Death Race

Death Race (2008)


  • Genre: Actie, Thriller, Sciencefiction
  • Release Datum: 2008-08-22
  • Beoordeling: 6.2/10 van 3097 stemmen
  • Lengte: 1uur 36min
  • Taal: English
  • Productie: Impact Pictures
  • Productie Land: United Kingdom, United States of America, Germany
  • Regisseur: Paul W. S. Anderson
star 6.2/10
Van 3,097 Stemmen

Plot

In de nabije toekomst hebben een gevangenisdirecteur en haar bewakers een gruwelijk spel verzonnen. De gevangenen moeten meedoen met een op televisie uitgezonden race-wedstrijd die voor velen dodelijk afloopt. Ex-coureur Jensen Ames wordt onterecht opgepakt en krijgt de keuze om mee te doen aan de race, met het masker van de populaire raceheld Frankenstein, of weg te rotten in een cel.

Kan ik Death Race kijken op Netflix in Nederland?

Nee, helaas is Death Race nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland. Volg ons op Facebook om te zien wanneer Death Race beschikbaar is om te kijken op Netflix in Nederland.

Death Race Trailer

  • Jason Statham

    als Jensen Ames
  • Joan Allen

    als Warden Hennessey
  • Ian McShane

    als Coach
  • Tyrese Gibson

    als Machine Gun Joe Mason
  • Natalie Martinez

    als Elizabeth Case
  • Max Ryan

    als Pachenko
  • Jason Clarke

    als Guard Ulrich
  • Frederick Koehler

    als Lists
  • Jacob Vargas

    als Gunner
  • Justin Mader

    als Travis Colt
  • Robert LaSardo

    als Hector Grimm
  • Robin Shou

    als 14K
  • Benz Antoine

    als Joe's Navigator
  • Danny Blanco Hall

    als Joe's Navigator
  • Christian Paul

    als Joe's Navigator
  • Janaya Stephens

    als Suzy
  • John Fallon

    als Neo Nazi
  • Bruce McFee

    als Old Timer
  • Cory Fantie

    als Disgusted Worker
  • Russell Ferrier

    als Angry Worker
  • Anna-Marie Frances Lea

    als Nasty Teller
  • Dan Jeannotte

    als Hennessey Tech
  • David Carradine

    als Frankenstein (voice over)
  • Abdul Ayoola

    als Siad (uncredited)
  • Melantha Blackthorne

    als Pachenko's Navigator (uncredited)
  • Lydie Bounay

    als BMW Navigator (uncredited)
  • Ruth Chiang

    als 14K's Navigator (uncredited)
  • Carolyn Day

    als Colt's Navigator (uncredited)
  • Marie France Denoncourt

    als Trans Am #2 Navigator (uncredited)
  • Miguel Dugal

    als Pachenko's Goon (uncredited)
  • Jere Gillis

    als Policeman #2 (uncredited)
  • Nathalie Girard

    als Boattail Navigator (uncredited)
  • Sharlene Royer

    als Grimm's Navigator (uncredited)
  • Gerardo Lo Dico

    als Prison Guard - 2008 (uncredited)
Writing Paul W. S. Anderson Screenplay
Directing Paul W. S. Anderson Director
Production Paul W. S. Anderson Producer
Writing Paul W. S. Anderson Screenstory
Production Jeremy Bolt Producer
Editing Niven Howie Editor
Production Victoria Burrows Casting
Sound Paul Haslinger Original Music Composer
Editing Dallas Puett Additional Editor
Production Roger Corman Producer
Directing Mark Egerton First Assistant Director
Sound Louis Craig Sound Technical Supervisor
Art Paul Hotte Set Decoration
Crew Marcello Bezina Stunts
Crew Jack Gill Stunt Double
Crew Jack Gill Stunt Driver
Crew Shane Cardwell Stunts
Crew Shane Cardwell Stunt Driver
Production Paula Wagner Producer
Crew Gilbert B. Combs Stunts
Art Michele Laliberte Art Direction
Sound Stephen Barden Supervising Sound Editor
Production Dennis E. Jones Executive Producer
Crew William N. Greene III Special Effects Technician
Visual Effects Nina Fallon Digital Effects Producer
Costume & Make-Up Christophe Giraud Assistant Makeup Artist
Crew Eddie J. Fernandez Stunts
