De meest gevaarlijke huurmoordenaar ter wereld, Arthur Bishop, dacht dat hij een punt achter zijn moorddadige verleden had gezet. Maar wanneer zijn meest geduchte vijand de liefde van zijn leven ontvoert is hij gedwongen om de hele wereld af te reizen.
Nee, helaas is Mechanic: Resurrection nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | William Chartoff | Producer |
Directing | Dennis Gansel | Director |
Writing | Philip Shelby | Screenplay |
Writing | Tony Mosher | Screenplay |
Writing | Rachel Long | Screenplay |
Production | Robert Earl | Producer |
Editing | Michael J. Duthie | Editor |
Art | Tarnia Nicol | Art Direction |
Art | Kasi Faengrod | Set Decoration |
Production | Sophie Khaihra | Casting Associate |
Sound | Selena Arizanovic | Music Supervisor |
Camera | Daniel Smith | Still Photographer |
Visual Effects | Yanko Petrov | Animation |
Art | Ivan Ranghelov | Art Direction |
Visual Effects | Scott Coulter | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Ajoy Mani | Visual Effects Supervisor |
Sound | Ryan Nowak | Sound Designer |
Writing | Brian Pittman | Screenplay |
Writing | Philip Shelby | Story |
Editing | Ueli Christen | Editor |
Writing | Lewis John Carlino | Characters |
Editing | Todd E. Miller | Editor |
Art | Sebastian T. Krawinkel | Production Design |
Visual Effects | Nick Peshunoff | Visual Effects Coordinator |
Crew | Petar Minov | Visual Effects Editor |
Editing | Ivan Todorov Ivanov | First Assistant Editor |
Production | Raweeporn 'Non' Srimonju | Casting |
Art | Antonello Rubino | Production Design |
Crew | Picha Srisansanee | Second Unit Cinematographer |
Camera | Ross W. Clarkson | Camera Operator |
Camera | Phanom Phromachat | Steadicam Operator |
Lighting | Maitree Wannachot | Gaffer |
Visual Effects | Nikolay Pachov | VFX Editor |
Art | Gergana Deleva | Art Department Coordinator |
Costume & Make-Up | Jirada 'Koi' Dairoekngam | Costume Supervisor |
Camera | Wade Muller | Camera Operator |
Lighting | Peerawat Suksamran | Gaffer |
Production | Marianne Stanicheva | Casting |
Visual Effects | Iveta Tsvetkova | Visual Effects Coordinator |
Crew | Jon Kadocsa | Visual Effects Editor |
Crew | Sirapob Tungkasaeranee | Sound Recordist |
Sound | Mark Isham | Music |
Costume & Make-Up | Kovit Wises | Costume Supervisor |
Visual Effects | Daniel Ivanov | VFX Editor |
Production | John Thompson | Producer |
Art | Anna Chantanakomes | Art Department Coordinator |
Directing | Shelly Stoyanova | Script Supervisor |
Production | David Winkler | Producer |
Costume & Make-Up | Sirisuk Chopthamdi | Seamstress |
Art | James William Newport | Art Direction |
Crew | Kevin Godkin | Armorer |
Visual Effects | Svetoslav Mitev | Visual Effects Coordinator |
Sound | Gord Hillier | ADR & Dubbing |
Costume & Make-Up | Maneerath Vijob | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Paul Pattison | Makeup Artist |
Art | Pongnarin Jonghawklang | Art Direction |
Camera | Daniel Gottschalk | Director of Photography |
Visual Effects | Emil Radkov | Visual Effects Coordinator |
Crew | Lyubomira Mladenova | Visual Effects Editor |
Crew | Raúl Martínez Ávila | Sound Recordist |
Sound | Kris Casavant | Supervising Sound Editor |
Art | Patrick Herzberg | Art Direction |
Art | Aaron Haye | Supervising Art Director |
Costume & Make-Up | Preeyanan Suwannathada | Costume Design |
Costume & Make-Up | Boonma Chai-Ukote | Seamstress |
Visual Effects | Kevin Chisnall | Special Effects Supervisor |
Visual Effects | Alexander Valev | VFX Supervisor |
Camera | Ivan Vatsov | Camera Operator |
Directing | Kristina Sakizli | Third Assistant Director |
Crew | Brahim Achabbakhe | Stunts |
Production | Boaz Davidson | Executive Producer |
Crew | Grant Page | Stunt Coordinator |
Crew | J.J. Perry | Fight Choreographer |
Sound | Tapio Liukkonen | Foley Artist |