Godzilla

Godzilla (1998)

Grootte maakt uit.

  • Genre: Sciencefiction, Actie, Thriller
  • Release Datum: 1998-05-20
  • Beoordeling: 5.6/10 van 3,767 stemmen
  • Lengte: 2uur 19min
  • Taal: English
  • Productie: TOHO
  • Productie Land: Japan, United States of America
  • Regisseur: Roland Emmerich
star 5.6/10
Van 3,767 Stemmen

Plot

Door jarenlange atoomproeven in de Stille Oceaan is een enorm beest ontstaan: Godzilla. Het meest legendarische filmmonster is wakker en stevent recht op New York City af! De Amerikaanse regering stelt direct een onderzoeksteam samen. Nick Tatopoulos (Matthew Broderick) maakt deel uit van dit team. Zijn taak: onderzoeken wat Godzilla naar New York City heeft gedreven. Nick gaat samen met het leger achter het enorme beest aan, met maar één doel: Godzilla vernietigen voordat hij alles en iedereen verplettert!

Kan ik Godzilla kijken op Netflix in Nederland?


Ja! de film Godzilla is nu beschikbaar om te kijken op Netflix in Nederland.

Kijken op Netflix

Godzilla Trailer

  • Matthew Broderick

    als Dr. Niko Tatopoulos
  • Jean Reno

    als Philippe Roaché
  • Maria Pitillo

    als Audrey Timmonds
  • Hank Azaria

    als Victor 'Animal' Palotti
  • Kevin Dunn

    als Colonel Hicks
  • Michael Lerner

    als Mayor Ebert
  • Harry Shearer

    als Charles Caiman
  • Arabella Field

    als Lucy Palotti
  • Vicki Lewis

    als Dr. Elsie Chapman
  • Doug Savant

    als Sergeant O'Neal
  • Malcolm Danare

    als Dr. Mendel Craven
  • Lorry Goldman

    als Gene, Mayor's Aide
  • Christian Aubert

    als Jean-Luc
  • Philippe Bergeron

    als Jean-Claude
  • Frank Bruynbroek

    als Jean-Pierre
  • François Giroday

    als Jean-Philippe
  • Nicholas J. Giangiulio

    als Ed
  • Robert Lesser

    als Murray
  • Ralph Manza

    als Old Fisherman
  • Greg Callahan

    als the Governor
  • Chris Ellis

    als General Anderson
  • Nancy Cartwright

    als Caiman's Secretary
  • Richard Gant

    als Admiral Phelps
  • Jack Moore

    als Leonard
  • Steve Giannelli

    als Jules
  • Brian Farabaugh

    als Arthur
  • Stephen Xavier Lee

    als Lt. Anderson
  • Bodhi Elfman

    als Freddie
  • Rich Grosso

    als Jimmy
  • Lloyd Kino

    als Japanese Tanker Cook
  • Toshi Toda

    als Japanese Tanker Captain
  • Clyde Kusatsu

    als Japanese Tanker Skipper
  • Masaya Kato

    als Japanese Tanker Crew Member
  • Glenn Morshower

    als Kyle Terrington
  • Lola Pashalinski

    als Pharmacist
  • Rob Fukuzaki

    als WIDF Co-Anchor
  • Dale Harimoto

    als WKXI Anchor
  • Gary W. Cruz

    als WFKK Anchor
  • Derek Webster

    als Utah Captain
  • Stuart Fratkin

    als Utah Ensign
  • Frank Cilberg

    als Utah Sailor
  • Jason Edward Jones

    als Utah Sailor
  • Roger McIntyre

    als Utah Sailor
  • David Pressman

    als Anchorage Captain
  • Robert Faltisco

    als Anchorage Ensign
  • Christopher Darius Maleki

    als Anchorage Ensign
  • Scott Lusby

    als Anchorage Ensign
  • Ali Afshar

    als Anchorage Sailor
  • Terence Paul Winter

    als Apache Pilot
  • Kirk Geiger

    als Apache Pilot
  • Pat Mastroianni

    als Apache Pilot
  • Eric Saiet

    als Apache Pilot
  • Burt Bulos

    als Apache Pilot
  • Robert Floyd

    als Apache Pilot
  • Seth Peterson

    als Apache Pilot
  • Jamison Yang

    als F-18 Pilot
  • Nathan Anderson

    als F-18 Pilot
  • Mark Munafo

    als F-18 Pilot
  • Dwight Schmidt

    als F-18 Pilot
  • Dwayne Swingler

    als Raven Pilot #2
  • Lawton Paseka

    als Officier
  • Greg Collins

    als Soldier on the Bridge
  • James Black

    als Soldier
  • Thomas Giuseppe Giantonelli

    als Soldier
  • Paul Ware

    als Soldier
  • Montae Russell

    als Soldier on Plane
  • Christopher Carruthers

    als Radio Technician
  • Daniel Pearce

    als Radio Technician
  • Mark Fite

    als Radio Operator
  • Craig 'Radioman' Castaldo

    als Radio Man
  • Eric Paskel

    als Rodgers
  • Lee Weaver

    als Homeless Guy
  • Leonard Termo

    als Homeless Guy
  • Joshua Taylor

    als Spotter
  • Al Sapienza

    als Taxi Cab Driver
  • Stoney Westmoreland

    als Tunnel Guard
  • Gary Warner

    als Gun Technician
  • Ed Wheeler

    als New York Cop
  • Bill Hoag

    als New Jersey Cop
  • Joseph Badalucco Jr.

