Harry Potter en de Geheime Kamer

Harry Potter en de Geheime Kamer (2002)


  • Genre: Avontuur, Fantasie
  • Release Datum: 2002-11-13
  • Beoordeling: 7.7/10 van 21,499 stemmen
  • Lengte: 2uur 41min
  • Taal: English
  • Productie: Warner Bros. Pictures
  • Productie Land: United Kingdom, United States of America
  • Regisseur: Chris Columbus
star 7.7/10
Van 21,499 Stemmen

Plot

Vlak voor zijn tweede jaar op de Hogwarts School voor Hekserij en Tovenarij wordt tovenaarsleerling Harry Potter door de elf Dobby gewaarschuwd dat zijn terugkeer op de school tot een ramp zal leiden.

Kan ik Harry Potter en de Geheime Kamer kijken op Netflix in Nederland?


Nee, helaas is Harry Potter en de Geheime Kamer nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.

Harry Potter en de Geheime Kamer Trailer

  • Daniel Radcliffe

    als Harry Potter
  • Rupert Grint

    als Ron Weasley
  • Emma Watson

    als Hermione Granger
  • Kenneth Branagh

    als Gilderoy Lockhart
  • Toby Jones

    als Dobby (voice)
  • Robbie Coltrane

    als Rubeus Hagrid
  • Richard Harris

    als Albus Dumbledore
  • Alan Rickman

    als Severus Snape
  • Tom Felton

    als Draco Malfoy
  • Jason Isaacs

    als Lucius Malfoy
  • Shirley Henderson

    als Moaning Myrtle
  • Richard Griffiths

    als Vernon Dursley
  • Julie Walters

    als Molly Weasley
  • Bonnie Wright

    als Ginny Weasley
  • Fiona Shaw

    als Petunia Dursley
  • Maggie Smith

    als Minerva McGonagall
  • Warwick Davis

    als Filius Flitwick
  • David Bradley

    als Argus Filch
  • Sean Biggerstaff

    als Oliver Wood
  • Robert Hardy

    als Cornelius Fudge
  • John Cleese

    als Nearly Headless Nick (Sir Nicholas)
  • Gemma Jones

    als Poppy Pomfrey
  • Miriam Margolyes

    als Pomona Sprout
  • Mark Williams

    als Arthur Weasley
  • Harry Melling

    als Dudley Dursley
  • James Phelps

    als Fred Weasley
  • Oliver Phelps

    als George Weasley
  • Chris Rankin

    als Percy Weasley
  • Josh Herdman

    als Gregory Goyle
  • Jamie Waylett

    als Vincent Crabbe
  • Christian Coulson

    als Tom Riddle
  • Matthew Lewis

    als Neville Longbottom
  • Alfred Enoch

    als Dean Thomas
  • Devon Murray

    als Seamus Finnigan
  • Luke Youngblood

    als Lee Jordan
  • Hugh Mitchell

    als Colin Creevey
  • Edward Randell

    als Justin Finch-Fletchley
  • Veronica Clifford

    als Mrs Mason
  • Jim Norton

    als Mr Mason
  • Tom Knight

    als Mr Granger
  • Heather Bleasdale

    als Mrs Granger
  • Ben Borowiecki

    als Angus (Diagon Boy)
  • Isabella Columbus

    als Girl in Bookstore
  • Edward Tudor-Pole

    als Mr Borgin
  • Gemma Padley

    als Penelope Clearwater
  • Jenny Tarren

    als Aged Witch
  • Peter O'Farrell

    als Short Man - Daily Prophet
  • Eleanor Columbus

    als Susan Bones
  • Harry Taylor

    als Station Guard
  • Rochelle Douglas

    als Alicia Spinnet
  • Emily Dale

    als Katie Bell
  • Danielle Tabor

    als Angelina Johnson
  • Jamie Yeates

    als Marcus Flint
  • Violet Columbus

    als Girl with Flowers
  • Peter Taylor

    als Man - Moving Picture
  • Scot Fearn

    als Adrian Pucey
  • David Holmes

    als Slyth Beater No 1
  • David Massam

    als Slyth Beater No 2
  • Tony Christian

    als Slyth Beater No 3
  • David Churchyard

    als Slyth Keeper
  • Sally Mortemore

    als Irma Pince
  • Louis Doyle

    als Ernie MacMillan
  • Charlotte Skeoch

    als Hannah Hufflepuff
  • Brendan Columbus

    als Boy in Study Hall 1
  • Robert Ayres

    als Boy in Study Hall 2
  • Alfred Burke

    als Armando Dippet
  • Leslie Phillips

    als The Sorting Hat (voice)
  • Helen Stuart

    als Millicent Bulstrode
  • Daisy Bates

    als Brunette Lady - Moving Picture
  • David Tysall

    als Count - Moving Picture
  • Martin Bayfield

    als Young Hagrid
  • Julian Glover

    als Aragog (voice)
  • Les Bubb

    als Reader
