The Equalizer 2

The Equalizer 2 (2018)


  • Genre: Actie, Thriller, Misdaad
  • Release Datum: 2018-07-19
  • Beoordeling: 6.7/10 van 5,140 stemmen
  • Lengte: 2uur 1min
  • Taal: العربية
  • Productie: Lonetree Entertainment
  • Productie Land: United States of America
  • Regisseur: Antoine Fuqua
star 6.7/10
Van 5,140 Stemmen

Plot

Robert McCall neemt het recht in eigen handen en komt op keiharde wijze op voor mensen die het slachtoffer zijn van een misdrijf. Hoe ver is hij bereid te gaan als het gaat om iemand waar hij van houdt?

Kan ik The Equalizer 2 kijken op Netflix in Nederland?


Ja! de film The Equalizer 2 is nu beschikbaar om te kijken op Netflix in Nederland.

Kijken op Netflix

The Equalizer 2 Trailer

  • Denzel Washington

    als Robert McCall
  • Pedro Pascal

    als Dave York
  • Ashton Sanders

    als Miles Whittaker
  • Orson Bean

    als Sam Rubinstein
  • Bill Pullman

    als Brian Plummer
  • Melissa Leo

    als Susan Plummer
  • Jonathan Scarfe

    als Resnik
  • Sakina Jaffrey

    als Fatima
  • Kazy Tauginas

    als Ari
  • Garrett Golden

    als Kovac
  • Adam Karst

    als Turkish Father
  • Alican Barlas

    als Dining Car Porter
  • Rhys Olivia Cote

    als Nine Year Old Braelick Girl
  • Tamara Hickey

    als Grace Braelick
  • Ken Baltin

    als Grace Braelick's Lawyer
  • Colin Allen

    als Bookstore Nerd
  • Antoine de Lartigue

    als Mr. Calbert (Belgian Husband)
  • Abigail Marlowe

    als Jana Calbert (Belgian Wife)
  • Jim Loutzenhiser

    als Interpol Agent
  • Alessandra Noelle Rosenfeld

    als Lyft Girl (8 Yrs)
  • Lillie Dickens

    als Lyft Girl (8 Yrs)
  • Rex Baning

    als Lyft Boy (8 Yrs)
  • Lance A. Williams

    als Junior (Wall Street)
  • Caroline Day

    als Amy
  • Rory Benjamin Smith

    als Hart Schaffer (Co-Op)
  • Ted Arcidi

    als Big Ernie
  • Rutherford Cius

    als Miles' Buddy
  • Wesley Pereira

    als Miles' Buddy
  • David Carrasquillo

    als Miles' Buddy
  • Nathaniel Chaney

    als Miles' Buddy
  • Jermaine Holt

    als Twitchy Dude
  • Drew Cooper

    als Jolly
  • Jay Hieron

    als Harried Man
  • Naheem Garcia

    als Israel & Rose Horowitz Residence Director
  • Gloria Papert

    als Magda (Sam's Sister)
  • Phil Tavares

    als State Trooper
  • Tim Doherty

    als State Trooper
  • CJ Stuart

    als Belgian Backpacker
  • Donald Cerrone

    als Belgian Backpacker
  • Gabrielle Lorthe

    als Bus Girl (Miles' School Buddy)
  • Karen Strong

    als Carol York
  • Marley Dauphin

    als Molly York
  • Elena Capaldi

    als Alice York
  • Penélope de la Rosa

    als Student
  • Miguel Nascimento

    als Lyft Passenger Young Soldier
  • Maximillian McNamara

    als Lyft Passenger Interview Man
  • Gerry Pucci

    als Lyft Passenger Alcoholic
  • Phyllis Kay

    als Grandmother on the Train
  • Johnny L. Hernandez

    als Valet
  • Andrei Arlovski

    als Russian Mobster (uncredited)
  • Liam McNeill

    als Vegan Guy (uncredited)
  • Arthur Hiou

    als Agent C. White (uncredited)
  • Lance Norris

    als Hotel Guest (uncredited)
  • Enku Gubaie

    als Vivienne McCall (uncredited)
Writing Richard Lindheim Characters
Writing Richard Wenk Screenplay
Writing Michael Sloan Characters
Directing Antoine Fuqua Director
Production Todd Black Producer
Production Lindsay Graham Ahanonu Casting
Production Denzel Washington Producer
Production Richard Wenk Executive Producer
Production Donald Sparks Associate Producer
Production Mace Neufeld Producer
Art Naomi Shohan Production Design
Directing Donald Sparks First Assistant Director
Production Alex Siskin Producer
Production Molly Allen Executive Producer
Production Steve Tisch Producer
Costume & Make-Up Jenny Gering Costume Design
Production Jason Blumenthal Producer
Production Mary Vernieu Casting
Production Tony Eldridge Producer
Art Lauren Rosenbloom Art Direction
