Terwijl hij nog hopeloos verliefd is op zijn ex Nova, slijt Miles zijn dagen met een uitzichtloze baan als videogame-ontwikkelaar. Zijn alledaagse bestaan wordt abrupt verstoord wanneer hij aangemeld staat op een illegale website die personen verplicht laat meevechten in een spel op leven en dood. De gruwelijkheden worden live uitgezonden en massaal bekeken door fanatiekelingen.
Nee, helaas is Guns Akimbo nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Sound | Michael Vetter | Sound Mixer |
Camera | Stefan Ciupek | Director of Photography |
Production | Adrian Politowski | Executive Producer |
Editing | Zaz Montana | Editor |
Production | Felipe Marino | Producer |
Production | Joe Neurauter | Producer |
Production | Jörg Schulze | Co-Producer |
Production | Will Clarke | Executive Producer |
Production | Jay Taylor | Executive Producer |
Sound | Mark DeSimone | ADR Mixer |
Crew | Stephen Grey | Stunts |
Crew | Dawid Szatarski | Fight Choreographer |
Art | Nick Bassett | Production Design |
Sound | Enis Rotthoff | Music |
Art | Hucky Hornberger | Art Direction |
Production | Dixie Chassay | Casting |
Production | Michael J. Mailis | Executive Producer |
Production | John Jencks | Executive Producer |
Sound | Martin Kwok | ADR Editor |
Art | Gareth Edwards | Set Decoration |
Production | Tom Hern | Producer |
Art | Bryan Fulk | Property Master |
Production | Andy Mayson | Executive Producer |
Visual Effects | Alessandro Cioffi | Visual Effects Supervisor |
Art | Nick Connor | Art Direction |
Sound | Jon Vogl | ADR Mixer |
Visual Effects | Tony Willis | Visual Effects Supervisor |
Crew | Steve McQuillan | Stunt Coordinator |
Crew | Tara Finegan | Executive Music Producer |
Directing | Jason Lei Howden | Director |
Writing | Jason Lei Howden | Writer |
Sound | Hayden Collow | Sound Effects Editor |
Sound | James Carroll | Foley Artist |
Art | Nane Cornelius | Set Decoration |
Production | Helge Neubronner | Associate Producer |
Editing | Luke Haigh | Editor |
Costume & Make-Up | Sarah Howden | Costume Design |
Production | Robyn Grace | Associate Producer |
Directing | Robyn Grace | First Assistant Director |
Sound | Gareth Van Niekerk | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Sebastian Nozon | Visual Effects Supervisor |
Production | Bastien Sirodot | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Jane O'Kane | Makeup Designer |
Production | Mike Runagall | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Sascha Kolmikow | Special Effects Makeup Artist |
Production | Shanan Becker | Executive Producer |
Production | Bill Bromiley | Executive Producer |
Production | Ness Saban | Executive Producer |
Crew | Steffen Jung | Stunts |
Costume & Make-Up | Hayley Ness | Assistant Makeup Artist |
Production | Belindalee Hope | Line Producer |
Camera | Benjamin Treplin | Steadicam Operator |
Production | Isabella Odoffin | Casting |
Directing | Guy Campbell | Second Assistant Director |
Production | Joe Simpson | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Shay Lawrence | Makeup Artist |
Crew | Mark Trotter | Stunt Double |
Crew | Ulrik Bruchholz | Stunts |
Crew | Niklas Kinzel | Stunt Double |
Crew | Hannah Spreitzenbarth | Stunts |
Crew | Jacqueline Lee Geurts | Stunt Double |
Crew | Cameron Brown | Stunts |
Costume & Make-Up | Annika Rahner | Makeup Artist |
Crew | Hannes Pastor | Stunts |
Visual Effects | Michael Kulzer | Visual Effects |
Sound | Brendon Morrow | Sound Effects Editor |
Sound | Greg Junovich | Sound Supervisor |
Crew | Tori Marsh | Stunts |
Crew | Rajab Hassan | Stunts |
Sound | Ferenc Lukács | ADR Recordist |
Production | Yvette Reid | Casting |
Costume & Make-Up | Dan Perry | Special Effects Makeup Artist |
Production | Simon Williams | Executive Producer |
Crew | Scott Marsh | Stunts |
Production | Christoph Meiser | Executive Producer |
Production | Philipp Kreuzer | Co-Producer |
Crew | Cameron Brown | Stunts |
Sound | Benjamin Darier | ADR Mixer |
Sound | Jordan Smith | Foley Editor |
Production | Alexander Borgers | Executive Producer |
Production | Stefan Kapelari | Executive Producer |
Production | Mortiz Peters | Executive Producer |
Art | Gabriel Kearney | Art Direction |
Directing | Alice Weibhauser | Second Assistant Director |
Crew | Ashlee Fidow | Stunts |
Sound | Tameka Sowman Vahatau | ADR Supervisor |
Production | Silvia Schmidt | Executive Producer |
Crew | Raffael Armbruster | Stunt Double |
Crew | Wolf Steiling | Special Effects |
Sound | Brandon Kotfila | ADR Recordist |
Crew | Scott Chiplin | Stunts |
Crew | Lukas Gaisberger | Stunts |
Crew | Claudia Heinz | Stunts |
Crew | Honar Perwaisy | Stunts |
Crew | Mirko Stübing | Stunts |
Crew | Michael Vanbelle | Stunts |
Crew | Patrick Hecht | CG Supervisor |
Visual Effects | Marco Nostadt | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Henrik Zähringer | Matte Painter |
Directing | Aleks Sakowski | Second Unit Director |
Crew | Timothy Wells | Special Effects |
Production | Wolfgang Stürzl | Executive Producer |