Alan Parrish ontdekt Jumanji, een mysterieus en reuzespannend spel. Wanneer Alan het samen met zijn vriendinnetje Sarah gaat spelen, ontdekt hij, te laat, dat het spel bovennatuurlijke krachten heeft. Door een ongelukkige worp van de dobbelstenen wordt hij de jungle van Jumanji ingezogen. Daar blijft hij 26 jaar lang opgesloten tot hij door twee nietsvermoedende kinderen wordt bevrijd. Samen met Judy en Peter moeten de inmiddels volwassen geworden Alan en Sarah het spel uitspelen.
Nee, helaas is Jumanji nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Writing | Jonathan Hensleigh | Screenplay |
Writing | Greg Taylor | Screenplay |
Writing | Jim Strain | Screenplay |
Directing | Joe Johnston | Director |
Writing | Chris Van Allsburg | Novel |
Art | James D. Bissell | Production Design |
Production | William Teitler | Producer |
Camera | Thomas E. Ackerman | Director of Photography |
Sound | James Horner | Original Music Composer |
Editing | Robert Dalva | Editor |
Production | Scott Kroopf | Producer |
Production | Larry J. Franco | Executive Producer |
Production | Ted Field | Executive Producer |
Production | Robert W. Cort | Executive Producer |
Visual Effects | Kyle Balda | Animation Supervisor |
Production | Nancy Foy | Casting |
Art | David Willson | Art Direction |
Art | Beth Kushnick | Set Decoration |
Crew | Lawrence Albright | Driver |
Crew | David Linck | Unit Publicist |
Crew | Kevin McKenna | Video Assist Operator |
Art | Glen W. Pearson | Art Direction |
Art | Dave Conway | Construction Foreman |
Camera | Dave Walker | Grip |
Crew | Kim Quam | Set Medic |
Crew | Betty Thomas Quee | Stunt Coordinator |
Crew | Dorothy Bulac | Makeup Effects |
Production | Yvonne Melville | Production Office Coordinator |
Crew | James Straus | Supervising Animator |
Art | Tedd Kuchera | Set Decoration |
Art | Kent Jones | Sculptor |
Crew | Christine Kaseta Cornelius | Scenic Artist |
Directing | Betsy Magruder | First Assistant Director |
Art | Marc Greene | Leadman |
Costume & Make-Up | Caroline Cranstoun | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Sandy Cooper | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Bruno Coupe | Set Dressing Artist |
Crew | Blue Angus | Transportation Coordinator |
Directing | Lara Fox | Script Supervisor |
Camera | Michael Ginsburg | Still Photographer |
Camera | Andrew D. Wilson | First Assistant Camera |
Camera | Pauline Heaton | Underwater Camera |
Production | Marty P. Ewing | Unit Production Manager |
Camera | Robert Ennis | Additional Camera |
Art | James Hegedus | Art Direction |
Costume & Make-Up | Sherry Linder-Gygli | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Stacey Butterworth | Wigmaker |
Crew | David Benson | Software Engineer |
Costume & Make-Up | Tracey Boulton | Costume Supervisor |
Art | Pamela Klamer | Set Designer |
Costume & Make-Up | Alec Gillis | Makeup Designer |
Crew | Patti McReynolds | Craft Service |
Crew | Bill Kimberlin | Visual Effects Editor |
Costume & Make-Up | Jane E. Still | Costume Design |
Art | Charles Leitrants | Construction Coordinator |
Art | Timothy Burgard | Production Illustrator |
Art | Dan Sissons | Property Master |
Crew | Rory Cutler | Special Effects Coordinator |
Crew | Adam Bryant | Stand In |
Art | Cynthia T. Lewis | Set Decoration |
Camera | Norman Buck | Key Grip |
Crew | Roy T. Anderson | Stunts |
Crew | Don Dykens | Transportation Captain |