  • Ana Mulvoy Ten

    als Student (uncredited)
  • Zoe Sugg

    als Slytherin Student
Directing Chris Columbus Director
Writing J.K. Rowling Novel
Writing Steve Kloves Screenplay
Production David Heyman Producer
Sound John Williams Original Music Composer
Camera Roger Pratt Director of Photography
Editing Peter Honess Editor
Production Karen Lindsay-Stewart Casting
Art Stuart Craig Production Design
Art Andrew Ackland-Snow Art Direction
Art Mark Bartholomew Art Direction
Art Peter Francis Art Direction
Art Stephenie McMillan Set Decoration
Costume & Make-Up Lindy Hemming Costume Design
Costume & Make-Up Clare Le Vesconte Makeup Artist
Sound Martin Cantwell Sound Effects Editor
Sound Dennis Leonard Supervising Sound Editor
Crew Jonathan Abbas-Klahr Special Effects
Crew Greg Powell Stunt Coordinator
Crew Sean Baker Stunts
Costume & Make-Up Nick Dudman Makeup Designer
Sound William Ross Conductor
Production Michael Barnathan Executive Producer
Production David Barron Executive Producer
Production Chris Columbus Executive Producer
Production Mark Radcliffe Executive Producer
Production Tanya Seghatchian Co-Producer
Production Paula DuPré Pesmen Associate Producer
Art Steven Lawrence Art Direction
Art Lucinda Thomson Art Direction
Art Joanne Cook Art Department Assistant
Art Jodie Jackman Art Department Coordinator
Art Peter Dorme Assistant Art Director
Art Amanda Pettett Construction Coordinator
Production Antoinette Perez Line Producer
Art Keith Connolly Painter
Art Bryn Court Sculptor
Art Paul Couch Standby Painter
Camera Ken Coles Camera Operator
Camera John Deaton First Assistant Camera
Camera Alf Tramontin Steadicam Operator
Camera Jaap Buitendijk Still Photographer
Costume & Make-Up David Crossman Costume Supervisor
Costume & Make-Up Andrea Finch Hairstylist
Costume & Make-Up Eithné Fennel Hair Designer
Costume & Make-Up Paul Spateri Prosthetic Supervisor
Costume & Make-Up Alex Rouse Wigmaker
Crew Chas Jarrett CG Supervisor
Crew Robert Duncan Digital Effects Supervisor
Crew Terry Pritchard Driver
Crew Bianca Bezdek-Goodloe Legal Services
Crew Matthew D'Angibau Loader
Crew Sarah Nolte Makeup Effects
Crew Jessie Thiele Post Production Supervisor
Crew John Trehy Production Controller
Crew Catriona Maccann Propmaker
Crew Marcus Williams Scenic Artist
Crew Ken Burry Security
Crew Tom Debenham Sequence Supervisor
Crew Tom Brewster Set Production Assistant
Crew Rosie Richardson Special Effects Coordinator
Crew Louisa Lytton Stand In
Crew Richard Clarke Technical Supervisor
Crew Brian Estabrook Transportation Co-Captain
Crew David Rosenbaum Transportation Coordinator
Production Bernard Bellew Unit Production Manager
Crew Vanessa Davies Unit Publicist
Crew Peter Pedrero Utility Stunts
Crew Bob Bridges Video Assist Operator
Crew Greg Hyman Visual Effects Editor
Directing David Hanks Layout
Directing Annie Penn Script Supervisor
Editing John Ensby Color Timer
Editing Jonathan Lucas First Assistant Editor
Lighting Danny Espey Electrician
Lighting Chuck Finch Gaffer
Lighting Jamie Knight Lighting Technician
Lighting Dave Ridout Rigging Gaffer
Production Nick Daubeny Location Manager
Production Gary Nixon Production Accountant
Production Michelle Corney Production Coordinator
Production David Carrigan Production Manager
Production Celia Barnett Researcher
Sound June Prinz Boom Operator
Sound Jim Harrison Music Editor
Sound Edward Karam Orchestrator
Sound Simon Rhodes Scoring Mixer
Sound Randy Thom Sound Designer
Sound Tim Blackham Sound Mixer
Sound Adam Daniel Sound Re-Recording Mixer
Visual Effects David Andrews Animation Supervisor
Visual Effects Paul Catling Creature Design
Visual Effects Mimi Abers Digital Compositors
Visual Effects Tim Caplan I/O Supervisor
Visual Effects John Richardson Special Effects Supervisor
Visual Effects Laya Armian Visual Effects Coordinator
Visual Effects Fiona Chilton Visual Effects Producer
Visual Effects Tim Burke Visual Effects Supervisor