Camera Scott Kevan Director of Photography
Production Robin D. Cook Casting
Crew Henry Kingi Stunt Double
Crew Jason Cavalier Stunts
Production Adam Merims Line Producer
Camera Adam Merims Additional Photography
Art Paul D. Austerberry Production Design
Production Scot Boland Casting
Art Lars Canty Assistant Art Director
Production Ryan Kavanaugh Executive Producer
Crew Guy Bews Stunts
Crew Nicholas Rich Stunt Driver
Camera Igor Meglic Second Unit Director of Photography
Crew Mike Chute Stunts
Production Caitlin McKenna-Wilkinson ADR Voice Casting
Art Joshu de Cartier Set Designer
Crew Basia Jasinski Stunts
Directing Matthew Jemus First Assistant Director
Crew Jean Frenette Stunts
Crew Jean Frenette Utility Stunts
Crew Stéphane Lefebvre Stunts
Crew Stéphane Lefebvre Stunt Driver
Camera François Daignault Camera Operator
Crew Michael Scherer Stunts
Crew Michael Scherer Stunt Driver
Crew Justin Rodgers Hall Stunt Driver
Crew Erik Cord Stunts
Crew Bobby Brown Stunts
Crew Bobby Brown Stunt Driver
Crew Jan Pivon Stunts
Crew Melantha Blackthorne Stunts
Crew Spiro Razatos Stunt Coordinator
Directing Spiro Razatos Second Unit Director
Editing David Kern Additional Editor
Crew Sharlene Royer Stunts
Crew Patrick Kerton Stunts
Crew Nathalie Girard Stunts
Crew Flint Eagle Stunts
Crew Abdul Ayoola Stunts
Crew Hubert Boorder Stunts
Crew Phil Culotta Fight Choreographer
Crew Peter Cohen Stunts
Crew Andy Bradshaw Stunts
Costume & Make-Up Gregory Mah Costume Design
Crew Andy Gill Stunt Coordinator
Crew David Rigby Stunts
Crew David Rigby Stunt Driver
Production Helene Rousse Casting
Crew Tracy Keehn-Dashnaw Stunts
Visual Effects Dennis Berardi Visual Effects Supervisor
Sound Coll Anderson Sound Effects Editor
Camera Daniel Villeneuve Camera Operator
Crew Kevin Kelsall Stunts
Art Harald Belker Conceptual Illustrator
Crew Alan D. Purwin Pilot
Camera B. J. McDonnell Camera Operator
Crew Mathieu Ledoux Stunts
Crew Louis Pharand Stunts
Crew Alexandre Cadieux Stunts
Crew Alain Bérard Stunts
Costume & Make-Up Simonetta Mariano Costume Supervisor
Crew Kevin Desfosses Stunts
Lighting Jean-François Dasylva-LaRue Lighting Technician
Crew Jean-Francois Monette Special Effects Technician
Crew Marc Désourdy Stunts
Crew Marc Désourdy Stunt Driver
Crew Ruth Chiang Stunts
Sound Steve Baine Foley Artist
Costume & Make-Up Blanche Boileau Costume Supervisor
Art Nigel Churcher Art Direction
Costume & Make-Up Annick Chartier Makeup Department Head
Costume & Make-Up Hisami Yamamoto Assistant Costume Designer
Crew Jere Gillis Stunts
Crew Neon Cobran Stunts
Crew Agnieshka Wnorowska Stunts
Sound Jill Purdy Dialogue Editor
Sound Jill Purdy ADR Editor
Art Richard K. Buoen Conceptual Illustrator
Sound Alex Bullick Sound Effects Editor
Sound Chris Jenkins Sound Re-Recording Mixer
Crew Cosette Derome Stunts
Crew Cosette Derome Stunt Double
Camera Maurice K. McGuire Camera Operator
Costume & Make-Up Michel Bougie Prosthetics
Directing Jessica Clothier Script Supervisor
Costume & Make-Up Louise Mignault Makeup Artist
Art Raymond Larose Set Designer
Directing Johanne Caporicci Second Assistant Director
Art Vincent Gingras-Liberali Assistant Art Director
Art Félix Larivière-Charron Assistant Art Director
Art Lucie Tremblay Set Designer
Art Camille Parent Assistant Art Director
Camera Takashi Seida Still Photographer
Art Grant Swain Property Master
Crew David Frisch Stunts
Lighting Dan Goyens Lighting Technician
Sound Frank A. Montaño Sound Re-Recording Mixer
Lighting John Lewin Gaffer
Editing Christine Carr Digital Intermediate Producer
