Harry gaat samen met zijn vrienden Ron en Hermione naar het WK Quidditch. Helaas loopt dit evenement mis doordat een groep volgelingen van Voldemort, ook wel Dooddoeners genoemd, door het veld parradeert.
Nee, helaas is Harry Potter en de Vuurbeker nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Art | Gary Tomkins | Art Direction |
Art | Stephenie McMillan | Set Decoration |
Production | Fiona Weir | Casting |
Sound | Patrick Doyle | Original Music Composer |
Art | Alastair Bullock | Art Direction |
Production | David Heyman | Producer |
Art | Mark Bartholomew | Art Direction |
Art | Alan Gilmore | Art Direction |
Costume & Make-Up | Jany Temime | Costume Design |
Production | Mary Selway | Casting |
Costume & Make-Up | Eithné Fennel | Makeup Artist |
Writing | Steve Kloves | Screenplay |
Editing | Mick Audsley | Editor |
Art | Stuart Craig | Production Design |
Art | Andrew Ackland-Snow | Art Direction |
Writing | J.K. Rowling | Novel |
Camera | Roger Pratt | Director of Photography |
Crew | Lucy Allen | Stunts |
Crew | Greg Powell | Stunt Coordinator |
Directing | Mike Newell | Director |
Art | Alexandra Walker | Art Direction |
Sound | Dennis Leonard | Supervising Sound Editor |
Production | David Barron | Executive Producer |
Production | Chris Carreras | Associate Producer |
Production | Peter MacDonald | Co-Producer |
Production | John Trehy | Associate Producer |
Production | Tanya Seghatchian | Executive Producer |
Camera | Murray Close | Still Photographer |
Crew | Wayne McGregor | Choreographer |
Crew | Jan Meade | Projection |
Crew | Rosie Richardson | Special Effects Coordinator |
Crew | Brian Estabrook | Transportation Captain |
Sound | Bjorn Ole Schroeder | Dialogue Editor |
Costume & Make-Up | Betty Glasow | Hairstylist |
Crew | Niki Dally | Unit Publicist |
Art | Andrew Bennett | Art Department Assistant |
Art | Bryn Court | Sculptor |
Art | Paul Couch | Standby Painter |
Crew | Paul Deluce | Driver |
Art | Emmanuel Shiu | Conceptual Design |
Costume & Make-Up | Belinda Hodgson | Makeup Artist |
Crew | Jessie Thiele | Post Production Supervisor |
Crew | David Lomax | CG Supervisor |
Editing | John Ensby | Color Timer |
Camera | Simon Hume | First Assistant Camera |
Camera | David Appleby | Key Grip |
Camera | Lawrence Bewsher | Underwater Camera |
Costume & Make-Up | Al Spicer | Set Dressing Artist |
Costume & Make-Up | Alex Rouse | Wigmaker |
Crew | Rob Allman | Sequence Supervisor |
Art | Neil Lamont | Supervising Art Director |
Art | Rosie Hardwick | Assistant Art Director |
Camera | Adam Dale | Aerial Camera |
Costume & Make-Up | Mark Coulier | Prosthetic Makeup Artist |
Crew | Simon Aronson | Propmaker |
Crew | Sophie Finch | Set Production Assistant |
Costume & Make-Up | David Crossman | Costume Supervisor |
Directing | Chris Carreras | First Assistant Director |
Costume & Make-Up | Chloe Aubry | Assistant Costume Designer |
Crew | Eddie Coleman | Transportation Co-Captain |
Production | Tim Lewis | Unit Production Manager |
Crew | Dan Hartley | Video Assist Operator |
Crew | Duncan McNeil | Carpenter |
Crew | Nicky Kaill | Scenic Artist |
Crew | David Decio | Stand In |
Crew | Nicolas Anastassiou | Visual Effects Editor |
Sound | Don Brown | Sound Recordist |
Directing | Libbie Barr | Script Supervisor |
Art | Jodie Jackman | Art Department Coordinator |
Art | Amanda Pettett | Construction Coordinator |
Camera | Alf Tramontin | Steadicam Operator |
Crew | Nick Dudman | Makeup Effects |
Crew | David Rosenbaum | Transportation Coordinator |
Art | Barry Wilkinson | Property Master |
Crew | Reshad Esmail | Security |
Crew | Niklas Aldergren | Systems Administrators & Support |
Camera | Jim Crowther | Grip |
Costume & Make-Up | Amanda Knight | Makeup Designer |
Production | Christopher Abeyta | Production Accountant |
Sound | Gerard McCann | Music Editor |
Visual Effects | Natalie MacDonald | Digital Compositors |
Production | Sue Quinn | Location Manager |
Sound | Lawrence Ashmore | Orchestrator |
Lighting | Billy Dunn | Electrician |
Sound | Gemma Nicholson | Assistant Sound Editor |
Visual Effects | Pablo Grillo | Animation Supervisor |
Lighting | John Rogers | Gaffer |
Sound | Andy Kennedy | Sound Effects Editor |
Lighting | Christoph Ammann | Lighting Artist |
Visual Effects | John Richardson | Special Effects Supervisor |
Visual Effects | Tim Alexander | Visual Effects Supervisor |
Sound | Matt Biffa | Music Supervisor |
Lighting | Dave Ridout | Rigging Gaffer |
Lighting | Billy Merrell | Best Boy Electric |
Sound | John Casali | Boom Operator |
Sound | Tim Blackham | Sound Mixer |
Visual Effects | Lizi Bedford | Visual Effects Coordinator |
Lighting | Stephen Finch | Lighting Coordinator |
Sound | David Crozier | Production Sound Mixer |
