Dances with Wolves

Dances with Wolves (1990)


  • Genre: Avontuur, Drama, Western
  • Release Datum: 1990-03-30
  • Beoordeling: 7.8/10 van 4,074 stemmen
  • Lengte: 3uur 56min
  • Taal: English
  • Productie: Tig Productions
  • Productie Land: United Kingdom, United States of America
  • Regisseur: Kevin Costner
star 7.8/10
Van 4,074 Stemmen

Plot

Lt. John Dunbar wordt als held onthaald nadat hij per ongeluk de troepen van de Unie naar een overwinning leidt in de Amerikaanse burgeroorlog. Hij vraagt om een positie in het westen, maar hij vindt een verlaten plek.

Kan ik Dances with Wolves kijken op Netflix in Nederland?


Nee, helaas is Dances with Wolves nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.

Dances with Wolves Trailer

  • Kevin Costner

    als John Dunbar / Dances with Wolves
  • Mary McDonnell

    als Stands With A Fist
  • Graham Greene

    als Kicking Bird
  • Rodney A. Grant

    als Wind In His Hair
  • Floyd 'Red Crow' Westerman

    als Ten Bears
  • Tantoo Cardinal

    als Black Shawl
  • Robert Pastorelli

    als Timmons
  • Charles Rocket

    als Lieutenant Elgin
  • Maury Chaykin

    als Major Fambrough
  • Jimmy Herman

    als Stone Calf
  • Nathan Lee Chasing His Horse

    als Smiles A Lot
  • Michael Spears

    als Otter
  • Jason R. Lone Hill

    als Worm
  • Tony Pierce

    als Spivey
  • Doris Leader Charge

    als Pretty Shield
  • Tom Everett

    als Sergeant Pepper
  • Larry Joshua

    als Sergeant Bauer
  • Kirk Baltz

    als Edwards
  • Wayne Grace

    als Major
  • Donald Hotton

    als General Tide
  • Annie Costner

    als Christine
  • Conor Duffy

    als Willie
  • Elisa Daniel

    als Christine's Mother
  • Percy White Plume

    als Big Warrior
  • John Tail

    als Escort Warrior
  • Steve Reevis

    als Sioux #1 / Warrior #1
  • Sheldon Peters Wolfchild

    als Sioux #2 / Warrior #2
  • Wes Studi

    als Toughest Pawnee
  • Buffalo Child

    als Pawnee #1
  • Clayton Big Eagle

    als Pawnee #2
  • Richard Leader Charge

    als Pawnee #3
  • Redwing Ted Nez

    als Sioux Warrior
  • Marvin Holy

    als Sioux Warrior
  • Raymond Newholy

    als Sioux Courier
  • David J. Fuller

    als Kicking Bird's Son
  • Ryan White Bull

    als Kicking Bird's Eldest Son
  • Otakuye Conroy

    als Kicking Bird's Daughter
  • Maretta Big Crow

    als Village Mother
  • Steven Chambers

    als Guard
  • William H. Burton Jr.