Production Brenda Coxon Finance
Production Jeremy Pelzer Unit Manager
Art John King Art Direction
Camera Simon Werry Aerial Camera
Camera Pat Garrett Key Grip
Directing Chris Carreras First Assistant Director
Sound Nick Lowe ADR Editor
Sound Foluso Aribigbola Assistant Sound Editor
Visual Effects Paul Amer 3D Artist
Art Ethan J. Platt Assistant Property Master
Art Alastair Bullock Draughtsman
Camera Phil Murray Dolly Grip
Costume & Make-Up Lee Clayton Tailor
Costume & Make-Up Dan Grace Wardrobe Supervisor
Crew Gary Gero Animal Coordinator
Crew Stuart McAra Digital Effects Producer
Crew Marc Wolff Pilot
Directing Fiona Richards Second Assistant Director
Directing William Dodds Third Assistant Director
Editing Mo Henry Negative Cutter
Production Louis Elman ADR Voice Casting
Production Simone Goodridge Assistant Production Coordinator
Production Kathy Wise Assistant Production Manager
Production Laura Dickens Casting Assistant
Sound Ryan Davis Additional Sound Re-Recording Mixer
Sound Derek Trigg Foley Editor
Sound Steve Mair Musician
Sound Peter Myles Supervising Music Editor
Visual Effects Steve Barnes 2D Artist
Visual Effects Dimitri Bakalov 3D Animator
Visual Effects Mike Cusack CG Animator
Visual Effects Paul Kavanagh Lead Animator
Visual Effects Hitesh Bharadia Matchmove Supervisor
Visual Effects Nic Hatch Pre-Visualization Supervisor
Visual Effects Elie Jamaa Visual Effects Technical Director
Costume & Make-Up Hannah Mais Assistant Makeup Artist
Costume & Make-Up Jemma Scott-Knox-Gore Contact Lens Technician
Costume & Make-Up Peter Edmonds Costume Assistant
Costume & Make-Up Jenny Hawkins Daily Wardrobe
Costume & Make-Up William Steggle Dresser
Costume & Make-Up Darlene Forrester Hairdresser
Costume & Make-Up Charlotte Rogers Makeup Trainee
Directing Rob Burgess Additional Third Assistant Director
Directing Peter MacDonald Second Unit Director
Art Rob Bliss Concept Artist
Art Paul Burges Dressing Prop
Art Martin Asbury Storyboard Artist
Sound Peter Gleaves ADR Mixer
Sound Gareth Bull ADR Recordist
Sound Peter Burgis Foley Artist
Sound Ed Colyer Foley Mixer
Sound Dennis Leonard Sound Supervisor
Crew Anna Tennant Special Effects Assistant
Crew Ronnie Durkan Special Effects Technician
Visual Effects Royston Willcocks Modelling Supervisor
Visual Effects Carey Burens Visual Effects Assistant Editor
Visual Effects Amber Kirsch Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Mei-Ming Casino Visual Effects Production Manager
Crew Bradley Farmer Stunt Double
Camera Chyna Thomson Assistant Camera
Camera Jason Coop Second Assistant Camera
Visual Effects Stephen Enticott Senior Animator
Costume & Make-Up Amanda Derby Wardrobe Assistant
Editing Jonathan Brayley Assistant Editor
Editing Colin Coull Digital Color Timer
Production Jordan Crockett Art Department Production Assistant
Production Emma Bendell Assistant Accountant
Crew Robin Demetriou Catering
Visual Effects James Furlong CG Artist
Crew Sandra Frieze Dialogue Coach
Visual Effects Jim Davey Digital Film Recording
Crew Simon Stanley-Clamp Digital Supervisor
Crew Lyndsay Bullock Floor Runner
Production Michael Elson Head of Production
Visual Effects R.A. Haupt Matte Painter
Production Drew Bennett Production Assistant
Production Vicky Bishop Production Secretary
Visual Effects John Weller Senior Modeller
Art Barry Wilkinson Property Master
Sound Colin Ritchie Dialogue Editor
Camera David Appleby Best Boy Grip
Costume & Make-Up Jane Royle Makeup Artist
Visual Effects Jim Mitchell Visual Effects Supervisor
Visual Effects Nick Davis Visual Effects Supervisor
Crew Kelly Dent Stunts
Crew Felicity Walker Stunts
Crew Leila Stewart Stunts
Crew Ruth Jenkins Stunts
Crew Gary Powell Stunts
Crew David Holmes Stunt Double
Crew Tolga Kenan Stunts
Visual Effects Christopher Minos Animation
Visual Effects Craig Lyn CG Artist
Art Patricia Johnson Set Designer
Directing Michael Stevenson Second Assistant Director

keyboard_arrow_up