Production | Winnie Wishart | Production Coordinator |
Sound | Randy Thom | Sound Designer |
Visual Effects | Adam Brockbank | Creature Design |
Visual Effects | Paul Alexiou | Visual Effects Producer |
Crew | Ann Koska | Thanks |
Production | David Carrigan | Production Manager |
Sound | James Seddon | Dolby Consultant |
Visual Effects | Tim Burke | Visual Effects Supervisor |
Crew | John Slattery | Compositor |
Visual Effects | Adrian Getley | Modelling Supervisor |
Directing | Peter MacDonald | Second Unit Director |
Sound | Nigel Heath | Foley Mixer |
Costume & Make-Up | Laurent Guinci | Wardrobe Master |
Costume & Make-Up | Mauricio Carneiro | Costume Illustrator |
Costume & Make-Up | Sue Bradbear | Costumer |
Art | Wayne D. Barlowe | Concept Artist |
Production | Catrin Cooper | Casting Assistant |
Sound | James Shearman | Conductor |
Production | Jayne Barton | Assistant Accountant |
Crew | Robin Demetriou | Catering |
Costume & Make-Up | Teresa Hinton | Hairdresser |
Art | Jane Clark | Storyboard Artist |
Visual Effects | Farhez Rayani | Visual Effects Technical Director |
Production | Katie Reynolds | Post Production Coordinator |
Sound | Graham Sutton | Supervising Music Editor |
Visual Effects | Joe Ceballos | Matte Painter |
Production | Ben Blanco | Production Assistant |
Costume & Make-Up | Hannah Mais | Assistant Makeup Artist |
Sound | Lucy Evans | Assistant Music Supervisor |
Sound | Doug Cooper | Sound Mix Technician |
Crew | Emily Dawson | Chaperone |
Costume & Make-Up | Maggie Walsh | Costume Coordinator |
Costume & Make-Up | Charlotte Rogers | Hair Assistant |
Directing | Tom Brewster | Third Assistant Director |
Art | Jamie Wilkinson | Assistant Property Master |
Visual Effects | Heath Kraynak | Visual Effects Production Assistant |
Camera | Andy Edridge | Additional Grip |
Art | Julia Dehoff | Draughtsman |
Sound | Nicolas Becker | Foley Artist |
Camera | Andrew Baggarley | Data Wrangler |
Production | Brendan Donnison | ADR Voice Casting |
Visual Effects | Tracey Curtis | Senior Modeller |
Crew | Bruce Cain | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Esther St John Gray | Wardrobe Assistant |
Editing | Nigel Bunyan | Assistant Editor |
Crew | Marc Wolff | Aerial Coordinator |
Production | Vicky Bishop | Assistant Production Coordinator |
Production | Adam Byles | Production Runner |
Lighting | Bernie Prentice | Underwater Gaffer |
Costume & Make-Up | Andrew Hunt | Costume Assistant |
Visual Effects | Louis Dunlevy | VFX Artist |
Visual Effects | Grant Freckelton | Visual Effects Designer |
Visual Effects | Adrian De Wet | Compositing Supervisor |
Sound | Youki Yamamoto | Keyboard Programmer |
Editing | Maria Chamberlain | Colorist |
Directing | Nick Shuttleworth | Additional Second Assistant Director |
Sound | Daniel Laurie | ADR Editor |
Crew | Adam Aldridge | Special Effects Technician |
Camera | Susan Luciani | Clapper Loader |
Production | Karen Betteridge | Location Assistant |
Visual Effects | David Aulds | Rotoscoping Artist |
Directing | Janette Boyle | Additional Third Assistant Director |
Production | Aurelia Thomas | Assistant Location Manager |
Lighting | Graham Driscoll | Lighting Programmer |
Art | Gary Hayes | Construction Buyer |
Sound | Colin Cooper | ADR Mixer |
Camera | Chris Clarke | Additional Second Assistant Camera |
Crew | Sandra Frieze | Dialogue Coach |
Production | Michael Elson | Head of Production |
Crew | Dave Brown | Pilot |
Sound | Jerome McCann | Sound Assistant |
Camera | Ben Pendrey | Camera Trainee |
Visual Effects | Seung-Hun Lee | Creature Technical Director |
Costume & Make-Up | Jemma Scott-Knox-Gore | Contact Lens Technician |
Costume & Make-Up | Georgina Gunner | Wardrobe Supervisor |
Visual Effects | Mark Tudor-Williams | Matchmove Supervisor |
Art | Paul Burgess | Dressing Prop |
Sound | James Bennett | ADR Recordist |
Sound | Ryan Davis | Additional Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Daniel Barrow | Visual Effects Production Manager |
Camera | Marc Atherfold | Second Assistant Camera |
Sound | Chris Boardman | Music Arranger |
Visual Effects | Joe Arnold | 3D Artist |
Camera | Robert Palmer | First Assistant Camera |
Visual Effects | Jim Mitchell | Visual Effects Supervisor |
Crew | Joanna Whitney | Stunt Double |
Crew | Amanda Foster | Stunts |
Crew | Stephanie Carey | Stunts |
Crew | Ellen Lister | Stunts |
Crew | Kelly Dent | Stunts |
Crew | Sophie Clarke | Stunts |
Directing | Phillippa Hunt | Third Assistant Director |
Crew | Paul King | Floor Runner |
Sound | Peter Burgis | Foley Artist |
Sound | Andie Derrick | Foley Artist |
Crew | David Holmes | Stunt Double |
Crew | Marc Mailley | Stunts |
Visual Effects | Ferran Domenech | Animation Supervisor |
Visual Effects | Ben Shepherd | Visual Effects Supervisor |