    als General's Aide
  • Bill W. Curry

    als Confederate Cavalryman
  • Nick Thompson

    als Confederate Soldier
  • Carter Hanner

    als Confederate Soldier
  • Kent Hays

    als Wagon Driver
  • Robert Goldman

    als Union Soldier
  • Frank P. Costanza

    als Tucker
  • James A. Mitchell

    als Ray
  • R. L. Curtin

    als Ambush Wagon Driver
  • Justin

    als Cisco
  • Teddy

    als Two Socks
  • Buck

    als Two Socks
Editing Neil Travis Editor
Costume & Make-Up Elsa Zamparelli Costume Design
Production Jim Wilson Producer
Editing William Hoy Editor
Art Lisa Dean Set Decoration
Production Kevin Costner Producer
Writing Michael Blake Screenplay
Art Jeffrey Beecroft Production Design
Sound John Barry Original Music Composer
Production Elisabeth Leustig Casting
Camera Dean Semler Director of Photography
Directing Kevin Costner Director
Editing Steve Potter Editor
Editing Chip Masamitsu Editor
Art William Ladd Skinner Art Direction
Crew Wayne Jones Transportation Co-Captain
Crew David Siegel Transportation Coordinator
Sound Gregory H. Watkins Sound Re-Recording Mixer
Sound Robert Fitzgerald Sound Designer
Crew Robbie Knott Special Effects
Costume & Make-Up Barbara Gordon Set Costumer
Crew Jonathan A. Rosenfeld Transportation Captain
Art Stephanie Waldron Greensman
Art Ben Zeller Construction Coordinator
Sound Albert Aquino Boom Operator
Costume & Make-Up Birgitta Bjerke Costume Supervisor
Sound Robert Fitzgerald Supervising Sound Editor
Camera S. Phillip Sparks Additional Camera
Crew Peter Haas Unit Publicist
Sound Bill W. Benton Sound Re-Recording Mixer
Lighting Marc Wostak Best Boy Electric
Production Tim Wilson Location Manager
Sound Jeffrey Perkins Sound Re-Recording Mixer
Costume & Make-Up Francisco X. Pérez Makeup Artist
Crew Norman Howell Stunt Coordinator
Sound Cliff Kohlweck Music Editor
Sound Hari Ryatt Supervising Sound Editor
Camera Ben Glass Still Photographer
Lighting Víctor Pérez Gaffer
Costume & Make-Up Joani Yarbrough Hairstylist
Art Patrick Cassidy Leadman
Costume & Make-Up Elle Elliott Hairstylist
Production John T. Haun Production Accountant
Camera J. Michael Muro Steadicam Operator
Camera J. Michael Muro Camera Operator
Visual Effects Robert D. Bailey Visual Effects
Crew Kevin Reynolds Thanks
Editing Robert C. Lusted Assistant Editor
Visual Effects Paul Curley Visual Effects
Production Derek Kavanagh Unit Production Manager
Editing Mike Stanwick Color Timer
Production Jory Weitz Casting
Production Jake Eberts Executive Producer
Production Rene Haynes Casting
Crew Michael J. Harker Post Production Supervisor
Production Bonnie Arnold Associate Producer
Visual Effects Matthew Yuricich Visual Effects
Sound Tommy Morgan Additional Soundtrack
Directing Jan Evans Script Supervisor
Art Scott A. Stephens Property Master
Costume & Make-Up Linda Bowman Assistant Hairstylist
Costume & Make-Up Heather Matisoff Assistant Hairstylist
Costume & Make-Up Linda Peterson Assistant Hairstylist
Costume & Make-Up Beth Miller Assistant Hairstylist
Costume & Make-Up Deborah Mills-Whitlock Assistant Hairstylist
Costume & Make-Up Tammy Ashmore Assistant Makeup Artist
Costume & Make-Up Tea Jay Glass Assistant Makeup Artist
Costume & Make-Up Terri Goett Assistant Makeup Artist
Costume & Make-Up Karin Hayes Assistant Makeup Artist
Costume & Make-Up Patricia Carrisosa First Assistant Makeup Artist
Costume & Make-Up Tamara Guthrie Key Hair Stylist
Costume & Make-Up David Atherton Key Makeup Artist
Directing Doug Metzger First Assistant Director
Directing Stephen P. Dunn Second Assistant Director
Directing John Huneck Second Unit Director
Directing Philip C. Pfeiffer Second Unit Director
Camera Fred L. McLane Assistant Camera
Camera Henry Tirl Assistant Camera
Camera Joe Sanchez Assistant Camera
Camera Kim Heath Best Boy Grip
Camera John Huneck Second Unit Director of Photography
Camera Philip C. Pfeiffer Second Unit Director of Photography
Camera John W. Murphy Dolly Grip
Lighting Michael C. Blundell Electrician
Lighting Raymond Gonzales Electrician
Camera Lee Blasingame First Assistant Camera
Camera Mark Davison First Assistant Camera
Camera Jimmy E. Jensen First Assistant Camera
Camera Bryon Bower Grip
Camera Doug Cowden Grip
Camera Tony DeVito Grip
Camera Michael Dunson Grip
Camera Lyle Ehlers Grip
Camera William Eddie Paul Grip
Camera William 'Bear' Paul Key Grip
Camera Dudley J. Voll Second Assistant Camera
Costume & Make-Up Ron Beebe Costume Assistant
Costume & Make-Up Susan Brown Costume Assistant
Production Rene Haynes Extras Casting
Production Catherine 'Kitty' Duffy Extras Casting Assistant
Production Ka-Mook Nichols Extras Casting Assistant
Art John C. Cameron Assistant Property Master
Crew Reed A. Finch Carpenter
Crew Kerry J. Frosh Carpenter
Crew Patrick Mollman Carpenter
Art Al Eylar Construction Foreman
Art Jim Hill Construction Foreman
Art Ron Ashmore Lead Painter
Art Robert Des Jarlais Standby Carpenter
Art Marvin Holy Standby Carpenter
Art Jay B. Curry Swing
Art Darryl Hayes Swing
Art James Allen Bradley Swing
Art Dayna Lee Set Dresser
Art Paul Arthur Hartman Set Dresser
Sound Chris Jargo ADR Editor
Sound Doc Kane ADR Mixer
Sound Justine Turner Assistant Sound Editor
Sound Rubén Domingo Assistant Sound Editor
Crew Lee Loesch Cableman
Sound Dan O'Connell Foley Artist
Sound Alicia Stevenson Foley Artist
Sound Joel Berkovitz Foley Editor
Sound John Duvall Foley Editor
Sound Timothy A. Hoggatt Foley Mixer
Sound Mary Jo Devenney Production Sound Mixer
Sound Russell Williams II Production Sound Mixer
Sound Ed Fassl Sound Editor
Sound Albert Gasser Sound Editor
Sound Howard Gindoff Sound Editor
Sound Linda Moss Sound Editor
Sound Jeff Rosen Sound Editor
Sound Bruce Stubblefield Sound Editor
Sound Barbara Barnaby Supervising ADR Editor
Editing Gary Burritt Negative Cutter
Directing Angela Robinson Script Supervisor
Crew S. Fox Sloan Animal Wrangler
Crew Dan Wesson Animal Wrangler
Crew Doris Leader Charge Dialogue Coach
Crew Albert White Hat Dialogue Coach
Crew Gary E. Pfaff Pilot
Production Chris Romberg Post Production Accountant
Production Doris Hartley Production Coordinator
Production Stacy Hartley Production Secretary
Crew Larry Belitz Technical Advisor
Crew Cathy Smith Technical Advisor
Art David L. Aaron Title Designer
Art Jay Johnson Title Designer
Crew Billy Joe Fredericks Stunts
Crew Erik Rondell Stunts

keyboard_arrow_up