Camera Jean-Philippe Bernier Camera Loader
Crew Sébastien Moreau Digital Effects Supervisor
Visual Effects Julia Neighly Visual Effects Producer
Editing Lisa Tutunjian Digital Intermediate Editor
Art David G. Fremlin Set Designer
Sound Nathan Robitaille Sound Effects Editor
Art Doris Simard Art Department Coordinator
Camera Robert Stecko Camera Operator
Camera Steve Koster Aerial Director of Photography
Editing Christian Prejza Digital Intermediate Producer
Directing Tracy L. Moody Script Supervisor
Costume & Make-Up Gaétan Landry Hairstylist
Costume & Make-Up Gaétan Landry Hair Department Head
Camera Roberto W. Contreras D. Camera Operator
Lighting Sylvain Bernier Gaffer
Crew Alain Bourassa Video Assist Operator
Crew Stephanie Girard Hamelin Video Assist Operator
Editing Peter G. Smith Assistant Editor
Sound Frank Fleming Sound Recordist
Visual Effects Brianne Wells VFX Editor
Production Tineka Becker Casting Associate
Visual Effects Cheyenne Bloomfield Visual Effects Producer
Costume & Make-Up Marie Régimbald Assistant Makeup Artist
Camera Alfonso Maiorana Camera Operator
Visual Effects Dan Carnegie Animation
Visual Effects Fiona Campbell Westgate Visual Effects Producer
Costume & Make-Up Corald Giroux Key Hairdresser
Costume & Make-Up Kelly Jefferson Makeup & Hair
Art Vincent Aird Assistant Art Director
Visual Effects Karen Kriss Visual Effects Producer
Camera Geoffroy Beauchemi Camera Operator
Camera Frédéric Chamberland Camera Operator
Camera Sylvaine Dufaux Camera Operator
Crew Michael Papac Armorer
Crew Jim Dunn Stunts
Art Barton Rendulic Conceptual Illustrator
Art Doug Slater First Assistant Art Direction
Editing Kenny Becker Color Timer
Sound Eddie Bydalek Sound Mix Technician
Crew Thai Son Doan Compositor
Sound Paul Drenning ADR Mixer
Costume & Make-Up Henry Fong Costume Illustrator
Visual Effects Isabelle Langlois Digital Effects Producer
Crew Thomas Liccioni Stunts
Directing Marjorie Hamel Script Supervisor
Crew Sebastien Proulx Compositor
Visual Effects Roopesh Gujar Visual Effects Production Manager
Crew Louis Paquette Stunts
Crew Louis Paquette Stunt Double
Visual Effects Al Broussard Special Effects Supervisor
Sound Beauxregard Neylon ADR Mixer
Crew Charles Taylor Stunts
Crew Charles Taylor Weapons Master
Costume & Make-Up Serge Lavigueur Special Effects Makeup Artist
Crew Gary Baxley Stunts
Crew Sebastien Roussel Pyrotechnician
Visual Effects Vincent Poitras Digital Compositor
Crew Sascha Robey Armorer
Sound Wade Barnett ADR Recordist
Visual Effects Matt Glover Visual Effects Production Assistant
Crew James K. Jensen Post Production Supervisor
Crew Gilbert Larose Jr. Stunts
Crew Gilbert Larose Jr. Stunt Driver
Camera Dominic Mainl First Assistant "A" Camera
Editing Michael Hatzer Digital Intermediate Colorist
Crew Vincent Joseph Flaherty Armorer
Costume & Make-Up Véronique Marchessault Wardrobe Assistant
Costume & Make-Up Ronald J. Rolfe Key Hairdresser
Camera Dany Racine First Assistant "A" Camera
Visual Effects Peter Dydo Animation
Art Donald Beaulieu Set Dresser
Production Daniel Auclair Production Manager
Production Paul Boutin Unit Manager
Visual Effects Mike Borrett Visual Effects Production Manager
Sound Jeff Gomillion ADR Mixer
Production Spiri Katerelos Second Assistant Accountant
Camera Robert B. Baylis Key Grip
Camera Kenneth MacKenzie Key Grip
Art André Valade Assistant Set Decoration
Crew Gaston Morrison Stunts
Camera Mathieu Décary First Assistant "B" Camera
Costume & Make-Up Rosalie Clermont-Bilodeau Costumer
Crew David McKeown Stunts
Crew David McKeown Stunt Coordinator
