Politieman Frank Connor is ten einde raad want zijn zoontje lijdt aan een zeldzame bloedziekte die alleen met een beenmergtransplantatie genezen kan worden. Omdat geen geschikte donor gevonden kan worden duikt Frank in de computerbestanden van de FBI en treft de naam Peter McCabe aan. McCabe's DNA structuur voldoet perfect en hij zou als donor kunnen dienen. Echter, McCabe blijkt een kille moordenaar te zijn die voor moord tot levenslang is veroordeeld en zijn tijd in een zwaarbewaakte gevangenis uitzit. Connor vraagt McCabe om zich als donor beschikbaar te stellen wat hij in eerste instantie weigert. Later besluit McCabe om toch aan het verzoek mee te werken in ruil voor meer privileges in de gevangenis. Maar McCabe heeft heel andere plannen en is van plan om in het ziekenhuis, waar de transplantatie moet plaatsvinden, te ontsnappen.
Nee, helaas is Desperate Measures nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Howard Feuer | Casting |
Editing | Lee Percy | Editor |
Directing | David R. Ellis | Second Unit Director |
Sound | Trevor Jones | Original Music Composer |
Crew | Jasmine Kosovic | Post Production Supervisor |
Costume & Make-Up | Larry Abbott | Makeup Artist |
Crew | Chantal Feghali | Post Production Supervisor |
Art | Jennifer Williams | Set Decoration |
Production | Gary Foster | Producer |
Camera | Ian Fox | Camera Operator |
Directing | Geoffrey Hansen | First Assistant Director |
Crew | Jeffrey J. Dashnaw | Stunt Coordinator |
Directing | Barbet Schroeder | Director |
Production | Barbet Schroeder | Producer |
Costume & Make-Up | Rick Sharp | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Marlene D. Williams | Hairstylist |
Art | Geoffrey Kirkland | Production Design |
Production | Susan Hoffman | Producer |
Production | Jeffrey Chernov | Executive Producer |
Camera | Luciano Tovoli | Director of Photography |
Lighting | Norman Glasser | Chief Lighting Technician |
Camera | Gary Capo | Second Unit Director of Photography |
Writing | David Klass | Screenplay |
Production | Lee Rich | Producer |
Sound | Ron Bochar | Supervising Sound Editor |
Sound | Kam Chan | Foley Editor |
Sound | Benjamin Cheah | Foley Editor |
Sound | Marko Costanzo | Foley Artist |
Sound | Chris Fielder | Assistant Sound Editor |
Sound | Lewis Goldstein | Sound Effects Editor |
Sound | Nicholas Renbeck | Assistant Sound Editor |
Production | Josie Rosen | Co-Producer |
Crew | Brian Imada | Stunts |
Costume & Make-Up | Bob Mills | Makeup Artist |
Camera | Clyde E. Bryan | First Assistant Camera |
Production | Ross T. Fanger | Unit Production Manager |
Sound | Suzana Peric | Music Editor |
Costume & Make-Up | Gary Jones | Costume Design |
Crew | Danny Epper | Stunts |
Art | Sandy Getzler | Art Direction |
Camera | Merrick Morton | Still Photographer |
Camera | Leo J. Napolitano | Camera Operator |
Sound | Frank Kern | Foley Editor |
Visual Effects | Paul J. Lombardi | Special Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Cheryl Beasley Blackwell | Wardrobe Supervisor |
Sound | Tom Hartig | Boom Operator |
Art | Bo Johnson | Set Designer |
Crew | Darrin Prescott | Stunts |
Crew | Troy Robinson | Stunts |
Art | C.J. Maguire | Property Master |
Camera | Bob Gorelick | Steadicam Operator |
Lighting | Gihan 'Sandy' Seneviratne | Best Boy Electric |
Sound | Tom Fleischman | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Spooky Stevens | Unit Publicist |
Sound | Deborah Wallach | ADR Editor |
Crew | Barbara Bass | Studio Teacher |
Directing | Susan Malerstein | Script Supervisor |
Art | Walt Hadfield | Construction Coordinator |
Art | Rando Schmook | Set Designer |
Camera | Monty Rowan | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Bruce Ericksen | Wardrobe Supervisor |
Camera | Bob Hall | First Assistant Camera |
Camera | Philip Shanahan | Second Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Violet Ortiz | Hairstylist |
Sound | Steven Visscher | Foley Editor |
Costume & Make-Up | KG Ramsey | Key Hair Stylist |
Sound | Gina Alfano | Dialogue Editor |
Crew | Kelly Kerby | Special Effects Coordinator |
Sound | Bruce Pross | Foley Supervisor |
Camera | Arnaud Peiny | Best Boy Grip |
Lighting | Earl C. Williman | Best Boy Electric |
Lighting | Greg Cantrell | Rigging Gaffer |
Camera | Arthur Blum | Dolly Grip |
Crew | Annie Ellis | Stunts |
Sound | Steve Nelson | Sound Mixer |
Lighting | George Dunagan | Assistant Chief Lighting Technician |
Editing | Rebecca Nicolaou | First Assistant Editor |
Crew | Steve Vandeman | Stunts |
Directing | David Hallinan | Second Assistant Director |
Art | Kelly Hannafin | Set Designer |
Camera | Jesse Chavez | Dolly Grip |