Wanneer astronoom Randall Mindy en zijn stagiaire Kate ontdekken dat een komeet over zes maanden een einde zal maken aan het leven op aarde, nemen ze direct contact op met NASA en maken ze een afspraak met de Amerikaanse president. Die kan dit slechte nieuws niet gebruiken in de aanloop naar de verkiezingen en besluit voorlopig geen actie te ondernemen. Samen met ruimtedefensiexpert Dr Oglethorpe besluiten ze hun bevindingen te lekken maar de media, maar dat blijkt niet het verwachte effect te hebben.
Directing | Adam McKay | Director |
Production | Adam McKay | Producer |
Production | Kevin J. Messick | Producer |
Production | Jeff G. Waxman | Executive Producer |
Art | Clayton Hartley | Production Design |
Costume & Make-Up | Susan Matheson | Costume Design |
Art | Kyra Friedman Curcio | Set Decoration |
Editing | Hank Corwin | Editor |
Production | Francine Maisler | Casting |
Camera | Linus Sandgren | Director of Photography |
Sound | Nicholas Britell | Original Music Composer |
Production | Will O'Connor | Location Production Assistant |
Writing | David Sirota | Story |
Writing | Adam McKay | Story |
Art | Jared Patrick Gerbig | Art Direction |
Art | Elliott Glick | Art Direction |
Art | Patrick Scalise | Art Direction |
Art | Brad Ricker | Supervising Art Director |
Costume & Make-Up | Liz Bernstrom | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Juliet Loveland | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Sherryn Smith | Makeup Artist |
Visual Effects | Raymond Gieringer | Visual Effects Supervisor |
Sound | Josh Gold | Sound Effects Editor |
Sound | Chris Scarabosio | Supervising Sound Editor |
Sound | Tony Villaflor | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | John Lindstein | VFX Artist |
Visual Effects | Dione Wood | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Jennifer Lynn Tremblay | Costumer |
Costume & Make-Up | Susan Strubel | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Cynthia Salazar | Costumer |
Costume & Make-Up | Lara Quinlan | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Rachael Ohman | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Meg Gustafson | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Dustin Angus | Costumer |
Visual Effects | William Willson | VFX Artist |
Visual Effects | Dann Tarmy | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Marcus Goodwin | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Jean Bennamias | VFX Artist |
Art | Dean Wolcott | Set Designer |
Art | Geoff Wallick | Set Dresser |
Art | Michelle Sherwood | Set Dresser |
Art | Anthony Raymond | Set Designer |
Art | John Pungitore | Set Dresser |
Art | Ron Mason | Set Designer |
Art | Matthew Lavigne | Set Dresser |
Art | Risa Uchida Battis | Set Dresser |
Writing | Adam McKay | Screenplay |
Production | Staci Roberts | Associate Producer |
Production | Jennifer Madeloff | Co-Producer |
Costume & Make-Up | Aurora Bergere | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Evelyne Noraz | Makeup Artist |
Visual Effects | Rémi Prouzat | Visual Effects |
Visual Effects | Alexandra Magocsi | Visual Effects |
Visual Effects | Alexander T.H. Browne | VFX Artist |
Sound | Justin Doyle | Sound Effects Editor |
Sound | David Chrastka | Sound Effects Editor |
Art | Alix Metros | Set Decoration Buyer |
Art | Robert J. Mitchell | Set Dresser |
Art | Amy Morrison | Set Decoration Buyer |
Art | Masha Kurenkov | Assistant Art Director |
Production | Cate Hardman | Co-Producer |
Production | Tony Grazia | Associate Producer |
Production | David Sirota | Co-Producer |
Production | Ron Suskind | Co-Producer |