Costume & Make-Up | Martha Wynne Snetsinger | Costume Design |
Art | Michael J. Siver | Greensman |
Crew | Gerhard Gehrmann | Carpenter |
Lighting | John Adams | Best Boy Electrician |
Visual Effects | Barbara Brennan | Digital Compositors |
Editing | Bruce Giesbrecht | First Assistant Editor |
Production | Lisa Van Cott | Production Coordinator |
Sound | Steven Bramson | Orchestrator |
Sound | Gary Rydstrom | Sound Designer |
Sound | Richard Hymns | Supervising Sound Editor |
Crew | Doug Chiang | Visual Effects Art Director |
Production | Dow Griffith | Location Manager |
Visual Effects | Stephen L. Price | Visual Effects Supervisor |
Sound | Jim Henrikson | Music Editor |
Sound | Teresa Eckton | Sound Effects Editor |
Production | Brent O'Connor | Production Manager |
Production | Suzy Sharp-Kane | Casting Associate |
Visual Effects | Jill Brooks | Visual Effects Coordinator |
Sound | Sara Bolder | Dialogue Editor |
Sound | Donald D. Brown | Boom Operator |
Sound | Lisa Chino | Assistant Sound Editor |
Sound | Sandina Bailo-Lape | Foley Editor |
Sound | Rob Young | Sound Mixer |
Lighting | Guy Holt | Electrician |
Visual Effects | Mark S. Miller | Visual Effects Producer |
Production | Tink Ten Eyck | Production Accountant |
Sound | Hugh Waddell | ADR Supervisor |
Production | Ron Lynch | Executive In Charge Of Production |
Editing | David Orr | Color Timer |
Editing | Melinda Friedman | Assistant Editor |
Art | Mike Kruger | Assistant Property Master |
Sound | Dean Drabin | ADR Mixer |
Costume & Make-Up | Derek J. Baskerville | Dresser |
Camera | Rick Stadder | Dolly Grip |
Lighting | Les Erskine | Chief Lighting Technician |
Production | Ian Thompson | Production Driver |
Costume & Make-Up | Beth Mackie | Assistant Makeup Artist |
Sound | James Horner | Conductor |
Directing | Christine Derek | Third Assistant Director |
Production | Wendy O'Brien | Casting Assistant |
Editing | Doug Jones | Negative Cutter |
Art | Hank Mayo | Storyboard Artist |
Sound | Tom Barwick | Foley Artist |
Camera | Gary J. Williams | Best Boy Grip |
Production | Mandy Butler | Payroll Accountant |
Camera | Terry McEwen | Second Assistant Camera |
Production | Kyla Foley | Production Assistant |
Production | Michael Besman | Production Executive |
Crew | Steve Davis | Special Effects Technician |
Editing | Ryan Hogan | Colorist |
Art | John G. Anderson | Construction Buyer |
Directing | Sandra Mayo | Second Assistant Director |
Sound | Tony Eckert | Foley Mixer |
Crew | Tom Blacklock | Special Effects Best Boy |
Crew | Mike Mitchell | Stunt Double |
Camera | Lecily Corbett | Camera Trainee |
Crew | Alex Burdett | Special Effects Assistant |
Directing | Jonathan Schneider | Second Second Assistant Director |
Production | Rick Fearon | Assistant Location Manager |
Production | Doug Moreno | Assistant Accountant |
Production | James Forsyth | Extras Casting |
Visual Effects | Ken Ralston | Visual Effects Supervisor |
Sound | Ethan van der Ryn | Sound Effects Editor |
Sound | Frank E. Eulner | Sound Effects Editor |
Sound | Randy Thom | Sound Designer |
Sound | Christopher Boyes | Assistant Sound Designer |
Crew | Melissa R. Stubbs | Stunt Double |
Crew | Marny Eng | Stunts |
Crew | Dawn Stofer-Rupp | Stunts |
Crew | Delaina-Lu Gamblin | Stunts |
Crew | Becky Bates | Stunts |
Crew | Lauro David Chartrand-DelValle | Stunts |
Crew | George Hull | Visual Effects Art Director |