Lighting Jean-François Abran Lighting Technician
Production Hélène Muller Production Coordinator
Directing Alexander H. Gayner Second Unit First Assistant Director
Costume & Make-Up Fanny Vachon Makeup Artist
Crew Stephen Craig Scenic Artist
Sound Philip Rogers ADR Recordist
Crew Allan Padelford Stunts
Crew Allan Padelford Stunt Driver
Costume & Make-Up Olivier Proulx Wardrobe Specialized Technician
Sound Nick Foley ADR Mixer
Camera Kelly Diehl Libra Head Technician
Art Kevin Farrell Storyboard Artist
Art Frederic Chamoro Set Dresser
Crew André Laperrière Stunts
Crew André Laperrière Utility Stunts
Editing Tavia Charlton Digital Intermediate
Directing Robbie Ditchburn First Assistant Director
Costume & Make-Up Bruno Gatien Prosthetics
Costume & Make-Up Sabin Paradis Assistant Hairstylist
Crew Robert Simokovic Stunts
Sound Peter Persaud Foley Recordist
Visual Effects Jonathan Piche-Delorme Digital Compositor
Crew Frédéric North Aerial Coordinator
Crew Frédéric North Pilot
Camera Peter Graf Aerial Camera Technician
Lighting Jonathan Barbeau Lighting Technician
Crew Ben Skorstad Pilot
Crew Nancy-Ann Michaud Stunts
Production Kathy Ann Thomas Travel Coordinator
Crew Danny Wynands Stunts
Crew Stéphane Julien Stunts
Crew Stéphane Julien Stunt Double
Camera Chloé Giroux-lachance Second Assistant Camera
Crew John Ross Stunts
Crew Shawn Orr Stunts
Crew Shawn Orr Stunt Driver
Costume & Make-Up Julita De Wet Costume Assistant
Sound Rose Gregoris First Assistant Sound Editor
Crew Peggy Pere Aerial Coordinator
Crew Tyler Hall Stunts
Crew Tyler Hall Stunt Double
Crew Tyler Hall Stunt Driver
Crew Dominic Pigeon Video Assist Operator
Camera Patrice Lapointe Dolly Grip
Camera Reil Munro Grip
Crew Brent Radford Armorer
Visual Effects Clement Yip Animation
Visual Effects Safia Siad Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Sarah Barber Visual Effects Coordinator
Camera Stéphane Sorensen Grip
Production Mona Slomsky Casting Assistant
Sound Rhys Maitland-Jones Sound Mix Technician
Camera Stephen Drinon Dolly Grip
Crew Charlie Estepp Stunt Driver
Art Ezra Waddell Props
Visual Effects Hubert Chan Animation
Visual Effects Matt Ralph Animation
Visual Effects Jason Gougeon Modeling
Crew Kevin Grant Special Effects Technician
Visual Effects Andy Chan Visual Effects Compositor
Crew Johnny Goar Stunts
Costume & Make-Up Mark Unterberger Prosthetics
Production Johanne Titley Extras Casting
Camera Brad MacLean Dolly Grip
Crew Vincent Gouin Video Assist Operator
Editing Bill Holley Colorist
Crew Marie France Denoncourt Stunts
Crew Tim Walkey Stunts
Crew Tim Walkey Stunt Driver
Visual Effects Sunny Nair Matte Painter
Sound Andy Welker ADR Mixer
Editing Anthony Rosc Assistant Editor
Art Sylvain Joyal Props
Lighting Christopher Kralik Lighting Technician
Visual Effects Chris De Souza Animation
Visual Effects Saxena Abhishek Animation
Visual Effects Gavin Soares Animation
Crew Ioan Balcosi Compositor
Crew Kevin Quatman Digital Effects Supervisor
Visual Effects Matt Schofield Matte Painter
Visual Effects Laura Dittmann Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Rob Phillips Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Victoria Holt Visual Effects Coordinator
Costume & Make-Up Anthony Veilleux Tattoo Designer
Visual Effects Kyle Sim Digital Compositor
Visual Effects Anna Joukova Digital Compositor
Art Marc-Andre Jalbert Set Dresser
Camera Jean-Francois Tousignant Second Assistant Camera
Visual Effects Simon Devault Digital Compositor
Crew Lino Stavole Special Effects Technician
Editing Benjamin Howdeshell First Assistant Editor