    als Forklift Driver
  • Jonathan Dienst

    als Field Reporter
  • Benjamin Baird

    als Reporters
  • Madeline McFadden

    als Reporter
  • Julian M. Phillips

    als Reporter
  • Raymond Ramos

    als Reporter
  • Gary A. Hecker

    als Creature Vocals (voice)
  • Frank Welker

    als Creature Vocals (voice)
  • Al Leong

    als Japanese Fishing Boat Crewman
  • Ed Godziszewski

    als Bridge Onlooker (uncredited)
  • Steven Ho

    als Japanese Fishing Boat Crewman (uncredited)
  • George Cheung

    als Japanese Fishing Boat Crewman (uncredited)
  • John Koyama

    als Japanese Fishing Boat Crewman (uncredited)
  • Al Goto

    als Japanese Fishing Boat Crewman (uncredited)
  • Ronald Fischer

    als WIDF News Worker in Elevator (uncredited)
Production April Webster Casting
Camera Ueli Steiger Director of Photography
Costume & Make-Up Joseph A. Porro Costume Design
Sound Per Hallberg Supervising Sound Editor
Crew R.A. Rondell Stunt Coordinator
Directing Roland Emmerich Director
Writing Dean Devlin Screenplay
Sound David Arnold Original Music Composer
Sound Michael Lloyd Original Music Composer
Production David Bloch Casting
Art Oliver Scholl Production Design
Crew John S. Baker Special Effects
Costume & Make-Up Katalin Elek Makeup Artist
Crew Michael T. Brady Stunts
Art Victor J. Zolfo Set Decoration
Writing Roland Emmerich Screenplay
Editing Peter Amundson Editor
Production Roland Emmerich Executive Producer
Art Oana Bogdan Miller Art Direction
Art Robert Woodruff Art Direction
Crew Clay Pinney Special Effects Coordinator
Editing David Siegel Editor
Production Dean Devlin Producer
Production Cary Woods Co-Executive Producer
Production Robert N. Fried Co-Executive Producer
Production Ute Emmerich Executive Producer
Production William Fay Executive Producer
Production Kelly Van Horn Co-Producer
Production Peter Winther Co-Producer
Production Kenneth E. Fix Location Manager
Crew Chris Winn Craft Service
Sound José Antonio García Production Sound Mixer
Sound Bob Beher Foley Editor
Production Christopher Wolf Production Coordinator
Production Carl Clifford Production Manager
Sound Peter Afterman Music Supervisor
Sound Dina Eaton Music Editor
Camera Claudette Barius Still Photographer
Crew Tamara Maellaro Set Medic
Crew Nanci Roberts Visual Effects Art Director
Crew Jerome Chen Digital Effects Supervisor
Crew Michael D. Gillis Set Production Assistant
Lighting Amy Alarian Electrician
Sound Christopher Assells Sound Effects Editor
Art Maya Shimoguchi Assistant Art Director
Art Mauro Borrelli Production Illustrator
Crew David R. Davies Software Engineer
Crew Steven Kirshoff Special Effects Coordinator
Crew Keith Collea Video Assist Operator
Production Dionne McNeff Executive In Charge Of Production
Art Thomas Floutz Sculptor
Camera Lance Fisher Additional Camera
Crew Scott Stokdyk CG Supervisor
Production George Merkert Production Supervisor
Visual Effects Sean C. Cunningham Animation Supervisor
Visual Effects Terry Clotiaux Visual Effects Producer
Art Gary A. Krakoff Construction Coordinator
