In het "wilde westen" wordt er op een dag een bekende wetenschapper dood aangetroffen. Speciaal Agent Artemus Gordon moet samenwerken met James West, een schietgrage cowboy, om achter de daders aan te gaan. Het onderzoek leidt naar Dr. Arliess Loveless, die de beste wetenschappers uit het land ontvoerd heeft.
Nee, helaas is Wild Wild West nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | Barry Sonnenfeld | Director |
Writing | Jeffrey Price | Screenplay |
Writing | Peter S. Seaman | Screenplay |
Production | Jon Peters | Producer |
Writing | S.S. Wilson | Screenplay |
Sound | Elmer Bernstein | Original Music Composer |
Writing | Brent Maddock | Screenplay |
Production | Barry Sonnenfeld | Producer |
Camera | Stefan Czapsky | Director of Photography |
Editing | Jim Miller | Editor |
Camera | Michael Ballhaus | Director of Photography |
Crew | Alex Madison | Stunts |
Crew | Tim Rigby | Stunts |
Crew | Tad Griffith | Stunts |
Crew | Steve Braggs | CG Supervisor |
Crew | Chick Bernhard | Stunt Double |
Art | Bo Welch | Production Design |
Production | Ronna Kress | Casting |
Visual Effects | Eric Brevig | Visual Effects Supervisor |
Production | Kim LeMasters | Executive Producer |
Production | Doug Lodato | Co-Producer |
Production | Tracy Glaser | Executive Producer |
Production | Joel Simon | Executive Producer |
Writing | Jim Thomas | Story |
Writing | John Thomas | Story |
Directing | Mary Bailey | Script Supervisor |
Production | Bill Todman Jr. | Executive Producer |
Production | Barry Josephson | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Rick Baker | Makeup Effects Designer |
Editing | Dale E. Grahn | Color Timer |
Editing | Mo Henry | Negative Cutter |
Production | Graham Place | Co-Producer |
Art | Cheryl Carasik | Set Decoration |
Production | David Rubin | Casting |
Costume & Make-Up | Deborah Lynn Scott | Costume Design |
Art | Tom Duffield | Art Direction |
Production | Graham Place | Unit Production Manager |
Directing | Chris Soldo | First Assistant Director |
Directing | David H. Venghaus Jr. | Second Assistant Director |
Production | Neri Kyle Tannenbaum | Associate Producer |
Production | Chris Soldo | Associate Producer |
Crew | Russ Kavanaugh | Post Production Supervisor |
Visual Effects | Karen M. Murphy | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Jacqui Lopez | Visual Effects Producer |
Camera | Daniel C. Gold | "A" Camera Operator |
Art | Patrick M. Sullivan | Set Designer |
Art | Maya Shimoguchi | Set Designer |
Art | Gerald Sullivan | Set Designer |
Art | Mariko Braswell | Set Designer |
Art | Sean Haworth | Assistant Art Director |
Lighting | James R. Tynes | Chief Lighting Technician |
Camera | Stephen St. John | "B" Camera Operator |
Camera | Stephen St. John | Steadicam Operator |
Camera | J. Patrick Daily | Key Grip |
Sound | Peter F. Kurland | Sound Mixer |
Sound | Steve Bowerman | Boom Operator |
Sound | Skip Lievsay | Supervising Sound Editor |
Sound | Bobby Mackston | Supervising Sound Editor |
Sound | Kevin O'Connell | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Greg P. Russell | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | John Pospisil | Sound Designer |
Sound | John P. Fasal | Sound Designer |
Sound | Eugene Gearty | Sound Designer |
Sound | Juno J. Ellis | Supervising ADR Editor |
Sound | Thomas J. O'Connell | ADR Mixer |
Sound | Marko Costanzo | Foley Artist |
Sound | Dan O'Connell | Foley Artist |
Sound | John T. Cucci | Foley Artist |
Sound | George A. Lara | Foley Mixer |
Sound | James Ashwill | Foley Mixer |
Crew | Jane E. Russell | Unit Publicist |
Camera | Murray Close | Still Photographer |
Sound | Emilie A. Bernstein | Orchestrator |
Sound | Kathy Durning | Music Editor |
Sound | Patricia Carlin | Music Editor |
Directing | Eric Tignini | Second Second Assistant Director |
Costume & Make-Up | Whitney James | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Teresa M. Austin | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Robin Beauchesne | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Judy Murdock | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Martin Samuel | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Lucia Mace | Hairstylist |
Art | Doug Harlocker | Property Master |
Visual Effects | Michael Lantieri | Special Effects Supervisor |
Production | Maryellen Aviano | Extras Casting |
Crew | Kenny Searle | Transportation Coordinator |
Directing | Terry Leonard | Second Unit Director |
Directing | Eric Brevig | Second Unit Director |
Crew | Mark Hicks | Stunts |
Crew | Mark Hicks | Stunt Double |
Crew | Chad Stahelski | Stunts |
Crew | Terry Leonard | Stunt Coordinator |
Crew | Jeannie Epper | Stunts |
Crew | Anita Hart | Stunts |
Crew | Cinda-Lin James | Stunts |
Crew | Loren Janes | Stunts |
Crew | Larry Holt | Stunts |
Crew | Annie Ellis | Stunts |
Crew | Diana Lee Inosanto | Stunt Double |
Crew | J.J. Perry | Stunts |
Crew | Troy Robinson | Stunts |
Crew | Troy Brown | Stunts |
Crew | Gary Epper | Stunts |
Crew | Freddie Hice | Stunts |
Crew | Gary J. Wayton | Stunts |
Crew | Laura Albert | Stunts |
Crew | Danny Epper | Stunts |
Crew | Joe Bucaro III | Stunts |
Crew | Darrin Prescott | Stunts |
Crew | Lane Leavitt | Stunts |
Crew | Tim Trella | Stunts |
Crew | Pat Romano | Stunts |
Visual Effects | Jeanie King | Visual Effects Coordinator |
Crew | Norman Howell | Stunts |