Sound Robert Carr Sound Mix Technician
Crew Joanne Jackson Production Controller
Visual Effects Douglas Melville Visual Effects Coordinator
Directing Angèle Gagnon Second Assistant Director
Art Isabelle Côté Graphic Designer
Camera Cylvan Desrouleaux First Assistant Camera
Production Nancy Klein First Assistant Accountant
Costume & Make-Up Hélène Bélanger Extras Dresser
Camera Alain Rousseau Second Assistant Camera
Camera Patrick Bernier First Assistant Camera
Crew Carolyn Day Stunts
Camera Bogdan Zinko Assistant Camera
Lighting Jeff Scott Best Boy Electrician
Costume & Make-Up Sophie Labrecque Assistant Hairstylist
Costume & Make-Up Mélanie Lavoie Assistant Hairstylist
Production Meredith Meade Production Coordinator
Visual Effects Payankulath Nandakumar Compositing Lead
Costume & Make-Up Andrea Monroe Assistant Costume Designer
Crew François Gauthier Stunts
Costume & Make-Up Sylvie Dagenais Dresser
Costume & Make-Up Manon Miserany Assistant Hairstylist
Crew Miguel Dugal Stunts
Costume & Make-Up Jonathan Lavallée Makeup Artist
Crew John-Sébastien Côté Stunts
Crew John-Sébastien Côté Utility Stunts
Crew Alexandre Prefontaine Stunts
Crew Alexandre Prefontaine Stunt Double
Camera Robert Lapierre Jr. Best Boy Grip
Art Sanford Kong Conceptual Illustrator
Crew Peter Seaborn Stunts
Crew Yan Lecomte Stunts
Crew Erick Meslier Stunts
Crew Stephane Dargis Stunts
Crew Evalina Turpin Stunt Double
Crew Greg Tracy Stunts
Crew Javier Segura Stunts
Crew Nigel Scantlebury Stunts
Crew Stephano Sbrega Stunts
Crew Stephano Sbrega Utility Stunts
Crew Steve Rueberger Stunts
Crew Karla Dawn Packwood Stunts
Crew Jeremy Lavalley Stunts
Crew Jimmy Kaminsky Stunt Driver
Crew Ezra Franklyn Stunts
Crew Gary Carrillo Stunts
Crew Andrew Campell Stunts
Crew Sylvain Bourgeois Stunts
Crew Claude Bourbonnais Stunts
Crew Lydie Bounay Stunts
Crew Peter Blaschke Stunts
Crew Jonathan Bergeron Stunts
Crew Nicole Germain Stunts
Camera Thierry Fargeau Second Assistant Camera
Sound Hugo Jeffreys ADR Recordist
Camera Martin Boiteau Grip
Art Dominic Prevost Daily Grip
Crew Andre Fortin Special Effects Technician
Costume & Make-Up Niamh Butler Seamstress
Lighting Pierre Daudelin Electrician
Costume & Make-Up Guy Paré Assistant Hairstylist
Costume & Make-Up Doris Pludowski Assistant Hairstylist
Costume & Make-Up Annie Binette Assistant Hairstylist
Costume & Make-Up Claudie Vandenbroucque Assistant Makeup Artist
Costume & Make-Up Shawn Stevenson Prosthetics
Art Trong-Kim Nguyen Conceptual Illustrator
Art David Cotten Draughtsman
Art Ivelin Demirov Painter
Art Brad Archdekin Props
Crew Martine Bacon Scenic Artist
Art Pierre Bellemare Set Dresser
Art Jean Desroches Set Dresser
Art Vincent Morin Gagnon Set Dresser
Art Rhyce Langker Daily Grip
Lighting Chris Bertrand Electrician
Lighting Louis Cloutier Electrician
Camera Jesse Read Grip
Camera Martin Renaud Grip
Camera Mathilde Savard-Cloutier Second Assistant Camera
Directing Kelly Anne Patterson Second Assistant Director
Costume & Make-Up Martine Seguin Dresser
Production Michelle Ramez Payroll Accountant
Production Judy Blinick Post Production Accountant
Visual Effects Jonathan Veltman 3D Artist
Crew Deepa Makhija Compositor
Visual Effects Dominik Bochenski Digital Compositor
Visual Effects Matt Greenwood Digital Compositor
Visual Effects Elika Burns Roto Supervisor
Crew Don Goldman Pyrotechnician
Crew Steven D. Kline Pyrotechnician
Crew David Loveday Special Effects Technician
Crew Lucinda Foy Special Effects Technician
Sound Christopher Fina ADR Mixer
Sound Gregory Martin Clayton Boom Operator

keyboard_arrow_up