Bekende personages uit de Victoriaanse literatuur proberen een wereldoorlog te voorkomen en gaan samen de strijd aan tegen een sluwe schurk.
Nee, helaas is The League of Extraordinary Gentlemen nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Lucinda Syson | Casting |
Art | Ron Gress | Lead Painter |
Sound | Mark Holding | Production Sound Mixer |
Editing | Paul Rubell | Editor |
Production | Sean Connery | Executive Producer |
Production | Trevor Albert | Producer |
Production | Trevor Albert | Executive Producer |
Production | Don Murphy | Producer |
Production | Donna Isaacson | Casting |
Production | Mark Gordon | Executive Producer |
Art | James McAteer | Art Direction |
Sound | Trevor Jones | Original Music Composer |
Art | Carol Spier | Production Design |
Visual Effects | Tim Alexander | Visual Effects Supervisor |
Art | Marco Bittner Rosser | Art Direction |
Writing | Alan Moore | Graphic Novel |
Art | Jindřich Kočí | Art Direction |
Editing | Jim Passon | Color Timer |
Visual Effects | Alexandra Altrocchi | Visual Effects Coordinator |
Directing | Vic Armstrong | Second Unit Director |
Art | Elinor Rose Galbraith | Art Direction |
Art | David Baxa | Set Designer |
Art | James F. Truesdale | Art Direction |
Costume & Make-Up | Tricia Cameron | Hairstylist |
Production | Rick Benattar | Associate Producer |
Camera | Dan Laustsen | Director of Photography |
Production | Michael Nelson | Unit Production Manager |
Production | Michael Nelson | Co-Producer |
Directing | Stephen Norrington | Director |
Writing | James Robinson | Screenplay |
Sound | Tim Gomillion | Sound Recordist |
Production | Andrew Trosmans | Researcher |
Sound | Rick Canelli | ADR Recordist |
Sound | Stephen Coleman | Music Programmer |
Visual Effects | Miro Gábor | Visual Effects Camera |
Crew | Merritt Yohnka | Stunts |
Crew | Joy Ellison | Dialect Coach |
Art | Peter Nicolakakos | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Jacqueline West | Costume Design |
Art | Patrick Banister | Set Designer |
Art | Jason Knox-Johnston | Draughtsman |
Crew | Eddie Perez | Fight Choreographer |
Crew | David Ebner | Digital Effects Supervisor |
Camera | Martin Preiss | Assistant Camera |
Editing | Josh Campbell | First Assistant Editor |
Sound | Mark Kenna | Dolby Consultant |
Crew | Matthew Gratzner | Visual Effects Art Director |
Costume & Make-Up | Hana Kučerová | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Elizabeth Healy | Costume Illustrator |
Costume & Make-Up | Henrik Svensson | Prosthetics Painter |
Art | Phillip Tellez | Construction Coordinator |
Art | Jana Chovancova | Art Department Coordinator |
Camera | Klaus Fuxjäger | Camera Operator |
Sound | Michael Herbick | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Erik Aadahl | Sound Effects Editor |
Sound | Susan Dawes | Dialogue Editor |
Sound | Jay Wilkinson | Supervising Sound Editor |
Sound | Dave Kulczycki | Dialogue Editor |
Sound | Dave Kulczycki | ADR Editor |
Visual Effects | Steve Street | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Thomas J. Smith | Visual Effects Supervisor |
Sound | Simon Rhodes | Scoring Mixer |
Visual Effects | Ray McIntyre Jr. | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Joe Viskocil | Pyrotechnic Supervisor |
Visual Effects | Dan Schmit | Visual Effects Supervisor |
Camera | Jaromír Šedina | Steadicam Operator |
Sound | Jim Brookshire | ADR Supervisor |