Costume & Make-Up | Frank Barbosa | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Patricia DeHaney | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Ken Diaz | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Melinda Abreu | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Joe Dulude II | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Scott Hersh | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Claudia Moriel | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Julie LeShane | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Jennifer Douglas | Hairstylist |
Crew | Lisa Rodgers | Post Production Supervisor |
Production | Jeff G. Waxman | Unit Production Manager |
Directing | Colin Flaherty | Second Second Assistant Director |
Directing | Tony Grazia | Second Unit Director |
Directing | Xanthus Valan | Second Assistant Director |
Directing | Michele Ziegler | First Assistant Director |
Art | Mychael Bates | Property Master |
Art | Richard K. Buoen | Concept Artist |
Crew | Michael Dias | Carpenter |
Art | Samantha Dorcean | Art Department Assistant |
Art | Rob Fiks | Property Master |
Art | Mary-Ling Gregory | Set Decorating Coordinator |
Art | Kevin Kalaba | Graphic Designer |
Art | Joseph Kearney | Construction Coordinator |
Art | Morgan Kling | Assistant Property Master |
Production | Liz Loo | Art Department Production Assistant |
Crew | Michael W. Moran | Carpenter |
Art | Isaac Nadreau | Construction Foreman |
Art | Katrina Parsons | Art Department Assistant |
Costume & Make-Up | Adam Roffman | On Set Dresser |
Art | Peter Mitchell Rubin | Conceptual Design |
Art | Chris Sullivan | Art Department Coordinator |
Art | Raqchel Walker | Props |
Art | Kelly Walton | Props |
Art | Lori West | Graphic Designer |
Sound | Ryan Baker | Boom Operator |
Sound | Ivan Basauri | Boom Operator |
Sound | Chelsea Body | Foley Editor |
Sound | Sean Massey | Dialogue Editor |
Sound | Jamison Rabbe | ADR Mixer |
Sound | Joel Reidy | Boom Operator |
Sound | Jacob Riehle | Dialogue Editor |
Sound | Kevin Schultz | Foley Mixer |
Sound | Tom Williams | Sound Mixer |
Crew | Cory Candrilli | Special Effects Coordinator |
Crew | Herve Desroches | Special Effects Technician |
Crew | Mikayla Labbe | Special Effects Technician |
Visual Effects | Devin Maggio | Special Effects Supervisor |
Crew | Richard Stapleton | Special Effects Technician |
Visual Effects | Praveen Allu | Digital Compositor |
Visual Effects | Crystal Awabdy | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Kareem Babeel | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Daniel Batt | Digital Compositor |
Visual Effects | Marco Bordignon | Digital Compositor |
Crew | Victor Utku Gocer | Compositor |
Crew | Vincent Italia | CG Supervisor |
Crew | Mike Soppit | Visual Effects Editor |
Crew | Hal Willner | In Memory Of |
Crew | Rosine 'Ace' Hatem | Stunts |
Crew | Joanne Lamstein | Stunts |
Editing | Scott Morris | Additional Editor |
Crew | Shawnna Thibodeau | Stunts |
Crew | Victor Chan | Stunts |
Crew | Jared Burke | Stunts |
Crew | Amanda Cass | Stunts |
Crew | Jeremy Fry | Stunt Coordinator |
Crew | Natalie Diaz | Stunts |
Crew | Becca GT | Stunts |
Crew | Leigha Hancock | Stunts |
Crew | Justice Hedenberg | Stunts |
Crew | Anthony Hoang | Stunts |
Crew | Alex Huynh | Stunts |
Crew | Adam S. Katz | Stunts |
Crew | Chad Knorr | Stunts |
Crew | Paul Marini | Stunts |
Crew | John Vincent Mason | Stunts |
Crew | Jeff Medeiros | Stunts |
Crew | Roman Mitichyan | Stunts |
Crew | A.J. Paratore | Stunts |
Crew | Victoria Lee Parella | Stunts |
Crew | Jodi Michelle Pynn | Stunts |
Crew | Dante Rodrigues | Stunts |
Crew | Luke Vexler | Stunts |
Crew | Alan Francis Sullivan | Stunts |
Crew | Kyle Weishaar | Stunts |
Crew | Jon Trosky | Stunts |
Crew | Robert Marsella | Stunt Driver |