Production Haley Sweet Production Manager
Camera Oliver Wood Director of Photography
Production Kat Samick Co-Producer
Production Richard Wenk Co-Producer
Production Michael Sloan Producer
Sound Harry Gregson-Williams Original Music Composer
Production Antoine Fuqua Producer
Sound Eryne Prine Sound Editor
Editing Conrad Buff IV Editor
Costume & Make-Up Miles Girard Watson Prosthetic Makeup Artist
Art Justin Nathaniel Kistler Art Department Coordinator
Art Rick Chavez Assistant Property Master
Art Kyra Friedman Curcio Assistant Set Decoration
Art Jimmy Luc Set Decorating Coordinator
Art Sean Martin Set Dresser
Art Thomas Colleran Painter
Art Anthony Raymond Set Designer
Art Christopher Analoro Set Dresser
Art Jim Magdaleno Storyboard Artist
Art David Schlesinger Set Decoration
Crew Jared Hartley Prop Maker
Crew Helen Eggleston Peabody Prop Maker
Art Rachel Burgio Props
Costume & Make-Up Shayna Passaretti Hairstylist
Art Brian Fry Greensman
Crew Bobby Anderson Picture Car Coordinator
Art J.P. Jones Property Master
Art Beth Anderson Set Dresser
Costume & Make-Up Frank Barbosa Hair Department Head
Costume & Make-Up Liz Bernstrom Makeup Department Head
Costume & Make-Up Julie LeShane Key Makeup Artist
Art Jeffrey D. McDonald Assistant Art Director
Crew Nick Bellofatto Carpenter
Art Geoff Wallick Greensman
Art Gregory J. Corcoran Greensman
Art Hilary Taillie Set Dresser
Art Tricia Turczynski Set Dresser
Costume & Make-Up Elizabeth Cecchini Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Carl Fullerton Makeup Artist
Art Mickey Carter Set Dresser
Art Jared Patrick Gerbig Assistant Art Director
Art Joseph Kearney Construction Coordinator
Art Peter Rippe Set Dresser
Costume & Make-Up Larry M. Cherry Hairstylist
Crew Donnchadh Gaf Condon Prop Maker
Art John Pungitore Set Dresser
Art Jarrett Staaf Set Dresser
Costume & Make-Up Sherryn Smith Makeup Artist
Art Danica Chipman Set Decoration Buyer
Art Jennifer LaFace Construction Buyer
Camera Dan Mason First Assistant Camera
Production Angela S. Lee Second Assistant Accountant
Crew Curtis Norman Fuqua Security
Costume & Make-Up Jill Thibault Ager/Dyer
Production Patty Rhinehart Casting Assistant
Editing Ian Sullivan Digital Intermediate
Editing Stefan Sonnenfeld Digital Intermediate Colorist
Crew Kevin O'Connell Transportation Captain
Production Joshua Youman Assistant Location Manager
Visual Effects Julianne Holzschuh Digital Compositor
Visual Effects Lauren Hulsey Digital Compositor
Visual Effects Tom Allen Visual Effects
Visual Effects Troy Moore Visual Effects Supervisor
Crew Timothy Massey Special Effects Technician
Camera Chris Krzykowski Additional Grip
Camera Nate Goodman Additional Second Assistant Camera
Camera Michael Nelson Camera Operator
Camera Joseph Battista Grip
Camera Todd England Nicodemus Grip
Lighting Malachi Bibel Rigging Grip
Production Dakota Carpenter Production Assistant
Directing Dug Rotstein Script Supervisor
Directing Aidan Payne Script Supervisor
Sound Morgan Peeters Music Coordinator
Sound Mark Jan Wlodarkiewicz Music Editor
Sound Ladd McIntosh Orchestrator
Crew Charles G. Roberts Compositor
Visual Effects Meena Yu Digital Compositor
Visual Effects Brian Adler Visual Effects
Crew Steven Spady Visual Effects Editor
Crew Michael Herald Special Effects Technician
Sound Nerses Gezalyan Foley Mixer
Sound Steve Pederson Sound Re-Recording Mixer
Crew Michael Holzwarth Drone Operator
Camera Steven Blizzard Drone Pilot
Lighting Chuck Rudolph Electrician
Camera David Leite Key Grip
Crew Jonathan Kobs Video Assist Operator
Production Grace Gallant Casting Associate
Sound Maronda T'Pring Music Coordinator
Production Jessica Logan Location Coordinator
Visual Effects Adam Pere Visual Effects Producer
Visual Effects Tim LeDoux Visual Effects Supervisor
Camera Brian Heller Aerial Camera
Camera Robert Knowles Best Boy Grip
Crew John F. McCarthy Drone Operator