Crew | John Bannister | Key Scenic Artist |
Crew | Larry Garrison | Unit Publicist |
Visual Effects | Janek Sirrs | Visual Effects Supervisor |
Lighting | Dean Brkic | Rigging Gaffer |
Production | Michelle Weller | Production Manager |
Art | Constantine Sekeris | Conceptual Design |
Crew | Vaclav Mottl | Transportation Coordinator |
Sound | Paul Apted | Assistant Sound Editor |
Visual Effects | Michael Bruce Ellis | 2D Supervisor |
Crew | Noon Orsatti | Stunts |
Camera | Larry D. Horricks | Still Photographer |
Production | Tomáš Rotnágl | Assistant Production Manager |
Crew | Des Carey | Visual Effects Editor |
Visual Effects | John E. Sullivan | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Robert Rossello | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Maria Hubackova | Set Costumer |
Production | George 'Skip' Henfling | Second Assistant Accountant |
Art | Neil Morrill | Sculptor |
Costume & Make-Up | Marnie Ormiston | Dresser |
Visual Effects | David C. Bryant | 3D Artist |
Sound | Derek Casari | ADR Engineer |
Costume & Make-Up | Pauline Heys | Makeup Artist |
Directing | Catherine Allinson | Script Supervisor |
Crew | Robert Alonzo | Stunt Coordinator |
Sound | Skip Longfellow | First Assistant Sound Editor |
Camera | Tyler Allison | Assistant Camera |
Visual Effects | Damon Bard | Creature Design |
Production | Mike Higgins | Location Manager |
Production | Troy W. Carrington | Production Assistant |
Costume & Make-Up | Duncan Jarman | Prosthetic Supervisor |
Production | Bruce Devan | Line Producer |
Visual Effects | Veronika Hladikova | Visual Effects Production Assistant |
Crew | Brian Bulman | Additional Music |
Camera | Wayne Baker | Underwater Camera |
Costume & Make-Up | Bob Kretschmer | Wigmaker |
Sound | Adam Kay | Music Editor |
Sound | John Morris | Foley |
Crew | Dave Evans | Armorer |
Crew | Scott Wilder | Stunts |
Sound | Peter Eusebe | Boom Operator |
Visual Effects | Nathan Abbot | I/O Supervisor |
Crew | Charlie Davis | Post Production Supervisor |
Production | Kirsten Anderson | First Assistant Accountant |
Crew | Lonnie A. Mathes | Post Production Assistant |
Crew | Kevin Abercrombie | Stunts |
Camera | Jiří Gažda | Key Grip |
Art | Tomas Hais | Set Dresser |
Visual Effects | Jaremy Aiello | Special Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Tim Scotti-Henson | Assistant Costume Designer |
Crew | Ondar Hrncir | Pyrotechnician |
Lighting | Ivo Grešák | Key Rigging Grip |
Camera | Jan Carda | Focus Puller |
Crew | Don Haggerty | Driver |
Writing | Kevin O'Neill | Graphic Novel |
Art | Sarah Emily Nelson | Art Department Assistant |
Art | Ronnie Lombard | Leadman |
Production | Paul Edwards | Line Producer |
Art | Michael Hruska | Painter |
Art | Manuel Plank-Jorge | Production Illustrator |
Camera | Garrett Benson | First Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Michelle Taylor | Hair Designer |
Crew | Greg Gladstone | CG Supervisor |
Crew | Michal Krbeček | Loader |
Crew | Marc Tantin | Propmaker |
Art | Brenton L. Lane | Property Master |
Crew | Debra Leilani Bakeman | Unit Medic |
Production | Seth Hansen | Key Set Production Assistant |
Crew | Gary Cohen | Special Effects Coordinator |
Crew | Jason Barlow | Technical Supervisor |
Crew | Mitch Goldstrom | Systems Administrators & Support |
Crew | Michal Chadima | Video Assist Operator |
Lighting | Igor Jelen | Best Boy Electric |
