Harry Potter en de Gevangene van Azkaban

Harry Potter en de Gevangene van Azkaban (2004)


  • Genre: Avontuur, Fantasie
  • Release Datum: 2004-05-31
  • Beoordeling: 8.0/10 van 21,103 stemmen
  • Lengte: 2uur 21min
  • Taal: English
  • Productie: Warner Bros. Pictures
  • Productie Land: United Kingdom, United States of America
  • Regisseur: Alfonso Cuarón
star 8.0/10
Van 21,103 Stemmen

Plot

Het is Harry's derde jaar op Hogwarts. Een gevaarlijke massamoordenaar, Sirius Black, is ontsnapt uit de Azkaban gevangenis, en iedereen is er van overtuigd dat hij er op uit is om Harry te vermoorden.

Kan ik Harry Potter en de Gevangene van Azkaban kijken op Netflix in Nederland?


Nee, helaas is Harry Potter en de Gevangene van Azkaban nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.

Harry Potter en de Gevangene van Azkaban Trailer

  • Daniel Radcliffe

    als Harry Potter
  • Rupert Grint

    als Ron Weasley
  • Emma Watson

    als Hermione Granger
  • Robbie Coltrane

    als Rubeus Hagrid
  • Michael Gambon

    als Albus Dumbledore
  • Gary Oldman

    als Sirius Black
  • David Thewlis

    als Remus Lupin
  • Timothy Spall

    als Peter Pettigrew
  • Alan Rickman

    als Severus Snape
  • Tom Felton

    als Draco Malfoy
  • Emma Thompson

    als Sybill Trelawney
  • Julie Walters

    als Molly Weasley
  • Richard Griffiths

    als Vernon Dursley
  • Fiona Shaw

    als Petunia Dursley
  • Maggie Smith

    als Minerva McGonagall
  • David Bradley

    als Argus Filch
  • Pam Ferris

    als Marge Dursley
  • Dawn French

    als The Fat Lady
  • Julie Christie

    als Madam Rosmerta
  • Robert Hardy

    als Cornelius Fudge
  • Mark Williams

    als Arthur Weasley
  • Harry Melling

    als Dudley Dursley
  • Adrian Rawlins

    als James Potter
  • Geraldine Somerville

    als Lily Potter
  • Lee Ingleby

    als Stan Shunpike
  • Lenny Henry

    als Shrunken Head (voice)
  • Jimmy Gardner

    als Ernest Prang
  • Jim Tavaré

    als Tom
  • Abby Ford

    als Young Witch Maid
  • Oliver Phelps

    als George Weasley
  • James Phelps

    als Fred Weasley
  • Chris Rankin

    als Percy Weasley
  • Bonnie Wright

    als Ginny Weasley
  • Devon Murray

    als Seamus Finnegan
  • Warwick Davis

    als Filius Flitwick
  • Matthew Lewis

    als Neville Longbottom
  • Sitara Shah

    als Parvati Patil
  • Jennifer Smith

    als Lavender Brown
  • Bronson Webb

    als Slytherin Boy
  • Josh Herdman

    als Gregory Goyle
  • Genevieve Gaunt

    als Pansy Parkinson
  • Kandice Morris

    als Girl 1
  • Alfred Enoch

    als Dean Thomas
  • Annalisa Bugliani

    als Mother in Portrait
  • Tess Bu Cuarón

    als Baby in Portrait
  • Violet Columbus

    als Girl with Flowers
  • Paul Whitehouse

    als Sir Cadogan
  • Ekow Quartey

    als Boy 1
  • Ricky Sahota

    als Boy 2
  • Jamie Waylett

    als Vincent Crabbe
  • Sharon Sandhu

    als Girl 2
  • Danielle Tabor

    als Angelina Johnson
  • Freddie Davies

    als Old Man in Portrait
  • Peter Best

    als The Executioner
  • Ian Brown

    als Wizard (uncredited)
  • Marianne Chase

    als Rionach O'Neal (uncredited)
  • Tom Ackerley

    als Slytherin Student (uncredited)
Directing Alfonso Cuarón Director
Writing J.K. Rowling Novel
Writing Steve Kloves Screenplay
Production David Heyman Producer
Production Mark Radcliffe Producer
Sound John Williams Original Music Composer
Camera Michael Seresin Director of Photography
Editing Steven Weisberg Editor
Production Jina Jay Casting
Art Stuart Craig Production Design
Art Alan Gilmore Art Direction
Art Steven Lawrence Art Direction
Art Gary Tomkins Art Direction
Art Alexandra Walker Art Direction
Art Stephenie McMillan Set Decoration
Costume & Make-Up Jany Temime Costume Design
Costume & Make-Up Elizabeth Lewis Makeup Artist
Art Andrew Ackland-Snow Art Direction
Sound David Evans Supervising Sound Editor
Crew Mark Bullimore Special Effects
Crew Greg Powell Stunt Coordinator
Crew Martin Bayfield Stunts
Visual Effects Rob Dunbar Visual Effects
Visual Effects Christoph Schinko 3D Animator
Lighting Alan McPherson Best Boy Electric
Lighting Caine Dickinson Lighting Supervisor