Crew Cinda-Lin James Utility Stunts
Editing Ryan Quigley Editorial Production Assistant
Lighting Doug Dalisera Best Boy Electric
Production Anna Liza Recto Casting Associate
Visual Effects Don Anderson Mechanical Designer
Directing Kim Berner Script Supervisor
Lighting Niles McElroy Lighting Technician
Sound Jeff Glueck Sound Engineer
Visual Effects Patrick Ellis Visual Effects Coordinator
Sound Mark Kenna Dolby Consultant
Camera Dylan Goss Aerial Camera
Sound Jonathan Fuh Boom Operator
Sound Scott Martin Gershin Sound Designer
Crew Mary Stuart Executive Visual Effects Producer
Camera Anthony T. Marra II Key Grip
Crew Michael Zansky Scenic Artist
Lighting Tim Marshall Rigging Gaffer
Sound Chris Jargo ADR Supervisor
Art William Ladd Skinner Supervising Art Director
Art Damon Bowden Standby Painter
Costume & Make-Up Chantal Boom'la Hairstylist
Sound Mickey Caputo Sound Recordist
Crew Rachel Aberly Unit Publicist
Lighting Jeff Zucker Gaffer
Art Adam Baer Location Scout
Visual Effects D. Walt Cameron Digital Compositors
Art Donnie Grant Painter
Camera Rodney Bauer Grip
Crew Craig Byrom Carpenter
Crew Ben Baca Propmaker
Art Joshua Hunt Art Department Assistant
Art Charles S. Serrano Construction Foreman
Camera Stephen St. John Steadicam Operator
Crew David Shaffer Transportation Coordinator
Production Kelly Van Horn Unit Production Manager
Crew Alessandra Carlino Visual Effects Editor
Art Wayne Shepherd Leadman
Crew Josef Rusnak Second Unit Cinematographer
Lighting Frederic Soumagnas Lighting Artist
Sound Joaquin Gonzalo Avellán Assistant Sound Editor
Costume & Make-Up Anita Louise Brown Set Costumer
Crew Gina August Driver
Crew Tamara Smith Post Production Supervisor
Art Doug Harlocker Property Master
Directing Kim H. Winther First Assistant Director
Crew Thomas Hollier Supervising Technical Director
Art Mick Cukurs Set Designer
Camera Florian Ballhaus Camera Operator
Costume & Make-Up Billy Baker Set Dressing Artist
Crew Lisa Marie Boiko Stand In
Crew Craig Lietzke Transportation Captain
Visual Effects Volker Engel Visual Effects Supervisor
Crew Harry Lu Armorer
Editing David Orr Color Timer
Camera Dennis Rogers First Assistant Camera
Costume & Make-Up Nancy Jarzynko Costumer
Production Kathleen Corgan Assistant Location Manager
Sound Nicholas Dodd Conductor
Production Glen L. Chin Additional Production Assistant
Visual Effects Mitchell S. Drain Compositing Supervisor
Production Crista Birgy Second Assistant Accountant
Art Lincoln D. Hiatt Title Designer
Sound Nerses Gezalyan Foley Mixer
Crew Bill Anagnos Stunt Driver
Visual Effects Matthew Hackett Lead Animator
Visual Effects Kenneth Bailey CG Artist
Visual Effects Gimo Chanphianamvong Compositing Artist
Production John P. McMullen Production Assistant
Art Craig T. Shordon Set Painter
Art P.K. MacCarthy Storyboard Artist
Camera Tony Chiu Camera Loader
Editing David Feldman Assistant Editor
Visual Effects Kristen Branan Digital Effects Producer
Visual Effects Gerald McRobbie Visual Effects Production Assistant
Crew Cameron Watson Dialogue Coach
Sound Craig S. Jaeger Foley Supervisor