Lighting | Conrad Sigurdson | Electrician |
Lighting | Michael Jenkins | Gaffer |
Lighting | Steve Reding | Lighting Artist |
Lighting | Damon Marcellino | Lighting Technician |
Production | Philip Waley | Executive In Charge Of Production |
Production | Jill Bennett | Production Accountant |
Production | Kate St-Pierre | Production Coordinator |
Production | Doris Donnenberg | Production Supervisor |
Sound | Geoff Alexander | Orchestrator |
Sound | Geoff Alexander | Conductor |
Visual Effects | Domenic DiGiorgio | Animation Supervisor |
Visual Effects | Douglas Aiken | Digital Compositors |
Visual Effects | Stephanie Hamilton | Visual Effects |
Visual Effects | Michael Caplan | Visual Effects Producer |
Art | Dave Preciado | Storyboard Artist |
Visual Effects | Philip Borg | Modeling |
Visual Effects | Laura Hainke | CG Painter |
Production | Mirka Janatova | Unit Manager |
Sound | David Arch | Musician |
Visual Effects | Laide Agunbiade | Rotoscoping Artist |
Costume & Make-Up | Jitka Švecová | Costumer |
Crew | Lesley Aletter | Stunts |
Crew | Richard Burden | Stunt Driver |
Camera | Martin Maryška | Third Assistant Camera |
Directing | Mishka Cheyko | First Assistant Director |
Costume & Make-Up | Tracey Millar | Costume Assistant |
Editing | Gary Burritt | Negative Cutter |
Costume & Make-Up | Lee Clayton | Tailor |
Art | Garson Yu | Title Designer |
Camera | Karel Charvát | Dolly Grip |
Editing | Audrey Evans | Assistant Editor |
Art | Ilya Seperich | Assistant Property Master |
Camera | Pavel Proisl | Grip |
Costume & Make-Up | Anthony Brookman | Key Set Costumer |
Crew | Daren Bailey | Marine Coordinator |
Directing | Richard Graysmark | Second Assistant Director |
Production | Berenice Percival | Casting Assistant |
Sound | Steve F. Price | Foley Editor |
Sound | Martin Lonek | Utility Sound |
Visual Effects | Damarcus Holbrook | 3D Modeller |
Visual Effects | Marcus LeVere | CG Animator |
Visual Effects | Matthew Muntean | Creature Technical Director |
Sound | Thomas J. O'Connell | ADR Mixer |
Visual Effects | Mark Sullivan | Matte Painter |
Visual Effects | Pam Vick | Visual Effects Compositor |
Crew | Thomas D. Bacho Jr. | Special Effects Technician |
Directing | Mark Taylor | Second Second Assistant Director |
Costume & Make-Up | Jemma Scott-Knox-Gore | Contact Lens Technician |
Crew | L. Elizabeth Powers | Digital Supervisor |
Production | Donald Fly | General Manager |
Camera | Deborah Thomas | Data Wrangler |
Camera | Jason Coop | Second Assistant Camera |
Camera | Richard Dastych | Additional Grip |
Camera | Michael James Fahey | Best Boy Grip |
Editing | Brano Danis | Colorist |
Production | Trista K. Wahl | Post Production Coordinator |
Production | Adam Fuchs | Assistant Location Manager |
Sound | Victoria Seale | Music Coordinator |
Production | Deborah Leakey | Assistant Accountant |
Production | Jeffrey Caruso | Assistant Production Coordinator |
Production | Jan Strašík | Assistant Unit Manager |
Visual Effects | David Behar | CG Artist |
Visual Effects | Eroc Moralls | Compositing Supervisor |
Visual Effects | David Fiske | Effects Supervisor |
Visual Effects | Ron Crabb | Matte Painter |
Production | Lindy Ransom | Travel Coordinator |
Crew | Christie Hayes | Stunt Double |
Production | Susan Hartmann | Assistant Production Coordinator |
Visual Effects | Neal Sopata | VFX Artist |
Production | John T. Sweeney | Production Coordinator |