Writing Enfys Dickinson Creative Producer
Crew Anthony Rizzo Digital Effects Supervisor
Visual Effects Gabriele Zucchelli Animation
Production Michael Barnathan Executive Producer
Production Chris Carreras Associate Producer
Production Callum McDougall Executive Producer
Production Lorne Orleans Producer
Production Tanya Seghatchian Executive Producer
Production Paula DuPré Pesmen Associate Producer
Editing John Ensby Color Timer
Editing Grace Lan Digital Intermediate
Lighting Darren Holland Rigging Grip
Sound Richard Beggs Sound Designer
Sound James Harrison Sound Editor
Art Andrew Bennett Art Department Assistant
Art Jodie Jackman Art Department Coordinator
Art Mark Bartholomew Assistant Art Director
Art Paul J. Hayes Construction Coordinator
Production Rupert Porter Line Producer
Art Larry Gooch Painter
Art Julian Caldow Production Illustrator
Art Bryn Court Sculptor
Art Paul Couch Standby Painter
Camera Ken Coles Additional Camera
Camera Mike Brewster Additional Photography
Camera Simon Finney Camera Operator
Camera Darren Bailey Camera Technician
Camera Robert Binnall First Assistant Camera
Camera Paul Edwards Steadicam Operator
Camera Murray Close Still Photographer
Costume & Make-Up Françoise Fourcade Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up David Crossman Costume Supervisor
Costume & Make-Up Eithné Fennel Hair Designer
Costume & Make-Up Andrea Finch Hairstylist
Costume & Make-Up Amanda Knight Makeup Designer
Costume & Make-Up Adrian Rigby Prosthetic Supervisor
Costume & Make-Up Alex Rouse Wigmaker
Crew Peter Mann Carpenter
Crew David Lomax CG Supervisor
Crew Simon Clutterbuck CGI Supervisor
Crew Chris Hammond Driver
Crew Jason Keever Post Production Assistant
Crew Jessie Thiele Post Production Supervisor
Crew John Trehy Production Controller
Crew Sean Hedges-Quinn Propmaker
Crew Tommy Jolliffe Scenic Artist
Crew Mark Timmons Security
Crew Stella Bogh Sequence Supervisor
Crew James Mellor Set Production Assistant
Crew Ryan Kautzman Software Engineer
Crew Stephanie Leavitt Special Effects Coordinator
Crew David Decio Stand In
Crew Jeremy Lazare Supervising Animator
Crew David Rosenbaum Transportation Coordinator
Production Tim Lewis Unit Production Manager
Crew Vanessa Davies Unit Publicist
Crew Bob Bridges Video Assist Operator
Crew Lorelei David Visual Effects Editor
Directing Randy Jonsson Layout
Directing Annie Penn Script Supervisor
Editing Emma Gaffney First Assistant Editor
Lighting Jamie Mills Electrician
Lighting Peter Bloor Gaffer
Lighting Steve Murphy Lighting Artist
Lighting Gary Hedges Lighting Technician
Lighting Dave Ridout Rigging Gaffer
Production Nick Daubeny Location Manager
Production Gary Nixon Production Accountant
Production Judy Britten Production Coordinator
Production David Carrigan Production Manager
Production Celia Barnett Researcher
Sound June Prinz Boom Operator
Sound Jed Loughran First Assistant Sound Editor
Sound Thomas S. Drescher Music Editor
Sound Edward Karam Orchestrator
Sound John Midgley Production Sound Mixer
Sound Shawn Murphy Scoring Mixer
Sound Andy Kennedy Sound Effects Editor
Sound Tim Blackham Sound Mixer
Sound Matthew Gough Sound Re-Recording Mixer
Visual Effects David Andrews Animation Supervisor
Visual Effects Jaume Arteman Digital Compositors
Visual Effects Oliver Faldo I/O Supervisor
Visual Effects Steve Hamilton Special Effects Supervisor
Visual Effects Daniel Barrow Visual Effects Coordinator
Visual Effects Theresa Corrao Visual Effects Producer
Visual Effects Tim Burke Visual Effects Supervisor
Sound Adam J. Smith Sound
Visual Effects Clwyd Edwards Modeling
Production Steve Harvey Unit Manager
Camera Kenneth Atherfold Key Grip
Camera David Cross Grip
Directing Chris Carreras First Assistant Director
Art Ethan J. Platt Assistant Property Master
Art Jordan Crockett Draughtsman
Art Pru Bryant-Fenn Title Designer
Camera Simon Werry Aerial Camera
Camera John Marzano Aerial Director of Photography
Costume & Make-Up Maggie Walsh Costume Coordinator
Costume & Make-Up Laurent Guinci Costume Illustrator
Costume & Make-Up Charlotte Finlay Wardrobe Supervisor
Crew Marc Wolff Aerial Coordinator
Crew Clare Norman Digital Effects Producer
Directing Fiona Richards Second Assistant Director
