | Liisa Cohen | Stunts |
Crew | Joe Bucaro III | Stunts |
Crew | Troy Brown | Stunts |
Crew | Robert Alonzo | Stunts |
Crew | Kenny Alexander | Stunts |
Production | Arnon Milchan | Executive Producer |
Production | Bruce Berman | Executive Producer |