De strijd tussen John Wick en de High Table blijft voortduren. De prijs op het hoofd van John Wick lijkt steeds meer te stijgen. Van New York tot aan Parijs en van Osaka tot aan Berlijn, John zal het op moeten nemen tegen de sterkste tegenstanders tot nu toe.
Nee, helaas is John Wick: Chapter 4 nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Sound | Manfred Banach | Production Sound Mixer |
Costume & Make-Up | Paco Delgado | Costume Design |
Production | Keanu Reeves | Executive Producer |
Production | Henning Molfenter | Co-Producer |
Production | Charlie Woebcken | Co-Producer |
Directing | Chad Stahelski | Director |
Production | Chad Stahelski | Producer |
Production | David Leitch | Executive Producer |
Art | Cornelia Ott | Art Direction |
Sound | Tyler Bates | Original Music Composer |
Art | Kevin Kavanaugh | Production Design |
Sound | Mark P. Stoeckinger | Supervising Sound Editor |
Art | Chris Shriver | Supervising Art Director |
Art | Andreas Olshausen | Supervising Art Director |
Camera | Dan Laustsen | Director of Photography |
Production | Michael Paseornek | Executive Producer |
Production | Louise Rosner-Meyer | Executive Producer |
Production | Basil Iwanyk | Producer |
Writing | Michael Finch | Writer |
Crew | Laurent Demianoff | Fight Choreographer |
Crew | Lance Reddick | In Memory Of |
Sound | Srdjan Kurpjel | Foley Supervisor |
Visual Effects | Jonathan Rothbart | Visual Effects Supervisor |
Art | Mark Rosinski | Set Decoration |
Sound | Andy Koyama | Sound Re-Recording Mixer |
Writing | Derek Kolstad | Characters |
Production | Christoph Fisser | Co-Producer |
Sound | Luke Gibleon | Sound Effects Editor |
Sound | Joel J. Richard | Original Music Composer |
Art | Karim Kheir | Art Direction |
Costume & Make-Up | Kate Edwards | Costume Supervisor |
Sound | Alan Rankin | Sound Designer |
Sound | Tom Boykin | Dialogue Editor |
Sound | Michael Baird | Dialogue Editor |
Sound | Gadou Naudin | Foley Artist |
Art | Thierry Zemmour | Art Direction |
Directing | Mark Anthony Little | First Assistant Director |
Camera | Murray Close | Still Photographer |
Sound | Chris Newlin | Music Editor |
Crew | Scott Rogers | Stunt Coordinator |
Directing | Scott Rogers | Second Unit Director |
Sound | Stephen P. Robinson | Sound Designer |
Costume & Make-Up | Kerrie Smith | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Kerrie Smith | Hair Designer |
Visual Effects | Brooke Lyndon-Stanford | Visual Effects Producer |
Directing | Aria Harrison | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Birger Laube | Makeup Artist |
Sound | Casey Genton | Sound Re-Recording Mixer |
Art | Todd Harris | Storyboard Artist |
Sound | Chris Navarro | ADR Mixer |
Crew | Stephen Dunlevy | Stunt Coordinator |
Visual Effects | Gerd Nefzer | Special Effects Supervisor |
Crew | Michael Tinger | Post Production Supervisor |
Sound | Oliver Hug | Music Editor |
Art | Régis Marduel | Standby Art Director |
Art | Thierry Poulet | Set Designer |
Costume & Make-Up | Valérie Chapelle | Key Makeup Artist |
Production | Kharmel Cochrane | Casting |
Sound | Gael Nicolas | Sound Designer |
Sound | Louis Naudin | Foley Mixer |
Costume & Make-Up | Nathalie Chesnais | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Luka Antonić | Costume Supervisor |
Directing | Jeremy Marks | First Assistant Director |
Sound | Laurent Chassaigne | Foley Editor |
Sound | Chris Whiteside | ADR Mixer |
Production | Erica Lee | Producer |
Editing | Nicholas Lundgren | Additional Editor |
Visual Effects | Janelle Croshaw Ralla | Visual Effects Supervisor |
Sound | Jen Malone | Music Supervisor |
Art | Lorenz Plassmann | Assistant Art Director |
Sound | Daniel Waldman | Music Editor |
Art | Zoltán Virányi-Fontan | Standby Art Director |
Sound | Simon Brown | Boom Operator |
Sound | Nicholas Interlandi | Sound Effects Editor |
Writing | Shay Hatten | Writer |
Sound | Xiao'ou Olivia Zhang | Sound Designer |
Art | Marie Delfau | Set Designer |
Editing | Nathan Orloff | Editor |
Directing | Maud Ducre | Third Assistant Director |
Directing | Ahmad Khomakho | Third Assistant Director |
Visual Effects | Reina Sparks | Visual Effects Producer |
Editing | Christian Reinhardt | Assistant Editor |
Crew | Koji Kawamoto | Fight Choreographer |
Sound | Azam Ali | Vocals |
Art | Alice Wong | Set Designer |
Art | Julian Burger | Set Designer |
Costume & Make-Up | Melanie Randolph | Set Costumer |
Sound | Jason W. Freeman | Dialogue Editor |
Directing | Samuel Payen | Third Assistant Director |
Costume & Make-Up | Clémence Gaag | Hairstylist |
Art | Emil Birk | Art Direction |
Editing | Kenji T. Yasutake | Assistant Editor |
Art | Julia Halbfas | Set Designer |
Editing | Michael Jordan | Assistant Editor |