Toen de Drugs Enforcement Agency in 1986 de operatie "Swordfish" opdoekte, had de operatie 400 miljoen dollar opgeleverd. Dit bedrag, waar nog steeds niets mee gedaan is, is inmiddels opgelopen tot 9.5 miljard. Een anti-terroristen eenheid genaamd Black Cell wil het geld gebruiken in zijn strijd tegen internationaal terrorisme, maar het geld zit goed opgeborgen.
Nee, helaas is Swordfish nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Editing | Stephen E. Rivkin | Editor |
Production | Joel Silver | Producer |
Production | Bruce Berman | Executive Producer |
Production | Lora Kennedy | Casting Director |
Art | Jeff Mann | Production Design |
Art | Jay Hart | Set Decoration |
Sound | Christopher Young | Original Music Composer |
Crew | Dan Bradley | Stunt Coordinator |
Directing | Dan Bradley | Second Unit Director |
Sound | Dane A. Davis | Sound Designer |
Sound | Dane A. Davis | Supervising Sound Editor |
Crew | David Kilde | Stunt Double |
Crew | Gilbert B. Combs | Stunts |
Crew | Jay Caputo | Stunts |
Production | Jonathan D. Krane | Producer |
Costume & Make-Up | Ha Nguyen | Costume Design |
Crew | Tony Brubaker | Stunts |
Camera | Paul Cameron | Director of Photography |
Writing | Skip Woods | Writer |
Production | Skip Woods | Co-Producer |
Production | Jim Van Wyck | Executive Producer |
Art | Andrew Laws | Art Direction |
Costume & Make-Up | Sheryl Blum | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Mary L. Mastro | Key Hair Stylist |
Crew | Chris Palermo | Stunts |
Production | Ronald G. Smith | Production Manager |
Art | Geoff Hubbard | Art Direction |
Production | Anson Downes | Associate Producer |
Visual Effects | Ken Zorniak | Visual Effects Producer |
Production | Dan Cracchiolo | Co-Producer |
Directing | Dominic Sena | Director |
Production | Paul Winze | Producer |
Crew | Jennifer Caputo | Stunts |
Production | Linda Favila | Associate Producer |
Costume & Make-Up | Christien Tinsley | Key Makeup Artist |
Crew | Eileen Weisinger | Stunts |
Sound | Paul Oakenfold | Original Music Composer |
Sound | Paul Oakenfold | Music Supervisor |
Crew | Chris Nielsen | Stunts |
Crew | Thomas DeWier | Stunts |
Crew | Spiro Razatos | Stunts |
Crew | Tony Lee Boggs | Stunts |
Sound | Julia Evershade | Supervising Sound Editor |
Crew | Cheryl Lawson | Stunts |
Crew | Chris Howell | Stunts |
Crew | Jeff Ramsey | Stunts |
Crew | Bobby Burns | Stunts |
Crew | Vladimir Orlov | Stunts |
Art | Jeff Wallace | Art Direction |
Crew | Aliza Washabaugh | Stunts |
Crew | Tim Rigby | Stunts |
Crew | Mark Norby | Stunts |
Crew | Debbie Evans | Stunts |
Costume & Make-Up | Mindy Hall | Makeup Supervisor |
Sound | David E. Campbell | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Gregg Rudloff | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | John T. Reitz | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Darrin Prescott | Stunts |
Visual Effects | Mitchell S. Drain | Visual Effects Supervisor |
Crew | Frank Lloyd | Stunts |
Crew | Rocco Passionino | Digital Effects Supervisor |
Crew | Mike Justus | Stunts |
Crew | Eddie Braun | Stunts |
Crew | Susan Purkhiser | Stunts |
Crew | Michael Meinardus | Special Effects Coordinator |
Crew | Eliza Coleman | Stunts |
Crew | Lane Leavitt | Stunts |
Crew | Christian J. Fletcher | Stunts |
Directing | Mark Cotone | First Assistant Director |
Crew | Robin Lynn Bonaccorsi | Stunts |
Crew | Jeremy Fry | Stunts |
Visual Effects | Chris Bond | Visual Effects Supervisor |
Crew | Troy Gilbert | Stunts |
Crew | Richard Burden | Stunts |
Directing | Christina Fong | Second Assistant Director |
Crew | Mark Chadwick | Stunts |
Crew | Nancy Thurston | Stunts |
Visual Effects | Boyd Shermis | Visual Effects Supervisor |
Crew | Richie Gaona | Stunts |
Crew | Annie Ellis | Stunts |
Crew | Francine Morris | Stunts |
Crew | Monte Rex Perlin | Stunts |
Crew | Norb Phillips | Stunts |
Crew | Frank G. Urioste | Post Production Supervisor |
Production | William Ostroff | Production Assistant |