Directing Iain Atkinson Third Assistant Director
Editing William Kruzykowski Associate Editor
Lighting Felix Balbas Rigging Supervisor
Production Dixie Chassay Casting Assistant
Sound Ryan Davis Additional Sound Re-Recording Mixer
Sound Tony Currie ADR Editor
Sound Gemma Nicholson Assistant Sound Editor
Sound Stuart Morton Foley Editor
Sound George Doering Musician
Visual Effects Bradley Gabe Creature Technical Director
Visual Effects Paul Kavanagh Lead Animator
Visual Effects Steve Braggs CG Artist
Visual Effects Christopher Learmonth VFX Editor
Costume & Make-Up Hannah Mais Assistant Makeup Artist
Costume & Make-Up Jemma Scott-Knox-Gore Contact Lens Technician
Costume & Make-Up Peter Edmonds Costume Assistant
Costume & Make-Up Rosy Coppola Costumer
Costume & Make-Up Darlene Forrester Hairdresser
Costume & Make-Up Sarah Downes Makeup Trainee
Directing Janette Boyle Additional Third Assistant Director
Directing Peter MacDonald Second Unit Director
Art Rob Bliss Concept Artist
Art Matt Cooke Dressing Prop
Sound Peter Gleaves ADR Mixer
Sound Peter Burgis Foley Artist
Sound Ed Colyer Foley Mixer
Sound Steve Hancock Sound Assistant
Crew John Cramman Special Effects Technician
Visual Effects Mark Casey Additional Visual Effects
Visual Effects Michael Talarico Visual Effects Camera
Visual Effects Daniela Giangrande Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Lorea Hoye Visual Effects Production Manager
Crew Bradley Farmer Stunt Double
Crew Marc Cass Stunt Driver
Camera Luke Coulter Camera Trainee
Camera Marc Atherfold Clapper Loader
Camera Andrew Baggarley Data Wrangler
Camera John Ferguson Focus Puller
Camera Joe Buxton Libra Head Technician
Camera Chris Dale Second Assistant Camera
Visual Effects Greg Fisher Senior Animator
Costume & Make-Up Esther St John Gray Wardrobe Assistant
Costume & Make-Up Tom Hornsby Wardrobe Master
Editing Victoria Bate Assistant Editor
Editing Mel Kangleon Digital Colorist
Production Katie Reynolds Post Production Coordinator
Production David O'Reilly Assistant Location Manager
Production Patrick Michael Burke Location Assistant
Production Robert Judd Art Department Production Assistant
Production Fraser Grant Assistant Accountant
Crew Robin Demetriou Catering
Visual Effects Alison Wortman CG Artist
Crew Emily Dawson Chaperone
Visual Effects Adrian De Wet Compositing Supervisor
Crew Sandra Frieze Dialogue Coach
Visual Effects Jim Davey Digital Film Recording
Crew Paul Bayfield Floor Runner
Production Michael Elson Head of Production
Production Julian Mann Head of Research
Crew Jake Edmonds Health and Safety
Visual Effects Ronn Brown Matte Painter
Production Lucy Jensen Production Assistant
Production Paul Hitchcock Production Consultant
Production Kelly Spearman Production Runner
Production Vicky Bishop Production Secretary
Visual Effects Rob Hill Rotoscoping Artist
Sound Nick Foley ADR Recordist
Visual Effects Roger Guyett Visual Effects Supervisor
Visual Effects John Richardson Special Effects Supervisor
Visual Effects Bill George Visual Effects Supervisor
Art Gary Jopling Assistant Art Director
Art Barry Wilkinson Property Master
Sound Stefan Henrix Dialogue Editor
Production Chris Columbus Producer
Crew Billy Worth Stunts
Visual Effects Jeremy Hattingh Digital Compositor
Costume & Make-Up Jane Royle Makeup Artist
Costume & Make-Up Faye Aydin Makeup Artist
Costume & Make-Up Clare Le Vesconte Makeup Artist
Costume & Make-Up Sharon Nicholas Makeup Artist
Costume & Make-Up Julia Wilson Makeup Artist
Art Alastair Bullock Assistant Art Director
Art Peter Dorme Assistant Art Director
Art Frederic Evard Assistant Art Director
Crew Joanna Whitney Stunt Double
Crew Joanna Whitney Stunts
Crew Felicity Walker Stunts
Crew Claire Skelton Stunts
Crew Emma Mac Stunts
Crew Abigail Letchford Stunts
Crew Kelly Dent Stunts
Crew Zarene Dallas Stunt Driver
Directing Phillippa Hunt Third Assistant Director
Visual Effects Craig Clarke Compositing Artist
Crew David Holmes Stunt Double
Crew Tolga Kenan Stunts
Crew Marc Mailley Stunts
Art Jane Clark Storyboard Artist
Visual Effects Ferran Domenech Animation
Directing Michael Stevenson Second Assistant Director
Art Barrie Gower Sculptor

keyboard_arrow_up