Lighting Frans Wetterings III Gaffer
Crew Nathan Alexander Kirk Craft Service
Crew Lisa Boucher Hartman Stand In
Crew Marcus McDermott Stand In
Crew Robert Marsella Stand In
Production Joe Piasecki Assistant Location Manager
Visual Effects Kevin Conlon Digital Compositor
Visual Effects Eric Mattson Matte Painter
Visual Effects Jesse Morrow Visual Effects Producer
Visual Effects Robin Scott Graham Visual Effects Supervisor
Crew Thomas Carroll Special Effects Technician
Crew Jason Joubert Special Effects Technician
Sound David Esparza Supervising Sound Editor
Lighting Chris Nickerson Electrician
Lighting Adam Peabody Electrician
Camera Brian O'Connor Grip
Camera Robert Thorpe Grip
Lighting John R. Kaplan Rigging Grip
Production Rick Carlos Ernst Additional Production Assistant
Production Emmy Horton Production Assistant
Production Kylie Paul Production Assistant
Production Shari LaFranchi Blakney Production Coordinator
Production Herb Polack Travel Coordinator
Sound Peter DiStefano Musician
Sound George Doering Musician
Visual Effects David Pietricola Visual Effects
Visual Effects Annalisa Torina Visual Effects Coordinator
Crew Chris L. Ward Special Effects Technician
Sound David Esparza Additional Sound Re-Recording Mixer
Sound Luis Antonio Landrau Boom Operator
Lighting John S. DeSimone Electrician
Lighting Brandon J. Meadows Electrician
Lighting Steve Sikora Lighting Technician
Camera Glen Wilson Still Photographer
Production Ryan Eatherton Production Assistant
Editing Carole A. Kenneally First Assistant Editor
Visual Effects Tomohiko Fukuda Digital Compositor
Visual Effects Rachan Chirarattanakornkul Visual Effects
Crew Tom Carroll Pyrotechnician
Sound David Esparza Sound Designer
Lighting Tom Keenan Best Boy Electric
Lighting Ed Lalli Electrician
Production Fabienne Annylusse Production Assistant
Production Danny Morlock Production Assistant
Crew Lauren Laperriere Stand In
Crew Cid Swank Unit Publicist
Production Heather Whitty Extras Casting
Production Michael Judge Assistant Location Manager
Sound Howard London ADR Mixer
Camera Dan Godar Aerial Camera
Lighting Phil Darrell Gaffer
Camera P.J. Hand Grip
Lighting Peter Boynton Lighting Technician
Camera Dustin Keller Ultimate Arm Operator
Crew Hannah Kelsy Stand In
Crew Manny Famolare Stand In
Crew Adam Teper Stand In
Costume & Make-Up Frank Perry Rose Costumer
Editing Gabriele McIntyre Additional Colorist
Sound Jabari Ali Music Supervisor
Visual Effects Yun Peng Hsieh Digital Compositor
Visual Effects Sean Devereaux Visual Effects Supervisor
Crew John Ruggieri Pyrotechnician
Camera Kenny Davis Dolly Grip
Camera Frank A. Montesanto Key Grip
Lighting Quinn Grove Key Rigging Grip
Lighting Michael Dynice Lighting Technician
Lighting Gary M. Olitsky Rigging Grip
Camera Christian Gibson Steadicam Operator
Production Thomas Bianco Production Accountant
Crew Ralph Ayala Stand In
Costume & Make-Up Queensylvia Akuchie Assistant Costume Designer
Crew Don Libby CG Supervisor
Visual Effects James Kuroda Compositing Supervisor
Crew Mike C. Pare Compositor
Visual Effects Michael S. Harbour Visual Effects Supervisor
Camera Christian Gibson Camera Operator
Crew Mark Jenkins Drone Operator
Camera Darrell Temple Grip
Camera Vinnie Laraway Libra Head Technician
Camera Dean Egan Second Assistant Camera
Crew Francis Smith Armorer
Production Margaret Horning Second Assistant Accountant
Costume & Make-Up Gail A. Fitzgibbons Costume Supervisor
Crew Robby Wright Transportation Coordinator
Visual Effects Travis Reinke 3D Modeller
Crew Anu Liikkanen Compositor
Visual Effects Rich Hardy Jr. Digital Compositor
Sound Sarah Monat Foley Artist
Sound Daniel J. Leahy Sound Re-Recording Mixer
Lighting Eric Robert Bradshaw Bennett Electrician
Production Eric Olin Anderson Production Assistant
Crew Kirsten Grimes Stand In
Costume & Make-Up Erin Rose Costume Assistant
Costume & Make-Up Elizabeth Clifford Costumer