Production Len Murach Location Assistant
Sound Bob Bowman Sound Assistant
Visual Effects Michael Luciano Visual Effects Production Manager
Visual Effects Robert Cribbett Rotoscoping Artist
Sound Paul Drenning ADR Mixer
Sound Karen Baker Landers First Assistant Sound Editor
Sound Gary A. Hecker Foley Artist
Visual Effects Caroline Choat Character Designer
Production Faras Rabadi Casting Assistant
Crew Kevin LaRosa Aerial Coordinator
Costume & Make-Up Lois DeArmond Costume Illustrator
Visual Effects Kelly Granite Visual Effects Compositor
Camera Arthur Blum Dolly Grip
Camera Gary L. Camp Second Assistant Camera
Production Shaun Ryan Production Driver
Directing Nicholas Wolfert Additional Second Assistant Director
Art Martin Charles Graphic Designer
Visual Effects Bill Diaz Senior Animator
Art Mike Bell Set Supervisor
Production Riccardo Bertoni Extras Casting
Directing Lars P. Winther Second Assistant Director
Directing Greg Hale Second Second Assistant Director
Directing Peter Ramsey Second Unit Director
Crew Ante Dugandzic Special Effects Technician
Production Lisa D. DiSanto Production Secretary
Camera Suza Kohlstedt Assistant Camera
Sound Art Ford Music Consultant
Editing Greg Hanigan Digital Color Timer
Production Shannon Speaker Assistant Production Coordinator
Art Daniel Fisher Assistant Property Master
Sound John K. Adams ADR Editor
Crew Alan Roberts Special Effects Assistant
Editing Mo Henry Negative Cutter
Crew Jules Sylvester Animal Wrangler
Visual Effects Arturs Rusis I/O Manager
Writing Ted Elliott Story
Writing Roland Emmerich Story
Writing Terry Rossio Story
Writing Dean Devlin Story
Visual Effects Patrick Tatopoulos Creature Design
Crew Tom Elliott Stunt Double
Sound Lou Kleinman Foley Editor
Sound Mark R. La Pointe Dialogue Editor
Visual Effects Colin Green Visual Effects
Crew Troy Gilbert Stunts
Crew Annie Ellis Stunts
Crew Chuck Picerni Jr. Stunts
Lighting Marc Christie Rigging Grip
Crew Bob Brown Stunts
Crew Patricia Tallman Utility Stunts
Crew Steve M. Davison Stunts
Crew John C. Meier Stunts
Crew Eddy Donno Stunts
Crew Shane Dixon Stunts
Crew Al Goto Stunts
Crew James M. Halty Stunts
Crew Thomas Robinson Harper Stunts
Crew Jeff Brockton Stunts
Crew Blaise Corrigan Stunts
Crew Bill Anagnos Stunts
Crew Dustin Meier Utility Stunts
Crew Billy D. Lucas Stunts
Crew Jimmy Romano Stunts
Crew Danny Rogers Stunts
Crew Scott Workman Stunts
Crew Danny Wynands Stunts
Crew Mic Rodgers Stunts
Crew Larry Rippenkroeger Stunts
Crew Jimmy N. Roberts Stunts
Crew Alan Oliney Stunts
Crew Chad Randall Stunts
Crew Kurt D. Lott Stunts
Crew Bennie Moore Stunts
Crew Eddie Perez Stunts
Crew Steve Picerni Stunts
Crew Al Leong Stunts
Crew Steven D. Ito Stunts
Crew Scott Hubbell Stunts
Crew Chuck 'Chaz' Hosack Stunts
Crew Peter Epstein Stunts
Crew Danny Epper Stunts
Crew Gene Harrison Stunts
Crew John Cenatiempo Stunts
Crew Chris Cenatiempo Stunts
Crew Kenny Endoso Stunts
Crew Phil Chong Stunts
Crew Jill Brown Stunts
Crew Michael Runyard Stunts
Crew Tommy J. Huff Stunts
Editing Monica Anderson First Assistant Editor

keyboard_arrow_up