Production Jeremy Fiske Assistant Location Manager
Camera Chris Ryerson Dolly Grip
Camera Zack Shultz First Assistant Camera
Lighting Dave Cambria Rigging Gaffer
Production Nick Bommer First Assistant Accountant
Costume & Make-Up Taryn Walsh Key Costumer
Visual Effects Alex Falcon CG Artist
Visual Effects Heather Davis Baker Digital Compositor
Visual Effects Dan Cayer Visual Effects Supervisor
Camera Phil Greene Camera Technician
Camera Steve Harnell Digital Imaging Technician
Camera Mark Brochu Grip
Camera Chris Malenfant Second Assistant Camera
Production Devin McDonough Production Secretary
Crew Saalahudeen Lunsford Muhammed Security
Costume & Make-Up Randi Featherstone Costume Coordinator
Costume & Make-Up Colleen Wilson Costumer
Sound Peter Gregson Musician
Crew James Steller Compositor
Visual Effects Richard Martinson Visual Effects
Visual Effects Brian Drewes Visual Effects Producer
Crew Juliana Lima Pyrotechnician
Sound Robin Harlan Foley Artist
Production Travis Starr Production Assistant
Production Asia Bullock Production Assistant
Production Michael Ullman Second Assistant Accountant
Crew Nadia Sayess Stand In
Production Mike Clifford Extras Casting
Sound Helen Z. Altenbach Musician
Visual Effects Francesco Panzieri Digital Compositor
Visual Effects Marina Mozée Visual Effects Coordinator
Sound Casey Genton Sound Effects Editor
Sound Mandell Winter Supervising Sound Editor
Camera A. Kyo Moon Digital Imaging Technician
Crew John Sansone Set Medic
Crew Jason Mulcahy Stand In
Editing Brit DeLillo Assistant Editor
Visual Effects Colin Campbell Digital Compositor
Visual Effects Jake Cohen Visual Effects
Visual Effects Eric Bruneau Visual Effects Producer
Lighting Carlos Bermudez Electrician
Lighting Harry Pray IV Lighting Technician
Crew Jose 'Flecha' Hernandez Generator Operator
Production Hannah Roblé Production Coordinator
Crew Ryan McPeake Set Medic
Crew Ceci Cleary Stand In
Visual Effects Carmen Wong Digital Compositor
Visual Effects Radoslav Yanudov Digital Compositor
Visual Effects Davy Nethercutt Digital Compositor
Visual Effects Robby Geis Visual Effects
Crew Jeremy Hays Special Effects Coordinator
Visual Effects Greg Reed VFX Editor
Directing J.J. Dashnaw Second Unit Director
Directing Karen Davis Second Assistant Director
Directing Ricky R. Weaver Second Second Assistant Director
Crew Michael Peavey Pilot
Camera Maz Makhani Second Unit Director of Photography
Crew Tyron Woodley Stunts
Crew Vicky Weaver Stunts
Crew George J. Vezina Stunt Driver
Crew Shawnna Thibodeau Stunts
Crew Ryan Staats Utility Stunts
Crew Tim Sitarz Stunts
Crew Tyrone Seally Stunts
Crew Erik Schultz Stunts
Crew Ryan Ryusaki Stunts
Crew Matthew Rugetti Fight Choreographer
Crew Frank III Rose Stunts
Crew Jodi Michelle Pynn Stunts
Crew Jacques Philippe Stunts
Crew Stephen Oyoung Stunts
Crew Lin Oeding Fight Choreographer
Crew Carrick O'Quinn Stunts
Crew Michael Morash Stunts
Crew John Vincent Mason Stunts
Crew John Vincent Mason Stunt Driver
Crew Paul Marini Stunts
Crew Julia Maggio Stunts
Crew Julia Maggio Stunt Double
Crew Matt Macomber Stunts
Crew Don Lee Stunts
Crew Tony Lazzara Stunts
Crew Josh Lakatos Stunts
Crew Mandy Kowalski Stunts
Crew Mandy Kowalski Stunt Double
Crew Horace Knight Jr. Stunts
Crew Kirk A. Jenkins Stunts
Crew Tyrone Jackson Jr. Stunts
Crew Owen Holland Stunts
Crew Daniel Graham Stunts
Crew Tim Gilbert Stunts
Crew Edward Gabree Stunts
Crew Clay Donahue Fontenot Stunt Double
Crew Charlie Fernandez Stunts
Crew Yves Edwards Stunts
Crew Zack Duhame Stunts
Crew Jeffrey J. Dashnaw Stunt Coordinator
Crew J.J. Dashnaw Stunt Double
Crew J.J. Dashnaw Stunt Coordinator
Crew Max Daniels Stunts
Crew Jason Chu Stunts
Crew Marcus Lamar Cella Stunts
Crew Steve Brown Stunts
Crew Eric Brown Stunts
Crew Ben Aycrigg Stunts
Crew Andrei Arlovski Stunts
Camera Sasha Burdett Camera Technician
Directing Jeffrey J. Dashnaw Second Unit Director

keyboard_arrow_up